Kodėl pažangiausios valstybės Seime sėdi televizoriai arba apie naują kryžiaus žygį

Dar neatvėso žarijos iš laužo, kuriame deginosi moterys, norinčios gimdyti po egle ir vyrai, kurie tokias moteris nori laikyti už rankos, kita prisilaikydami už eglės (aka iškilus teisininkas J.Žilinskas ir liberalas R.Šimašius), dar neišgaravo actas iš puodo, kurį norėdami sudarinėti medicinos studijų programas, bandė virinti S.Tamkevičiaus vadovaujami juodaskverniai, dar liko akmenys ant Vilniaus grindinio, kuriuos pamaldūs katalikai mėtė į Nacionalinį dramos teatrą, kai ten buvo rodomas R.Castelluci, ir kvapas lėkštelėje, į kurią V.Aleknaitė-Abramikienė taikėsi pasisioti, o Lietuvos Bažnyčia vėl kylą į šventą kovą.

Šį kartą S.Tamkevičiaus ir jo kryžiuočių armijos taikinyje jau net ne studijų programos, o medicinos praktika. Ir, žinoma, vėl

www.toonpool.com

Jei jums reikia argumentų, tai kryžiuočiai jų visada turi.

moterys, nes juk kunigai apie moteris išmano geriausiai. Nes juk Marija tai buvo moteris, o kunigai ją pažįsta. O kadangi pažįsta, tai nusprendė, ne tik Mariją, bet ir visas moteris apsaugoti nuo kančių, kurias moterys patiria, nusprendusios nutraukti nepageidaujamą nėštumą.

Jei dar negirdėjote, tai šį kartą kryžiaus žygis organizuojamas prieš Sveikatos ministerijos siūlymą įteisinti medikamentinį abortą.

Kunigai sako, kad medikamentinis abortas, tai baisus dalykas, dėl kurio visi pateks į pragarą ir ten ilgai degs sieros katiluose. Jie taip pat tvirtina, kad „pasaulio praktika rodo, kad šis metodas yra žymiai pavojingesnis moters sveikatai ir gyvybei“.Nes juk žinoma, kad Bažnyčia visame pasaulyje turi daug patirties atliekant tiek medicininius, tiek medikamentinius abortus, ir remdamasi ta patirtimi, gali pateikti pagrįstas išvadas apie nėštumą, jo nutraukimą, įvairių metodų pavojingumą ir kitas indikacijas moters organizmui. Įskaitant ir apie nekaltą prasidėjimą.

Tiems, kas tiki vaikščiojimo vandeniu menu ir tiems, kas priklauso TS-LKD ir kartais kaip V.Aleknaitei-Abramikienei, norisi pasisioti į lėkštutę, kunigų patirtis medicinos ir moterų pažinimo srityje galbūt ir atrodo patikima ir verta dėmesio. Todėl jie kaip delfiai ar „Žinių radijas“ į diskusiją apie medikamentinio aborto indikakacijas kviečiasi kunigą A.Narbekovą, kuris dar laisvalaikiu nuo kunigystės praktikuoja kaip gydytojas.

Aš gi – o manau ir dauguma sveiko proto žmonių – esu labiau linkęs remti tų, kurie vaikšto žeme, o ne vandeniu, komeptencija. Pavyzdžiui, Pasaulio sveikatos organizacija, kurios išvados apie medikamentinį abortą yra vienreikšmės: saugu ir efektyvu. Ir dar šmtai argumentų už, tiesa, viskas anglų kalba. Gal todėl kunigai tų išvadų ir nežino, nes jie juk skaito tik lotyniškai. (Galiu jiems rekomenduoti sutrumpintą lietuvišką variantą).

Ir būten todėl, man labiau patinka klausyti specialistų. Tokių pavyzdžiui, kaip Vytautas Klimas, kurį šiandien girdėjau per radiją ir kuris – būdamas sveiko proto žmogus kaip ir aš – teigia, kad administracinėmis priemonėmis abortų skaičius dar niekam sumažinti nepavyko ir kad bandymas uždrausti medikamentinį abortą yra kova su pasekmėmis, o ne su priežastimis. Dar V.Klimas teigė, kad norint sumažinti abortų skaičių reikia skirti daugiau dėmesio švietimui ir šeimos planavimui ir aš tam visiškai pritariu, nes esu įsitikinęs, kad nepageidaujamas nėštumas dažnai yra būtent kunigų platinamo davatkiškumo, kurį palaiko Seime sėdintys tamsuoliai iš TS-LKD pasekmė. Nes jie, užuot pasirūpinę tinkamu lytiniu švietimu ir visiems prieinamomis medicinos paslaugomis (įskaitant patarimus dėl kontracepcijos),  geriau įstatymu įtvirtins, kas yra šeima ir kiek kartų per savaitę ir kokiomis pozomis jai leidžiama sueitis, Nes šeima juk valstybės ląstelė ir turi būti reguliuojama.

Kai per TV kasdien matai reklamą, skelbiančią, kad Lietuva su 4G yra viena pažangiausių valstybių pasaulyje, o Seime kažkas vis dar reaguoja į kunigų teikiamus pasiūlymus dėl gydymo formų, norisi daužyti galvą į tą televizorių, nors ir žinai, kad tai nepadės. Nors gal televizoriuskai kuriuos dalykus suprastų greičiau nei kai kurie konservatoriai Seime. Pavyzdžiui, M.Čigriejienė, siūlanti uždrausti rūkyti balkonuose, nes kai kas nors ten rūko, tai apačioje gyvenantys kaimynai neturi kuo kvėpuoti (jei nežinojote, tai pagal konservatorių mokymą tik actas garuoja į viršų ir šalina chemtrailus. Dūmai kyla į apačią ir chemtrailų nešalina).

Deja, Seime sėdi ne televizoriai. Ir todėl Lietuva vis dar išlieka tamsuolių ir davatkų kraštu, kuriame rimtu veidu svarstoma kunigų patirtis visame pasaulyje ir jų išvados apie medikamentinių abortų pavojingumą. Ir vis dar yra moterų, kurios nori gimdyti po egle, nes tada gimsta ekologiški kūdikiai, o ekologija šiandien, žinia, madoje. Kaip ir botoksas ar kotletai (kurie, kaip neseniai paaškėjo lemia, kad juos valgantys būna šiek protiškai atsilikę).

Šalyse, kurių parlametuose sėdi ne televizoriai, o mąstantys žmonės, diskutuojama apie tai, kaip moteriai, nusprendusiai nutraukti nėštumą (ir beje, ne kunigų, lenkų ar konservatorių suknistas reikalas, kodėl moteris taip nusprendė), šią labai nemalonią procedūrą atlikti sukeliant kuo mažiau skausmo. Tiek psichologinio, tiek fizinio. Nesu moteris, todėl apie tą procedūrą išmanau tiek pat, kiek kunigai, tačiau priešingai nei pastarieji, moteris pažįstu geriau. Todėl drįsiu teigti, kad tabletė, priėmus sunkų sprendimą, yra geriau nei metalinis šaukštas ar orą siurbiantis vamzdis viduje.

Civilizuotos valstybės tai suprato jau seniai. Vakarų Europos Vastybėse apie pusę visų abortų atliekama medikamentinių būdu. Skandinavijos valstybėse šis rodiklis yra 60-80 proc., o pavyzdžiui, Suomijoje 2012 metais siekė 93 procentus. Ar tai dėl to, kad tose valstybėse visi nori, kad moterys kentėtų ir būtų nesaugios? O gal dėl to, kad ten visi yra durnesni už S.Tamkevičių, A.Narbekovą ar V.Aleknaitę-Abramikienę su M.Čigriejiene?

Jei taip galvojate, tai net dievas jums jau nebepadės.

O aš galvoju, kad laikas pagaliau vieną kartą pasakyti S.Tamkevičiui ir jo chebrytei, kad nesikištų ne į savo reikalus. Tegul klausosi nuodėmių, jas atleidžia, šeria avinėlius ir kitus gyvūnėlius, laisvalaikiu kultivuodami vaikščiojimą vandeniu. Jų laikas vadovauti jau baigėsi, kaip dainavo A.Mamontovas. Nes tamsuoliškai ideologijai pažangioje valstybėje – ne vieta.

Tik štai kas jiems tai pasakys?

(10 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...