Nuotolinės studijos #14 Apie šaltinius ir „žurnalistikos“ šedevrus

Sveiki,

Apie šaltinius jau esame nemažai kalbėję, tačiau šia tema galima kalbėti be galo, be krašto, nes tai yra vienas svarbiausių elementų profesionalioje ir kokybiškoje žurnalistikoje.

Kai nėra šaltinio, nėra ir žurnalistikos arba ji tampa delfiais.

Todėl, kai pamačiau, negalėjau susilaikyti.

Zis is esenšial gaid of moust trasted midija delfinarium sorsing.

Zis is esenšial gaid of moust trasted midija delfinarium sorsing.

Todėl, mieli mano studentai, paskaitykite, pasikabinkite ant sienos ir pasižadėkite sau niekada taip nedaryti. Nes tai, juokinga, graudu, kvaila, neprofesionalu, absurdiška vienu metu. Žodžiu, delfiška:

Šiuos jo žodžius, kuriuos jis pasakė Ukrainos prezidentui Petro Porošenkai, pastarasis perdavė ES pareigūnams, o galiausiai juos pacitavo Vokietijos leidinys „Suddeutsche Zeitung“.

P.S. Jei kam nors įdomu, kas yra šaltiniai ir kaip su jais elgtis, tai skaitykite čia. (Kiek žinau iš patirties, Vilniaus Universitete, niekas išskyrus mane, to skaityti nesiūlė, sakė užtenka delfių)

Tik perspėju – reikės daugiau laiko nei perskaityti apie liemenėles ir spenelius.

Iki kito karto.

(6 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...
 • Edvardas Račkauskas

  Čia kaip tame žydiškame anekdote – iš kur pinigai? – vyras davė, Iš kur vyras paėmė? – iš spintelės, Iš kur spintelėje atsirado? – aš padėjau. Delfio skaitytojui – logikos grandinė pilna, klausimų nėra. Graudu, jei atvirai, turiu galvoje delfio skaitytojų gausą

 • Edita

  Kodėl gi jis taip pasakė? Nes rusai JAU puola, kol tulas lietuvis patriotiskai skaito Delfi su puodeliu kavos is Maximos, Rimi arba IKI. Spek, ne? Juk pasak Delfi, „pasikinkęs informacinio karo arklius Kremlius Lietuvoje jau pradėjo karą“.

  • Edvardas Račkauskas

   Svarbu suprasti kada yra vykdoma informacinio karo ataka. Dažnas nesupranta arba neįvertina pavojaus ir leidžiasi veikiamas, paskui būna vėlu. Pvz.: „Gėjų teisės, laisvės vėjas, įteisinkim…….“ yra paprasčiausia informacinė ataka skirta pakeisti šalies gyventojų vertybių skalę. Ir vakarų informacinio karo arklių (kaip išsireiškei) kaimenės metėsi į rytus iš karto po geležinės uždangos griuvimo. Tai kas pirmas pradėjo?