Jie pakeis Lietuvą: Tikrasis sąrašas 2016 metų Seimo rinkimams

Kadangi Seimo rinkimai jau ne už kalnų, pats laikas pradėti galvoti, už ką reikės balsuoti.

Galvoju ir aš. Ir begalvodamas sugalvojau sudaryti savo kandidatų sąrašą 2016 metų rinkimams.

Planas yra pririnkti bent 71 kandidatą, kad būtų iš ko pasirinkti ir už ką balsuoti atėjus laikui.

Mano sąrašas bus sudaromas laikantis geriausių Lietuvos politinių tradicijų – tai yra, jame bus visų partijų ir visų ideologijų atstovai, darbininkai ir valstiečiai bei nepartiniai, oficialiai iškėlę savo kandidatūras Seimo rinkimuose.

Be to, sąraše nebus visiems jau įkyrėjusių veidų, į jį bus įtraukti tik iki šiol Seime nebuvę kandidatai. Nes Lietuvai reikia permainų.

Todėl tai bus ne šiaip koks nors, o Tikrasis sąrašas.

Iš pradžių sąraše esantys kandidatai nebus numeruojami, tačiau, artėjant rinkimų dienai, su Jūsų visų pagalba, tikiuosi juos sureitinguoti ir rinkimų išvakarėse pateikti Jums galutinį Tikrąjį sąrašą.

Žodžiu, pradedame:

  • Kristupas Krivickas. Vyriškos lyties. Vadina save žurnalistu, sako esąs mylintis vyras ir tikras patriotas. Karatistas. Žada smogti gerai treniruoti kumščiu per korupcija. Nemėgsta homoseksualų, pasisako už tikras šeimos vertybes. Norėjo kandidatuoti su liberalais, bet šie jam parodė špygą, tad E.Masiulį iškeitė į Naglį Puteikį (protingas sprendimas, turiu pastebėti). Prisimenant Garliavos istoriją, tikėtina, kad išrinkus K.Krivicką į Seimą, pedofilų sąmokslas bus atskleistas, o N.Venckienė galės atgauti Seimo narės algą, kuri iš jos neteisėtai buvo atimta.kandidatas krivickas
  • Romas Sadauskas-Kvietkevičius. Panašus į vyrą. Vadina save politiku, nors apie jo politinę veiklą Vikipedija duomenų nepateikia. Studijavo Kauno tarpdiecezinėje kunigų seminarijoje, tačiau kunigu netapo. Aktyviai pasisako už homoseksualų teises. Po to, kai Druskininkų savivaldybė nusprendė nebeužsakinėti reklamos „Druskininkų naujienose“, pagarsėjo kaip aktyvus Druskininkų mero R.Malinausko kritikas ir dėl to susilaukė krūtų portalo kvietimo tapti ne pagrindiniu kolumnistu. Vadina save rusofobu ir aplink visur mato Rusijos grėsmes. Kandidatuoti nenorėjo, bet E.Masiulis įkalbėjo. Po to jau nebuvo kur trauktis. Tikėtina, kad išrinkus R.Sadauską-Kvietkevičių į Seimą, bus pagerintos sąlygos prekiauti žemės sklypais, o biudžeto išlaidos gynybai ir kovai su Rusijos grėsmėmis padvigubės.

sadauskas kandidatas

  • Tadas Langaitis. Vyras. Vedęs. Įstojo į Šaulių sąjungą, kad apgintų savo vaikus. Kelerius metus buvo visuomenininkas, mūvėjo baltas pirštines. Po to jas nusimovė ir tapo konservatoriumi-krikščioniu demokratu. Prezidentės D.Grybauskaitės įvertintas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu. Rinkimų kampanijai žada išnaudoti katinus. Aktyviai gina Lietuvą nuo Astravo atominės elektrinės. Rūšiuoja šiukšles ir mano, kad Lietuvai reikia naujų politinių lyderių. Susirūpinęs dėl to, kad penktadalis Lietuvos žmonių kas antrą dieną negali sau leisti valgyti mėsos ar žuvies. Tikėtina, kad išrinkus T.Langaitį į Seimą penktadalis Lietuvos žmonių žuvį ir mėsą valgys kasdien, Astravo elektrinės statybos bus sustabdytos, o J.Statkevičius pristatys naują baltų pirštinių kolekciją 2016-2017 metų sezonui.Langaitis kandidatas
  • Dovilė Šakalienė. Moteris. Ideologija nežinoma, bet kanditatuoja su valstiečiais. Ir S.Skverneliu. Ilgai stebėjo žmogaus teises Lietuvoje ir buvo direktorė. Jos stebėjimo būdai ne visiems patiko ir jai buvo neleista toliau stebėti, išmokant 7004,10 eurų kompensaciją. Kartu su Dovile stebėję darbuotojai viešai pranešė, kad dirbant su kandidate į Seimo nares, „teko susidurti su elgesiu, kuris negali būti vertinamas kaip atitinkantis aukštus, žmogaus teisių organizacijoje keliamus pagarbos asmeniui standartus.“ Medicininio išsilavinimo neturi, tačiau diagnozuoja. Į padugnę A.Ramanauską kreipiasi vadindama jį „gerbiamu Algiu“. Patinka padugnės A.Ramanausko draugelis R.Šapauskas. Pastaruoju metu aktyviai komentuoja krūtų portale. Jei bus išrinkta Seimo nare, pretenduoja tapti Socialinės apsaugos ir darbo ministre. Labiausiai rūpinsis vaikais.šakalienė kandidatė
  • Žygimantas Pavilionis. Vyras. Vedęs. Augina keturis sūnus. Tėtis buvo akademikas, mama – Seimo narė, socialdemokratė. Žygimantasilgai buvo diplomatu, po to nusprendė tapti konservatniku. Aktyviai rinko parašus prieš Astravo atominę elektrinę. Mėgsta fotografuotis. Yra įsitikinęs, kad referendumas dėl atominės Lietuvoje, Nyderlanduose dėl Ukrainos, bei dėl narystės ES Jungtinėje karalystėje – „neabejotinos Kremliaus pergalės“ , todėl pasisako už lyderystę. Kaip ir visi konservatnikai, Kremliaus rankas mato ir kas vakarą atidaręs šaldytuvą. Krūtų portalo kolumnisto talento gerbėjas. Tikėtina, kad Ž.Pavilioniui tapus Seimo nariu Kremliaus rankos bus nukirstos ir jokių referendumų Lietuvoje nebus, nes viską nuspręs lyderiai.

Pavilionis