Citata #488 R.Sadauskas-Kvietkevičius apie slaptą Rusijos planą.

Dešiniojo dunistano eilinis R.Sadauskas-Kvietkevičius, atskleidžia slaptą Rusijos planą Vidurio ir Rytų Europoje:

Manydami, kad visas tas nepasitikėjimas savo šalimi, tapatinant ją su konkrečiais ne itin simpatiškais politikais, Europos Sąjunga – priskiriant jai tradicinių vertybių griovėjos vaidmenį, atsirado savaime, darome esminę klaidą. Dabar jau pakanka viešai žinomos informacijos teigti, kad tai buvo Rusijos specialiųjų tarnybų kruopščiai parengtas informacinio karo planas. Jame iš anksto buvo numatyta, kokiais būdais galima įteigti pažeidžiamiems Rytų ir Vidurio Europos žmonėms šiuos propagandinius mitus, kad jie toliau nemokamai skleistų juos lyg savo nuomonę.

R.Sadausko-Kvietkevičiaus sienlaikraštis

Aš tai girdėjau, kad bandyti įteigti pažeidžiamiems žmonėms, kad TS-LKD yra skaidri, pažangi, nekorumpuota ir turinti idėjų partija, taip pat yra slaptp Rusijos plano dalis. Nes jei ši partija valdytų daugiau nei vieną kadenciją Lietuvos nebeliktų.

Gerai, kad tų pažeidžiamų žmonių Lietuvoje tiek nedaug.

(15 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Edvardas Račkauskas

  Ir kuo čia tas planas slaptas,- viskas aišku. Šioje informacinio karo vietoje Europos manevrai norint „laimėti mūšį“ prieš Rusiją yra (tiksliau, turėtų būti) labai paprasti – panaikinti išskirtines teises sodomitams, panaikinti lobistinius įstatymus ir lobizmą prilyginti nusikaltimui, per realias (viešas) baudas ir bausmes panaikinti korupciją viešajame sektoriuje, iskaidrinti rinkiminę sistemą paliekant ją tik vienmandę ir t.t., t.y. labiau astovauti liaudžiai, kad tai liaudžiai norėtųsi užstoti ir ginti SAVO valdžią, tuomet jokia propaganda tiesiog neveiktų, ją žmonės atpažintų iš karto

 • Edvardas Račkauskas

  Būtent konservatoriams valdant Lietuva brangiausiai mokėjo už dujas, per visą kadenciją niekas iš tos vyriausybės nenuvažiavo į Maskvą pasiderėt (kaip ir dėl Ignalinos atominės nesiderėjo Briuselyje). Ir kam dėl to buvo geriausia, t.y. naudingiausia? Kiekvienas konservatorių palojimas rytų pusėn Rusijai atneša finansinės naudos, nes tie palojimai duoda priežastį tai naudai išspausti. O naiviems žmonėms (nesakysiu užzombintiems, nes manau, kad jie tik naivūs) konservatoriai atrodo kaip didieji kovotojai su Rusija. Stebint tokį konservatorių elgesį man atrodo, kad jie taip dirba ne už dyką, ir tas „ne už dyką“ turi šaknis rytuose

  • Puodukas

   Gal dabar patapo madinga „stumti“ ant konservatoriu prisigalvojus nieku ? 1. „niekas iš tos vyriausybės nenuvažiavo į Maskvą pasiderėt „- o gal noretum atvaziuot pas mane pasideret , kad as tau parduociau savo buta su 40% nuolaida.? Nebuvo motyvu, kol neatsirado terminalas ir byla. O kas ta ugni pakure? 2. Kad rusai musu draugai, gali parasyti zinute mano seneliams i Sibiro kapus.. sms

   • Bobute

    Puoduk, pasistenk mąstyti – nebūk visišku puoduku…:)
    Sakai nebuvo motyvo derėtis. Buvo, Puoduk, buvo ir prieš metus, ir prieš penketą metų… Motyvas labai paprastas – noras sumažinti nesąžiningai aukštą dujų kainą…
    Beje, Puoduk, lyginti dujų ir Tamstos tėvelių buto pirkimus yra nekorektiška. Be dujų iš Rusijos dar ir šiandien mes negalim išsiversti, o be to butelio – lengvai…:) Bet jei net tai būtų vienintelis parduodamas butukas visoje Lietuvoje, o man jo mirtinai reikėtų, tai noras jį nupirkti kuo pigiau man būtų pakankamas motyvas važiuoti ir derėtis su Tamstos tėveliais… Tiesa, aš derėčiausi ne dėl nuolaidos, o dėl kainos… Jaučiat skirtumą, Puoduk?
    P.S. Nežinau ką į tokį sms atsakytų Tamstos seneliai, bet žinau daug tremtinių, sakančių/ sakiusių jog daug rusų buvo (yra) mums draugiški, ko negalima pasakyti apie sėdinčius Kremliuje… Bet aš čia, turbūt, per sudėtingai Tamstelei prirašiau…

    • Puodukas

     Bobut, noret nedraudzima. Gali deretis su valdzia del pensijos pakelimo.. parodyk savi gudrius igudzius. Kai tavo pensija pakils po derybu 20%, as prisipazinsiu, kad eso lochas ar dundukas totalus. O kol kas tusciai pliauksi.. P.S. kuo labiau tau reikia tuo didesne ir kaina tau…(mus mokykloje jau moke ekanomikos)..
     Patys rusai tokie pat zmones kaip ir kitos tautybes. Klausimas buvo – ka mano seneliai dare Sibire ir kuri tauta ten juos isveze ir kodel? Skamba taip- mielos draugiskos tautos atstovai nugalabijo mano senelius Sibire. Turiu gerbt tokia tauta !

     • Bobute

      Visiškas puoduk, kaip ir spėjau, per sudėtingas tekstas Tamstelei, Pabandysiu dar paprasčiau. Gal pasiseks ir neberašinėsi apykvailių komentarų…:)
      Kas Tamstelei sakė, kad aš gaunu pensiją? Vien iš nick’o pasidarei tokiąišvadą. Kvailoka.
      Vyresnėse klasėse jums, tikiuosi, paaiškins, kad yra prekės, paslaugos, kurių kainos yra vienaip ar kitaip reguliuojamos. Papasakos ir apie PPO ir etc.
      Pavyzdys, kurį turėtumėt ir Jūs suprasti.
      Žiemą jums reikia šildyti butuką, kad snarglys po nosim neprišaltų… Verkiant reikia… Vienok, šilumos tiekėjas, net ir labiausiai norėdamas, negali pats nustatyti kwh kainos. Galėtų, tai net kompo neturėtum, viskas nueitų šilumai, elektrai ir etc, Tikiuosi ne per sudėtingai?
      Ne rusų ar gruzinų Tauta vežė į sibirą, kaip ir ne lietuvių Tauta šaudė žydus… Tarp trėmimų organizatorių ir vykdytojų buvo ir rusų, ir gruzinų (gal girdėjot apie Staliną), ir žydų, ir latvių, ir … ir lietuvių.

     • Puodukas

      Bobutė, tai tu mastai kaip pensininke, sto puodovai. Tad ir esi pensininkė. Dar ir gauni kompensacija už tą šildymą… Girdėjau apie berija, dabar girdžiu apie Putiną, zerenovski ir yra jie rusai. Ir per juos mūsų visų bėdos… Paskutinius 100 metų. Nusipirk vitaminų trečiadienį.

   • Edvardas Račkauskas

    Koks tu nemadingas :). Didžiausias konservatorių (kaip ir visų partinių) priešas yra logika :), tikiuosi, kad tau ji ne priešas. Jei žaidi šachmatais (kur reikia nuspėti bent porą priešininko ėjimų į priekį) pabandyk sudėlioti kokio nors įvykio priežastinį ryšį bent pora ėjimų atgal su klausimu kam tai apsimoka? Pasidarys viskas aišku. Jei tu pats konservatorius, tai aišku nepasidarys.
    Linksmas klausimas – balsavimas visiems skaitytojams – Kodėl partinis savanaudis veržiasi į valdžią – vardan tos Lietuvos ar dėl naudos?

    • Puodukas

     Galiu duot prisik kepure, tu ne velnio nemoki lost sachamatais, geriausiu atveju zinai hodus.

     • Edvardas Račkauskas

      Matau esi konservatorius. Pagal anoniminį vardą panašu, kad kubilo anūkas :)

     • Puodukas

      Pagal nuotrauka esi senas komunistas perejas ant lietuviskos TSKP platformos socialdemokratas.

     • Edvardas Račkauskas

      Kokia nuotrauka bebūtų, geriau nei tuščia vieta. Nenoriu tavęs įžeisti, bet matau, kad tau sunku ne tik straipsnių bet ir komentarų esmę suprasti. Į tavo komentarus ateityje atsakinėsiu jei jie turės nors kiek turinio, o šiandien manau pradėjau be reiklo

     • Puodukas

      Tavo komentaruose turinio, tik tiek kiek slovinimo vienos partijos..ir dergimas kitos..tai cia vat tavo supratimas.

 • Edvardas Račkauskas

  Pasidomėk SDG kaina ir nuomos sąlygomis, tada pats spręsk ar šiuo nuopelnu verta didžiuotis. Įvertinant tai, panašu, kad suskystintos dujos kainuos brangiau nei rusiškos, Lietuva toliau pirks rusiškas dujas ir turės terminalą, kuris bus eksploatuojamas kaip stadionas prie Akropolio.

 • Edvardas Račkauskas

  Kariuomenėje (1988) beveik metus buvo paskaitos apie informacinį karą.
  Tuo metu tai atrodė kažkokia teorinė fantastika, bet dabar viskas
  aiškiausiai matosi žiniasklaidos priemonėse kaip tuomet ant lentos
  paišė. Tai va,- Lietuva šiame informaciniame kare visiškai prašika
  (atsiprašau už veiksmažodį labiausiai atitinkantį situaciją) padedant
  Kvietkevičiams delfiams ir panašiems. Turiu omenyje, jie padeda ne
  Lietuvai su tokia rašliava. Lyg ir esu Lietuvos patrijotas, už Laisvą
  Lietuvą ir Nepriklausomybę, norėčiau Lietuvai padėti šiame
  informaciniame kare, bet sisteminėse masinės informacijos priemonėse
  tiesiog būnu apšauktas fufaikiniu koloradu ar kremliniu kaip ir kiti
  laisvai mastantys ir neabejingi Lietuvai žmonės. Paverkšlenau, užteks.
  Tiesiog ištrauka iš anų paskaitų – informacinių kanalų blokavimas
  prilygsta pelės pasislėpimui giliausiame urve.

  • Romas Sadauskas-Kvietkevičius

   „…sisteminėse masinės informacijos priemonėse tiesiog būnu apšauktas fufaikiniu koloradu ar kremliniu…“- o kartais nepagalvojate, kad toks ir esate?

   • Edvardas Račkauskas

    Sergantis vaikas bijo daktaro, nes jis jam gali padaryti skauda, jis nesupranta, kad to reikia jo paties labui, todėl slepiasi. Man tiesiog graudu matyti, kad mūsų Lietuvos informacinio karo sistema yra vaikų lygio :).
    Malonu, kad domitės mano praeitimi, jau šioks toks žingsnelis į priekį :)

   • Borisovas Borisovas

    Romai, šita nuotrauka-tai to žmogaus gyvenimas, jaunystė, jis pats. Tik visiškas moralinis nuokruša gali taip argumentuoti. Be jokios pagarbos.

    • ArturasR

     Borisovas Borisovas, matau, norite būti blokuotas ir čia?

     • Borisovas Borisovas

      Pašiol ty…

     • ArturasR

      Mielas Borisovas Brisovas. Vis dėlto, panašu, dėl tamstos neklydau. Esate dundukas, nes nesuprantate, kad eiti reikės tamstai. Viso gero.

     • Valdas

      O man Borisovas Borisovas visai nieko buvo. Vienok griežtas Jūs, Arturai. Čia aišku Jūsų teisė ką kviesti pas save į namus, o ką išprašyti,.. Bet vienok, krypstu nuo temos. Prisiminiau kas buvo vienam komentuotojui, kuris ne straipsnį komentavo, bet komentarus skaičiavo… Ir įdomu paliko, ar yra kokios nors šios svetainės taisyklės? Ar tik šeimininko nuomonė ir nuotaika šiuose namuose įstatymas? Va toks paprastas, gyvenimiškas klausimas kilo…. Beje, žodžio „nuokruša“ aš nevartočiau…

     • ArturasR

      Valadai, viskas labai paprasta. Pirma, šiame bloge netoleruojama padugninė leksika. Antra, netoleruojamos diagnozės neturint reikalingos kompetencijos. Trečia, netoleruojamas žinomai melagingų žinių skleidimas. Ketvirta, netoleruojami asmeniniai įžeidinėjimai. Penkta, netoleruojami komentarai ne į temą, perkeliant juos į autoriaus asmenybę. Šešta, netoleruojami kvailiai, neturintys gebėjimo suvokti tekstą, tačiau vis tiek norintys pasisakyti.

      Gal vėliau dar prisiminsiu :)

    • Edvardas Račkauskas

     Ačiū, kad užstoji, bet aš prieš įžeidinėjimus, jie rezonuoja :)

   • ArturasR

    Mielas Romai, girdėjau, kad nesisteminėse masinės informacijos priemonėse esate vadinamas prekiautoju sklypais ir vagimi, nemokėjusiu mokesčių. Gal toks ir esate?

   • Valdas

    Romai, ar viskas tvarkoj? Normalu?

 • Edvardas Račkauskas

  Kad terminalo reikia neginčiju, tik labai daug norinčių iš to išgręžti papildomos naudos asmeniškai.
  Jei prekė kainuoja 800 pinigų o jos nuoma kainuoja 1800 pinigų, jau matematika nekokia, pridedant tai, kad nuomojamasi iš neaiškios ofšorinės kompanijos, kurios savininkai dar neaiškesni. Nesinuomojama juk iš kokios garsios Europietiškos, Amerikietiškos ar bet kokios kitos, tik aiškios kompanijos.
  Jeigu valstybė pati paimtų paskolą tai prekei nupirkti tų pačių 800 pinigų su didžiausiom bankinėm palūkanom, per 10 metų na niekaip nepasiektų tos nuomos kainos. Kad mūsų valstybę valdo žmonės nesuprantantys aritmetikos – netikiu, čia interesas kitas, todėl ir galai slepiami ofšorinėje pelkėje.
  Dėl šachmatų pastabą priimu, reikėtų „mankštintis“ dažniau :)
  Gal kada partijikę?

 • Edvardas Račkauskas

  Tai neatsakei kokia nauda Lietuvai per ofšorus branginti projektą. Projekto vystytojų nauda aiški, paskaičiavai. Mano nuomonė – turėti gerus santykius su kaimynais ir turėti iš to naudos yra geriau, nei turėti blogus santykius ir turėti iš to nulį, kaip tau tinka :)
  Dėl šachmatų gaila, kiekviena lyga turi savo čempionus, teks man žaisti savoje, o tau savoje. :)

  • dundukas

   Tai sakote, kad norvegų kompanija su kuria pasirašyta sutartis yra neskaidri?

   • Edvardas Račkauskas

    O kiek laivų iki šiol yra pastačiusi ta skaidri firma? Taip pat kol kas dar neatsakei kokia nauda Lietuvai branginti projektą 1 mlrd litų (skirtumas tarp nuomos ir pardavimo kainos)

 • Edvardas Račkauskas

  Labai patinka argumentuoti atsakymai, gerai padirbėjai :).
  Tik nutylėjai (nežinau tyčia ar ne), kad ta Höegh yra registruota Bermuduose (ofšoras) ir tą terminalą ne pastatė o nupirko iš korėjos laivų statytojo už 250 mln. USD (~620 mln. Lt.). Laivo priežiūros kaštai, aišku, yra tik mano nuomone didoki (švelniai tariant), bet yra ir pelnas, kurį susižers ta pati Höegh, kai galėtų jį turėti Lietuva. Argi naujo laivo priežiūra gali būti dvigubai brangesnė nei pats laivas?

  • dundukas

   Viena dalis Bermuduose, kita dalis Norvegijoje, Lietuvoje, Indonezijoje, Prancūzijoje…
   Pats „laivas“ registruotas Singapūre. Pagamintas Hyunday gamykloje Korėjoje pagal užsakovo projektą(paskutiniai trys žodžiai sakinyje labai svarbūs).
   Laivą statė Hyunday su partneriais, subkontraktoriais. Sekant Jūsų logika, jį irgi galėjome pasistatyti patys – „sutaupyti“, tereikėjo užsisakyti tą pačią išdujinimo įrangą iš http://www.hamworthy.com/ ir įkišti ją į kokį Klaipėdoje pastatytą laivą.
   „Nutylėjau“ dar kokius 100000000 faktų. Atsiprašau.

   Verslo esmė – mažinti kaštus, didinti pelną. Kaip suprantu Jus gasdina Bermudai. Jei tai būtų ne Bermudai, kaina būtų dar didesnė. Kol nėra teisminio proceso šiuo klausimu, tuščiai aušinti burną apie kažkokias fobijas nematau reikalo. Nebent Jūs turite faktų kuriais kaip tikras patriotas norėtumėte pasidalinti?

   Vadinam šitą „laivą“ laivu, nors greičiau tai yra gigantiška plaukiojanti chemijos laboratorija – bomba. Jūs klausiate „Argi naujo laivo priežiūra gali būti dvigubai brangesnė nei pats laivas?“.
   Atsakymas – taip. Nebent norite, kad jis susprogtų.

   Noriu tik paklausti, ar pats nepamiršote kuo norite mane įtikinti?

   Kad Lietuvoje yra aukštas korupcijos indeksas aš žinau, bet tai yra ne konkrečios partijos, o bendra mentaliteto problema.
   Aš esu patenkintas, kad buvusi dauguma ir vyriausybe pajudino projektą iš mirties taško. Prieš tai buvę buvo bejėgiai.
   Taip pat asu patenkintas, kad dabartinė dauguma ir vyriausybė projekto neblokavo, tiksliau sakant – nieko nedarė. Šiuo atveju, nieko nedarymas irgi yra pozityvus veiksmas.

   • Edvardas Račkauskas

    Man visiškai tas pats vagys kairieji ar dešinieji, jei vagia – man jie vagys. Vagimis vadinu ir tuos, kurie dėl neūkiškų sprendimų padaro nuostolių šaliai.
    Tarkim čia viskas skaidru – spaudžiu ranką. Bet neramina tokie įvykiai kaip Snoras, Operos teatro scena, Vilnius kultūros sostinė, Stadionas prie Akropolio, Mažeikiai, LEO, IAE uždarymas, IAE statyba ir daug daug kitų plovyklų, kur įrodymai aiškūs. Kadangi man nėra laiko gilintis į šį klausimą, tai tik mano nuomonė, šiuo atveju tai mažiausiai neūkiškumas. Kokius procentus kainoje turi sudaryti projektas ir aptarnavimas aš žinau. Valdžia skaidrumo dėlei galėtų bent išspecifikuoti tą 1,8 mlrd., būtų mažiau spekuliacijų ta tema, ir mes nustotume čia komentarais plaktis, eitume kur nors į barą arbatos ar alaus :)
    O pats terminalas Lietuvai reikalingas,- pasirinkimas geras dalykas, rusiškos dujos vamzdžiu ar amerikoniškos laivu – ir vienas ir kitas Lietuvai ne draugai, tegu „pasipeša“ kainomis. Jei pradės amerikonai savo skalūnines dujas vežti, tai gal nors Lietuvos žemės neterš :)