Plaunu pats…

Krizė smogė visiems?.. 

Nors… gal tik į gera: grynas oras, šiek tiek veiksmo ir mokesčių mokėtojams pigiau

(9 balsų, vidurkis: 3,89 iš 5)
Loading...
 • O koks tvarkingas, vikrus policininkas;D Šiaip automobilį plaut pačiam šiokia tokia pramoga, linksmybė. Vat xDDD

 • nerijus

  Šaunuolis.
  Policija turi rodyti pavyzdį ne tik elgesiu, bet ir aprangos, mašinų tvarkingumu bei švara.
  Degalinės/ plovyklos galėtų nemokamai, bent kas dvi savaites ar vieną kartą mėnesį, išskirti policijos, gaisrinių, greitųjų mašinų plovimui ir tik tų, kurios su švyturėliais. Išskyrus valstybės tarnautojų/ politikų mašinas ir jų palydas.

  Nežinau kokia, bet yra sutartis tarp Statoil(tarp kitų nežinau, nes nemačiau) ir policijos, nes pas mus degalinėje policininkai važiuoja užkąsti.

 • Quantum

  Man atrodo, kad čia dėl kažkokių priežasčių išskirtinis atvejis, nes policija turi savo plovyklą VRM autoūkio komplekse prie Savanorių Hyperrimi.

 • Auksinis kardas

  Ne kitaip – girtas partrenkė žmogų, apsitaškė kraujais, dabar bando nusiplauti.

 • Man tik idomu ar cia kartais nera anti-policine propaganda ? As tiesa pasakius nematau, kodel tai turetu buti kazkas ypatinga jog policininkas plauna automobili. Negi Lietuvoje policininkai visai ne zmones ? Nuotraukos kokybe, tarp kitko, visai prasta – viskas labai blogai sufokusuota, vertikalios linijos visai nera vertikalios, priekyje esantis sniegas labai stipriai pereksponuotas, splavos per daug melynos.

  • Mielas, Mini, aš juk sakiau,(http://vilnies.blogspot.com/2009/01/gal-gale-atsirado-vienas-mogus.html#comments) kad šiam tinklaraščiui lygintis su tamstos pasiektomis aukštumomis niekaip neišeina… Prisipažįstu ir labai tamstos atsiprašau. Atsiprašau ir dėl nuotraukų- žinote, skubėjau į darbą, stabtelėjau prie sankryžos, fotografavau pro automobilio langą, naudojau telefoną, į sniegą dėmesio neatkreipiau. Bet bandysiu ateityje atkreipti dėmesį į tamstos vertingas pastabas ir siekti tobulybės, esančios jūsų tinklaraštyje. Duokite man laiko… Tikiuosi supratimo.

   P.S. Jei leisite, atkreipsiu tamstos dėmesį, kad „sėdėti kur nors“ visiškai nereiškia „būti kuo nors“. Čia apie mano sėdėjimą Aukščiausioje Taryboje… Jei nesuprasite, paklauskite Vilnies, gal ji tamstai paaiškins.

   • Mielasis (atrodo sitaip gramatiskai teisingiau nei „mielas“ nors as galiu klysti, nes nesu tobulas zodzio ir kelio zinovas), Arturai,
    Kazkaip maloniai suabsoliutinate mano issireiskima „Raco blogas beveik toks pat nuobodus kaip ir mano“. Jis (issireiskimas) nesuponuoja (koks keistas zodis, ryskiai nelietuviskas), kad mano blogas yra tobulumo virsune ar pasiekta tobulybe. Tik, man atrodo, sako, kad as nematau Jusu tinklarastyje nieko, kas man butu idomu (kadangi rasau savo bloga, tai matau jame siek tiek daugiau idomiu dalyku). Kaip zodzio profesionalas, turetumete suprasti, o jei as klystu, turetumete atleisti tokiam diletantui, grafomanui ir emigrantui kaip as.
    Nors staigus neformaliu kreipiniu prasiverzimas, gal ir suponuoja (ir vel tas keistas zodis) atlaidu, teviska, mokytojiska ir pamokomaji tona. Deja jo girdeti negaliu, o gal butu idomu isgirsti is vyrysku lupu toki kreipini (dar kol kas neteko, bet siaip eksperimento delei butu faina) – cia be jokiu uzpakaliniu minciu as kalbu.
    Siaip sis irasas turi nuotraukas. O kaip galejote isitinkinti, mano silpnybe yra fotografija. Deja, net mano komentaras esantis siek tiek auksciau, nebuvo joks noras pazeminti Jusu nuotraukas ar Jus. Tiesiog, kaip, ilgiau tuo uzsiimantis zmogus (nors ne profesionalas) norejau duoti patarimu i ka reiktu atkreipti demesi fotografuojant kita karta. Tikiu, kad naudojant telefona sunku gauti geresnes kokybes nuotrauka, taciau vertikalus poliai gali buti uzfiksuojami vertikaliai. Siaip as neatimu Jusu laiko ir neskubinu, mokinkites (gal fotografijos, jei yra noras), bet leiskite ir kitiems mokintis (jei kitiems yra noro).
    Bet, tiesa pasakius, man butu buvusi daug idomesne Jusu reakcija i mano praeito komentaro pradzia nei pabaiga. Taciau dziaugiuosi tuo ka gaunu.
    Geros dienos.

 • WU

  Arogancijos kvapas.. Nežinau kaip kiti, bet aš čia ateinu paskaityti, o nuotraukų kokybė mane čia mažiausiai domina. Čia nuotraukos užfiksuoja tam tikrą faktą (policijos pareigūnas pats plauna automobilį). Nuotrauka kalba pati už save. Nori pamatyt meninę fotografiją – yra atitinkami interneto puslapiai. Tas bandymas prisikabinti atrodo absurdiškai.

  • nerijus

   Jep. Pritariu.
   Nuo kada Artūras patapo menininku?
   Nors, iš dalies, žurnalistu būti ir menas.
   Aš, va, negalėčiau, nes už rašinėlius gaudavau tikrai ne aukščiausius pažymius, bet ir ne mažiau 5. :)
   svarbiauisia yra FAKTAS. Juk tam šis tinkliaraštis ir yra?

 • durdo

  na va, ikliuvo policininkas.. ryskiai plauna automobili neiprastu visiems policininkams budu, reiskia plauna uz savo pinigus.. kyla klausimas is kur vargsas policininkas gavo pinigu.. manau atsakymas aiskus:)

 • Ar

  Mažiukui (Miniui)

  „…nes nesu tobulas zodzio ir kelio zinovas…“

  Tai jau tikrai – bent savikritiška. :)

  • nerijus

   MINI Tikrai nėra tobulas rašte, nes nesugeba lietuviškų raidžių klavietūroje rasti.
   Aš, bent stengiuosi :)

 • Slyvanosis

  Iš šių nuotraukų darytinų išvadų variacijos:
  1. važiuos pas poną;
  2. važiuos pas paną;
  3. pana dirba plovyklos kasininke;
  4. grįžta iš panos;
  5. vadovaujasi principu: automobilį vaikyk kaip uošvienę, bet mylėk kaip žmoną (iš praporščiko atmintinės).

 • Edgaras

  Mini, bet juk siose nuotraukose svarbiausia ne ju kokybe, o mintis…

 • Mykoliukas Beraštis

  Apie krizę (ne į temą): If the global crisis continues at the present rate of greed, by the end of this year only two banks will be left operational… the Blood Bank and the Sperm Bank!
  When these two banks merge it would be run by ‘bloody wankers.

  • Valentinas

   Gal šiuos „bloody wankers“ ir matome nuotraukoje?

 • Edgarai, taip, Tu teisus, del to savo irasa ir pradejau ne nuo nuotraukos kokybes analizes, o nuo siulymo padiskutuoti kokia minti sios nuotraukos ir irasas siulo. Bet tai turbut tik murmejimas tyruose. Visi kazkodel pastebejo tik mano pirmojo iraso pabaiga ignoruodami pradzia.

  Apie nuotraukos kokybe tik siaip norejau parasyt, lyg ir padet. Kita nuotrauka paskelbta siame bloge (apie pavasari) jau yra zymiai geresne. Norisi tiket, kad buvo atsizvelgta i issakytas mintis kaip pagerinti nuotrauka. Bet cia, zinai, mano pacio noras, nebutinai realybe :).
  Geros dienos.

  • Mielasis Mini, nuotrauka apie pavasarį buvo daryta tuo pačiu telefonu, tačiau ne iš automobilio, stovinčio už 20 metrų nuo fotografuojamo objekto ir nesidairant, ar dar neužsidegė žalias šviesofor signalas… Bet tai turbūt tik murmėjimas tyruose…:)

   Kai dėl pirmos tamstos klausimo dalies, tai, berods, klausei, ar įrašas nėra anti-policinė propaganda. Mano atsakymas – ne. Tai buvo tiesiog akiai neįprastas vaizdas. Jei bus dar klausimų, atsakysiu. Tačiau neiškokite sliekų ten, kur jų niekada nebuvo.

   • Mielasis, Arturai, dekui uz lakoniska atsakyma, bei pazada atsakyt i kitus klausimus. Tarp kitko iskilo man vis tik dar vienas klausimas. Bet is anksto atsiprasau, jis nesisieja nei su policija nei su fotografijomis. Jus kaip profesionalas turetumete tikrai zinot atsakyma is savo placios patirties(labai tikiu). Taigi, as cia parasiau jau tris komentarus, taciau kazkodel visiems Jusu komentatoriams (net ir Jums pacioje pradzioje) uzkliuvo butent ne klausimai pirmojo komentaro pradzioje, o ne visai reiksmingos pastabos apie nuotrauku kokybe. Taip pat ir Jusu paskutiniame atsakyme Jus daugiau skiriate demesio nuotraukoms (net sakinys apie akiai neiprasta vaizda turbut priskiriamas prie vizualios medziagos – nuotraukos) negu, mano manymu, daug idomesniam klausimui apie policijos pozicija visuomeneje. Taigi toks klausimas, ar Jus nepastebejote, kad Jusu rasinius zmones dazniau vertina pagal nereiksmingas detales, i kurias nelabai kreipete demesi rasydamas, nei i pagrindine pacio rasinio ideja ? Cia, siaip tik norejau paklausti Jusu nuomones.

 • Mielasis Arturai, labai dziaugiuosi del Jusu. Gal galetumete pasidalinti patirtimi ir pasakyti kaip to pasiekti ?