Koldūnų ir svogūnų politika. Jūsų teisė rinktis

Išduosiu Jums paslaptį: visai neseniai vienoje geriausių Lietuvoje Žirmūnų gimnazijoje saugaus eismo pamoką vedė Mindaugas Jonušas, dar žinomas Minedo sceniniu slapyvardžiu. Pranešdama apie būsimą pamoką gimnazijos moksleiviams, berods, direktoriaus pavaduotoja paaiškino, kad Žirmūnų gimnazija griežtai pasisako prieš patyčias.

Aš toje pamokoje, deja, neturėjau galimybės sudalyvauti, bet tikiu, kad Mindaugas turėjo ką pasakyti apie saugų eismą. Nes jį rodė per televiziją ir jis kažkada dainavo. To juk pakanka, kad galėtum vienoje geriausių Lietuvos gimnazijų moksleiviams pasakoti apie saugų eismą, ar ne?

salciuteBet, žiūrėkit, norėčiau jums užduoti tokį klausimą: jei turėtumėte galimybę pasirinkti, ar leisti savo atžalai klausyti paskaitos apie saugų eismą pas S.Brundzą, B.Vanagą ir M.Jonušą, ką pasirinktumėte? Jei Mindaugą, tai toliau galite nebeskaityti.

O jei turėtumėte galimybę pasirinkti ekonomikos ir finansų seminarus, kuriuos veda M.Šalčiūtė, N.Mačiulis ir R.Kuodis, ką rinktumėtės? Jei Moniką, tai  toliau irgi galite nebeskaityti.

Toliau nebeskaitykite ir tada, jei savo vaikus dainavimo mokytis pasiųstumėte pas M.Jonušą arba N. Bunkę (Zvonkę), nors galėjote pasirinkti R.Čivilytę arba N.Malūnavičiūtę. Visada juk turite teisę rinktis.

Jei vis dar skaitote, tai primenu, kad jau kitą sekmadienį Lietuvoje vyks Seimo rinkimai ir kad šį šeštadienį Lietuvoje vyko jau kažkelintieji „Auksinių svogūnų“ apdovanojimai. Pagrinidinis šou vedėjas buvo politikos klounas A.Valinskas, dalyvavo jo kolegos B.Vėsaitė, P.Gražulis, A..Zuokas. I.Šaulienė, Ž.Šilgalis, K.Krivickas ir dar būrelis kitų. Juk smagu, kai iš tavęs juokiasi ir dar rodo per televizorių. Kaip M.Jonušą.

Neabejoju, kad Seimo rinkimuose bus balsuojančių už P.Gražulį, A.Zuoką, B.Vėsaitę ir K.Krivicką. Nes dar visai neseniai buvo daug balsuojančių už A.Valinską. Tiek daug, kad jis sugebėjo tapti Tautos atstovybės (Seimo) pirmininku. Ir padėjo A.Kubiliui valdyti Lietuvos valstybę.

Neabejoju, kad šiuose Seimo rinkimuose atsiras ir daug balsuojančių už S.Skvernelį, A.Maldeikienę ir G.Palucką. Nežinau, ar jie turi vaikų ir ar vedė juos mokytis dainavimo pas M.Jonušą, o ekonomikos – pas M.Šalčiūtę, bet žinau (nes tai yra viešai skelbiama), kad jie dalyvaus politiniuose debatuose, kuriuos moderuos labiausiai pasaulyje skaitomas Lietuvos rašytojas, nepralenkiamas koldūnų meistras ir pagrindinio Lietuvos „naujienų“ portalo pagrindinis politikos apžvalgininkas A.Užkalnis.

Labai norėčiau tuose debatuose sudalyvauti, nes būtų įdomu pasiklausyti, kaip A.Maldeikienė, S.Skvernelis ir G.Paluckas diskutuoja apie koldūnų įdarą, silkių pažastis, tetos Aldonos baltą mišrainę ir Vyr. redaktorę Faustą, tačiau negalėsiu, nes turiu įsipareigojimų ir būsiu išvykęs. Bet Jums labai rekomenduoju – Žirmūnų 6, 18.30 val. (jei kas nors įrašytų, padėkočiau.)

Taip pat labai rekomenduoju debatus, kurie vyks viename prestižiškiausių (ir neabejotinai brangiausių) Lietuvos universitetų – ISM. Ten moderatorius bus „juodojo humoro“ genijus, muzikantas bei režisierius ir scenaristas A.Ramanauskas.  „Žinių radijas“ kurio klauso dauguma Lietuvos verslininkų, šiuos debatus anonsuoja taip: „Algis Ramanauskas pataria, ką daryti, jei vis dar nežinai, už ką balsuoti rinkimuose“. Kas dalyvaus, kol kas neskelbiama, bet aš spėčiau, kad galėtų būti K.Krivickas, E.Masiulis ir G.Landsbergis. Ta prasme, kad būtų vienodai stiprūs ir konkurencingi. Ir suprastų rusišką kultūrą ir jos keiksmažodžių intelektualų potencialą.

Jei būčiau meras Šimašius, sakyčiau #smagu. Nes kas gali būti smagiau už M.Jonušą, mokantį dainavimo ir saugaus eismo, M.Šalčiūtę, duodančią interviu A.Tapino intelektualios ekonomikos laidoje ir politikos debatus, moderuojamus A.Užkalnio ir A.Ramanausko. Na, nebent M.Garbačiauskaitės-Budrienės ir Š.Černiausko bendra paskaita apie nepriklausomą ir nepaperkamą žiniasklaidą ir mėšlą, kuriame sėdi, nes bijai arba todėl, kad pinigai nekvepia.

Užjaučiu A.Valinską, nes, nepaisant to, kad jis šeštadienį įteikė eilinį apdovanojimą B.Vėsaitei ir galbūt P.Gražuliui bei A.Zuokui (juk nesvarbu, kad klounas, svarbiausia, kad rodo per TV), jis turėtų gailiai verkti kamputyje ir keikti save, kad savo Ingą privertė apsirengti kaip prostitutę 2008-aisias, o ne 2016-aisias.

Po 2016 metų spalio 23-iosios būtų buvęs ne trečiuoju, o antruoju. Premjeru. Nes koldūnai šiandienos Lietuvos politikoje turi daug didesnius reitingus nei svogūnai. Svogūniniai K.Krivickas, A.Zuokas, ir Ž.Šilgalis, kartu sudėjus, gaus mažiau balsų nei vienas S.Skvernelis.  A.Maldeikienė gali gauti daugiau nei K.Krivickas, nes, ji mėgsta ir koldūnus ir svogūnus. Jei dar mėgsta ir A.Ramanausko politines įžvalgas bei Minedo muziką, tai sėkmė garantuota.

Bet bala nematė to A.Valinsko. Jis duoda jums tai, ko norite – cirką ir klounus. Jo tokia profesija ir už tai jam moka. Daug, nes jis savo profesiją išmano gerai.

Klausimas yra apie Jus. Tuos, kurie nuolat sako, kad Seime visi vagiai ir durniai, kad valdžia yra bloga ir kad D.Grybauskaitė yra gera prezidentė.

Kai sakau, „Jus“, turiu galvoje tuos, kurie neveda savo vaikų pas M.Jonušą mokytis dainavimo ir saugaus eismo ir tuos kurie negalvoja, kad M.Šalčiūtė ar A.Jagelavičiūtė gali išmokyti verslo ir ekonomikos.

Todėl noriu Jūsų paklausti: ar tikrai norite balsuoti už tuos, kurie, siekdami jūsų balso yra pasirengę dalyvauti diskusijose apie politiką, kuriuos moderuoja politikos minedai ir ekonomikos šalčiūtės.

Jei norite, balsuokite. Jūsų teisė rinktis, tskant škia. Tik po to, kai įmesite balsavimo biuletenį į urną, nebeliekite graudžių ašarų ir nebesipiktinkite Seimu, kurį patys rinkote. Nes jūs patys būsite pasirinkę koldūnų ir svogūnų politiką. O tokioje politikoje nėra vietos ne tik senukams, bet ir visiems blaiviai mąstantiems žmonėms.

Jūsų teisė rinktis.

Kurį politiką pasirinksite? Visi juk vienodai gražūs.

Kurį politiką pasirinksite? Visi juk vienodai gražūs.

Skanaus.

(13 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...