Nemokamų pietų nebūna: apie „chebrą“ ir tylą. Nes verslas yra verslas

Pastarųjų savaičių įvykiai patvirtina, kad parsidavinėjantys asmenys, vadinantys save „žurnalistais“ ir perkama bei

formuotojai4

15min. lt nuotr.

parduodama žiniasklaida anksčiau ar vėliau susiduria su problemomis ir „chebros“ vieningumas sklaidosi kaip dūmas.

 
Pavyzdžiui, A.Užkalnis ir Š.Černiauskas ilgai buvo bendramminčiai: vienas ilgai sėdėjo V.Romanovo mėšle ir bijojo už algą, kitas – nebijodamas rašė A.Zuokui už nemokamus lėktuvo bilietus. Abu buvo patriotai ir dešinieji.
 
Koldūnų ir žarnyno lazdelių šou bendraminčius išskyrė – vienas tapo brandu, kitas norėjo būti žurnalistu. Abiems pasisekė.
 
A.Matonis, D.Pancerovas, M.Garbačiauskaitė ir V.Laučius taip pat ilgai buvo bendraminčiai. Visi kariavo prieš Rusiją ir visiems patiko fotografuotis su D.Grybauskaite.
 
Iki tol, kol D.Pancerovo kolegė nufotografavo V.Laučių su Kurlianskiu. A.Matonis ir M.Garbačiauskaitė, panašu, irgi būtų ne prieš su Raimundu nusifotografuoti prie pietų stalo, bet štai D.Pancerovas ir jo dabartinis kolega Š.Černiauskas sako, kad su R.Kurlianskiu fotografuotis negražu. Geriau jau su V.Uspaskich.
Todėl D.Pancerovas ir Š.Černiauskas po V.Laučiaus selfių su R.Kurlianskiu nebedraugauja su A.Matoniu ir M.Garbačiauskaite. Darosi nebeaišku, kurie iš jų vatnikai, o kurie tikrieji šauliai.
 
Kita „chebros“ dalis V.Laučiaus selfių su R.Kurlianskiu kol kas nekomentuoja, kaip ir nekomentavo A.Užkalnio selfių su P.Gražuliu.
 
A.Bačiulis tyli, nes Monika neseniai publikavo jo komentarą. Valgyti tai norisi.
A.Ramanauskas tyli, nes R.Kurlianskis jam moka algą.
 
A.Užkalnis tyli, nes M.Garbačiauskaitė sako, kad V.Laučius yra geras bičas. Koldūnų biznis baigėsi, o su ožių bizniu gali būti taip pat , kaip su puodeliais ir triusikais.
 
L.Dapkus tyli, nes tikriausiai negavo komandos, o pats nelabai supranta, kas vyksta.
 
R.Miliūtė tyli, nes V.Laučius dirba LRT. Teisė žinoti ne visada svarbesnė už teisę pragyventi.
 
E.Jakilaitis tyli, nes nauja kelionė LRT prasidės jau rugsėjo 6-ąją ir truks net 20 antradienių. O V.Laučius yra LRT darbuotojas.
 
Laisvės šašlykus mylintis A.Tapinas irgi tyli. Nes M. Garbačiauskaitė sako, kad V.Laučius yra geras biča. Be to,  „pinigų kartos“ nebebus, o „Auksinis protas“ LRT pradeda trečiąjį sezoną. Naujoje studijoje, su naujomis taisyklėmis, su nauju superprizu (nėra žinių, ar finansuoja „MG Baltic“). O V.Laučius yra LRT darbuotojas.
 
A.Matonis netyli. Jis sako, kad V.Laučius nė velnio neprivalo niekam aiškintis, dėl to su kuo pietauja ir kas už tuos formuotojai2pietus moka. Nes LRT yra visuomeninė televizija, o V.Laučius yra LRT darbuotojas. V.Uspaskich ar R.Kurlianskis – koks skirtumas? 
Netyli ir M.Garbačiauskaitė. Ji sako, kad V.Laučius yra geras bičas. Nes jos vadovaujamas portalas skelbia V.Laučiaus komentarus. Be to, greitai startuoja naujas „MG Baltic“ valdomo LNK televizijos kanalo sezonas, kuriame bus naujas projektas „Aš galiu“.
M.Garbačiauskaitės vadovaujamame portale LNK televzijos kanalas naujo projekto reklamai užsakė pagrindines pozicijas. Viršuje ir dešinėje. O V.Laučius kažkada dirbo alfa.lt. Kai direktoriumi buvo R.Kurlianskis.
 O A.Siaurusevičius tyli. Nes LRT reklama draudžiama ir projekto „Aš galiu“ reklamuoti negalima. Be to, jis negėrė vyno su V.Uspaskich, kaip A.Matonis, o G.Kirkilas į skydinę vyno neatnešė.
skydinė
 
Nežinau, ar „chebrai“ priklauso Gintaras Zdebskis, kuriam labai nepatinka, kad man nepatinka, kad „chebrai“ priklausanti M.Garbačiauskaitė rašo komentarus už mokesčių mokėtojų pinigus.
 
Bet G.Zdebskis irgi tyli. Gal puoselėja slaptą viltį sukurti dar vieną propagandos atpažinimo metodologiją už mokesčių mokėtojų pinigus. 
 
Man tai patinka, nes G.Zdebskiui nepatinka, kai aš rašau apie turinį parduodančią žiniasklaidą.
neabejoja
Kol kas tyli ir Indrė Indre Makaraityte, ir Aurimas Perednis ir Dainius Radzevičius. Ir Linas Slušnys ir Vaiva Radikaitė Žukienė
 
Gal tik kol kas.
 
O gali būti, kad aš labai naivus.
 
Nes verslas yra verslas. 
Bet aš žinau, kad versle nemokamų pietų nebūna. Taip pat žinau, kad jei nori ėsti nemokamai, anksčiau ar vėliau turėsi susimokėti.
Todėl iki šiol už pietus ir už lėktuvo bilietus moku pats.
Ir todėl dar kartą sakau – esu per geras tam, kas šiandien liko iš Lietuvos žiniasklaidos.
P.S. Mielas Gintarai Zdebski, jei klausite, kas man siūlo, tai atsakysiu, kad M-1 žiniasklaidos grupė, kuri kaip naujieną praneša, kad skelbti kokios nors vyriausybės nuomonę, yra labai blogai, pasiūlytų, tai, jei sutikčiau, mano vaikams už mane būtų gėda. Jei turite vaikų, galbūt suprasite, ką turiu galvoje.
 P.P.S Rugpjūčio 29 dieną Monikos vadovaujamas portalas paskelbs, kad visi aukščiau paminėti „žurnalistai“ yra įtakingiausi žiniasklaidos atstovai.
Nes verslas yra verslas. Ir valgyti norisi visiems.
(16 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...