PAŽYMA (tęsinys)

… tenka vykdyti duotus pažadus…

… ir tikiuosi, kad visi viską šį kartą supras teisingai:)

Dėl Artūrui Račui ir tinklaraščiui racas.lt bei jo komentatoriams daromo spaudimo

2011 kovo 3 d.

2. Dėl UAB „Lietuvos rytas“

1993 metų gegužę A.Račas tampa oligarchų valdomo UAB „Lietuvos rytas“ darbuotoju.

1996 metų … mėnesį A.Račas spaudžiamas UAB „Lietuvos rytas“ akcininkų, pradeda rašyti komentarus prieš tuometinę konservatorių ir krikščionių demokratų valdžią kartu su R.V.

1999 metais A.Račo ir UAB „Lietuvos ryto“ akcininkų požiūris į G.V. išsiskiria. UAB „Lietuvos rytas“ atsisako perleisti A.Račui 38 proc. bendrovės akcijų mainais į jo palankumą G.V., nors jos savo verte nė iš tolo neprilygsta dirbant „Lietuvos ryte, kartu su R.V, V.G. ir R.G. įsigytomis oligarcho V.Uspaskicho valdomos bendrovės „Krekenavos agrofirma“ akcijoms.

Tais pačiais metais A.Račas parsiduoda socialdemokratų pakraipos žurnalui „Esu“. Vėliau pradeda rašyti oligarchų valdomoms „Lietuvos žinioms“, kurioms tuo metu vadovauja buvęs KGB darbuotojas D.A., dirbęs M.L. pavaduotoju ir įrašytas į rezervą kartu su A.P ir A.V.

2001 metų vasarį viena oligarchų grupuotė paskiria A.Račą vadovauti vienai žiniasklaidos priemonei, kurios kontrolį akcijų paketą valdo viena užsienio valstybė.

2001 metais vienos oligarchų grupuotės iniciatyva per A.M. buvo organizuoti ir įvyko penki susitikimai(200ą 02 09; 2001 03 08; 2001 04 23; 2001-05, 2001 05 26), kuriuose dalyvavo vienas iš „Lietuvos žinių“ valdybos narys ir jo pusbrolis. A.Račo buvo reikalaujama parašyti dar 46 komentarus „Lietuvos žiniomis“ apie tai kaip jis kentėjo ir kasdien rašinėjo užsakomuosius straipsnius  „Lietuvos ryte“.  A.Račas nurodė, kad į tokį komentarų skaičių galima pretenduoti tik garantavus ne mažesnį nei jo turimą „Krekenavos agrofirmos“ akcijų paketą. Tokios garantijos nebuvo suteiktos.

Įvairiose konferencijose ir seminaruose  A.Račą du kartus užkalbino ir apie galimybę parašyti komentarus vis klausdavo minėtas rezerve įrašytas A.P.

2008 metų pavasarį „Lietuvos žinios“ pradėjo pradėjo „kompromato“ rinkimą apie A.Račą. Šią užduotį vykdė vienas konkretus „Lietuvos žinių“ žurnalistas. Kompromatas paskelbtas  kovo 27 dieną. A.Račas priverstas prispažinti ir pasitraukti iš aktyvios veiklos.

2008 gegužę oligarchai V.U. ir R.P., prisidedant LGL ir gavus D.G. pritarimą,  skiria 4,8 mln. litų tinklaraščiui racas.lt įsteigti. Per šią žiniasklaidos priemonę vėliau bus skelbiamos visus Lietuvos kovotojus su korupcija ir geriausius ir sąžiningiausius Lieteuvos žurnalistus „kompromituojančios“ žinios, priešiškiausios Lietuvai valstybės propaganda bei abejonės dėl Lietuvos strateginių partnerių ir V.A. krištolinio skaidrumo ir teisingos užsienio politkos, įvertinant M.S. nuopelnus.

2008 metų rugpjūtį oligarchai V.U. ir R.P. susidoroja su A.M. ir J.L. ir paskiria A.Račą vienos žiniasklaidos priemonės vadovu.  Per šią žiniasklaidos priemonę pradedamos skelbti svarbiausios visus ministrus  ir V.U. atžvilgiu nepalankiai nusiteikusią „Lietuvos ryto“ grupę „kompromituojančios“ žinios.

Turimomis žiniomis, V.U. pareikalauja A.Račą parduoti visas turimas „Krekenavos agrofirmos“ akcijas. A.Račas sutinka parduoti pusę, mainais į pagalbą siekiant visuomeninio transliuotojo generalinio direktoriaus posto. Sandoris patvirtinamas V.U gimtadienyje, dalyvaujant A.M.B., A.P., R.P., V.R., jau minėtam rezervo nariui A.V., kitam A.V., J.S.

2009 metų …mėnesį kontaktuoti su A.Raču bandė vienas iš „Lietuvos ryto“ vadovų. A.Račas atsisakė susitikti. A.Račas pradėjo naudoti R.V. archyvuose atrastą bet neužpatentuotą terminą „dundukai“.

Vėliau minėtas asmuo dėl šio klausimo bandė susitikti su oligarchu A.Z., kad šis pagrasintų atimti vardą iš A.Račo ir nebeįleistų jo į „Lietuvos ryto“ rungtynes „Siemens“ arenoje, tačiau pastarasis atsisakė svarstyti šį klausimą, nes buvo užsiėmęs šildymo ir plukdymo verslu.

2009 metų birželį 38 proc. „Lietuvos ryto“ akcijų įsigyja „Snoro“ banko įmonė.

2009 metų … mėnesį A.Račui rengiantis kreiptis į teismą ginant viešąjį interesą, kad terminas „dundukai“ liktų visuomenės nuosavybe, į A.Račą kreipėsi tarpininkas, kuris siūlė sudaryti taikos sutartį ir atsiimti ieškinį. Tai padarius, buvo siūloma 22 proc. „Snoro“ banko arba „Lietuvos ryto“ televzijos direktoriaus postas pasirinktinai.

2009 metų … mėnesį į A.Račą kreipėsi dar vienas tarpininkas, kuris pranešė, kad su A.Raču susisieks D.G. pasitarti dėl „dundukų“ termino naudojimo.

2009 metų rugpjūtį D.G. atstovai buvo susitikę su A.Raču Antavilių pensionato direktoriaus kabinete. Atstovai prašė, kad A.Račas sušvelnintų savo poziciją dėl „dundukų“. Dundukų gretos A.Račo tinklaraštyje nenumaldomai augo. A.Račas nusipirko naują automobilį.

2009 metų …mėnesį A.Račas kreipiasi į VTEK dėl LRT tarybos ir adminstracijos narių privačių intetersų deklaravimo

2009 metų spalį įvyko antrasis D.G. atstovų susitikimas dėl „dundukų“  su A.Raču, kurio metu už autorinių teisių pripažinimą R.V. A.Račui buvo pasiūlyta perimti A.S. postą.

LRT taryba pradeda svarstyti LRT tarybos narių etikos kodeksą, kuriame numatyta uždrausti A.Račui viešai reikšti savo nuomonę klausimais, kuriais dauguma LRT tarybos turi kitą nuomonę. Turimomis žiniomis, svarstymą inicijavo su „Lietuvos rytu“ susijęs ir labiausiai dėl termino „dundukai“ naudojimo suinteresuotas LRT tarybos narys R.V. Jį aktyviai palaiko „Lietuvos ryto“ grupės į V.U. partijos gretas infiltruota tarybos narė A.P.

2009 metų lapkričio mėnesį pas vieną iš A.Račo draugų buvo atvažiavęs su D.G. ir susijęs asmuo. Jis pasakė : V.U. ir   R.P.,  tegu tvarkosi su tuo, kuris išplėstom akim laksto (A.Račas).

2009 metų pabaigoje „dundukų“ terminas tinklaraštyje racas.lt buvo panaudotas jau apie 200 000 kartų, tinklaraštis turėjo apie 1000 lankytojų iš įvairių valstybės ir savivaldybių įmonių, įstaigų, organizacijų. Didžioji dauguma jų nebuvo „dundukai“.

2009 metų gruodį A.U.  išleidžia pirmąją knygą ir tampa rašytoju.

2010 metų kovą R.V. LRT tarybos posėdyje pakeltu tonu spaudžia A.Račą, bandydamas suformuoti visuomenės nuomonę, jog A.Račas dirba ten pat kur ir A.V. 

2010 lapkričio 11 d. E.J., iš anksto žinodamas, kad A.Račą ištinka priepuolis, kai kas nors bando pavogti kibirėlį iš jo srutų duobės, nes jo tikslas yra toks pat kaip K.K ir R.J, tiesioginiame eteryje išsityčoja iš A.Račo.

2011 metais po savivaldybių rinkimų A.Z. per savo tarpininkus Varšuvoje pasiūlo A.Račui Lenkijos pilietybę  mainais į 111 įrašų per 11 dienų apie geriausią Vilniaus merą tinklaraštyje racas.lt ir galimybę užimti G.V. vietą „Lietuvos ryto“ grupėje, kartu perimant ir G.V. akcijų paketą, tuo atveju jei A.Z. bus išrinktas meru.

A.Račas pradeda labai rimtai galvoti….

P.S. Šios pažymos autorius nežinomas, ji gauta iš “patikimų šaltinių”, o viskas kas joje skelbiama yra lygiai tiek pat vertinga ir patikima kaip bet kuri užkalnio rašliava.

P.S. Tinklaraščio autorius už pažymoje pateikiamus faktus jokios atsakomybės neprisiima ir iš anksto yra pasirengęs paneigti joje dėstomus faktus, jei kas nors nurodys, jog jie neatitinka tikrovės ir atsiųs tinklaraščio autoriui reikalavimą paneigti paskelbtą informaciją kaip to reikalauja Lietuvos Respublikos Visuomenės informavimo įstatymas.

(8 balsų, vidurkis: 4,13 iš 5)
Loading...
 • Stogas

  „skiria 4,8 mln. litų tinklaraščiui racas.lt įsteigti“ -va cia tai korupcija ir brangumelis.

 • EkoLT

  Šitas irgi geras :)

 • Ogis@Co

  Manyciau, kad A. Racui Lenkijos pilietybe reiketu imt.
  Nes kitaip negales lankytis Antakalnio sventyklose.

  • suomis

   Račas, ne prieš Šv. Feliciją nusistatęs o prieš Šv. Florentinos sūnų. Taip, kad gali pasilikti ir Lietuvos pilietybę.

 • austras

  Gerbiamas Račas savo PAŽYMĄ pateikia bent jau humoro forma, o vat yra žmonių, kurie savo PAŽYMAS pateikia su rimta veido išraiška…

  „Taip atsitiko todėl, kad pragmatizmas yra tapęs neoficialia Lietuvos ideologija ir yra apėmęs visas gyvenimo sritis. Moralinės nuostatos čia vaidina labai menką vaidmenį.“

  http://www.lrytas.lt/-12992696671298504770-rinkim%C5%B3-i%C5%A1vada-korupcija-jau-n%C4%97ra-kli%C5%ABtis-b%C5%ABti-lietuvos-did%C5%BEiojoje-politikoje.htm

  Ir tai sako žmogus, kuris savo komandą Gruzijoje rinkosi tiesiai iš traukinio Kaliningradas-Maskva… gerbiamas Mečy, Dainių Preikšą prisimenat? :) Aš tai prisimenu… (jei reiks, papasakosiu).

  • suomis

   Temk į dienos šviesą.

  • Fredis*

   Jeigu nekreiptume dėmesio į tai kas parašė šį straipsnelį – iš esmės jis yra teisingas iškyrus šią vietą: „Jau dvejus metus premjeras nenuilstamai tvirtina, kad Vyriausybė – tai UAB. Politika – taip pat verslas“. Niekada ir niekur vyriausybės vadovas taip nesakė, tai yra šmeižtas.
   austrai, šiame tekste yra nemalonių įžvalgų ir tau. Apie aršų liberalizmo puolimą. Akmuo į Valentino daržą – liberalizmas išsigimė. Vilniuje kolkas favoritas tapti premjeru yra liūdnai pagarsėjęs A.Zuokas, o Kaune – V.Matijošaitis.

 • TomasRa

  ei o 38 nuotraukoj rimtai Artūras Račas yra. Kaip Jūs ten atsidūrėt pas Uspaskich, gimtadieny ? :]]

  Aš tai dabar taip pagalvojau, kad šou verslas ir politikos verslas, tai vos ne tas pats. Ir ten ir ten vieni su kitais pešasi, ženijasi, miega, pykstasi, bet verda vienam katile ir vieni be kitų negali. Gal čia tik momentinis proto aptemimas, bet paralelę įdomią išvedžiau (bent jau man pačiam).

 • Sejanus

  2011 m. …mėnesį A. Račas viešai paliepia komentatoriams parašyti bent 100 komentarų prie tinklaraščio įrašo „Pažyma“, taip pademonstruodamas savo įtaką Lietuvos Blogosferoje ir už jos ribų. Virš šimto įrašų atsiranda per vieną naktį. LRT taryba panikoje, pradedamas kurti planas Račo įtakos mažinimui fiziniais būdais.

 • Pastabos

  Asociacijos tarp ivairiu Kreivio pazymos punktu yra vienas dalykas. Ir teisingai, tai labai slidzios interpretacijos. Kadaise Klaipedoje alu gurksnojau su atsitiktine kompanija, veliau suzinojau, kad vienas is kompanijos veliau buvo nuteistas uz suklastotu pinigu platinima. Butu kas uzfiksaves, galetu siandien parasyt, kad turiu rysiu su Klaipedos nusikalstamomis grupuotemis. Kas butu tikrai netiesa.

  Taciau noriu atkreipti demesi i kitus du dalykus. Viena, Lietuvos Ryto reakcija. Kaip zinia, sio dienrascio bendra tona socdemu ir konsevatoriu atzvilgiu simboliskai gali nusakyt tokia iliustracija: kai vyksta socdemu saskrydis, Bruveris apraso, kaip socdemu vadai graziai susitiko su partijos jaunimu ir bendrazygiais. Kai vyksta konservatoriu saskrydis, Bruveris apraso, kaip Kubilius moke ir savo pavaldinius, o kai kurie is siu vakare dar ir girtavo. O tikit, kad is 2000 soscdemu saskrydzio dalyviu niekas vakare taureles nepakele ir Bruveris nemate? As netikiu.

  Noriu pasakyt, kad Lrytas uzsiima tokiu asociaciju kurimu, kurios gerokai savo vaizduote (graziai sakant) pranoksta Kreivi ir prilygsta p. Raco auksciau israitytai satyrai. O si karta tyli, isskyrus vel pigias pasaipas apie aukcione parduodama Kreivio galva, nors medziagos pletku ir straipsniu „kas galetu paneigti, kad“ stiliumi galetu prirasyt simta.

  Taciau ne tas simtas svarbu. Ne asociacijos, is kuriu saipomasi cia virsuje. O tai, kad toje Kreivio pazymoje yra dalyku, nesusietu su asociacijomis – pavyzdziui, kaip buvo labai konkreciai ir be asociaciju prasyta „atidziai netikrinti“ kai kuriu dideliu projektu.

  Kazi kodel visose satyrose apie tai nekalbama?

 • Trakimas

  Super.Seniai taip nesijuokiau:)…Kažkokie paranojos apsėsti patarėjai ir ministrai.Dar visai neseniai premjero patarėjas Majauskas sukėlė skandalą dėl „lenktinio peiliuko“,ministras dabar-dėl „pakelto tono“…Ir tokie žmonės valdo šalį?Bet gal taip šituos asmenis veikia Prezidento Pakso apkalta?Jei Paksas būtų laiku parašęs „pažymą“-nebūtų už ką jį kaltint?:)

  • Šiaip Čiūvas

   mielasai, jei pačiam dėdės iki pažąstų vartantys svetimus pinigus paaiškintų, kad tokie štai kaip jūs kiša nosį kur nereikia ir po to labai nukenčia – guldau galvą, reaguotumėt net į savo šešėlio formos pokyčius perdėtai emocingai ir gal netgi liguistai. Pakso atveju beje turiu pastebėti kad problema ta pati, tik dar didesnė buvo – jei neesi krištolinio tyrumo (o anas bendrai buvo visas iki ausų juodas), nekišk nagų prie politūkininkų avilių. O jei jau esi juodas – turėk kietą gynybos planą. Abiem atvejais gynyba buvo nieko verta. Tiesa skirtumas yra – jei Paksas jokių šansų neturėjo, tai Kreivys galėjo pasispardyt, bet pavėlavo kokiu mėnesiu.

   • Trakimas

    Prajuokinai labiau už Kreivį,“čiūvai“:)Rašyk tokiu stiliumi ir toliau:)

 • nesvarbu

  Lietuvoje dabar siautėja visokio plauko veikėjai. Net nevardinsiu, patys juk juos žinote. Juo labiau, kad tokių nūnai labai daug priviso, todėl tikrai ilgai užtruks, kad visus čia paminėt.

  Viena paguoda-viskas praeina, net ir patys blogiausi laikai. Tik reikia mokėti laukti. Todėl greitai praeis ir tokie veikėjai, kaip šis, kuris taip šiandien kalbėjo:

  http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/azuokas-premjerui-reiketu-ismokti-kartais-patyleti.d?id=42772185

  • Šiaip Čiūvas

   tamstelės žodis „dabar“ ir „nūnai“ suponuoja, kad iki šiol jie neegzistavo ir nesiautėjo? Iš kitos pusės mielai patyrinėčiau sąrašą pačio nuomone „nesiautėjančių“ ir „neveikėjų“, t.y. paduokite man prašome tyrų kaip krištolas politikų sąrašą. Na ir dar kad jų žinomumas už nuosavo kabineto ribų būtų bent minimalus.

 • Stogas

  DABAR turetu pradeti mokykloje nuo 10 metu mokyti rasyti PAZYMAS.

 • alien

  kubilo meile kreivui yra daugiau nei itartina ir tik diplomuoti neregiai to nemato.

 • leokadija

  man uzkalnis nepatinka / netinka. Racas pas ji siunte – neisiu. Cia irgi viskas pavirto kazkokiu issivemimu – nebeskaitau.
  Zmones, kuriems atrodo normalu grobstyti ir savintis / dalintis otkatais – patys irgi yra supuve. Mano akyse, visi, kuriems pazymoje (tikrojoje) isvardinti faktai atrodo normalus lobizmas ar dar kas nors normalaus – yra tos pacios koses valgytojai.
  Ir nereikia izeidineti. Pletku nesiojimas, kuriuo kaltinu Raca, nepriklauso nuo auditorijos dydzio. Linkiu visgi paatostogauti.

  • suomis

   Man kilo mintis kad, šis Artūro Račo blogas, gali tapti atskiru žinių portalu, kaip delfis, alfa ar balsas. Klausimas? Ar autorius, to pageidauja? Bet manau, kad gali būti taip, kad nuo autoriaus, gali tai ir nepriklausyti.
   Tik reikia, kad susiformuotų gan plati bendraminčių kompanija, kuri įgautų idėjinį svorį.
   Aišku, jei p. Artūras to pageidautų.

   • mielas suomi, netaps. Todėl, kad man reikia valgyti ir apsirengti, be to, aprengti ir pavalgydinti tuos, kurie nuo manęs priklauso. O dar noriu ir į koncertą nueiti, alaus išgerti, ir prie jūros ir ežero vasarą nuvažiuoti.

    Daug labiau tikėtina, kad nutiks priešingai…

    • Šiaip Čiūvas

     Artūra, jau tapo. Tik čia vaikšto tie, kuriems nereikia sukramtyto ir suvirškinto produkto. Nors mane, kaip nežurnalistą, tai kažkiek erzina. Vartotojiškumas prasimuša, ko gero :)

    • Jonas III

     Bet, Artūrai, daryti įtaką visuomenei, įskaitant valdžią ir oligarchus, turėtų būti įdomiau (nebūtina prisidengti papelijusiais-nuvalkiotais žodžius, kaip gyvenimo tikslas, patriotizmas, kova su blogiu, …), negu noras „į koncertą nueiti, alaus išgerti, ir prie jūros ir ežero vasarą nuvažiuoti“. Ir dundukams įdomiau.

  • mielas leokadija, tamsta teisi, man atostogų reikia. Jei turėčiau galimybę, atostogaučiau kokius metus – žvejočiau, grybaučiau, sodinčiau gėlytes…

   Kita vertus, jei tamsta tikrai esate moteris, pasakysiu štai ką (neįsižeiskite): esu jau tokio amžiaus, kai galiu pasakyti, kad moterys vienu aspektu niekuo nesiskiria nuo vyrų. Todėl tamstai patarčiau susirasti vyrą. Ir gal net paatostogauti.

   … kaip šauksi, taip atsilieps… (ta prasme, kad šį komentarą galite nusiųsti užkalniui)

 • briedis

  viesuju pirkimu tarnyba. arba as beviltiskas kvailys, arba tegul nuo godulio ir patogaus gyvenimo ispindeje ponai kitoki pavadinima sugalvoja pvz,nacionaline vieso sektoriaus finansu tarnyba. o zinot? svarbu ar as ir bet kuris kitas pasitikes tu viesuju pirkimu praktine eiga. kol kas galiu pasakyti tik tiek: N E P A S I T I K I U. tai tiek.

  • Jonas III

   O kad galima būtų pasitikėti, manau labai nedaug trūksta. Pakaktų įdarbinti kokią nenukvakusią trijų mažamečių vaikų mamytę už pusantro vidutinio atlyginimo, ar trečio kurso studentą už vieną atlyginimą, kurie viešujų pirkimų puslapyje suvestu ne tik skelbiamus pirkimus, bet ir visus dalyvius, jų pasiūlytas kainas ir po pusės – dviejų metų trumpą gauto rezultato (atlikto darbo) ataskaitą. Nereikėtų nei prokuratūros, nei STT, nei VST, nei skaitlingų komitetų ir komisijų veiklos. Gal kiek nukentėtų žiniasklaida.

   • Bet vis tiek esmė bus tame KOKIUS popierius ir informaciją gaus tai suvedinėjantis asmuo… Kokią gaus, tokią suves… O ji gali būti ir neteisinga. Čia kaip su Kreivio deklaracijom. Kokias davė, tokios tiko. O kad jos netikslios ar neteisingos (o gal žinomai melagingos?), tai niekam neįdomu…

    • Jonas III

     Galioja baudžiamasis kodeksas

 • Vytas

  Man tai keista, kodėl dedamos tokios didelės pastangos ir negailima laiko, vien tam, kad suniekinti ir nuvertinti ministro Kreivio „pažymą“. Aš irgi pradžioje maniau, kad ponas Kreivys prirašė niekų, kad jo „pažyma“ neverta rimto žvilgsnio, bet dabar pradedu galvoti, kad gal ten visgi buvo kažkas svarbaus?

  • mielas Vytai, lažinamės iš 300 litų, kad mano „pažymos“ kainavo kokius penkis kartus mažiau pastangų nei D.Kreivio?

 • albinas

  „Žmogus susipyko su mama. … „

 • rimas

  Nesutinku is esmes. Kreivio pazyma nera teisinis ir rimtas dokumentas, bet kartu suteikia daug minciu kaip Lietuvoje „daroma“ politika ir spaudimas.

  Bepigu saipytis is keleto zmoniu, kuriuos dulkina kelios ziniasklaidos ir verslo grupes. Skaidrinimo linkme pirkimuose buvo padaryta tikrai daug.

  Pagal Raca dabar taip gaunasi, kad Kreiviui reikejo atsistatydinti ir viska pamirsti ir ypac nieko neviesinti…

  Man nejuokinga, o baisu. Ir nepaisant to fakto, kad su Kreiviu irgi nebuvo viskas 100 proc. skaidru. Nors jis yra skaidresnis uz beveik visus ji puolancius.

 • dais
 • M.G.

  Kliedesiai. Kaip toks zmogus gali vadovauti naujienu agenturai? Nesuvokiu.

 • aušra maldeikienė

  skiriu M.G. — Manau, kad nesuvokiate ne tik to… Manau apskritai mažai ką suvokiate. Dėkui GA, puikus tekstas. Gaila, šita pažyma, kaip ir visos tokios pažymos — be pabaigos. Aš niekada nepamiršiu, kai 1991 netų rudenį man G. Vainauskas liepė parašyti paskvilį apie tuometinį miesto merą A.Štarą, nes tas nesutiko šiaip sau be jokio įstatyminio pamato perduoti UAB „Lietuvos rytas“ vaikų darželio Gedimino pr. Įdomiausia ne tai. Įdomiausia, kad praėjus bene 15 metų šitos istorijos nesutiko viešinti Delfi (M.G. parašė, kad neturi įrodymų… žinoma,gal tada buvo vaikų darželyje, o aš, kvailė, jos galva matyt negaliu gi taip ilgai prisiminti). Tuo pat metu istorijos neviešino ir Valentinavičius, jau neprisimenu, kaip paaiškinęs, kodėl. Tiesiog yra tokia Lietuvos logika veiksmo — kai reikia būna pažymos apie nieką ir spaudimus (žaviuosi vaizduote tų, kurie Kreivio pažymoje kažką pamatė) ir niekas nemato faktų, kurie akis bado (šioje istorijoje pvz. Uspaskicho apmokėtos Adamakaus skolos).

  • Jonas III

   Pritariu dėl M.G. įvertinimo ir tikiuosi, kad tai ne Mikoliukas Beraštis. Anas iki šiol nenusišnekėdavo (net ir apdujęs).

  • Dundukas

   Aušra, prisiminimas, net pats tiksliausias – ne įrodymas. Jums bepigu, į teismą eitumėt liudytoju ar blogiausiu atveju trečiuoju asmeniu, o žinių skleidėjas būtų atsakovu su visom teisinėmis ir „daugianulinėmis“ finansinėmis pasekmėmis.

   • aušra maldeikienė

    būtų puiku, jei taip būtų. Pas mus už jokias nesąmones (kai jos tinka leidinio savininkui)niekas niekada į teismą nėjo…Ar aš kažką praleidau?

    • Dundukas

     oi, nesakykit. Ponas Gedvydas, apkaltintas pasikėsinimu į vaikų darželio teritoriją, tikrai nenuleistų negirdom. Ten į kokį „Laisvą laikraštį“ gal ir nekreiptų dėmesį, bet paskelbus kaltininmus korupcija Delfiui ar kitam iš didžiųjų/įtakingųjų, tikrai pareikalautų paneigti ir, kaip dabar madinga, + ieškiniuką, kurio suma tikriausiai būt didesnė nei visas kvartalas, kuriame tas nelabasis vaikų darželis.

     Aš jumis tikiu, nes tai atitinka tuo, ką nuolat matau dirbdamas spaudoje, bet kam įdomu, kuo tiki kiekvienas dundukas? O štai mūsų didieji, patikėkit, nemėgsta ir nesileis būti viešai kaltinami korupcija.

 • Kestutis

  Nieko nesupratau. Kažkokia nesąmonė :(

 • Marius

  Manau, kad Kreivys yra asilas. Manau žmogus tiki sąmokslo teorijomis, tad ir prikurpė tai kas jo nuomonė (galbūt nuoširdžiai įsitikinęs tuom ką prirašė) yra verslo grupių spaudimas, bet iš šalies ta pažyma – paistalai, ir manau mes turime teisę pažymos autorių įvertinti.

 • Tadas

  Komentaras pašalintas – A.R.