Kodėl valdžia nori uždaryti TV3 televiziją? (galima ir pažiūrėti)

… Manau, kad taip kelti klausimą (o būtent taip, atrodo, jis yra keliamas anonsuojant sekmadienio „Savaitės komentarų “ laidą) yra neteisinga arba net kvaila.

Galima būtų sakyti, kad tai nieko nuostabaus, nes bus kalbama apie laidą, kurioje kvaili klausimai yra uždavinėjami nuolat.

Todėl, kai pakvietė dalyvauti toje laidoje, pagalvojau, kad verta vien dėl to, kad pasakyčiau, jog į kvailus klausimus kartais reikia pabandyti rasti atsakyti protingai.

Kad nesusidarytų įspūdis, jog visi yra kvailiai.

Tad jei kam nors įdomu – 19.00 per TV3…

P.S. Laidos įrašas čia

(19 balsų, vidurkis: 4,63 iš 5)
Loading...
 • Stogas

  Nebuna kvailu klausimu – buna tik kvaili atsakymai!

  • griztu is atostogu namo. oro uoste sustabdo pareigunas. nusiveda. klausia: kokiu tikslu atvykote i lietuva?

 • Gal ir gerai, kad dalyvaujate, bet… Laidą vis gi kažkas ves ir kažkas bandys kontroliuoti pokalbio turinį ir eigą. Tai paprastai daro laidos vedėjas. Negi manote, kad bus leista pasakyti tai, ką galvojate? Aš nuoširdžiai netikiu… Gaila, kad nesu Lietuvoje ir nepamatysiu tos laidos…

  • ledynmečio voverė

   Laidos vedėjas nepajėgė sutramdyti popieriais mojuojantį, nuo rėkimo įraudusį Račą :) , kiti dalyviai vos galėjo žodį įterpt. :)

   • Ar rimtai? :D Gaila, kad praleidau tą reginį… Taigi sakiau, kad dabar Artūras bus TV3 priešas numeris vienas. Artūras, Artūru, svarbu, kad tai neatsisuktų prieš BNS… Žinant pseudožurnalistų gebėjimą įtakoti mases (ir ne tik), tai jie gali sugalvoti ir tokių manevrų…

    • Simai, visai nevaidindamas sakau, kad tokių „priešų“, jei jie nebus nebijau. Jei labai atvirai, tai dėjau ant jų:)

   • Matotaupa

    Pritariu voverei :-)
    P.Artūras jautėsi ten kaip dievas – nekreipė dėmesio į kitų nuomones :-)

   • Valentinas

    Račas vienintelis, kuris turėjo aptarinėjamo klausimo dokumentus ir kalbėjo faktų kalba. Vienintelis jo oponentas nerišliai sapaliojo kažką apie Krivicką, apie TV3 ir pasirodė siaubingai. Maldeikienė kalbėjo ne į temą kaip ir dažniausiai. Tačiau tai ne jos kaltė, nes Dabašinskas kaltas, kad kviečia į laidą žmogų visiškai nesusijusį su aptariamu klausimu.

    • nesvarbu

     Valentinai, o kas buvo oponentas?

     • Valentinas

      Vienintelis bandė oponuoti tai TV3 žinių redaktorius Babilius. Tačiau jam neužteko drąsos ginti Krivicko, jis tik sakė, kad maždaug Krivickas gal nėra gerai, bet be Krivicko būtų blogai, be to už Krivicko nuodėmes uždaryti televiziją yra žiniasklaidos laisvės ribojimas. Į Račo argumentą, kad TV3 buvo 6 kartus įspėta dėl įstatymų pažeidimų ir juos ignoravo, Babilius neturėjo jokio atsakymo tik mekenimą. Maldeikienė sakė, kad visa žurnalistika niekuo nesiskiria nuo krivickiškos.

     • WU

      Oponentas kalbėjo visiškus vėjus, absoliučiai neišmanydamas proceso :) Teiginys, jog prokuratūra nesikreipė į teismą ir taip parodė, kad yra neteisi – žemiau jūros lygio. Toks mąstymas suponuoja, kad kiekvieną įstatymą vykdyti reikia kreiptis į teismą, priešingu atveju elgesys įstatymo nustatyta tvarka (t.y. jo vykdymas) – neteisėtas. Tokios demagogijos seniai neteko girdėti.
      Tiesa, dar vienas momentas, kai „žiniasklaidos laisvė“ ir apskritai žodis „laisvė“ suprantamas kaip bet koks nevaržomas ir neribotas elgesys, kuris neturi jokio ryšio su pareigomis ir kitomis laisvėmis.

    • nesvarbu

     Dėkui, koks TV3 žinių redaktorius, tokia ir televizija.

  • Simai, šiaip jau TV3 įdeda įrašą… Manau, kad tradicijų nelaužys.

   • Pažiūrėjau. Na, nėra ką daugiau ir pridurti. Jūs, Artūrai, puikiai atlaikėte frontą :D Aš tikrai taip nesusivaldyčiau :) Bet man tik iškyla kitas klausimas. Kaip tokie žmonės kaip S. Babilius išvis tampa televizijų žinių vadovais? Kompetencijos ir suvokimo teisėje tikrai trūksta… Panašu, kad jų (TV3) mąstymas panašus kaip ir K. Krivicko, tai dėl to jie taip aršiai ginasi vietoj to, kad pagaliau tą situaciją kažkaip suvaldytų…

 • VYTS

  „Galima būtų sakyti, kad tai nieko nuostabaus, nes bus kalbama apie laidą, kurioje kvaili klausimai yra uždavinėjami nuolat.“
  Nuoroda apie kitą laidą.

  • VYTS

   Ai, apie laidą apie kurią laida. Atsiprašau.

 • Sejanus

  Ojojoj. Kalbėti protingai kvailiams skirtoje laidoje nėra labai gera mintis.

  • Rolandas

   Pavėlavau įsijungti, taigi žiūrėjau nuo 20-os minutės. Tuo metu balsavimo rezultatas buvo 1:7 (maždaug). Nežinau, ar ir kiek iki to laiko kalbėjo A.R., bet antroje dalyje jis tikrai kalbejo nemažai. Sutapimas ar ne, bet balsavimas tuo metu buvo maždaug 1:2 .
   Gal dalyvauti laidoje ir nebuvo tokia bloga mintis?

   • Sejanus

    Įdomu, koks balsavimo rezultatas būtų buvęs, jei p. Račas būtų užsiiminėjęs pigia demagogija, kaip ir jo oponentai. Gal net 1:1? O gal ir ne.

 • Valentinas

  Šiuo atveju klausimas kvailas. Artūras studijoje turėtų performuluoti klausimą. Pavyzdžiui:
  Ar nuolatinis žurnalistinės etikos pažeidinėjimas, melo ir šmeižto translavimas yra pakankamas pagrindas nutraukti TV3 transliacijas?

 • Corot

  Nejaugi Rūta Janutienė jūsų atsiprašė? O gal ji nebedirba TV3? Mes juk žadėjote nesirodyti šios televizijos laidose…

  • Kažkada man psichologijos mokytoja pasakė įdomų dalyką. Principai yra tam, kad… jų nesilaikyti. Nes tik tuomet sugeba žmogus peržengti per save ir parodyti, kad yra protingesnis už principingus kvailius :D Būtent dėl to, kai aklai laikomasi kažkokių nesveikų principų, kai kuriems žmonėms sunku atsiprašyti, net jei jie suvokia, kad buvo neteisūs… Gal Artūro viešai atsiprašys TV3? :) O gal net pati Rūta?

  • Dundukas

   nu jis gi paaiškina, dėl ko padarė išimtį – gi nėra kam daugiau protingai atsakyti į kvailus klausimus :)

   Nors man atrodo, kad eilinį prokuratūros profesionalumo stokojantį veiksmą TV3 panaudojo savireklamai (ta proga nepamiršo net pinigiukų susižerti iš naivuolių balsuotojų), o garbieji ponai dalyvaudami studijoje šiam kilniam tikslui padėjo.

   Manau, kad dauguma eilinių šalies žiūrovų neįkerta, kas ten vyksta, o susidarė nuomonę, jog jei valdžia pagrasino uždaryti televiziją ir minėjo konkrečią laidą, reiks pažiūrėti, ką ten jie tokio slėpiningo ir demaskuojančio rodo.

   • mielas Dunduke, tamsta i6 dalies teisus. Bet tik iš dalies, nes Lietuvoje tikrai yra žmonių, kurie „įkerta“, kas vyksta ir sugeba galvoti. Laimei.

  • Corot, rašiau apie tai komentaruose ir bandžiau paaiškinti. Paieškokite, surasite. Nemaau, jog turiu dirbti dėl to, kad kažkas tingi:)

 • Kestutis

  TV3 prisidirbo, tai dabar rėkia. Kaip tai lietuviška… :)

  • briedis

   tv3 uzsidirbo. ir tai taipogi lietuviska.

 • Diana

  Artūrai, reiškiu pagarbą už ką tik eterio metu išsakytą poziciją!

 • Manau, kad reikia dirbti kas tik gali su visuomenės piramidės padu, t.y. Lietuvos televizijų žiūrovais.
  Jei visiškai rimtai. Tai Lietuva turi šansą keistis, jei pradėtume rimčiau ne nuo viršaus, o nuo pado (kaip tai pasiteisno Niujorko merui Džiuljaniui). Naikinti jame vagis, žudikus, netgi melagius ir kvailius. Sudaryti geras sąlygas tame pade karjierai, kurie…
  Ir taip per 50 metų Lietuva turės visus Tautai reikalingus sluoksnius, o ne tik vagių viršūnę ir vagių padą, kaip dabar, po 20 metų degradacijos turi.

  • Smokas

   Ruošiatės dirvožemį Lietuvos pakeisti ? O kur seną vešime ? Be to baugu, kad kartu ir brangias tradicijas užgriebti galima.

   • A.G.

    Nenustebkite, 1992 metais, stažuotėje Nyderlanduose mums rodė, kaip nemažoje teritorijoje nukasamas dirvožemis (jį vežė kelių statybai). Tai taip taisė savo klaidą, kuomet buvo kvailiai ir naudojo chemiją. Nors gerai žinojo ir mums paaiškino, per kiek laiko čia bus atstatytas humusas. Matyta tas pats su žmogeliu, kaip klausiate (o kur jį dėti…) – į mišką, į mišką…
    Kadangi blogas jau kaip ir pridaro dureles, tai gal blogo šeimininkas neužpyks, kad mestelsiu, kaip tik neseniai parašytą mintį apie tą „į mišką, į mišką…“ (nors jos pabaiga jau sakyta persakyta ne kartą ir ne du…):
    „…Man labai įstrigo žmogaus pasakojimas apie tai, kokią gerą pamoką jis gavo iš savo senelės. Kai pokaryje, vienais metais, jos senelių tvarte anksčiau laiko baigėsi pašarai ir nebuvo kuom šerti tvarte savo gyvulių, – maža mergaitė, kuri labai mylėjo tuos augintinius, patarė seneliams nueiti netoli ir atsinešti pašarų. Juk ji matė, kad kolūkio pašarai yra visiškai arti jų namų, o žmonės ateina jų pasiimti ir iš labai toli… o čia juk visiškai greta. Atsakymas buvo toks, – čia ne mūsų. Mes niekada neimame tai, kas ne mūsų… o už tokį pasiūlymą, kaip pamena, buvo labai arti to, kad būtų išpertas ir kailiukas… Tiesa, ta senelė, per savo užsisipyrimą, ir į kolūkį griežtai atsisakė tuomet ir vėliau įstoti.

    O tie žmonės, kurie vogė tuos pašarus, gal net nemanė, kad yra vagys. Gal jiems, kaip tai mergaitei, niekas to nepaaiškino… ir kailio vien už tokią mintį nesikėsino išperti.

    Niekuomet nebuvau ir nesu šalininkas to, kai šiandienos bėdas yra bandoma suversti tai kolūkių, tai tarybinei erai, tai komunistams. Nes tvirtai manau, kad tos didžiosios Lietuvos nelaimės gimė per pastaruosius dvidešimt metų, – kai nuo pat pradžių, nuo pat 1990 metų, Lietuvoje buvo einama ne ten, kur manoma, kad einama (nors manau, kad nedaug žmonių, bet manau ne tik aš vienas toks buvau, kurie aiškiai matėme, kad nuo pat pradžių Lietuva eina į didelę nelaimę… – darėme, kiek sugebėjome, kad to būtų išvengta, bet, deja, svoris spaudė, tarsi ledynai griūtų…)…“
    Gražaus pavasario blogo šeimininkui ir visiems… jau saulelė budina svietą…

    • suomis

     Dar pasakyk, kad Landzbergis kolūkius sugriovė.

     • A.G.

      Manau reikėtų mokėti rašyti pavardę žmogaus, kuris paminklo nusipelnęs. Tad, Lndsbergis.
      O griovė, vagia, plėšikauja, žudo, meluoja, pavydi, – tautietis. Tiek iš to visuomenės piramidės pado, tiek tas, kuris alkūnėmis prasiskynė kelią link viršūnės (kad didesni mąstai būtų pasiekiami…)…
      Tas, kuris ne savo ima… kaip savo. Ir jo vaikai, vaikaičiai, dar kokius 50 metų…

 • Visada

  smagu paklausyti Arturo.. Mano nuomone daugeliui zurnalistu reiketu is jo pasimokyti. Pasimokyti, kad zurnalistas ne tas, kuris atsistojes ant pjedistalo rekia, o tas kuris analizuodamas faktus, teisingai juos sudelioja ir pateikia visuomenei. Senai ..icka reikejo pamokyti.

 • Tipas

  Pažiūrėjau. Ir tikrai laidos nereikėjo, nes jei televizija būtų norėjusi imtis kokių nors veiksmų, tai jiems nereikia Račo, kad pasakytų kokių. Dabar tiesiog vyko nuomonių išsakymas, kuris visiškai nepasiekė žiūrovų, balsavusių „teigiamai“.

 • a

  ziuriu laida ir galvoji ant kieno maluno vandeni racas pila,gal rupinas visuomenes gerove,kaip ir prokurorai,tikrai netikiu.Kuo mes skiriames nuo baltarusijos ar rusijos jei leidziamia sau uzdarineti patinkancias ar nepatinkancias laidas ir televizijas,man rodos niekuo.racas aiskina apie istatymus,rusijoi,baltarusijoi juodziausi darbai buvo padaryti prisidengus istatymais.tv3 paskutinis kanalas nekontroliuojamas vietiniu verteivu.giriasi kad bns per desimt metu neuzkliuvo biurokratams,kuo cia girtis,uztat taip ir gyvenam,kad tokia racine ziniasklaida ,stengiasi niekam neuzkliuti.dar suprasciau uzdaryt laida,bet racas isitikines kad be teismo sprendimo,bet koks valdininkas turi teise uzdarinet televizijas,jis bent jau pasidometu demokratiniu valstybiu praktika ar tokie dalykai kur nors vyksta,nes sneka kaip putino ar lukasenkos spaudos atstovas.Daugumos pilieciu tikrai nereikia ginti nuo tv3,reikia ginti demokratines vertybes,laisva ziniasklaida nuo tokiu kaip racas.Beje man ir nepatinka krivicko laidos,tik tai negali but priezastis kesintis i zodzio laisve.nepatinka neziurek,as isvis nezbeziuriu jokiu lietuvisku tv,subulvarejimas totalus,vmtv1,vmtv2,savaite vemia,savaite valos,savaite aiskinas kodel apveme,bet kaip ten bebutu tai kazkoks tiesos kanalas zmonems,ir kontrole valdininkams,galima tobuleti ieskot gersniu sprendimu bet uzdarinet …

  • alien

   panasu,kad jus nesuvokiate,kas yra zodzio laisve.

   • a

    panasu kad jus suprantat zodzio laisve kaip didziausia auditorija turincio lietuvos tv uzdaryma ,na tada musu demokratijos,ir zodzio laisves suvokimas kardinaliai skiriasi,mano nuomone atskirom laidom ir atskiriems nusizengimams turi but taikoma asmenine atsakomybe laidos kurejui del smeizto ar panasiu dalyku,tai butu civilizuotas sprendimas.

  • Sejanus

   Perskaičiau, ką rašo a, ir neradau nieko, kas būtų susiję su tema.

   a rašo, kad Rusijoje ir Baltarusijoje buvo daug blogo daroma, prisidengiant įstatymais. Na ir kas.

   a rašo, kad jam nepatinka Krivicko laidos, ir tai negali būti priežastis kėsintis į žodžio laisvę. Na, sutinku, o ką tai turi bendo su tema? Niekas ir nesikėsina į žodžio laisvę, nes a nepatinka Krivicko laidos.

   a rašo, kad TV3 yra paskutinis kanalas, nekontroliuojamas vietinių verteivų. Na ir kas?

   a klausia, kuo mes skiriamės nuo Rusijos ir Baltarusijos, jei leidžiama uždarinėti nepatinkančias laidas. Daug kuo skiriamės, vertėtų pradėti domėtis pasauliu.

   Ir taip toliau. Nuobodu labai.

   • a

    jusu pagrindinis argumentas „na ir kas“ :)

    • Sejanus

     Koks argumentas? Ar aš turėjau kažką argumentuoti? Mes dėl kažko diskutavome?

     Prašau nepykti, man kartais būna tikrai sunku su teksto suvokimu, ypač šio tinklaraščio komentaruose. Štai ir vėl nesuprantu, į kokią temą Jūs čia rašote. Bet jei paaiškinsite, tikrai suprasiu :)

 • ledynmečio voverė

  Visiškai atsitiktinai įsijungiau TV3 ir mačiau viską nuo pradžių, bet nebuvo įdomu, nes nebūna įdomu kai trys vilkai vieną bitę pjauna ( Stundys, Račas, Maldeikienė preiš Babilių)
  Du dalykai patiko, pralinksmino: kai Maldeikienė pareiškė, jog Krivicko laidų ji nežiūrinti, bet jį smerkianti (kaip čia neprisiminsi Solženycino?) ir patiko, kai Babilius Račiui subtiliai paprieštaravo, kad TV3 kuria žmonėms, o BNS kuria ins-ti-tu-cijoms :) (Račas čia nesusivaldė :) )

  • status_quo

   Tai, jeigu tu skleidi informaciją žmonėms, o ne institucijoms, tai gali užsiiminėti demagogija, o jeigu institucijoms, tai ne? Įdomi logika…

   • ledynmečio voverė

    Man pasirodė, jog Babiliaus mintis buvo kita, labiau kryptis į Janutienę, į jos užuominą, kad BNS gauna € už kažkieno pozityvą. ;)

    • BG

     Tokiu atveju Babilius buvo teisus ta prasme, kad BNS produkciją perka, kaip taisyklė, juridiniai asmenys (nežinau, gal yra ir fizinių, bet manau, kad tokių jei yra, tai labai nedaug). O juridiniai asmenys ir yra institucijos. Kuo tuomet mielasis Artūras buvo nepatenkintas?

     • Trakimas

      Jei paanalizuotume viešą info internete apie poną Babilių,tai labai greitai susikurtumę ir šio veikėjo „vaizdelį“-eilinis karjeristas-aferistas,trynęsis Atgimime,buvęs všį „litvakas“ ar pan. direktorius,kartu su Kirkilu ir Imbrasu „ryškiai fotografavęsis“,kartu su kita konjunktūrine gauja atradęs „valstybininkų klaną“ ir t.t.:)Maždaug Kreivio lygio veikėjas,kuris mano,kad jo kaklaraištis ir briliantinu sulaižyti reti plaukeliai publikai turėtų daryti įspūdį…Deja.:)

  • aušra maldeikienė

   neįsižeiskite, bet gal turite klausos problemų?

   • aušra maldeikienė

    klausimas buvo voverei…

    • nesvarbu

     Aušra, kas buvo per laida, dėl ko buvo diskutuojama?

    • ledynmečio voverė

     Ponia A. Maldeikiene, suabejojusi savo klausa susiradau minėtos laidos įrašą. Pirmoje laidos dalyje jūs pasakėte, kad nežinote kada rodo Krivicko laidą – trečiadieniais ar šeštadieniais ir pabrėžėt jog šios laidos nežiūrit; įpusėjus laidai iš jūsų lūpų nuskambėjo tezės: Krivickas nėra žurnalistas, nėra publicistas, jis daro pinigus. …… Kol kiti žurnalistai, atseit pakenčia tokią „žurnalistiką“ ……., tol žurnalistika nebus gerbiama……. Kodėl aš išėjau iš žurnalistikos? Nes kiekvienais metais daugėjo „krivicko“.
     Nesuklydau, jūs pasmerkėt TV laidą, kurios nežiūrit.

  • vovere, aš nesusivaldžiau ne dėlto, o dėl to, kad S.Babilius lyg ir bandė pasakyti, kad žodis žiniasklaida ir žurnalistai lygiai taip pat apima ir K.Krivicką, ir A.Račą:)

  • Šamanas

   ledynmečio vovere, prisiminti reikėjo Pasternaką, o ne Solženyciną.

  • TOOPas

   g. vovere, esu matęs K.Krivicko laidos gal 10 minučių, ilgiau neištvėriau, nes pradėjo pykinti, ir to pilnai pakako, kad susidaryčiau nuomonę apie jo „žurnalistiką“.

 • Butvilė

  Su įdomumu žiūrėjau laidą (šiaip jau nežiūriu jokių krivickų ar kudabienių). Artūrui Račui – pagarba! Labiausiai patiko, kad pradėjo iš pradžių – nuo laidos pavadinimo. Šiuo atveju gerbtina ir TV3, nes nepabijojo tokių oponentų kaip A. Račas ir p. Maldeikienė.

  • Butvile, ačiū. Ir sutinku – TV3 pasielgė drąsiai. Bet tik ateitis parodys, ar tai nebuvo bandymas suvaidinti demokratiją.

 • Rytis I

  Anonso dėka spėjau pažiūrėti, dalį. Įstabūs balsavimo rezultatai. Kažkada bent mane „šokiravo“ vienas skaičius, todėl jį gerai prisimenu – 68 nuošimčiai tautiečių pakišoje nemato nusikaltimo ir patys pasiruošę ją ir jį duoti.

  • Valentinas

   Į balsavimo rezultatus nereikia kreipti dėmesio. Tokiuose „balsavimuose“ įvyksta self selection. Mėgstantys Akistatą yra labiau linkę balsuoti, o nemėgstantys nelinkę gadinti savo laiko ir pinigų beprasmiams balsavimams.

   • BG

    Visiškai teisingai

 • Ramune

  Nusivyliau A.Racu, aiskiai gina pedofilus, matyt pats yra toks! Juk visiems aisku, kad buvo tvirkinamas vaikas. Teisesauga nedirba savo darbo, taigi jei dirbtu, nereiketu zmonems ir zurnalistams imtis tokiu priemoniu. REIKIA, KAD VISI SUPRASTU, KAD LIETUVOJE PEDOFILU KNIBZDETE KNIBZDA!!! O, A.Maldeikiene…ir dar gi doc…,randa gi pusprociu- parsidaveliu!
  Jeigu ju vaikai ar anukai butu prievartaujami, gal irgi apsimestu, kad viskas gerai ir sypsotusi i kameras?
  Jeigu zmones nebutu tokie abejingi svetimam skausmui kaip K.Krivickas, gal maziau butu pedofilu, arba bijotu islyst su savo iskrypeliskais norais i dienos sviesa!

  • Valentinas

   Artūrai,
   Maldauju žiūrėti į Ramunę antropologo žvilgsniu. Ji nekalta, kad yra visiška kvailė. Kalta aplinka.

  • mielas Ramune, tamstos komentaras yra visiškai dundukiškas, bet aš jį palieku vardan demokratijos ir nuomonių įvairovės:)

   Tiesa, ateityje bus kitaip.

  • alien

   Komentaras pašalintas – A.R.

   • suomis

    O kas gali paneigti, kad lionia nėra vaikučių „mylėtojas“?

   • alien, Quod licet Iovi, non licet bovi…:)))

  • Rolandas

   Ramune, marš į delfį.

  • briedis

   ramune,o jus pabandykit izvelgti skirtuma tarp pedofilo, savo iskrypelisku aistru vergo, ir „zurnalisto“, kuris ne tiek informuoja tegul ir subjektyviai, o tik dirgina ziurovu jusles.(krivickas cia ne vienisas). zinote, ponia ramune, porno visoks buna ir pedo ir zoo ir dar velniai zino koks. bet vieta jam gal xxx tinklapiuose tinkamesne, nei eteryje?

   • suomis

    Ar mes esam liberali visuomenė? Aišku iki tam tikros ribos. : D

  • Renata

   o ka Maldeikiene? Finansininke is didziosios raides, net nesugebejo ant pirstu suskaiciuoti biologines amziaus kai su Kedziu draugauti pradejo.

   Galejo nors kokia Simonyte ar kokio banko vadova (Nors ir Uso drauga is taurages, kur keturrati is jo pirko) i laida pasikviesti, tie gal geriau butu paskaiciave :D.

   Tikriausiai Krivickas pamirso kasos aparata nusipirkti. Pripazistu, kaltas :D.

 • Ramune

  na, ir kagi as girdziu grasinima?! ka jus daugiau sugebate…
  gal tada turite kitu variantu, kaip turejo viska pateikti K.Krivickas? ko imtis Venckienei?
  akivaizdu, kad pedofilijos skandalas jusu ne trupucio nesujaudino. Juk tai visos Lietuvos geda ir tragedija!

  • lemonas

   televizija, kuri savo didvyriu stato įstatymus pažeidinėjantį žmogų bei garsiai rėkia, kad tai yra norma, būtent ir ugdo tokius, kurie vėliau šaudo žmones ir tampa normaliais tautos didvyriais. pamirškit pedofilijas – kalba eina ne apie tai, kalba eina apie moralės normas ir žurnalistinius principus. tą pačią žinią galima ištransliuoti protingai, įsigilinus į faktus, o ne „teisus, kas garsiau rėkia“ principu. negalima leisti tokioms normoms plisti ir vešėti. džiaugiuosi, kad yra dar supratingų žmonių, kurie nepraranda vilties, kad dundukus dar galima atvesti į protą.

   • as

    ir kas gi šaudė „žmones“? LABAI įdomu. Plačiau galima būtų?

  • briedis

   ramune, as jums kitaip pasakysiu. ar jums labai patiktu, jei pries pedofilus zoofilai kariautu?

   • suomis

    O kodėl gi ne?

 • Pagarba Artūrai

 • a

  ko jus ta ramune uzsipuolet,cia gal koks raco etatiniu padlaiziu klubas,isiveskit priejima su slaptazodziais ir diskutuokit apie savo gerus darbus :)

 • Tomas

  Sveiki visi. Gal kas pasakytų, kur galima rasti laidos įrašą? Nespėjau pažiūrėti, o kai paskaičiau komentarus – maga nors kauk:) Nors ir be jų buvo aišku, kad turėtų būti įdomu

 • Valentinas

  Beje, galima kabintis ir prie Račo. Argumentacija, kad TV3 direktorė palaukė iki rinkimų, nuėjo pas politikus, tie paspaudė prokurorus ir anie išsigando, primena Kreivio pažymą. Nebent yra įrodymų, kad TV3 direktorė tikrai buvo pas politikus.
  Apskritai tarp dalyvių buvo daug pažymų rašytojų. Račas Pažymos žanrą pakėlė į naują profesinį lygmenį. Dabašinskas pateikė savo Pažymos versiją. Maldeikienė savo Pažymą išdėsti šiandien šioje temoje. Vainauskas pasirodo liepė jai suvaryti Štarą, o ji atsisakė, o po daugelio metų Garbačiauskaitė ir Valentinavičius atsisakė apie tai rašyti. Puikus Pažymos žanro pavyzdys. Galima netgi daryti filosofinius apibendrinimus, kad kiekvieno iš mūsų gyvenimo kelyje laukia savo Pažyma. Arba, kad žmogus per gyvenimą turi užauginti sūnų, pasodinti medį ir parašyti Pažymą.

  • Valentinai, keista, kad kabinatės. Tai, kad L.Blaževičiūtė buvo pas politikus yra vieša informacija. Pats, atrodo, redagavau tą failą. Susitikimas vyko Seime, o kitą dieną generalinis prokuroras atšaukė generalinės prokuratūros kreipimąsi į RTK. Jei nepatikėsite, galėsiu surasti nuorodas:)

   Ir….:)

   • Valentinas

    Atsiprašau, neseku visų naujienų… :)

 • varnelė

  Ponas Artūrai, pagarba Jums ir poniai Maldeikienei. Emocijas liejot per kraštus, bet netyčia išgirdusi taip vadinamos „aštrios publicistikos“ anonsus, ir aš pasiuntu :)Kokie padarai „kuria“ siužetus, juos „pritempinėja“, uždavinėja debiliškiausius klausimus ir čia pat patys į juos ir atsako… Šiaip jau komercinės televizijos taip nusivažiavo, kad daugiau jau nebėr kur (o gal ir yra- krivickai, kudabienės, janutienės aktyvūs ir jų aktyvumas proporcingas uždirbamiems honorarams). Žiūrėti įmanoma tik Lietuvos tv ir 2 jos programą ( iš lietuviškų kanalų)

  • Valentinas

   Sukaupiu drąsą ir keliu drąsią hipotezę:
   Manau, kad tokia emigracija iš Lietuvos vyksta dėl to, kad lietuviai nebegali pakęsti vietinių televizijų.

  • briedis

   varnelei. ala „astrioji publicistika“.: pone, kodel jus toks bjaurus- „kas jums moka?“ „kodel nieko nesakote?“ „kodel?“ „aha! begate… “ gal ir jusu kojines skyletos? ir t.t. ir t.t. na, „publicistai“, jus gal tai ir vadinate publicistika, o as vadinu kitaip. ir vertinu ne rimciau, uz „dormeo“ ciuziniu reklamas.

   • varnelė

    mielas briedi, negi nepastebėjot, kad žodžius „aštrioji publicistika “ parašiau kabutėse? Nors iš tikrųjų krivicko kurpiama „laida“ (?), o gal „klaida“, turi labai aiškų pavadinima- krūva Š…Kažkaip pasirodė, kad ne iki galo paskaitėt mano komentarą ir švento pasipiktinimo paveiktas puolėt rašyt :)Beje, net ir „Dormeo “ čiužinių reklama, palyginus su Tv3 kurpalais- šedevras, nes ten tik reklama…

    • briedis

     ponia varnele, pastebejau, bet nebudamas profesionalu ir rasydamas is eigos ir is ekspromto, daznai parasau ne visai aiskiai. bet viena aisku priekaista jums turiu: jus i tv turini ziurite kaip i pageidavimu koncertu repertuara: „nenoriu krivicko, o noriu navicko“. mazdaug taip. o tuo tarpu krivickas sau mano „norekit jus sau ka tik norit“ ir toliau kaip tas krylovo katinas grietine ryja i priekaistus nusispjoves. as manau kitaip: ziuresiu ir tv3 ir lnk ir btv ir netgi ltv su siaurusevicium priesaky, kai baigsis, liaudiskai sakant, „durniaus klijavimas“. o tuo tarpu, nesiskundziu interneto teikiamomis galimybemis. cia pvz. filmai be reklaminiu pauziu is viso. o slamsto dar daugiau, nei eteryje, bet stai cia ir pakastas suva: as cia galiu rinktis, o ne gromuluoti avinu edala ir paskui viduriuoti.

 • pro sali

  Na manau tv3 pasidare sau klaikia antireklama sita laida.Atejo A.Racas ir faktais ir atgumentais uzvarte tv3 ziniu pagrindini redaktoriu Babiliu.Sitas gi atrode kaip ziopciojanti zuvis ismesta i kranta. Jam simta kartu aiskina kad kad krivickas pazeide istatymus o sitas vis tiek vapa apie diskusiju reikalinguma,ziniaskliados ivairove ir t.t.Ziuri tokius vaizdelius ir norisi uzsidengt akis.graudu

  • Sejanus

   O turėjo atsakyti, taip, atsiprašome, nesikartos? Taigi tuomet „diskusijų“ laida užtruktų vos penkias minutes ir visi galėtų skirstytis. To tikriausiai nėra buvę per visą viešų diskusijų istoriją, kuriai daugiau nei 2 tūkstančiai metų. Nejuokaukit. Aišku, kad reikia kažkaip paargumentuoti. Ir populiariausia visada prie savo pozicijos išvardinti viską, kas gražu ir gera (demokratija, žodžio laisvė) o oponentams priskirti viską, kas bloga (Rusija, Baltarusija…). Koks skirtumas, ar tarp šių dalykų yra kažkoks ryšys. Niekam nerūpi. O įsiklausyti, ką sako pašnekovai, ir bandyti kažkaip atsakinėti į temą, atrėminėti argumentus, tai jau atleiskit. Išsyk žiūrovai matytų, kad giniesi, jei giniesi, yra nuo ko, jei yra nuo ko, tai tu kaltas.

  • Antireklamą TV3 pasidarė jau senų seniausiai, transliuodama Krivicko laidas. Tačiau tai visiškai natūralus dalykas, nes TV3 yra komercinė struktūra, ji darosi pinigus, todėl samdosi nežurnalistą Krivicką, kuris moka pateikti viską taip, kad dažnam nemąstančiam individui viskas yra baisiai įdomu bei teisinga. Vis tik iš šios laidos turime vieną labai gerą dalyką – pagaliau ir TV3 patvirtino, kad Krivickas yra nežurnalistas. Senokai to laukiau…

 • Ramune

  Matyt yra rimta problema (kas supranta), todel ir pazeidinejami istatymai, informuojami zmones tokiu budu. Ne paslaptis, kad pedofilija klesti mokyklose, ypac sanatorijose…

  • dar turbūt užmiršote pridurti, jog pedofilija taip pat klesti bažnyčiose, ypač katalikų….

  • briedis

   ramunei visai nepiktai. pralinksminote „mokyklomis, ypac sanatorijomis“. bet cia visiems gali tokia zavinga kliurka atsitikti. o rimtai-ne krivickui problemas narplioti.

  • Ramune, gal turite konkrečių faktų apie pedofilijos klestėjimą mokyklose ir sanatorijose? Jei turite, tai pirmyn į teisėsaugos institucijas. Jei ne – paverkite kamputyje keikdama „pedofilų klano valdomą Lietuvą“. Jei turite tokių faktų ir nepateikiate jų atitinmakom institucijom, jūs slepiate nusikaltimą. Taigi, ar imsitės kokių nors veiksmų?
   Ir dar – iš neteisės negali atsirasti teisė. Neteisėtais veiksmais vykdyti teisingumo negalima.

 • Baisuoklis

  Jei dar Ruta Janutiene butu pasikviete i ta susiejima, tai visai linksma kompanija butu susirinkusi…Ir dar smalsu, kodel paties Krivicko nebuvo?

  • BG

   >>kodel paties Krivicko nebuvo?

   Spėju, todėl, kad tai buvo diskusijų laida. T.y., jos dalyviai turėjo ne (iš kažkelinto karto) ištarti scenaristų parašytus žodžius, bet sugalvoti juos patys :)

 • Ramune

  taip sutinku, to blogio visur pilna…bet jau perzengtos visos ribos!
  todel manau, kad tai supper rimta problema, verta delto net ignoruoti ispejimus ir toliau transliuojant sias laidas (nes nesimato kitos iseities)
  SAUGOKITE SAVO VAIKUS!

 • kestutis d

  Pagarba ir sveikinimai ginant visuomenę nuo žiniasklaidos savivalės. Ketvirtoji valdžia irgi turi būti ribojama, lenkiu galvą tiems, kurie apie tai primena viešai

 • vienu klausimu laidoje buvo suklysta – Krivickas yra žurnalistas. bent jau pagal dabar galiojantį Visuomenės informavimo įstatymą. tam užtenka dviejų alternatyvių sąlygų: a) yra žurnalistų profesinės asociacijos narys; arba b) reguliariai ir profesionaliai pagal sutartį su transliuotoju ruošia turinį viešinimui. [B] atveju jis sąlygą tenkina, nebent galima būtų ginčytis dėl profesionalumo, tačiau čia tikėtina, kad teismas gintų Krivicko pusę, akcentuodamas, kad kelios klaidos nepaneigia bendros vertės (ką, beje, ir bandė akcentuoti laidoje Sigitas – „ar geriau, jeigu tokių laidų iš viso nebūtų?“)

  • Šioje vietoje iš tikro egzistuoja kažkoks nesuprantamas dualizmas. Taip, formaliai K. Krivickas – žurnalistas. Bet taip formaliai mąstydami atsiduriame keistoje dvigubų standartų kryžkelėje: pačio K. Krivicko laidose susijusiose su pedofilijos skandalu aiškiai akcentuojama, kad nereikia vadovautis vien formalumais (įstatymu) – jausmai yra aukščiau visko (virš įstatymo)… Taigi, kai kalbama konkrečiai apie K. Krivicką ir Co, tai jausmais nebegalima vadovautis? :D Va, taip Lietuvoje ir gimsta selektyvus teisingumas… Sakyčiau, netgi įsitvirtina.

 • Mano smegenu raukslems atrodo taip:
  Savu laiku klausytis The Beatle, Rolling Stoun ir Deep purple buvo nusizengimas istatymams ir baisus nusikaltimas kaip ir nesioti placias kelnes ir ilgus plaukus. Bet pagrindine esme, kad tai nebuvo blogis, O MAISTAS PRIES sovietine vladzia.
  Su Krivicku tas pat- teisesauga supuvusi. Pasitikejimo nulis. Klausimu milijonas .Nukapota galvu – desimtukas. Tyreju veiksmai- impotentiniai. Krivickas keliu vaiku tevas, gal per daug jautrus.
  Kad 6 kartus nusizenge kazkokiam tai istatymui, tai totalus niekalas, Jei bent kokia tikimybe, kad aptiake stori taukuoti dedes liete vaika . (O gal teigsite , kad tokio iskrypimo nera lietuvoje ) 4 mirtys, tupos, nelogiskos begale neatitikimu, neprofesionalumas tyreju, melas , melas ir melas.
  Krivickas butu antzmogis , sunsnukis, jei paaisketu (be jokiu abejoniu , nelogiskumu, faktu netyrimu ir melo) , kad vaikas neliestas ir kad dvi paskutines mirtis savu noru. Kitu atveju- nesvarbios yra priemones, svarbu tik TIESA.

 • Rytis I

  Palikime ramybėje pedofilijos Lietuvoje temą. Manau, kad apie tai reikia kalbėti, reikia šaukti, bet visdėlto visiškai kitaip. Tai ne šitos šakos tema. Esminis dalykas, kaip ir kokiais mechanizmais gali būti uždraudžiama laida ar atimama transliuotojo licenzija. Gal turi būti kažkokios teisinės priemonės, baudos už konkrečius prasižengimus? Nes dabar tokia kirba mintis, kad sekantis tokis „transliuotojas“ gali būti ir racas.lt, juolab kad čia daug rašinėjančių išvis su žurnalistika mažai susijusių (nors gal tokiais save laikančių).

  • briedis

   mano supratimu, zurnalistika baigiasi ten, kur pradedamos plauti ir trinti smegenys, o prasideda anaiptol ne sukandziotais krokodilais. o prasideda ten- viesumoj, kur galima ir trusikus bei maikes dziauti ant sniuro, o galima ir protingai, bet suprantamai kiekvienam pasneketi. tai labiau apsisprendimo dalykas, nei „mechanizmu“. pasirinkimo, o ne taisykliu. tikram zurnalistui subjektyvumas privalomas, bet nuosirdus, o ne uz pinigus, ar uz vyr. redaktoriaus norus, ar uz efekta. ai, uzteks pamokslu- ne mazi vaikai, o ir as, nemere popins.

   • Rytis I

    Atrodo kalbame apie tuos pačius dalykus. Tegu žurnalistas būna subjektyvus, žmogiškas, jautrus ar kitoks, jei laikysis savo profesinių principų – jo subjektyvumas bus nepavojingas, nepažeis aplinkinių teisių. Apie tuos principus kalbėti dabar net neverta. Asmens, valdininko ar bendruomenės įžeidimas, šmeižtas turi būti baudžiamas konkrečiomis finansinėmis baudomis. Be išimčių, kokių pas mus dabar apstu. Kaip ir reguliarus (antras, trečias ir etc) ž. etikos taisyklių pažeidimas. Licenzijos atėmimas, t.y. formalus draudimas rezultatų niekada nieko nedavė. Ar buvo tokių precedentų Lietuvoje? Na uždraudė kažkada „Vakaro žinias“ už šmeižtą. Bet išsiėmė licenziją truputį kitokiam pavadinimui ir ėjo toliau, net be pertrūkio…
    Dar dėl

    • briedis

     gal ir apie tuos pacius, bet skirtingai. jus, pone ryti,atrodo, esate linkes prokuroro priedermes zurnalistui priskirti. as manau kitaip. manau, kad pirmoji zurnalisto profesine prievole – „viesaji interesa“, kuri ginti yra prokuraturos darbas, aiskiai apibudinti. idealiu atveju, netersiant zmogisko orumo. nei savo, nei auditorijos, nei konkretaus reportazo veikeju. kitaip sakant, zurnalistas turetu sakyti „bjauru“, arba „puiku“, o ne „tu, bjaurybe“, o tu, „graziai uzauges teletabis“.

     • Rytis I

      Berods, neminėjau jog žurnalistas turi prisiimti prokuroro funkcijas. ŽEK, vertindama kolegų darbą, gali sėkmingai bendradarbiauti su ta pačia prokuratūra. Juk dabar taip ir yra, tiesa? Aš apie draudimus. Tokius, truputį su sovietiniu „kvapeliu“.

    • briedis

     dar patikslinsiu,cia klausimas ka daryti, kai patys zurnalistai savo profesija zemina? tiesa sakant, nezinau. lyg ir turetu uztekti profesinio savireguliavimo instituciju, bet… prisiminiau viena reportaza, kai i etikos komisija dar lyg ir gudaitiska (jau tiksliai neatsimenu), tomkus buvo iskviestas uz kazkuri is savo meslinos epopejos epizoda. rode eteryje. komisija tik pasigrozejo „tomkyshow“ eiliniu numeriu, ir issiskirste issizioje. beliko nusispjaut ir isjungt televizoriu.

     • Rytis I

      Apie tai ir šneka, „mechanizmas“ tiesiog neveikia.

    • Renata

     Noretumt. Nesulauksit, kad kas juos uz smeizta baustu, uz melus. Maza to drista Uso grasinimus per visa eteri paleisti. Aciu Krivickui, kad neapsikakino kaip jo konkurentas su savo melais ir iskraipytais mergaites parodymais, aciu uz tiesa (bylos medziaga). Gerbiu tokius zurnalistus kurie nieko nebijo, kaip a.a Lingys. Likimo ironija, bet Lingio zudika gyne tas pats Vasilionokas, tas pats kuris gyne is Stankunaite.

   • Rytis I

    Jei jau parašiau netyčiomis „dar“, tai pabaigsiu. Apie visokias kovas su masiškai besidauginančiais pedofilais. Manau, kad jau ne man vienam žiūrint durnadėžę gali kilti įtarimas, kad kaltinimai tokiais nusikaltimais gali tapti populiariąja ir veiksminga susidorojimo priemone. Tai tik įtarimas. Na, svetimą kompą pakrauti atitinkamomis nuotraukomis šiaip juokų darbas, kartais net per atstumą. Bet truputį neįvardintos konkretikos. Durnadėžės žinių bloke parodo išvedamą iš mokyklos antrankiais surakintą mokytoją. Pedofilas. Paskiau, metų bėgyje apie jį jokių žinių, išgaravo, net mokykloje – vien spėlionės. Nei mokiniai, nei tėvai iki šiol tuom netiki. Bet yra duomenų, jog jis konfliktavo su direktoriumi. O nukentėjusysis – kito mokytojo sūnus. Viskas. Jokio moralo. Tiesiog nenorėčiau, kad tokiomis temomis nemokamai smegenines terštų kokie Krivgaivėnkudabalai.

 • dzyvai

  Ačiū autoriui už aktyvų žiniasklaidos „valymą“ ir aktyvią žurnalistiką. Be gerų žurnalistų nenuilstamo darbo demokratijos neįsivaizduoju.

 • Marius

  Laidą žiūrėjau. Babilius išvedžiojo – visą istoriją bandė pakreipti kaip valstybės puolimą prieš žiniasklaidos priemonę. Artūro argumentacija, kaip ir visada – puiki. A. Maldeikienės taip pat nebloga. V. Stundys kalbėjo kaip… politikas, t.y. bandė įtikti ir tiems ir kitiems, tvirtos jo pozicijos nepastebėjau. Išklausęs viską, akivaizdu, kad TV3 piktybiškai ignoruodavo įspėjimus, to nepaneigė ir pats TV3 atstovas.

  Taip, K. Krivickas nėra žurnalistas, nesilaiko pagrindinio žurnalisto principo: audiatur et altera pars.

  • Tai tada parasyk rastu: kas yra zurnalistas ir ka jis turi veikti.

   • Marius

    Jau parašiau :)

    • audiatur et altera pars- cia fignia. Kaip ir mediku priesaika Kaip ir seimo priesaika dievui ir velniui.
     Svarbiausiai zurnalistu nepasislepti krumuose.
     OOoo geraiusias zurnalistas aprasinejantis prezidentes ir pjemjero gerus darbus, i galva negausi , ir garantija premija gausi.

     • Marius

      Vo, vo… jums fignia, o man – ne. Ir kol daugumai bus fignia, kol dauguma norės matyti, skaityti sugromoliuotą produktą be analizės, kur viskas aišku, be išklausymo kitos nuomonės, na tai ir tokie krivickai ir turės pasisekimą.

      Krivicko nežiūriu, nes jo temos tas pats per tą patį. Kedžio istorija, su abiejų pusių argumentų analizeir pasvėrimu net nėra parašyta.

 • pelke

  jei telike yra krivickas – telikas nusipelno but uzdarytas. cia mano nuomone, nes ko verti teliko vadovai, redaktoriai ir ect, jei jie mano, kad krivickas ir jo laidos nekenkia zmonems?

  • Parasyk kuom kenkia ir kada isijungt TV

 • Gintautas

  Artūrai, bravo. Labai gerai atskleistas žinaskaidos manipuliavimo politikais mechanizmas. Prisiminkime, kad ir alaus ir TV trijų „iškovotas“ Jonines… Baisiausia, deja, buvo balsavimo rezultatai – pasirodo, daugumai žiūrovų nei vaikų teisės, nei etika nė motais.

  • Renata

   Cia jum vaiku teises ne motais ir toliau megaukites melais per kita kanala, skaitykite saves pabijojusio ivardinti prokuroro „interviu“ (dabar drasiai galiu sakyti, melu)Lietryti. Ziurekite per LNK laidas apie dvieju nuzudytu vaiku seimos tragedija, su visom smulkmenom.

 • Anželika

  Pažiūrėjau laidą ir pasibaisėjau. Račą suvalgę sistema, tokio baisaus padlaižiavimo seniai buvau nemačiusi… GĖDA. Didelė gėda. Maniau, kad jis esa vienas iš protingesnių žmonių… Iš didelio noro įtikti sistemai patapo š…. gaila…

  • briedis

   mieloji andzlika, ne toks jau baisus tas racas, nors gal ir nelabai didelis grazuolis. o ir sistemos suvalggytas, neliko nuskriaustas. speju, kad zmonai nebe tulpes, o jau rozes dovanoja.))

  • Sejanus

   Man asmeniškai yra labai miela, kai paaugliai kovoja prieš sistemą, klausydamiesi ten kokių nors Rage Against the Machine ir prasiverdami visas veido vietas. Bet nesitikėjau, kad šiais laikais dar Krivicko laidų žiūrėjimas priskiriamas kovos prieš sistemą žanrui. Liudna, išsigimsta maištavimas :)

 • Ieva

  Pagaliau, kazkas atejo ir pasake tiesa ir baigesi visos manipuliacijos….

 • Renata

  Kodel niekas nekalba uz ka baudas susimoka Lrytas? Visi tik Krivickas, Krivickas. Jau geriau kristi uz tiesa nei uz mela per kita kanala. Gal kas mazai zino, bet prokuroras zadejo iskelti byla uz klaidinga nutekinta info is prokuraturos. Deja, tai yra tiesa. Melas (ne tik pries Teiseja, bet ir pries mergaite)dar labiau pazeidzia vaiko interesus. Mielas Racai, as labai tikiuosi, kad jus labai domites siomis bylomis ir kalbejote jau zinodami tiesa, nes antru atveju, pats pagalvokit, svarbiausia sioje situacijoje ir visose temose apie tai yra vaiko interesai.
  Geros jums dienos.

 • Renata

  Mano galva tai jus tikrai truputi kuokteleje. Stankunaites apsmeizta teiseja pati pazemino teisejos varda, Krivickas paviesines bylos detales pakenke vaiko interesmas. Jus galvojate ka kalbate? Toks jausmas, kad melas ir smeiztas nieko nepzeidzia, per LNK ne karta rode mergaite, viesino jos zodzius, na gal neprisikabino, nes iskraipyti buvo, viesino Jonaicio vaiku nuzudimo aplinkybes. Bet jie juk TV3 ne LNK, ne Mockus, ne isizeidusi Ziobiene, ne Radzevicius, ne Kliunka su Radzeviciute.
  P.S
  Gaila, kad i laida Putino nepakviete.

 • ta pati

  ir dar. Kodel pas jus Baba su Pisaku nekomentuoja? Visi internetiniai portalai tik ju komentaris apie „zudika“ Kedi nuseti. Gal todel, kad pas jus daug Babu :D. Tiek daug Babu vienoje vietoje dar niekur nemaciau, nei Delfi nei Lryte :)))
  DIZIUOKITES RACAI!

 • ta pati

  o, kaip malonu. As taip stengiausi nuosirdziai rasyti, net pirstai pavargo. Na, linkiu ir ateityje buti tokiems „demokratiskiems“ nuomoniu atzvilgiu. Tik neprikibkit del varneliu ir taskeliu, nes mano kompiuterije dar neinstaliuota Lt raidynas.
  Sekmes Racai, dabar tikrai pamaciau tikraji jusu veida.

 • ta pati

  Ir draugui Radzeviciui linkejimus perduok, tas irgi trina komentrus jeigu nuomone nesutampa. Ar jus specialiai tik Ramunes komentarus paliekate? Pasityciojimui?

 • Julius

  Račo mojavimas popieriais laidoje labai priminė Ostapą Benderį iš žinomo filmo, kur jis pakiša žmogeliui po nosimi raudoną veidrodėlio nugarėlę, atseit pareigūno dokumentą. Ne popieriais reikia laidoje švaistytis, bet bent vieną, kad ir primityvią mintelę suformuluoti.

 • briedis

  renata, jus darote fundamentalia klaida. jus nebeskiriate muilo operos, nuo dainu. jus nebeskiriate siuzeto nuo tikroves. ir uz tai, as jusu nubuciuotam krivickui giliai „dekingas“. o dar zinote uz ka? uz ta pacia mergaite i zaliavines mesos gabala paversta. taip taip- jus gerai isgirdot.

  • b

   O i ka paversta mergaite Gaivenio laidose?

   • briedis

    i ta pati mesos gabala. o racas,mano supratimu, ragina zurnalistus nebuti mesininkais, o grizti i savo profesija.

   • briedis

    beje, tai jokiu budu nera panieka mesininko profesijai. o panieka tiems mesininkams, kurie save isdidziai zurnalistais tituluoja, bet paprasciausio visciuko isdoroti nesugeba.

   • as

    Nelieskit Gaidenio! Jis turi žurnalisto išsilavinimą ir pažymėjimą. Dar jo laidos nesivaiko pigių reitingų ir šiaip yra dvasingos ;-)
    P.S. Dar viena žurnalistė su išsilavinimu ir pažymėjimu yra dvasingoji Lavastė. Ana irgi nesivaiko pigių reitingų ir brangių pinigų. Ir bendrai čia lojama ant Krivicko ir TV3, prašom nenukrypti nuo temos.

  • Renata

   va tame ir esme, kad skiriu bylos detales nuo Stankunaites melo, painiojimosi parodymuose, melavimo „geru“ zurnalistu pagalba. Muilo burbula pute, pucia ir pus dar ilgai zurnalistai kurie turi didele burna kalbeti, bet maza galva galvoti.

   • briedis

    renata, manau, kad svarbiausia dideles akys ziurovui ziureti ir atskirti zurnalista nuo „zurnalisto“. nes atrodo, kad jau nebelieka skirtumo, bet tas skirtumas vistiek yra. daug ju yra. pirmas- zurnalistas, ne scenaristas. ir paziurekite dabar i tai, ka rodo jums ar krivickas ar gaivenis ar koks kitas pikantisko vaizdo riteris. yra ir damu. bet jas, as manau, jus ir neraginama apziuresit.

 • Galima

  Bravo Artūrui. Dėl Aušros išsakytos minties, kad šalia Krivicko laidos pastačius inteligentišką ir verčiančią mąstyti, dabartinis Krivicko žiūrovas pasirinktų pastarąją, drįsčiau abejoti. Juk ten reiktų pačiam kažką pagalvoti, o tai taip vargina.

 • vaida

  stebiuosi. pritariu Ramunei. nusivyliau A.Raču. nors buvau įsitikinus jo padorumu. liūdna liūdna.

 • Kostas

  TV3 uždarymo epopėjos aptarimas studijoje man priminė sovietmečio atvirą komjaunimo ar partinį susirinkimą, kur politrukas Račas, su ideologiškai teisingais partiečiais Maldeikiene ir Stundžiu svarsto atitrūkusio nuo socialistinės realybės, ideologiškai nepatikimo Sigito Babiliaus kolektyvą. Visoje laidoje dvelkia tokia supuvusia komunistine socrealizmo dvasia, kad rodos net nebuvo Lietuvoje 20-ties nepriklausomybės metų, tarsi atsiduri tuose laikuose kuomet visa teisinga tiesa buvo tik „Pravdoje“, o visos teisingos žinios tik „Izvestijose“ ir niekur kitur. Na, o politrukas Račas ypač akcentavo, kad tik BNS niekad nėra gavusi jokios nuobaudos nes vykdo teisingą partijos ir vyriausybės nubrėžtą liniją. Sėkmės komunistinio rytojaus statybose Račai.

 • Briedi

  jusu komentarai, atleiskite, kazkokie apie nieka. Jum patinka taip diskutuoti, be argumentu? Tai pasakysiu stai ka, kad jus labai pritampate prie tokiu zurnalistu asau :)). Visai nenuostabu, kad Krivickas liko nesuprastas. O kaikurie zurnalistikos bei ekonomikos asai (inteligentai) pasidave bandos jausmui „apsireiksti“.

  • briedis

   net nezinau kam. bet kai pavydas drasko sedmenis, ne argumentu dairytis, o pasikasyti naudingiau yra. rimciau: dar gavelis apie “ mastymo sablonus“ kalbejo, arba apie trafaretus. vienas is ju (pats svieziausias)- „kur jusu pone argumentai?“ (nors ir sis jau gerokai padevetas). taigi, atsakau: argumentu reikia pretenzijoms, prasymams, isvadoms, siulymams, teiginiams,izvalgoms, analitinems pazymoms, kritikai pagaliau ir pan. . o kalbai reikia zodziu. pageidautina savu. o ne argumentu, ypac pageidautinu. tai viena. o antra- mano komentarai buna ziauriai pro sali, ta ir be jusu gerai zinau ir ypac be jusu taip trokstamu argumentu….o dabar- tai i koki teigini jus argumentu norit? ar i tai, kad as niekus sneku, ar i tai , kad jus nieko nesuprantat?

   • Auksinis kardas

    Renatai, ta pati.

    Paveiksliukas išskiriamas pagal įvestą pašto adresą – pagrindinį identifikatorių. Tokia mano, visiškai neinformuoto prašalaičio, nuomonė ;-)

 • Juronis

  Apie raca nuomones neturejau, dabar turiu. Ypac po paskutineje minuteje parodydo nesveiko dziaugsmo jo veide. Apie maldeikiene buvau visai kitos nuomones, bet ja siuo metu keiciu kardinaliai. Lyg ir protinga boba yra, bet va kazkas jai atsitiko. O raciui siulyciau pasitikrinti sveikata proretsykiais pas tam tikrus specialistus. Tegu jis pastebi save is salies beziuredamas ta laida. gali net kelis kartus perziureti. Tai mano nuomone.

 • ledynmečio voverė

  http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/359/53/d,detalus/
  tai interviu su K. Krivicku. Apie Lietuvą, teisėsaugą, žurnalistiką ir D. Radzevičių. :)
  Tie kurie turi išankstinę nuostatą Krivicko asmeniui, interviu skaitykit nuo vidurio. Labai pozityvus straipsnis, net keista, kad kažkas taip pozityviai tiki Lietuvos ateitimi visuotinės emigracijos ir totalaus skurdo fone.

 • Geda buvo ziureti i Raco nervingas gestikuliacijas rankomis, pertraukinejimus oponentu, zvilgsnis pasake aiskiai , kad racas zino tikraja tiesa, tik aklai ir is kazkokiu visiems zinomu paskatu, is paskutiniu jegu bando apginti ta klana kuris sugadino mazos mergaites gyvenima(jos tikrosios motinos deka). Slykstu buvo ziureti, kaip priestarauja pati sau Maldeikiene, i tokios destytojos paskaitas neiciau niekad. o pabaigoje nervingu konvulsiju traukomas , dar apjuodino paskirta gen prokurora. SLYKSTU…

 • Komentaras pašalintas – A.R.

  • mielas Tomai, jūsiškiai renkasi kitose vietoje: pas K.Krivicką, A.Užkalnį, Laisvame laikraštyje ar Karštame komentare. Gal prisijunkite. Būsite suprastas ir net pagirtas.

   • nerijus

    p.s. laisvame laikraštyje spausdinami racas.lt straipsniai. Straipsniams skiriamas net visas puslapis.

 • Juronis

  Tau racai iki Krivicko ar Gorienes labai toli, nes tu esi perkamas uz pinigus. Tu uz juos gali parduoti ir teva su motina. Paziureki i veidrodi atsistojes i save. Gali perskaites komentara trinti.

  • mielas Juroni, jei šį komentarą parašytumėte su savo vardu ir pavarde, galėtume viską išsiaiškinti teisiniu būdu.

   • nesvarbu

    Artūrai, kartais esate stebėtinai ramus. Asmeniškai aš nenoriu skaitinėti ir matyti šlykščių to Juronio vėmalų apie esą kieno tai parduodamus tėvą su motina.Bent jau iš pagarbos jiems.

    • mielas nesvarbu, tai buvo apie mane, todėl ir esu ramus… Jau įpratau. Be to, Juronis čia žmogus naujas, reikia leisti pasireikšti. Kol išeis pas užkalnius…

 • Juronis

  Mielas racai – ar mazai prizudyta zmoniu sioje byloje? Kruva. Suluosinti zmoniu likimai ir tai dar nepabaiga. Suskaldyta visuomene. O tu dar mojuoji popieriais ir paistai kad nieko nebuvo. Tai kaip tada tave vadinti? Tu skaitai ta zmoniu puse yra visiski balvonai tada, kurie netiki sitomis paistalionemis. Atsakas tau yra – paziureki kiek buvo uz ir kiek pries po laidos. Kam tau teisines priemones tada? Tik esate iprate viska neigti. O neigia tas kas gauna uz tai atlygi – bulvemis, baldais, pinigais ir kita materialine raiska. Va ir mano atsakymas tau.

 • Juronis

  As mielas Racai atsiprasau taves – gal grubiai isisreiskiau tavo atzvilgiu, bet Akistata ir KK laikrastis ne paistalus rase ir rode. As tuom tikiu. Faktu juk daugiau negu reikia. Tai kam tada pezeti laidoje susinervinusiam,. Manau geriau tyliai isvengti tokiu laidu ir visai jose nedalyvauti. Juk neirodysi kad juoda tai balta. Tiesa? Sekmes darbuose Lietuvos labui!

 • Juronis

  Dar karta Jusu nuosirdziai atsiprasau p. A. Racai..

 • vaida

  Mielas Juroni,
  atsiprašykite dar kartą…

  • nesvarbu

   vaida, tokie juroniai-birutės-pikasai yra mano labai mylimi, kaip ir visi kiti pasaulio nelaimėliai.

   Reikia jau pagaliau visiems suprasti, kad tai tokia nelaimėlių rūšis, kurie save realizuoja ir kiek laimingesni patampa tik tuomet, kai ką nors apdergia.

 • karolis

  as nesuprantu..nekalbam apie pedofilija, „atsitiktinai“ mirusius zmones susijusius su sia byla, bet uztat garsiai snekam apie forma, kokia krivickas kuria laidas. tai po velniu, kas svarbiau, ar kad mergaitei kiso sysala i .. ar tai, kaip apie tai sneka krivickas tv3 laidose? jei tose savo laidose butu vien melas, tai turbut jau seniai butu buves nubaustas krivickas uz smeizta?

 • Julius

  Mane kiek stebina tai, kad tokie žmonės kaip Račas kažkodėl vadina save žurnalistais. Labiau pritiktų vadintis ideologinio fronto darbuotoju.

 • kkkk

  Racai, kodel nera duodamos nuobaudos LNK „Abibus Sienos“ ? o tik Krivickui ? Gaivenis ziauriai smeize visus ir ne karta rode mergaite. atsakyk, jei jau dediesi toks protingas, ar tik popieriukais mojuoti temoki.. :)

  • mielas kkkk, jei kartais išmoksite kalbėti ir rašyti žmonių kalba ir kai ateis laikas, kai būsite pajėgus suformuluoti mintį, galite grįžti, pasikalbėsime.

 • Pingback: Kodėl valdžia vis dar neuždaro TV3 televizijos? | Artūras Račas()