Citata # 376 Apžvalgininkas E.Čiuldė pasisako…

… Šiandien šį tinklaraštį pagerbė didžiausio Lietuvos dienraščio „Lietuvos rytas“ apžvalgininkas Edvardas Čiuldė.

Pagerbė ne tik apsilankymu, bet ir išskirtinio gilumo mintimis.

Ir net savo kūrybos eilėraštį tinklaraščio autoriui ir visiems čia besilankantiems paskyrė.

Nuoširdžiai padėkojau, bet pamaniau, kad reikia išsaugoti istorijai…

E.Čiuldė:

… Kita vertus, JŪs taip pat kartojatės. Prisiminkime ta proga dainelę, poeto, vardu Evgenij, posmą: ja nė genii, ty nė genii, ja gavno, i ty gavno, ja nėdavno, ty davno.

[…]

mielasis Račai, pačiam pagadinus orą, nėra reikalo baisiai piktai dairytis į šalis, uostinėti savo produktą, raukytis, nuduodant, jog tai neva padarė koks nors niekadėjas. Mano kaime (tokia jau ta mano kilmės kultūrinė aplinka)tai buvo suprantama kaip ypatingas gudrumas. Regis, pats nelabai kokią kitą išmintį ir kultivuoji. Pacitavau vieno poeto Eugenijaus eilėraštį kitam poetui, taip pat vardu Eugenijus. Iki Eugenijaus Jums, ponas, plaukti visą gyvenimą š. upe nepriklaukiant. Labai gailiuosi užsukęs į šitą smirdalynę.

[…]

Mielas, Račai!
Kartą užsukęs į Jūsų svetainę turėjau progos įsitikinti, jog esate tikras Š. metafizikas, nes, dergdamas kolegę Rūtą G., apie šią kvapniąją substanciją klabėjote taip išradingai, skirtingais rakursais, su pasigardžiavimu, jog supratau, kad šioje sferoje esate nepralenkiamas. Kita verus, pagal apibrėžimą, chamu yra ne tas, kuris yra chamas (visi mes kilę iš liaudies), bet tas, kuris pats smirdėdamas kitus mokina gražaus elgesio. Iš kitos pusės žiūrint, kodėl nepasimokyti gražių manierų, esant progai, be to, nėra labai skoninga,- dabar tai supratau, – cituoti visiems gerai žinomą rusų poeto eirėraštį. Dėkodamas už pamoką, skiriu Jums savo eilėraštuką be nešvankių žodžių:

komentatoriai čionai sulindę
internetinius laukus patręš kompostu
kvepia mėšlu saulė spindi
račas iš eilės visus apuosto

į laukus toli pavaręs
gražina širdis pavasaris

(4 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...