PAŽYMA

Dėl Artūrui Račui ir tinklaraščiui racas.lt bei jo komentatoriams daromo spaudimo

2011 m. kovo 3 d.

1. Dėl UAB „MG Baltic“

2009 metais … mėnesį UAB „MG Baltic“ valdomo naujienų portalo vyriausiasis redaktorius V.Valentinavičius nusprendžia, kad jam jau laikas tapti Seimo nariu ir kaip tiesiausią kelią į galutinį tikslą pasirenka premreo A.Kubiliaus patarėjo postą.

2009 metais  … mėnesį UAB „MG Baltic“ valdomo naujienų portalo vyriausiaja redaktore, pasitarus oligarchams prezidentui D.Mockui ir jo svarbiausiasiems patarėjams R.Kurlianskiui, Artūrui Listavičiui ir Rolandui Vingiliui, nusprendžiama paskirti G.Vasiliauskaitę, kuri yra žinomo oligarcho B.Lubio valdomo dienraščio „Lietuvos žinios“ liūdnai pagarsėjusio savo kovomis su skaidriausiais Lietuvos žurnalistais A.Siaurusevičiumi, R.Paleckiu ir R.Miliūte redaktoriaus V.Vasiliausko duktė.

2009 metais … mėnesį pranešant G.Vasiliauskaitei apie jos naujas pareigas, ji taip pat yra informuojama apie jos pagrindinį tikslą: pasiekti, kad pagrindine kandidate į Lietuvos Respublikos prezidentus kitais metais būtų Rūta Janutienė.

2009 metų … mėnesį G.Vasiliauskaitė raštu kreipiasi į R.Janutienę, siūlydama jai 500 litų honorarą už bet kokį paskvilį apie D.Grybauskaitę ir visus, kurie nevadina jos „boba“.

2009 metų … mėnesį R.Janutienė atsako, kad jos kaina už tokius rašinius yra ne mažiau nei 1000 litų. Tos pačios dienos rašte ji nurodo, kad dėl kainos ji nesidera.

2009 metų … mėnesį G.Vasiliauskaitė raštu atsako R.Janutienei, kad jos sąlygos priimtinos ir pasiūlo bonusus už komentarus, sulaukusius daugiau nei 3 Pikaso komentarų.

2009 metų … mėnesį R.Janutienė raštu atsako sutinkanti ir atsiunčia pirmąjį savo komentarą.

2010 metų… mėnesį R.Janutienę aplanko vienos televizijos kelių populiarių visiškai dundukiškų ir debiliškų televizijos laidų prodiuserio padėjėjas ir primygtinai pasiūlo R.Janutienei „prisiderinti“ prie aktualijų ir parašyti komentarą apie tas debiliškas laidas nesąmones rašantį A.Račą.

R.Janutienę aplankęs padėjėjas yra generolo sesers svainio uošvio brolis, o pats prodiuseris yra pulkininko mamos, turinčios akcijų, pusbrolio žmonos sūnus.

2010 metų …  mėnesį R.Janutienė parašo komentarą.

2010 metų … mėnesį R.Janutienei per vieną iš alfa.lt darbuotoją, perduodamas vienos televizijos prodiuserio grąsinimas, kad bus nemalonumų dėl per švelnių komentarų, kurie neverti už juos mokamų pinigų.

2010 … mėnesį R.Janutienė parašo antrą komentarą.

2010 metų … mėnesį R.Janutienę aplanko jau minėto prodiuserio padėjėjas dar kartą bando paaiškinti R.Janutienei, už ką jai yra mokami pinigai. Kartu paaiškinama, už ką mokami pinigai prodiuseriui.

2010 metų … mėnesį politikų papirkta valstybės institucija skiria baudą prodiuseriui už debiliškas laidas.

2010 metų … mėnesį viename Vilniaus viešbutyje, minėtas padėjėjas  buvo tris kartus užėjęs į skydinę, kurioje tuo metu nebuvo LRT generalinio direktoriaus, todėl ja naudojosi R.Janutienė, ir bandė įkalbėti ją parašyti dar vieną „stiprų“ komentarą. R.Janutienė sutiko, tačiau pareikalavo 2000 litų ir tokio pat bonuso, jei Pikaso komentarų skaičius viršys 5.

2010 metų… mėnesį R.Janutienė komentarą parašė.

2010 metų … mėnesį A.Račas raštu kreipėsi į alfa.lt, reikalaudamas atsiprašyti ir sumokėti 5 centus už garbės ir orumo įžeidimą, paminėdamas, jog dės visas pastangas, kad R.Janutienė netaptų prezidente.

2010 metų … mėnesį UAB „MG Baltic“ sudarė specialią komisiją situacijai išnagrinėti.

2010 metų … mėnesį A.Račo aplinkos žmogui vienos su parsiduodančia žiniasklaida susijusios interesų grupės tarpininkas perdavė, kad A.Račą ruošiamasi pakeisti į sukalbamesnį, nes tinklaračio racas.lt dundukus užkniso nuolat trinami jų komentarai apie fekalijas ir siūlymus pasimatuoti lytiniais organais. Tarpininkas informavo, kad dundukai turi kompromatą apie tai, jog A.Račas ne kasdien išveda pasivaikščioti savo šunį ir vakarais žiūrėdams krepšinį geria alų. O kartais ir ne tik…

2010 metų … mėnesį kitam A.Račo aplinkos žmogui vienos su spaudos pranešimus kopijuojančios ir juos valstybinėms institucijoms kaip naujienas neskelbiamų derybų būdu pardavinėjančios interesų grupės tarpininkas perdavė, kad rengiamasi tinklaraščio racas.lt komentatorius Valentiną, nesvarbu, WU, vaivą, Maurą, Simą, Sejanus, Rytį , Marių, briedį ir panašius į juos pakeisti kantais, rokiškiais, užkalniais ir greitais.

2010 metų … mėnesį A.Račas raštu kreipėsi į Valentiną informuodamas apie grėsmes nacionaliniam saugumui.

2010 metų … mėnesį A.Račą iš matymo pažįstami asmenys pakvietė į Valdovų rūmų už 1,5 mln. litų iš Vilniaus arkikatedros įsigytą rūsį. Į susitikimą atvyko ir vienas UAB „MG Baltic“ atstovas.

Jis pasiūlė nekreipti dėmesio į R.Janutienės kliedesius, leisti dundukams laisvai reikšti savo mintis tinklaraštyje racas.lt, nesiunčiant jų pas užkalnius ir rokiškius, ir pasiūlė nemokamai išleisti knygą apie kovą su dundukais garantuojant stendą knygų mugėje prie įėjimo, mažiausiai 5000 egzempliorių išpirkimą UAB „MG Baltic“ lėšomis bei nemokamą knygos reklamą alfa.lt bei LNK. Taip pat pasiūlytos žinomų visuomenės veikėjų E.Čiuldės, M.Mikutavičiaus, J.Jankevičiaus, Choro bei A.Greitai palankios rekomendacijos apie knygą.

Be to A.Račui buvo pasiūlyta pasiimti D.Mockaus automoblį „Bentley“ ir garantuota, kad Pylimėlių gatvė bus kaip Užupyje išgrįsta trinkelėmis, išsirinkti ne mažesnį nei 300 kvadratinių metrų biurą „Verslo trikampyje“ tinklarščiui racas.lt  bei galimybę 5 metus nemokamai pirkti kelnaites „Aprangos“ salonuose.

A.Račas atsisakė ir kreipėsi į Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją ir pradėjo su ja bendarbiauti dėl jam ir jo tinklaraščio komentatoriams daromo spaudimo.

P.S. Tai tik dalis pažymos. Jei visuomenės susidomėjimas bus didesnis nei 100 komentarų, paskelbisu tęsinį.

P.P.S Šios pažymos autorius nežinomas, ji gauta iš „patikimų šaltinių“, o viskas kas joje skelbiama yra lygiai tiek pat vertinga ir patikima kaip bet kuri užkalnio rašliava.

P.P.P.S Tinklaraščio autorius už pažymoje pateikiamus faktus jokios atsakomybės neprisiima ir iš anksto yra pasirengęs paneigti joje dėstomus faktus, jei kas nors nurodys, jog jie neatitinka tikrovės ir atsiųs tinklaraščio autoriui reikalavimą paneigti paskelbtą informaciją kaip to reikalauja Lietuvos Respublikos Visuomenės informavimo įstatymas.

(15 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...