PAŽYMA

Dėl Artūrui Račui ir tinklaraščiui racas.lt bei jo komentatoriams daromo spaudimo

2011 m. kovo 3 d.

1. Dėl UAB „MG Baltic“

2009 metais … mėnesį UAB „MG Baltic“ valdomo naujienų portalo vyriausiasis redaktorius V.Valentinavičius nusprendžia, kad jam jau laikas tapti Seimo nariu ir kaip tiesiausią kelią į galutinį tikslą pasirenka premreo A.Kubiliaus patarėjo postą.

2009 metais  … mėnesį UAB „MG Baltic“ valdomo naujienų portalo vyriausiaja redaktore, pasitarus oligarchams prezidentui D.Mockui ir jo svarbiausiasiems patarėjams R.Kurlianskiui, Artūrui Listavičiui ir Rolandui Vingiliui, nusprendžiama paskirti G.Vasiliauskaitę, kuri yra žinomo oligarcho B.Lubio valdomo dienraščio „Lietuvos žinios“ liūdnai pagarsėjusio savo kovomis su skaidriausiais Lietuvos žurnalistais A.Siaurusevičiumi, R.Paleckiu ir R.Miliūte redaktoriaus V.Vasiliausko duktė.

2009 metais … mėnesį pranešant G.Vasiliauskaitei apie jos naujas pareigas, ji taip pat yra informuojama apie jos pagrindinį tikslą: pasiekti, kad pagrindine kandidate į Lietuvos Respublikos prezidentus kitais metais būtų Rūta Janutienė.

2009 metų … mėnesį G.Vasiliauskaitė raštu kreipiasi į R.Janutienę, siūlydama jai 500 litų honorarą už bet kokį paskvilį apie D.Grybauskaitę ir visus, kurie nevadina jos „boba“.

2009 metų … mėnesį R.Janutienė atsako, kad jos kaina už tokius rašinius yra ne mažiau nei 1000 litų. Tos pačios dienos rašte ji nurodo, kad dėl kainos ji nesidera.

2009 metų … mėnesį G.Vasiliauskaitė raštu atsako R.Janutienei, kad jos sąlygos priimtinos ir pasiūlo bonusus už komentarus, sulaukusius daugiau nei 3 Pikaso komentarų.

2009 metų … mėnesį R.Janutienė raštu atsako sutinkanti ir atsiunčia pirmąjį savo komentarą.

2010 metų… mėnesį R.Janutienę aplanko vienos televizijos kelių populiarių visiškai dundukiškų ir debiliškų televizijos laidų prodiuserio padėjėjas ir primygtinai pasiūlo R.Janutienei „prisiderinti“ prie aktualijų ir parašyti komentarą apie tas debiliškas laidas nesąmones rašantį A.Račą.

R.Janutienę aplankęs padėjėjas yra generolo sesers svainio uošvio brolis, o pats prodiuseris yra pulkininko mamos, turinčios akcijų, pusbrolio žmonos sūnus.

2010 metų …  mėnesį R.Janutienė parašo komentarą.

2010 metų … mėnesį R.Janutienei per vieną iš alfa.lt darbuotoją, perduodamas vienos televizijos prodiuserio grąsinimas, kad bus nemalonumų dėl per švelnių komentarų, kurie neverti už juos mokamų pinigų.

2010 … mėnesį R.Janutienė parašo antrą komentarą.

2010 metų … mėnesį R.Janutienę aplanko jau minėto prodiuserio padėjėjas dar kartą bando paaiškinti R.Janutienei, už ką jai yra mokami pinigai. Kartu paaiškinama, už ką mokami pinigai prodiuseriui.

2010 metų … mėnesį politikų papirkta valstybės institucija skiria baudą prodiuseriui už debiliškas laidas.

2010 metų … mėnesį viename Vilniaus viešbutyje, minėtas padėjėjas  buvo tris kartus užėjęs į skydinę, kurioje tuo metu nebuvo LRT generalinio direktoriaus, todėl ja naudojosi R.Janutienė, ir bandė įkalbėti ją parašyti dar vieną „stiprų“ komentarą. R.Janutienė sutiko, tačiau pareikalavo 2000 litų ir tokio pat bonuso, jei Pikaso komentarų skaičius viršys 5.

2010 metų… mėnesį R.Janutienė komentarą parašė.

2010 metų … mėnesį A.Račas raštu kreipėsi į alfa.lt, reikalaudamas atsiprašyti ir sumokėti 5 centus už garbės ir orumo įžeidimą, paminėdamas, jog dės visas pastangas, kad R.Janutienė netaptų prezidente.

2010 metų … mėnesį UAB „MG Baltic“ sudarė specialią komisiją situacijai išnagrinėti.

2010 metų … mėnesį A.Račo aplinkos žmogui vienos su parsiduodančia žiniasklaida susijusios interesų grupės tarpininkas perdavė, kad A.Račą ruošiamasi pakeisti į sukalbamesnį, nes tinklaračio racas.lt dundukus užkniso nuolat trinami jų komentarai apie fekalijas ir siūlymus pasimatuoti lytiniais organais. Tarpininkas informavo, kad dundukai turi kompromatą apie tai, jog A.Račas ne kasdien išveda pasivaikščioti savo šunį ir vakarais žiūrėdams krepšinį geria alų. O kartais ir ne tik…

2010 metų … mėnesį kitam A.Račo aplinkos žmogui vienos su spaudos pranešimus kopijuojančios ir juos valstybinėms institucijoms kaip naujienas neskelbiamų derybų būdu pardavinėjančios interesų grupės tarpininkas perdavė, kad rengiamasi tinklaraščio racas.lt komentatorius Valentiną, nesvarbu, WU, vaivą, Maurą, Simą, Sejanus, Rytį , Marių, briedį ir panašius į juos pakeisti kantais, rokiškiais, užkalniais ir greitais.

2010 metų … mėnesį A.Račas raštu kreipėsi į Valentiną informuodamas apie grėsmes nacionaliniam saugumui.

2010 metų … mėnesį A.Račą iš matymo pažįstami asmenys pakvietė į Valdovų rūmų už 1,5 mln. litų iš Vilniaus arkikatedros įsigytą rūsį. Į susitikimą atvyko ir vienas UAB „MG Baltic“ atstovas.

Jis pasiūlė nekreipti dėmesio į R.Janutienės kliedesius, leisti dundukams laisvai reikšti savo mintis tinklaraštyje racas.lt, nesiunčiant jų pas užkalnius ir rokiškius, ir pasiūlė nemokamai išleisti knygą apie kovą su dundukais garantuojant stendą knygų mugėje prie įėjimo, mažiausiai 5000 egzempliorių išpirkimą UAB „MG Baltic“ lėšomis bei nemokamą knygos reklamą alfa.lt bei LNK. Taip pat pasiūlytos žinomų visuomenės veikėjų E.Čiuldės, M.Mikutavičiaus, J.Jankevičiaus, Choro bei A.Greitai palankios rekomendacijos apie knygą.

Be to A.Račui buvo pasiūlyta pasiimti D.Mockaus automoblį „Bentley“ ir garantuota, kad Pylimėlių gatvė bus kaip Užupyje išgrįsta trinkelėmis, išsirinkti ne mažesnį nei 300 kvadratinių metrų biurą „Verslo trikampyje“ tinklarščiui racas.lt  bei galimybę 5 metus nemokamai pirkti kelnaites „Aprangos“ salonuose.

A.Račas atsisakė ir kreipėsi į Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją ir pradėjo su ja bendarbiauti dėl jam ir jo tinklaraščio komentatoriams daromo spaudimo.

P.S. Tai tik dalis pažymos. Jei visuomenės susidomėjimas bus didesnis nei 100 komentarų, paskelbisu tęsinį.

P.P.S Šios pažymos autorius nežinomas, ji gauta iš „patikimų šaltinių“, o viskas kas joje skelbiama yra lygiai tiek pat vertinga ir patikima kaip bet kuri užkalnio rašliava.

P.P.P.S Tinklaraščio autorius už pažymoje pateikiamus faktus jokios atsakomybės neprisiima ir iš anksto yra pasirengęs paneigti joje dėstomus faktus, jei kas nors nurodys, jog jie neatitinka tikrovės ir atsiųs tinklaraščio autoriui reikalavimą paneigti paskelbtą informaciją kaip to reikalauja Lietuvos Respublikos Visuomenės informavimo įstatymas.

(15 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • johnis

  Noreciau atsakingai ir garbingai pranesti kad budamas sio racas.lt kaklaraiscio komentatoriumi nepatyriau jokio spaudimo nei tiesiogiai nei netiesiogiai. Tai yra melas, tai yra psichologinio ligonio svaiciojimai ir pavargusio zmogaus darbo vaisius. Siulau patyrusiam toki spaudima atsistatydinti ir aplikti garbinga sale.

 • Matas

  Man tai atrodo labai kvaila, gerbiamas Račai. Po truputį ritiesi žemyn…žemyn….žemyn……

  • johnis

   Matai, dunduko isikunijime, ar jus bendravote su ponu Racu kad nustatytumet jo ritimasi ar kilima, ar turite tam irodanciu faktu. Jei neturite tai galvosiu jog turiu teisia jus vadinti Menkysta. Laukiu 10min, jei nepateiksite faktu arba atsiprasymo- jusu komentaru neskaitysiu daugiau ir laikysiu kad neegzistuojate.

   • mielas johni, jei bus trečia pažymos dalis, pretenduojate patekti.

  • mielas Matai, tamstos nuomonė labai vertinga. Bet gal iš taip aukštai ne viską sugebate įžiūrėti?

   • Žigis

    Artūrai, o Jūs iš savo aukštumų ar sugebate įžiūrėti, kad Jūsų patronos reikalavimai keisti savivaldos rinkimų tvarką, į valdžia Vilniuje ir Kaune atvedė ne ką kitą, o oligarchus? Ar neįžiūrite to?

    • mielas Žigi, jau visiškai nesistebiu, kad neiko neišmanote nei apie Lietuvos valdžias, nei apie jų kompetencijas. Be to, aiškiai skaitote tik „Žmones“ ir „Vakaro žinias“, nes, panašu, neturite žalio supratimo apie tai, kas vyksta valstybėje ir kas, kada ir kokius sprendimus priima.

     • Žigis

      p. Artūrai, savo psichologiniuose vertinimuose dėl manęs stipriai klystate. Minėtų leidinių nesu niekada(!) pirkęs. Kitaip nei Jūs, nesu tiek savimyla, kad manyčiausi viską geriau išmamantis už kitus. Tai man leidžia paprasčiau stebėti aplinką, matyti reiškinius be makiažo. Jei dėl mano paminėto fakto vėl bandysite šunis karti Seimui, tai sorry, visiškai nesutinku. Būtent Seimo nariai matė pavojus, kylančius iš „nepartinių“ dalyvavimo rinkimuose ir jų nuogastavimai pasitvirtino pilnai. Tačiau Jūsų patrona nusprendė susimedžioti sau dar šiek tiek reitingų ir padarė politinį spaudimą partijoms. Tad kompetencijos čia niekuo dėtos. Tai buvo politinis sprendimas, pasiduodant širdžių karalienės spaudimui, kuri dabar tikrai bandys išvengti atsakomybės. Nė kiek neabejoju, kad Jūs jai padėsite išsisukti, skleisdamas dūmų uždangą apie kompetencijas.

  • Renee

   Pritariu Matui…Pradedu galvoti, kad Čiuldė iš LR buvo teisus, rašydamas apie mėšlą ir jo kvapą. Bjauru…Tur būt daugiau čia nerašysiu. Kaip sakydavo mano močiutė -nekišk rankų į mėšlą, nes susmirsi.

   • Renee, na pagaliau. Džiaugiuosi, kad pagaliau pats susipratote. Tik dėl to ir paliekų šį komentarą.

    • Renee

     Tegul, jei Tamstai reikalingi pataikaujantys kvailiai, kurių tarpe galima švytėti teisuolio aureole…tebūnie. Kaip tatai kvepia anais laikais, sovietiniais. Tik maniau, kad esate protingesnis (koks šiaip ir turėtu būti politinio gyvenimo vertintojas ir kritikas), bet kol kas matau narcizinių ambicijų vedamą, pagiežingą asmenybe…o gaila.

     • mielas Renee, aš vis stebiuosi, kaip tamsta nepavargstate būti dunduku….

      Kažką paistote, kažką kliedite ir niekada nepamirštate prie savo kliedesių pridėti asmeninių ad hominem įžeidimų. Net tada, kai į tamstą niekas nesikreipia.

      Paskui sakote gaila, mane muša, Račas blogas…

      Aš jau pavargau su tamsta aiškintis. Užknisote negyvai. Trinsiu be gailesčio ir be paaiškinimų.

     • austras

      Renee, paskaitykit, jei galit, apačioje esantį Valentino trijų punktų užklausimą, o paskui gerbiamo Račo atsakymą. (ten viskas išrišta paprasta ir kiekvienam suvokiama kalba).
      P.S. Čia tuo atveju, jei politinis humoras Jums ne prie širdies arba tiesiog nesigauna jo suprasti.

  • Tadas

   pritariu 100%

 • si karta tai skystai

  • johnis

   yessuz koks tavo reikalas dunduke tu! ne tau sprest, ka nori ta zmogus ir raso. eik i savo baznycia ir kalbek ka nori(isskyrus negalima politines reklamos nes taip suprantu religijos atskyrima nuo valstybes)

   • na, be kepures per salcius i lauka eiti nereikejo. rezultatai liudnoki

  • mielas yessuz, sutinku. Gal pavarykite kietai?

   • kietai nesigaus, slyvu valgiau. :)
    bet kita karta pasistengsiu :)

 • austras

  Atsiprašau, bet tai jog tarp PAŽYMOJE paminėtų komentatorių nėra austro reiškia, kad austras patiria dvigubą spaudimą – tiek iš Račo, tiek iš PAŽYMOJE tiesiogai neįvardinto asmens, keliančio grėsmę nacionaliniam saugumui…

  P.S. Jaučiuosi beveik kaip Drėma, belieka laukt privažiuojančios Janukonio mašinos…

  • austras

   Kadangi Račas parašė PAŽYMĄ tenka daryti išvadą, jog BNS finansiniai rezultatai praėjusiais metais buvo tikrai prasti… Tvirtybės Artūrai, Kubilius su Jumis.

   • mielas austrai, keistos tamstos išvados ir keisti tamstos palinkėjimai. Bet jau nebestebinate, pripratau…

    Beje, tamsta esate paminėtas kitoje pažymos dalyje, kurią dar galbūt paskelbsiu:)

    • austras

     Ir kas čia keisto? Jūs pafantazavote, aš taip pat… :) Spėju, kad norite pasakyti, jog vienas ministras fantazavo ne mažiau, nei Jūs? :)

    • austras

     Gerbiamas Artūrai, dar kartą Jūsų atsiprašau :), bet tai buvo eilinis humoras… :) mano savitas skonis :) Kreivys PAŽYMĄ parašė juk tuomet, kai svilo padai :)

     • austras

      Ir šiaip, Jūs nuolatos įžvelgiate keistumą, kažkodėl. Kiek pamenu, nesutinku su Jumis dėl trijų dalykų: požiūrio į Marą, privačius pensijų fondus bei laisvos galimybės siūlyti į snukį (kad ir sąlygiškai, per žodžius „jei manai, kad tai…“).

  • mielas austrai, skaitykite ankstesnį komentarą… Pažyma tai didelė…

 • Labai nuotaikinga ir mistiska pazyma. Tikras prasiblaskymas po iki skausmo rimtu pranesimu apie Kreivi ir Co. Dekui.

 • idom

  Didybės manija ponui A.R. ..

  Sulygino savo blogą su VPT ir ES pinigų loviu..

  Nu bet .. Kažkada užsisakiau RSS, nes buvo čia protingų minčių..

  Paskutiniu metu deja – tik kažkoks viduriavimas..

 • BG

  Ir tai viskas? Kalnas pagimdė pelę (c)
  Mielas Artūrai, kadangi Dievulis Jums akivaizdžiai pagailėjo jumoro jausmo, ateityje pabandykite grįžti prie rimtų tekstų.

  • mielas BG, juk kartoju ir kartoju – dundukų pasiūlymų man nereikia, pagal užsakymus nedainuoju. Apie Dievulį mano nuomonę žinote, jis apdovanoja tik tokius kaip tamsta.

 • Gerbiamas Artūrai,

  Perskaitęs Jūsų rašinėlį padariau išvadą, kad paviešintą D.Kreivio pažymą laikote lygiai tokios pačios vertės rašliava kaip ir tai.. ką čia sukurpėte Jūs (patikslinsiu, laikote tą pažyma nereikšminga ir neverta dėmesio). Gal teiktumėtės atsakyti į klausimą, ar mano išvada teisinga?

  Ačiū.

  • Povilai, skaitykite mano komenatarą Valentinui. Jums specialiai tik pridursiu, kad ši pažyma labai reikšminga, kaip liudijimas, jog ši vyriausybė dvejus metus, deja, tik kalbėjo apie kovą su korupciją ir dabar, siekdama išlikti valdžioje, kompromituoja visą Lietuvos teisinę sistemą.

   • suomis

    O gal toks ir buvo tikslas? Labai gudrus tkslas. : )

 • Vaclovas

  Kreivio ,,pažymoje“nuslėptas ,,faktas“,kad Kubilius buvo susitikęs su Kreiviu [prieš paskiriant ministru],o tai galėjo daryti įtaką jo sprendimams.

 • sigitas

  na šiaip tai normalūs žmonės naktį miega.Visi likusieji rašo štai tokias pažymas …

  • mielas sigitai, tamstai jau laikas pasekti Renee pavyzdžiu.

   • sigitas

    taip neilgai čia liks tik Valentinas su Motinai artimu politikos apžvalgininku.

 • Rūta

  Mielas Artūrai, rašau su gilia užuojauta dėl Tave kamuojančios nemigos. Kai kitą kartą kliedėsi, siūlyčiau vietoje mano (Užkalnio, Dapkaus ar kitų Tavo nuoširdžiai nekenčiamų žmonių) naudoti savo pavardę. Arba bent jau kliedėk juokingai, nes protingi žmonės daug ką atleidžia už minutę gardaus juoko.
  Man šitas rašinėlis nesukėlė juoko. Jausmas, kurį patyriau skaitydama – netikėtas. Užuojautą dėl Tavo išorinės didybės ir susireikšminimo, kuri slepia mužikišką prastumą (skiri paprastumą nuo prastumo?).
  Suprantu, kad manęs nemėgsti, bet yra juk visokių kitokių diskusijos variantų, nei šmeižtas, kurį tu čia mėgini maskuoti humoru ir pažadu viską iš karto paneigti. Neneik. Čia jau – rimtas patarimas. Neigdamas prisipažinsi, jog taip elgeisi tyčia, siekdamas žinomai melagingais teiginiais mane pažeminti.
  Beje, sutapimas: 2011 kovo 4 d. 19.40 paskelbiu kiek ir kam iš žiniasklaidos Starkevičius sumokėjo už tylėjimą apie „mailiaus“ bylą, o paryčiui Tave apima nerimas ir tu parašai šitą žinomai melagingą tekstą.

  • miela Rūta, ko jau ko bet patarimų iš Tavęs man tikrai nereikia.

   O dėl viso kito Tu teisi.

   Ir koks sutapimas: kaip tik einu pasiimti atlyginimo iš J.Starkevčiaus, kurį man perduos J.Razma.

  • kadangi neturiu laiko mašinos, tai laukiu vakaro (2011 kovo 4 d. 19.40) – labai smalsu kam ir kiek sumokėjo…

   • tsatai, juk viskas jau buvo šiame tinklaraštyje parašyta prieš beveik du mėnesius. Čia svarbiausia sulaukti, kol visi primiršta ir tada gali vaidinti, kad praneši naujieną… Žinomas triukas.

    • ačiū – radau bent 3 straipsnius. Nebereiks vakaro laukt…

  • miela Rūta, dar pamiršau: aš labau džiaugiuosi, kad prabėgus porai mėnesių pasinaudosite kitų surinkta medžiaga apie K.Starkevičių. Stebėtinas operatyvumas.

   Ir – linkėjimai jums nuo Senio Šalčio ir mikriukų vairuotojų profsąjungų. Sakė pasakyti, kad veš nemokamai.

   • johnis

    Pailseti jums arturai reikia.
    Sunkus darbas, daug pagundu imti-neimti.
    Kvieciu pas save nemokamai pabuti, susipazintume. Vienas kita „mieluoju“ vadintume ir griztumet kaip is po psichuskes pailsejas, drutas ,pasiruoses ir vel „neimti“
    Kvietimas galioja 30d. nuo dabar.
    Londiuniumas. Bilietu tik neapmoku. Lova,lazda ir duona prizadu

    • leokadija

     Blogo rasytojui tikrai reikia atostogu. As rimtai.

 • Virginija

  Labai liūdna, bet p. Račas man atrodo ,,nusivažiavo“ į bendrą pilkos masės lygį…arba nebeturi ką rašyti……

 • Rolandas

  Papuošė rytą. :)

 • Patiko :) Aš irgi lygiai taip pat žiūrių į alfa.lt publikuotas D. Kreivio dienoraščio ištraukas.

 • Valentinas

  Austrai,
  Kitose Pažymos dalyse yra parašyta, kad tu Laurų kvartale esančiuose Paleckio namuose įrengtoje pogrindinėje spaustuvėje spausdinai atsišaukimus (listofkes) „Visų šalių Maximų kasininkės vienykitės!“ ir platinai jas šalia Lentvario Maximos. Ar tikrai nori, kad būtų paskelbta šios pažymos antra serija?

  • austras

   Tai vat, aš ir galvojau ar mano porgindinė veikla „apsišvies“ ar ne… O pasirodo, kad Artūro PAŽYMA daug rimtesnė, nei Kreivio…

 • Tomas

  Gerb. Artūrai, už tokius savo veiksmus ir žodžius būsite iškviestas į Aplinkos ministeriją, o po to į Vyriausybę pasiaiškinti:)

 • Ei, čia geras įrašas! Kažkas įdomesnio, kitokio.

 • Valentinas

  Keletas pamąstymų apie tikrąją Kreivio pažymą.
  1. Skirtingai nei Račo pažyma, net nekyla klausimų, kad tokie dalykai dedasi ant Marijos žemės. Įrodomumas, teisinė perspektyva, prevencinė perspektyva yra atskiri klausimai, tačiau niekas neabejoja, kad maždaug panašiai taip reikalai ir tvarkomi.
  2. Krinta į akis blogiečių pasirinkimas. Nei Plytniko, nei Kreivio nespaudė dėl viešųjų pirkimų niekas iš tokių turtingų ir milijardus prasukančių ministerijų kaip:
  Žemės ūkio ministerija
  Susisiekimo ministerija
  Energetikos ministerija
  Krašto apsaugos ministerija
  Belieka tikėti, kad šių ministerijų pirkimai yra skaidrūs kaip Kreivio ašara. Ar įmanoma tuo patikėti? Atsakymai glūdi musyse.
  3. Būdas kaip neoficiali pažyma, skirta konservatorių vidiniam naudojimui pakliuvo į Alfa.lt irgi kelia klausimų. Dabar niekas negalės apkaltinti Kreivio, kad jis šmeižia, nes jis niekur nesakė ir oficialiai šios pažymos neskelbė. Tačiau turinys tapo žinomas ir atlieka savo darbą. Kuo tai skiriasi nuo dozuotos informacijos nutekinimo, kurį galimai vykdo STT?

  P.S. galima spėti, kad Pažymą savo buvusiems kolegoms, su Kubiliaus ir kitų partiečių žinia perdavė Valentinavičius.

  • BG

   Valentinai, yra esminis niuansas – ši pažymą pateko į viešumą tik po to, kai Kreivį apklausė STT ir pasakė, kad pažyma jokios teisinės vertės neturi.

   • Valentinas

    Manau, kad šio niuanso nėra, nes tarp konservatorių nėra tokių durnių, kurie galvotų, kad Kreivio memuarai kaip jis priešinosi korupcijai gali turėti kokią nors teisinę vertę. Kad „pažymos“ rašomos memuarų forma neturi ir negali turėti jokios teisinės vertės demonstruoja Račo Pažyma. Iš tikro, tai šios „pažymos“ tikslas ir yra pademonstruoti skirtumą tarp memuarų ir parodymų.
    Kreivio „pažymos“ tikslas yra grynai politinis – nukreipti skandalo briauną į opoziciją. Tiesa pasakius, toks politinis ėjimas (surašai prisiminimus dienoraščio forma, o po to tarsi netyčia ir niekam nežinant tie prisiminimai patenka į spaudą) yra puikus ir man patinka. Bent jau patiko žiūrėti kaip suspurdėjo Mazuronis ir Butkevičius.

    • BG

     Taigi ir Kubilius (pažymos užsakovas) ir Kreivys nuo pat pradžių teigė, jog pažyma yra išimtinai politinė. Kažkaip sukriminalizuoti ją iš anksto žinomai nesėkmingai bandė tik Mūsų Ekscelencija ir estėtėšnykai.

  • Valentinai,. iš esmės sutinku su tuo, ką sakote. Tikriausiai toje pažymoje yra dalis tiesos. Tačiau tikrai tik dalis. Ir neabejoju, jog yra ir visiškų prasimanymų.

   Tačiau ne ne tai esmė.

   Esmė ta, kad dėl to spaudimo, vykusio beveik trejus metus, priemonių buvo imtasi tik pernai lapkritį. Kodėl?

   Kitas dalykas yra, kad tokia pažyma prasilenkia su sveiku protu ir, mano supratimu, visiškai griauna teisinę sistemą. Kaltinimai ateina iš aukščiausių politinių sluoksnių, jie grėsmingi, kai kurios iš minimų bendrovių kotiruojamos biržoje. Tačiau ir vėl nieko nebus, nes tų kaltinimų tai iš esmės nėra, nes pažymos nėra. Tai, kas paskelbta, teisine prasme yra tokios pat vertės kaip manoji pažyma. Kodėl?

   Aš atsakyčiau – todėl, kad teisinių veiksmų niekas nenori. Tik politinių žaidimų ir galios skirstyti pinigus.

   Dar pridursiu, nes kažkas klausė: labai blogai, kad tuose žaidimuose dalyvauja STT. Ir taip – aš manau, kad D.Grybauskaitė, būdama nuosekli ir prisimennat V.Telyčėno atvejį, jau vakar turėjo pasiūlyti Ž.Pacevičiui trauktis iš užimamų pareigų. Arba dėl neveiklumo, arba dėl vieno svarbiausių Lietuvos istorijoje korpucinės veiklos tyrimo sužlugdymo.

   • austras

    Šiaip jau didelis didelis pliusas. Tiek už pačią Račo PAŽYMĄ, tiek už komentarą apie Kreivio PAŽYMĄ. Šauniai…
    P.S. Pats tai juokauja, o dėl mano humoro, atrodo, įsižeidžia :) Nors sutinku, gal ir savitas tas humoras :)

    • Valentinas

     Komentaras pašalintas – A.R.

     • austras

      Valentinai, norėjot kažką gero pasakyti apie austrą? Klausau išsižiojęs… :)

     • austras ir Valentinas yra vienodoje padėtyje: nei austras, nei Valeninas savo atstovų Vilniaus Taryboje neturi, o Fredis* – net 10 (dešimt), todėl Jūs abu kažkuria prasme esate užribyje, Jūsų niekas neatstovauja, Jūsų nėra.

     • Valentinas

      Austrai, nieko tokio nebuvo. Eilinis juokelis apie tavo ir Markso santykius :)

     • austras

      Valentinai, to kas intymu, prašau neliesti… Ačiū, Artūrui, kuris tai suprato…

   • Žigis

    Būdama nuosekli, Prezidentė turėtų pati atsistatydinti.

 • Sin

  Spauda parašo grožinį kūrinį apie tai, kad Kreivys prisidirbo. Prezidentė sako – nepasitikiu ministru. Sutinku, politiškai korektiška, kad jeigu jau leidai įmonei, kurioje turi akcijų, dalyvauti konkurse ir ji laimėjo, esi durnas ir turi išeiti. Sutinku su Prezidente.

  STT pusę metų trypčioja vietoje dėl Plytniko pažymos apie daromą spaudimą, ir kai tai išlenda į viešumą Kreiviui mestelėjus savo grožinį kūrinį, STT išpučia akis ir nutaiso kvailoką veido išraišką. Prezidentės atstovas spaudai tik ironiškai vypteli apie tai, kad „tai nėra jokia oficiali pažyma“. Tarytum rašinėliai apie 170m akcijų vertę ir mokyklų renovaciją spaudoje buvo oficialūs. Du grožiniai kūriniai, dvi skirtingos Prezidentės reakcijos. Viena principinga, kita šiaip, kažkokia neaiški.

  Kodėl gi Prezidentei nepareiškus nepasitikėjimo STT vadovu ir būti politiškai nuoseklia?

  A, beje, Artūrai. Parašykit grožinę pažymą apie tai, kaip jūsų laptopas pabrango iki kokių 200,000 litų. Girdėjau, kažkas sakė. Patikimi ekspertai, net neabejoju jų nuomone. Na, panašiai, kaip 40% Mokveži akcijų vertė pašoko iki 170m.

  • Tiesa

   Tikrai negalima nesutikti. Ministras Prezidentės ir kitų buvo „nuteistas“ neturint jokių informacijos apie pažeistus įstatymus, o tiesiog pasiremta bendromis nuotaikomis – „visi šaukia, tai ir aš privalau“. Vienintelis dalykas prie kurio bandoma prisikabinti, tai įmonės, kurios akcijas jis pardavė mamai, laimėjimas konkurse. Ir ką? Tai tegul pateikia įstatymo raidės išaiškinimą šiuo klausimu, atlieka tyrimą dėl pačio konkurso ir turėsim atsakymą ar jis kaltas ar ne.

   Tuo tarpu, kai pats ministras parašo tokį tekstą, tai tiesiog niekam neįdomu? Neformaliai surašytas. Tai paprašyk, kad gramatnai surašytų. Ir tegul kreipiasi į atitinkamas institucijas.

  • mielas Sin, jei tamsta gandais tikite ir juos platinate, tai čia jau jūsų problema. Aš tokiais dalykais neužsiimu. Ir iš kart sakau, jei norėsite dar ką nors prptingo apie mano poziciją parašyti, žvilgtelėkite, ką esu šiuo klausimu rašęs. Kad neapsijuoktumėte, kaip ne kai kurie kiti. Po juk atsiprašyti neišeis, ar ne?

   • Sin

    Oj ne, man atsiprašyti nesunku, neesu nei išdidus nei perdėtai jautrus:)

    Bet jeigu jau apie gandus, kodėl, Artūrai, vieni gandai yra lygensi už kitus gandus? Kodėl vienų gandų pagrindu yra daromos išvados, o iš kitų gandų tik ciniškai pasišaipoma, kad ir tos pačios Prezidentės? Kur lygybė ir teisybė?

   • leokadija

    o kas vienas pirmuju perplatino Ekonomikos.lt ganda apie Kreivio milijonus? Pletkini, Arturai, ir dar kaip… :) Mes ne akli.

    • miela leokadija, mes gal ir ne akli, bet tamsta aiškiai politiškai trumparegė…

     Taip ir šnekate – ką galėjau perplatinti, kai ekonomika.lt, kartu su popierine versija tiražas šimtus, jei ne tūkstančius kartų didesnis nei šio tinklaraščio.

     Tokių kaip tamstos problema, kad visur įžvelgiate sąmokslo teorijas ir visus, kurie suabejoja tuo, kad esate kilę iš Dievo, laikote parsidavusiiais.

     Ir dar kalbėti normaliai nemokate.

     Todėl skaitykite mano komentarą Renee.

     Pavargau aš jau nuo tokių kaip tamsta… Atsibodote… Susirinkit pas užkalnį ir ten čiulbėkite visi kartu.

     • Asturijos princas geriantis kavą su pyragaičiais

      Keista, kad nesilaikote savo principo neįžeidinėti komentatorių asmeniškai. O perplatinimas, nepaisant tiražo dydžio visvien yra perplatinimas.

 • neidomu

  hehehe, man tikrai juokinga pažyma. Net geresnė už Kairio. Galima būtų kokius pažymų rašymo kursus organizuot. Arba pvz mokyklose – vietoje rašinėlių – mokinukai pateiktų pažymas. Reikia ansti pradėt!

 • Veliava

  Gal ponas Račai meskite tą savo blogą ir visomis jėgomis atsiduokite BNS valdymui, nes dabar komentaruose nespėjate visų vadinti dundukais. Skundas apie Zuoko facebook`ą, dabar ši pažyma..kažkaip nežinau..

  • mielas Vėliava, berods, čia esate naujokas, tad specialiai tamstą informuoju: mano asmeniniai ir darbo reikalai ne tokių dundukų kaip tamsta reikalas. Ačiū, kad užėjote. Tikiuosi nebegrįšite.

 • nesvarbu

  Man patiko.Stipriai. Valentinas visuomet gerai tokius tekstus rašė.Taip ir šį kartą super sudėliojo.

  • Valentinas

   Nesvarbu,
   Jei apie pagrindinį įrašą, tai aš čia ne prie ko. Ieškant iš kur pas Artūrą atėjo įkvėpimas tokiam rašiniui, reiktų pasidomėti gal jis pradėjo ką nors kitą rūkyti arba išsiaiškinti kokio jis ten alaus buvo parsinešęs :)

   • nesvarbu

    Valentinai, su visa pagarba Artūrui, jis taip gerai kaip tu nerašo. Tavo rašytą tekstą galima atpažinti iš keleto žodžių ar poros sakinių. Mažai kas (gal ir niekas) gebėtų tai imituoti, pakartoti, būtų stebuklas, todėl…:)

    • Valentinas

     Tai tada būtinai reikia išsiaiškinti koks ten pas Račą buvo alus …:)

 • vien dėl komentarų skaičiaus – linksma istorija, lauku tesinio.

  • suomis

   Pritariu.

   • suomis

    Tik reikia palaukti, ką Kreivys su Kubilium iškrės vėl. Manau ilgai laukti nereikės.

    • Smilga

     O man patinka šis JE paerzinimas, šaunuoliai Kubilius su Kreiviu.

 • briedis

  jei trumpai drutai- nera cia ziniu. viskas cia rasyta meslinomis sakemis drumzlinoj baloj (visoj sioj kreivoj mikroepopejoj, ne vien “ kreivio pazymose“. ir koks cia kvailas ivardinimas „pazymos“? rusai apie tokias sako“ filkina gramota“ ). ta racas ir pabrezia, jei kitaip supratot. o bjauriausia cia stai kas- rizika, kad viesieji pirkimai taip ir liks apsilankymais viesnamyje. kitaip sakant, kubilius motina tevyne i gatve varo i politiniu suteneriu „oponentu“ nagus.

 • Kaip sakoma su kuo sutapsi tuo ir pats tapsi…

 • briedis

  pasakecia. trumpa. gulbinas avinas ir zasinas panoro gala vilko terorui padaryti. uzuot pagalbon pakviete meskina, nusprende patys sudorot grobuoni, nes „plunksnos musu svarios ir kailis kvapnus vilnonis“. o vilkas ka? o paprastai ir tiesiai: o ziu! kokia sultinga sonine…

 • Trakimas

  Pralinksmino „pažyma“.:)Ačiū,gerb. Artūrai:)

 • J. naivusis

  Desperacija. (?)

 • Andriusr

  O man tai visa sita istorija primena vaizda kuris lieka po S… bombos sprogimo. visi aptaskyti. ir nemazai. ir dabar neaisku kuris labiau s….dinas.

 • reikia dar 40 komentaru ir bus pratesimas :)

  Gera pazyma, dabar tokios madingos valdzioje !

 • Žvelgaitis

  Jau bus pusmetis, kaip nerašiau. Šįkart nesusilaikiau. SUPER! Sveikinu

 • Tipas

  Gerbiamas autorius labai nuosekliai laikosi savo principų ir nereaguoja į jokius prąšymus, bet gal šį sykį padarys išimtį ir sulauksim tęsinio. Be 100 komentarų.

 • Artūrai, manau, kad po šios Kreivio „pažymos“ paviešinimo, vis dėl to, klius ir Jums… Juk joje aiškiai parašyta apie Diena Media Group valdomuose laikraščiuose skelbtą šmeižtą… O ten, kiek atsimenu, kaip tik tuo metu jau šmėžavo Jūsų blogo įrašai, nes, mano patarimu, pasitraukėte iš alfa.lt… Matome kad, daugelis lietuvaičių Kreivio „pažymą“ priima už gryną pinigą… Panašu, kad panelė pseudožurnailstė Rūta pritempinės šią informaciją – kadangi nebegaunate honoraro už straipsnius iš alfos, tai dabar pradėjote puolimą prieš Kreivį imdami honorarą iš Diena Media Group (O kas paneigs? Jūs? O ką Jūsų žodis reiškia? – kaip tik ta tema neseniai rašėte…). O kad tai išvis nesusiję dalykai, tai kvailai Rūtos auditorijai juk visai neįdomu…

  Ar nebus taip, kad savo blogo įrašus rašysime iš Danijos? :D
  P.S. geriau vertėtų parašyti visą knygą-pažymą „Durnių laivas 2“

 • viktoras r

  ačiū p. Artūrai,
  Pralinksminot….po vakar vakaro…

 • aušra maldeikienė

  tiesą pasakius pusę teksto skaičiau vis labiau prarasdama žadą, kol supratau, kad skaitau Kreivio pažymą. Prisipažįstu — patiko.

 • EkoLT

  Tikrai linksmas romanėlis :). Nesuprantu, kodėl žmonės neturintys humoro jausmo kaltina tuo Artūrą :). Thumb up, Artūrai :) lauksim sekančių dalių .

 • TomasRa

  vtaruju čast – v studiju !

 • Vi

  aš ir už pratęsimą :)

 • Sejanus

  Oho ir mane įtraukė ;) Bent jau prie geros kompanijos prirašė.

 • Naujas

  Pažymoje labai kvepia „kieta darbine diskusija“, bet dėl viso pikto pažymą vertėtų pristatyti Prezidentei (geriausia juodraštinį variantą), Generalinei prokuratūrai (Etikos komisijai jau nebėra ką veikti.) Kyla tik vienas klausimas, kodėl Gerb. pone Račai, nesikreipėte į atitinkamas tarnybas, o jei kreipėtės, tai viešai žlugdote tyrimą?

  • suomis

   Neužmirškit ponai, kad ir mes figuruojame šioje PAŽYMOJE. Ims, STT ir iškas kokį kompramatą. Netampykit katino už ūsų.

 • Rytis I

  Paskvilis geras. Ypač patinka, kai supranti, bet ne viską. Tada galima paklausit žmonos. Gerai turėti žmoną. O šiandien, ūkanoto rytmečio gaivume, šalia gimtosios girios, palipęs dundukų apžvalgos aikštelėn, pastebėjau du šernus, tiksliau šerną ir šernienę, besiriejančius strateginiais šaknų knisimo klausimais. O ten medžioklis štai netoli, užu krūmų. Lauksim, kas bus toliau.

 • milda

  oi kaip saulės reikia, gal tuomet po sunkios ( tiek klimato, tiek ekonomine prasme) žiemos atsigausim. Paskaičius komentarus ir jūsų ir kituose tinklapiuose susidaro įspūdis, kad kažkam laaaabai naudinga vėl pradėti kiršinti mūsų nustekentą tautą( turiu omeni ne Kubiliaus darbus).Gal pamirškim visus pykčius ir pradėkime dirbti galva- VARDANT TOS…

  • Smokas

   Matai Milda, kad dirbti VARDANT TOS kažkas turi turėti galvą ir būti pasiryžęs supaprastinti savo gyvenimą. Na, kad Razlyve pašalti kas nors atsiras, tai tikrai nesitiki, bet bent „chruščiovkej“. :)

   • suomis

    Yra tokia kniagynia, kaip tik vakar per RTR televiziją mačiau. Matyt, instrukcijų nuvažiavo pasisemt.

   • milda

    manau, kad ta ponia tik muilo burbulas. O kas iš tiesų tampo virvutes, neaišku. Gal Juršėnas, o gal dar kas. A? Va Juršėnas gal ir galėtų į Razlyvą nukakti. Ir koks pasiaukojimas:)

    • suomis

     Virvutes tampo tas, kas finansų srautus valdo. Čia jau tegul bankyrai atsako į šį klausimą.

 • Marius

  Aišku čia jumoras, bet manau suprasti jį gali tik suvokiantys dabartinę politinę atmosferą.

 • Virginijus

  O galima „spaminti“, kad tik būtų šimtas komentarų? Juk tiesa turi būti pasakyta. Aš noriu šios pažymos tęsinio. Ir jei dėl to reikia šimto komentarų, aš pasiryžęs juos parašyti.

 • Nuostabu! Gerb. A. Račai, su tokiu Wikilyksu tamstos auotritetas pakilo kokia 75% – respectado, amigo!

 • Karolis Jachimavičius

  Netikėtai juokinga.

 • Laeinkinas

  Gerb. Artūrai, jau senai seku Jūsų blog’ą tačiau paskutinius mėnesius, atvirai pasakius, sutrolėjote iki tokio lygio jog tapote grynu troliu, visai kaip Užkalnis. Susimąstykite.

  • mielas Laeinkinai, tamstos nuomonė, nors ir reiškiama dudndukišku stiliumi, labai vertinga. Nepaisant to, į ją neatsižvelgsiu. Ir nesiūlykite man daryti to, kam aiškiai neturite gebėjimų pats.

   • Laeinkinas

    Parašiau prie šio, bet taikiau į daugumą straipsnelių: vis mažiau įžvalgos, pastebėjimų, o piktų lazdavonių paskutinių metu į marias. Kaip kad ir šita pažymėlė, kuri visai neoriginali (čia jau minėtas G.Dabašinskas tai tik įrodo), spėju jog iki pirmadienio dar kelios atsiras e-erdvėje, o gal net, tarkim, VŽ redakcija ką nors panašaus sukurps.
    O tamstos atsakymas man kažkuo primena A. Greitai, ta proga cituoju Jūsų paties komentaro ištrauką iš apie A.G.: „Tai kalba, kurią vartojant nesikeikiama, neįžeidinėjama, nežeminami kiti, nesityčiojama iš jų asmeninių savybių, nekalbant jau apie keiksmažodžius.“.
    O aš įsižeidžiau, galbūt Jūs irgi įžeidžiau, tuomet atsiprašau nes tenorėjau pabrėžti jog tampate piktu, cinišku blogeriu, tokiu koks ir yra trolis. O sprendžiant apie fleimo kiekį – pataikiau į 10’tuką.

 • Asturijos princas geriantis kavą su pyragaičiais

  Paskvilis šiaip jau gana apgailėtinas. Sąmoningai ar nesąmoningai šaipomasi iš tų, kurie siekia skaidrumo Lietuvoje. Labai tiksliai pastebėta čia:
  http://www.alfa.lt/straipsnis/10695178/?Kreivio.pazyma..ko.sujudot..ponai.=2011-03-04_13-40

  • suomis

   Na, papilstė moteriškė iš tuščio į kiaurą ir ką?

   • Asturijos princas geriantis kavą su pyragaičiais

    O jums nekyla mintis, kodėl daugelis pasipriešinusių korupcijai Lietuvoje virsta „kvaileliais“ kurie nieko niekada nepeša. Kad ir kokia būtų Kreivio pažyma teisiniu požiūriu ar pateikta pavėluotai bet jo pozicija yra sveikintina ir remtina.

    • suomis

     O jums nekyla mintis, kad Kreivys visai nėra tas kovotojas su korupcija. O kaip tik atvirkščiai. Kad jo kova su dvigubu dugnu. Ir kad Kreivys iš mūsų dundukus daro.

     • Asturijos princas geriantis kavą su pyragaičiais

      Kyla :-). Bet apie Kreivio korupcijos atvejus nežinau, žinau, kad tik nemažai padarė siekdamas sutvarkyti Viešuosius pirkimus.

    • suomis

     Čia, kaip su Jurgelevičiūte. Iš didelio debesio, – mažas lietus.

  • Nieko sau „skaidrumas“… Jei jau pasako A, tai tegul pasako viską iki Z. Nes tik tokiu atveju galima kalbėti apie skaidrumą. Selektyvi, tendencinga interpretacija negali būti skaidri… Beje, Artūro „pažymoje“ taip pat gausu tikrų faktų, bet kažkodėl ne visiems ji skamba įtikinamai. Dėl tos pačios priežasties, apie kurią jis neseniai rašė – juk svarbu KAS, KUR ir KADA parašė, paskelbė… Kadangi aš aklai netikiu nei Raču, nei Kreiviu, nei kitais „autoritetais“, tai reakcija į jų rašliavą vienoda – „Durnių Laivas 2″… Kai kas ir tikrajame „Durnių laive“ įskaitė „tikrus“ dalykus ir net teisme įrodė, kad tai šmeižtas, nors apie daugelį asmenų ten buvo prirašyta visokių nesąmonių…

 • pelke

  nelab ka supratau :):) bet tai ar racas su alfa nebe draugai ar kaip? na, jei taip – dziugu gal, nes keistoka buvo draugyste :)

 • Linas Pl.

  Račas kovoja su Korupcija. Bet ar jis žino, kad po skyrybų turės Korupcijai palikti pusę kartu užgyvento turto? — Kreivys žino, užtat jo pažyma yra turiningesnė.

 • Pingback: Populiariausia naujiena – Kreivio pažyma « Kalafioro Bjauraus Tipo blogas? Geras!()

 • sim

  kreivas rasinelis aka pazyma primena toki planiuka „strekoza“. lyg buvo, lyg nebuvo, bet atliko savo vaidmeni – nukreipti demesi nuo skandalo esmes. siandien argi kam beidomu is kur pas kreivio mamele bibliotekininke pinigu kalnas nusipirkti Moki-Vezi akcijas? gal kazkas „pardave“ desimciu mln. vertes akcijas uz kokius 5000 lt? cia tokia atkato forma? dar negirdejau atsakymo i si klausima.

  rasinelis tai normalus, bet zmogus kiek susidures su viesasiais pirkimais, mokantis naudotis google ir dar siek tiek rasyti… tiesiog parasytu ta pati. manes asmeniskai ji visai nenustebino, svaistomi pinigai ir tiek. argi tai kazkas naujo? pvz., jei estai skaitmenine TV viesina uz 1 mln, tai cia uz 10 mln.

 • sim

  arturai, jus gal duetu su dabasinsku pazymas rasote?
  http://www.alfa.lt/straipsnis/10692686/?Pazyma..del.ukio.ministro.Dainiaus.Kreivio.maisytuvo=2011-03-04_11-36

  • suomis

   Man patiko. Malačius Dabašinskas.

   • Stogas

    Raco kruciau

 • Statybininkas

  Nelabai supratau. Jei čia ironija, tai nevietoj.
  Gal teisiniu požiūriu Kreivio „pažyma“ nėra vertinga, bet ji yra teisinga. Bent dalis apie PST yra šimtu procentu teisinga. Daugelis mūsų verslo žaidėjų, žino PST taisykles ir metodus.

 • Zosė

  Viskas čia labai gražu, tik grasinimai be nosinės.

 • Asilas bukaprotis

  Rašytojui – atostogų.

 • q

  duetu ne duetu bet 100 komentaru tikrai yra! laukiam tesinio!!

 • a

  cia kazkoks didelis samojis.arba samokslas

 • Mauras

  „Teisė juoktis, išjuokti, šaipytis ir vaipytis yra pamatinė teisė, prieinama be kvalifikuojančių sąlygų (“šaipytis galima, bet tai neturi būti tyčiojimasis”, “tai nejuokinga”, “neargumentuota”, “neįtikino”). Šaipymasis neprivalo siekti jokių aukštesnių tikslų (bet gali, jei jo autoriui taip norisi), jis neprivalo būti niekaip leistas, aprobuotas ar pateisinamas.“

  A.R., spėkite, kas autorius. Be Google. :)

  • austras

   Pabūsiu orakulas – čia pono Užkalnio džiaugsmai ir rūpesčiai

  • Maurai, ką tik tame puslapyje Xerksui parašiau, kad galima klausytis Minedo muzikos, žavėtis A.Greitai aktoryste ir… cituoti rašytoją A.Užkalnį…:)

 • Gerbiamas Maurai, aš imsiu ir sugadinsiu visą Jūsų mįslę devyngyslę, bet atsiprašau, atsisėdęs skaityti ilgo komentarų šniūro, tiesiog buvau priblokštas tokia citata, man dovanų penktadienio vakarui. Keliu kepurę :)

  • … štai ir geriausias įrodymas, kad teisingai pasielgiau su Login 2011 apdovanojimais…

 • briedis

  pone uzkalni, jei mauras jusu zodzius cia parode, tai metas jums suaugti. nes mano vaikas uz panasias paziuras gavo kuola is elgesio „saipesi is studentes praktikantes pamoku metu“, veliau dar nuo manes atsieme (tik jau neskubekit krykstauti- ne dirzo ir ne ziauraus pamokslo). literaturiniu poziuriu, jums, pone, truksta slinkties. (kokios nesakysiu. tebuna misle)

 • zurnalists

  138 komentarai. Laukiam tęsinio :)

 • Vilnietis

  Čia ala Kreivio pažyma?? bet nieko nesupratau – ir jokiu paralelių neįžvelgiu. Dauguma žurnalistų pradėjo rašyti taip įmantriai – kad paprastam žmogui jau nebesuprantama. Kali jugos (iliuzijos ir veidmainystes) amžius – nieko nuostabaus..

  • mielas Vilnieti, tamsta nesijaudinkite. Aš, pavyzdžiui, irgi nesuprantu A.Užkalnio raštų, A.Greitai humoro ir O.Koršunovo teatro. Taip jau būna, kad ne visi viską supranta…:)

 • Ramune

  Geras feljetonas, ka cia bepridursi… :-) Perskaiciau su malonumu. Pataikyta i sios dienos aktualijas 10 balu. Vis gi Raco smegenys, kai nori, dirba. :-)