Mano šventinis palinkėjimas politikams, o ypač – R.Juknevičienei

Šis įrašas skiriamas visiems politikams, kurie, praradę valdžią ar dėl kokių nors kitų priežasčių kartais praranda atmintį, pradeda meluoti ar tiesiog šiaip sukvailėja.

Ne kartą esu apie tokius rašęs – apie įžūliai tiesioginėje laidoje meluojantį buvusį premjerą G.Vagnorių, atmintį praradusį buvusį finansų ministrą, dabartinį premjerą A.Butkevičių ir daugelį kitų.

Šį kartą šiek tiek dėmesio norius skirti damai – buvusiai krašto apsaugos ministrei R.Juknevičienei, kuri prieš šventes užsuko į mano snukiaknygės puslapį ir pabandė apginti savo partijos pirmininką A.Kubilių, kuris, netekęs valdžios, taip pat prarado atmintį ir garsiai pasipiktino, kad naujasis energetikos ministras J.Neverovičius slapta susitikinėja su „Gazprom“ atstovu.

Piktinosi ne šiaip sau, o pateikdamas pavyzdžiu save, cituoju:

Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus susitikimai su tuo pačiu A. Medvedevu nebūdavo laikomi paslaptyje. Negana to, po jų būdavo surengtos spaudos konferencijos išsamiai atskleidžiant susitikimų turinį.

Teko atgaivinti buvusio premjero atmintį ir priminti jam, kad dar šiemet pats su tuo pačiu A.Medvedevu susitikinėjo slapčia ir tik žurnalistams sužinojus prisipažino.

Tačiau čia priėjo R.Juknevičienė ir pareiškė:

Netiesa, vyko normalios derybos, po kurių ir buvo paskelbtas abiejų pusių suderintas pranešimas.

Iš patirties žinau, kad su politikais ginčytis sunku. Argumentų jie neklauso, faktai dažnai jiems neįdomūs. R.Juknevičienei irgi, atrodo, nelabai įdomu buvo, kad yra žurnalistas, kuris bandė aną A.Kubiliaus ir A.Medvedevo susitikimą aprašyti ir buvo vaikomas po Vyriausybės koridorius kaip šuo.

Bet man vis tiek negražu, kai kas nors viešai sako netiesą, sakydamas „netiesa“.

Todėl R.Juknevičienei siūlau pasiklausyti  2012 metų kovo 1 dienos „Žinių radijo“ laidos įrašo.

Joje vyko štai toks pokalbis tarp laidos vedėjo A.Perednio ir tuometinio premjero A.Kubiliaus:

A.Perednis: Kieno iniciatyva buvo nuspręsta šitą susitikimą nuslėpti nuo visuomenės?

A.Kubilius: Na, jis nebuvo nuslėptas paprasčiausiai ir patys Gazprom atstovai norėjo mažiau viešo dėmesio mūsų pokalbiui, bet pokalbio turinys buvo paskelbtas bendru komunikatu, ir iš tikrųjų toks formatas pokalbio nelaukiant už durų dvidešimčiai televizijos kamerų filmuojančių ir kokių nors mūsų pastebėjimų, jisai leido ramiau, laisviau ir galbūt ir nuoširdžiau tartis ir pasiekti rezultatų.

Štai taip – kai „Gazprom“ nori mažiau viešo dėmesio susitikdami su A.Kubiliumi ir niekas apie susitikimą neskelbia, tai susitikimas ne slaptas, o kai tą patį daro J.Neverovičius, tai jau pasidaro slapta…

Nežinau, kaip jums, bet man tai juokinga.

Ir todėl aš, Kalėdų proga, noriu poniai R.Juknevičienei ir kitiems, politikams, nepaisant to, ar jie dabar vadžioje, ar opozicijoje, palinkėti, kad jie niekada neprarastų atminties, visada galvotų, ką kalbą ir viešai nekalbėtų netiesos.

Tada neatrodys juokingi ir – kas, mano subjektyvia nuomone, dar svarbiau – nemažins pasitikėjimo savimi. Nes negali juk pasitikėti politiku, kuris neprisimena, ką kalbėjo ir kaip elgėsi prieš mažiau nei metus ir kitus kaltina tuo, kas jam pačiam buvo elgesio norma.

Su šventėmis mielieji mano.

 

(8 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...