Mano šventinis palinkėjimas politikams, o ypač – R.Juknevičienei

Šis įrašas skiriamas visiems politikams, kurie, praradę valdžią ar dėl kokių nors kitų priežasčių kartais praranda atmintį, pradeda meluoti ar tiesiog šiaip sukvailėja.

Ne kartą esu apie tokius rašęs – apie įžūliai tiesioginėje laidoje meluojantį buvusį premjerą G.Vagnorių, atmintį praradusį buvusį finansų ministrą, dabartinį premjerą A.Butkevičių ir daugelį kitų.

Šį kartą šiek tiek dėmesio norius skirti damai – buvusiai krašto apsaugos ministrei R.Juknevičienei, kuri prieš šventes užsuko į mano snukiaknygės puslapį ir pabandė apginti savo partijos pirmininką A.Kubilių, kuris, netekęs valdžios, taip pat prarado atmintį ir garsiai pasipiktino, kad naujasis energetikos ministras J.Neverovičius slapta susitikinėja su „Gazprom“ atstovu.

Piktinosi ne šiaip sau, o pateikdamas pavyzdžiu save, cituoju:

Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus susitikimai su tuo pačiu A. Medvedevu nebūdavo laikomi paslaptyje. Negana to, po jų būdavo surengtos spaudos konferencijos išsamiai atskleidžiant susitikimų turinį.

Teko atgaivinti buvusio premjero atmintį ir priminti jam, kad dar šiemet pats su tuo pačiu A.Medvedevu susitikinėjo slapčia ir tik žurnalistams sužinojus prisipažino.

Tačiau čia priėjo R.Juknevičienė ir pareiškė:

Netiesa, vyko normalios derybos, po kurių ir buvo paskelbtas abiejų pusių suderintas pranešimas.

Iš patirties žinau, kad su politikais ginčytis sunku. Argumentų jie neklauso, faktai dažnai jiems neįdomūs. R.Juknevičienei irgi, atrodo, nelabai įdomu buvo, kad yra žurnalistas, kuris bandė aną A.Kubiliaus ir A.Medvedevo susitikimą aprašyti ir buvo vaikomas po Vyriausybės koridorius kaip šuo.

Bet man vis tiek negražu, kai kas nors viešai sako netiesą, sakydamas „netiesa“.

Todėl R.Juknevičienei siūlau pasiklausyti  2012 metų kovo 1 dienos „Žinių radijo“ laidos įrašo.

Joje vyko štai toks pokalbis tarp laidos vedėjo A.Perednio ir tuometinio premjero A.Kubiliaus:

A.Perednis: Kieno iniciatyva buvo nuspręsta šitą susitikimą nuslėpti nuo visuomenės?

A.Kubilius: Na, jis nebuvo nuslėptas paprasčiausiai ir patys Gazprom atstovai norėjo mažiau viešo dėmesio mūsų pokalbiui, bet pokalbio turinys buvo paskelbtas bendru komunikatu, ir iš tikrųjų toks formatas pokalbio nelaukiant už durų dvidešimčiai televizijos kamerų filmuojančių ir kokių nors mūsų pastebėjimų, jisai leido ramiau, laisviau ir galbūt ir nuoširdžiau tartis ir pasiekti rezultatų.

Štai taip – kai „Gazprom“ nori mažiau viešo dėmesio susitikdami su A.Kubiliumi ir niekas apie susitikimą neskelbia, tai susitikimas ne slaptas, o kai tą patį daro J.Neverovičius, tai jau pasidaro slapta…

Nežinau, kaip jums, bet man tai juokinga.

Ir todėl aš, Kalėdų proga, noriu poniai R.Juknevičienei ir kitiems, politikams, nepaisant to, ar jie dabar vadžioje, ar opozicijoje, palinkėti, kad jie niekada neprarastų atminties, visada galvotų, ką kalbą ir viešai nekalbėtų netiesos.

Tada neatrodys juokingi ir – kas, mano subjektyvia nuomone, dar svarbiau – nemažins pasitikėjimo savimi. Nes negali juk pasitikėti politiku, kuris neprisimena, ką kalbėjo ir kaip elgėsi prieš mažiau nei metus ir kitus kaltina tuo, kas jam pačiam buvo elgesio norma.

Su šventėmis mielieji mano.

 

(8 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • Никому твоя правда не нужна…….. Прочитают эту статью 1000 человек … и …. что ..?   Поделятся со знакомыми и друзьями , обсудят … Нечего и никогда не изменится в нашей стране . Всем политиканам , особенно , консерваторолибералам  , хоть в глаза писай …. всё божья роса….. Никакой ответственности …  Кругом круговая порука… простите …сейчас это называется – “ коллективная ответственность „….

 • Bobute

  Lengviau kuo nors įtikinti dešimt Valentinų, nei vieną R. Juknevičienę… Vis dėlto, tai truputį lengviau nei  įtikinėti Žvaigždėtąjį Fredį…

 • Bobute

  Išvada, matomai, būtų tokia – nieko nedaryti, nieko nesakyti juk vis tiek niekas nepasikeis…
  Welcome į dundukus ponaiti latyšovičiau…

 • Gylys

  rodos neišeina prisiregistruoti naujoje sistemoje :)… ką darau ne taip ?

 • Gylys

  Testas

  • znakorius

   Ko ieškai? :)

   • Gylys

    ..norėjau pamatyti juknevičienės komentarą senesnėje temoje, bet man, kažkodėl, senesnių temų komentarų apskritai nerodo…

 • Разговоры и споры , дебаты и дискуссии создают видимость демократии и открытости …. Это всё блеф и обман …… For the Бабулька : как собаке на цепи …. , которую ( цепь ) удлинили на метр , а тарелку с пищей на два…. Как бы собака не лаяла , но она на цепи …… Так , что прошу Вас в онное место …

  • ArturasR

   Mielas Viktorrai, turiu tokį šventinį jausmą, kad tamsta ne čia pataikėte. Ir dar štai ką tamstai pasakysiu: kur kieno vieta čia sprendžiu aš, o ne kokie nors dundukai. Tikiuosi, įsidėsite į savo galbūt dar ne visai tuščią galvą.

 • leokadija

  na manęs tikrai neįtikina šitie autoriaus palyginimai (ir iš to išplaukiantys puldinėjimai prieš R. Juknevičienę). Minimas Kubiliaus sutikimas/derybos, paklūsta tam tikroms konfidencialumo taisyklėms, kiek aš suprantu. Pirmas naujo ministro (įdomu, kodėl juo autorius pasitiki – ar todėl kad Prezidentė nesikabinėjo? – sakyčiau, visiškai nepatikimas nes visiškai nežinomas tas jaunas žmogus lengvai šoktelėjęs į aukštumas) pasimatymas turėtų būti visiškai oficialus. Todėl čia palygintų susitikimų sugretinti negaliu. Be to, Kubilius savo pastebėjime pasakė – „susitikimai darbo pradžioje“ (ar pan.). Kalbama būtent apie pirminius pažintinius susitikimus, kai pasirodoma kas yra kas, kai nesiderama dėl komercinių klausimų, kai NETURI būti ką slėpti… Pilnai suprasiu, jei vėliau vyks derybų, kurių rezultatus sužinosime po įvykio. Bet pirmas ir slaptas – smirda.

  • ArturasR

   miela Leokadija, neturėjau ir niekada neturėsiu tikslo ką nors įtikinėti. Vieniems užtenka faktų, o kitiems gali ir juos pačius cituoti, vis tiek nepatikės. Tamsta, panašu, priklausote pastariesiems, todėl A.Kubiliaus teiginys, kad „Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus susitikimai su tuo pačiu A. Medvedevu nebūdavo laikomi paslaptyje“, tamstos niekaip negali įtikinti. Nes jūs skaitote viena, o matote – tai, ką norite. Su šventėm ir tamstą:)

 • Gylys

  …kažin kodėl neišeina pažiūrėti ankstesnių temų komentarų ? – labai jau smalsu kuris ten buvo juknevičienės…

  • ArturasR

   R.Juknevičienė komentavo ne čia, o FB. Berods, nuorodą įdėjau.

   • Gylys

    Ačiū… kažkaip nesusiorentavau iškart…

 • znakorius

  Na, taip – iki šiol Lietuvoje dar nebuvo partijos, kuri dirbtų visuomenės daugumai.

 • znakorius

  Na, taip – iki šiol dar nebuvo partijos, kuri dirbtų visuomenės daugumai.

 • Tomas_Bikelis

  Ši istorija yra dar juokingesnė, žinant, kad rusų energenitinės kompanijos InterRAO Lietuva valdybos pirmininkas yra Garbaravičius, o Juknevičienės-Kubiliaus Košervatorių partijos iždininkas yra … taip pat Garbaravičius :D

 • austras

  Nesu aš prie pono Račo „draugų“ facebooke (man kažkaip žodis ‘“draugas“, asocijuojasi su kitom vertybėm nei bendravimas su tik per tv matytu žmogum), tad įdomaus susirašinėjimo su „draugais“ nepažiūriu… Bet iš paviešinto epizodo su Juknevičiene matau, kad racas.lt dundukų „kalbėjimas“ tėra tik rožytės, palyginti su tuo „kalbėjimu“, kuris vyksta facebooke. Žinot, pone Račai, manau, kad toks neargumentuotas kalbėjimas, kuriuo Jus maitina įvairūs lankytojai, yra susijęs ne tik su Jūsų asmenine pozicija, bet ir su žiniasklaidos fonu apskritai. Proporcijos tarp fono  ir Jūsų asmeninės pozicijos gali būti skirtingos, tačiau bendra tendencija išlieka ryški. Šiame bloge ne kartą esu komentavęs, jog Lietuvos žiniasklaidoje vyrauja dešiniosios vertybės ir dešinieji žurnalistai. Ir tie, kas savo vertybėmis yra “ į kairę“, ar dar blogiau, bando turėti savo nepriklausomą poziciją, yra švelniai tariant netoleruotini. Įdomumo dėlei pažiūrėkite į savo facebooko nedraugiškų „draugų“ profilius. Iškalbingos politikų ar žurnalistų su kuriais tie „draugai“ „draugauja“ pavardės.. Būti kairiuoju internetinėje erdvėje yra žema, o būti dešiniuoju – madinga. Jei esi kairysis, tai turi raudoną žvaigždę kaktoje, ir visiškai plauki prieš srovę. Jūs matote didelius skirtumus tarp Valatkos ir Užkalnio, nes juos taikliai atskleidžia kreivarankis? Bet jei nacistinėje Vokietijoje daktaras Gėbelsas rašė vedamuosius“ intelektualams skirtame laikraštyje „Das Reich“, tai tokie kaip Užkalnis leido laikraštuką „der Sturmer“, kuriame nesudėtingais metodais, patraukliu, visiems prieinamu stiliumi buvo dėstomas buitinis antisemitizmas. Profesiniu požiūriu autoriai gal ir skiriasi, bet jie juk ir vartotini skirtingoms auditorijoms. Ponas Užkalnis ieško sau oponentų politinėje kairėje ir, jei pastebėjote, praktiškai jų neranda. Jam užkliūna  britų“The Guardian“, jo viešaisiais oponentais skelbiami Račas ar Vasiliauskaitė (Lazutkos eurostato lentelių Užkalnis, kaip ir kažkada Der Sturmer, paprasčiausiai neįkanda). Todėl Užkalniui tenka susikurti stereotipinį „varguolį“, kuris, kaip kažkada amžinasis Žydas yra visų dorovingos visuomenės nelaimių šaltinis. Metodai žinomi, seniai patikrinti, o abstraktus priešas įvardintas. Jeigu galvojate, kad viena kryptimi orientuoti dundukai atsiranda iš niekur, tai labai klystate. Dundukai, nemaža dalim atsiranda iš tokios žiniasklaidos, kokia šiandien yra Lietuvoje.

  • suomis

   Užkalnis yra komunistas, tik atvirkščiai jo klasiniai priešai yra varguoliai ir į nacius jis netraukia. Jis greičiau yra neokonas (ultraliberalas), tai yra komunistų pusbrolis. :DDD

 • Audrius L

  Testas

 • Извините , Артурай…. За резковатость комментариев . Они лично к Вам , меньше всего относятся … Но есть так .