Tegul viskas kartojasi

… Viskas kartojasi.. Jau net nepamenu, dešimti ar vienuolikti metai… Šioje vietoje.

Viskas beveik taip pat ir kartu šiek tiek kitaip. Pavyzdžiui, mūsų ne penki, o šeši. Yra buvę ir daugiau, bet mažiau kol kas – ne.

Virtuvėje vėl vyksta veiksmas, bus tie patys pyragėliai su grybais ir su aguonomis. Tačiau jų autoriai šiemet bus kiti.

Eglutė dar nepapuošta, bet visi žinom, kas ją puoš. Kaip visada. Ir ji bus tokia pat graži. Kaip visada.

Po to, kaip visada, eisiu apsirengti baltus marškinius. Ir tikriausiai vėl būsiu pirmas, kuriam teks prisiminti, už ką noriu visiems pasakyti ačiū.

Iš pirmo žvilgsnio lyg ir nuobodu, ar ne – juk viskas kartojasi. Bet iš tiesų tai nieko nėra geriau. Nes tie pasikartojimai visą laiką skirtingi. Nes vis dar gyvenu ir žmonės šalia manęs gyvena.

Ir kasmet, kai sėdu prie to paties stalo, žinau, kad gyvenu gerai, nes prie to stalo mūsų vis dar penki arba daugiau.

Taip pat žinau, kad vis dar gyvenu pirmyn, nes kasmet, žvelgdamas atgal randu tai, ko dar nebuvo. Šiandien žvelgdamas atgal taip pat randu labai daug, ko dar nebuvo. Galbūt ne visko norėjau, bet nieko nesigailiu. Kita vertus, vėlgi daug kas kartojosi, tačiau kartojosi kitaip, su naujomis spalvomis. O buvo ir visiškai naujų patyrimų – netikėtų, malonių, nustebinusių ir patvirtinusių, kad vis dar gyvenu pirmyn. Dėl to jaučiuosi labai gerai. Kaip visada.

Ir prieš sėsdamas prie to paties stalo su tais pačiais žmonėmis, noriu pasakyti ačiū ir kitiems. Jums – visiems tiems, kurie buvo su manim šiais metais. Kaip ir pernai, kaip ir užpernai. Kurie ginčijosi, pyko, gyrė, peikė. Kaip ir pernai, užpernai ar net prieš dešimt metų.

Ačiū ir tiems, kurie neužsibuvo. Reiškia taip reikėjo ir reiškia taip buvo geriau ir jums, ir man.

Ir tiems, kurie norėjo, kad manęs nebūtų, taip pat ačiū. Būtent tas jų noras mane dažnai įkvėpdavo, suteikdavo papildomos energijos ir pakeldavo nuotaiką. Nes tada suprasdavau, kad esu ne veltui. Ir kad per savo trumpą gyvenimą mačiau daug tų norinčių.

Juk viskas kartojasi.

Tegul kartojasi ir toliau. Tegul visada šalia mūsų būna žmonių, kuriems norime pasakyti ačiū ir išgirsti ačiū iš jų. Tegul tų žmonių niekada nemažėja.

Tegul gyvenimas kartojasi ir kartu eina pirmyn. Eina taip, kad nereikėtų gailėtis, to kas buvo. Nes viskas yra mūsų. Ir tai, kas kartojasi, ir tai, kas nauja.

Viskas bus gerai. Kaip visada.

(10 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...
 • Bobute

  Su Šventom Kalėdom…

 • Bobute

  Taip, labai svarbu, kad būtų kam ištarti ačiū…

 • leokadija

  Sveikinimai ir padėka. Žarstykit ir toliau savo mintis, kai aštru – vyniokit jas į diplomatijos popierių, lavinkit ir auginkit nesuprantančius… juk tokia misija? O kito pyktis tikrai sukrauna energijos kreditą, sutinku. Mažiau tokios energijos išbarstykim…bet gal mažiau ir rinkim, ji netvari :)

  • ArturasR

   Ačiū, Leokadija, stengsimės. Ir jūs visi stenkitės irgi:)

 • austras

  Su šventėm visus. Tuo pačiu dėkoju ponui Račui, kad pakeitė komentarų sistemą. Gal siurbėliukai mažiau siurbsis.. :)

 • Testas. Tikrinu naują komentavimo sistemą: boldas italikas strikas underis

  Citata:

  Bobute: Taip, labai svarbu, kad būtų kam ištarti ačiū…

  Nuoroda:

  ZEPPELINUS. Blogas ZEPPELINUS™

  Vaizdas iš interneto:
  Nerodo.
  —–
  Ta pačia proga sveikinu gerb.Artūrą ir visus čia garsiai komentuojančius bei patyliukais skaitančius su Šv.Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais Metais.

 • You tube kodas:
  Neveikia.

  Beje, o kaip čia ištrinti komentarą? Nes neleidžia, rodo, kad negali būti empty.

 • Gylys

  visus su šventėm

 • austras

  Turiu keletą pastebėjimų dėl blogo komentarų. 1. Senesni komentarai, nesusiję su dabar įdiegta sistema, paprasčiausiai yra nematomi. 2. Sunkiau matomi ir naujausi komentarai, nes sistema pakrauna tik dalį, o norint pamatyt kitus, reikia spausti papildomą migtuką, tačiau tai darys nedaugelis, nes žmogus juk mėgsta vartoti tai, kas lengviau prieinama. 3. Manau, kad komentuojančiųjų bus mažiau, nes dabar reikės suvedinėti savo slaptažodžius, prisijunginėti prie sistemos ir t.t. Atsitiktinis lankytojas tai darys rečiau. Pats vizualus pateikimas savitas. 4. Aišku, sistema turi savų privalumų, bet taip pat ir trūkumų. Bet jeigu nebebus siurbėliukų, tai gal atsipirks :)

  • ArturasR

   mielas Austrai, nauja komentarų sistema susijusi pirmiausia su tamsta (ir dar su L.Ulevičiumi). Ji dar bus tobulinama.

   Tikiuosi, kas senesni komentarai atsiras, tačiau tam reikia šiek tiek laiko.

   Paspausti mygtuką yra sunku tik dundukams, o jei tokių čia bus mažiau, aš tik pasidžiaugsiu.

   Jei komentuojančių bus mažiau, tai nebus problema, nes šis tinklaraštis nėra verslo projektas ir click’ai neturi jokios reikšmės. Jei būtų priešingai, aš kaip „rašytojas“ iš BBC pasidaryčiau penkis twitter profilius, penkias FB sąskaitas ir penkis tinklraraščius. Man to nereikia, nes turinys sugeneruoja daugiau lankytojų, nei 15 atvipusios lūpos ir storos sėdynės profilių.

   Todėl dėjau aš ant tųm, kam sunku suvedinėti slaptažodžius ir jungtis prie sistemos. Man svarbiau, kad nebūtų glušų, kurie nori tapti antrais austrais ar L.Ulevičiais. Nes kad ir kaip man pastarieji nepatiktų, jie yra geriau nei storašikniai FB nykštukai iš BBC.

   Hau.

 • vikt0rija

  su saulėgrįža visus!
  linkiu kad kartotųsi viskas, kas gera, o kas nelabai – tegu lieka sau.
  Giedrų ir lengvų visiems dienų, 
  V.

  • znakorius

   Pritariu – švęskime lietuviškas, o ne kryžiuočių šventes.

 • Rytis_I

  Visus su šventėmis praeinančiomis, su ateinančiomis ir geros visiems nuotaikos, turiningų sutiktuvių, ramybės bei susikalbėjimo. Kartojimas – jėga, pastovumas – nuolatinis pasikartojimas. Kaip pasaulio pabaigos. Džiugu – berods komentatoriai nepasiliuosavo, neatsisveikino su kolegomis ir negrįžo pas Bugarašą –
  http://formaliosnaujienos.blogspot.com/2012/11/bugarasa-uzdarys-nuo-laukianciu.html

  Pasaulio pabaiga įvyks, kai didžioji dauguma tuom patikės. Tad už tai, kad abejojančių čia būtų nemažiau nei tikinčiųjų :)

 • Viskas nesikartoja:) Laimės ir sėkmės

  Bartas