Citata #453 A.Kubilius paaiškina, kaip jis prarado atmintį (netiesiogiai)

Iš TS-LKD pirmininko, buvusio premjero A.Kubiliaus pranešimo spaudai:

Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus susitikimai su tuo pačiu A. Medvedevu nebūdavo laikomi paslaptyje. Negana to, po jų būdavo surengtos spaudos konferencijos išsamiai atskleidžiant susitikimų turinį.

„Nauja Vyriausybė neturėtų pradėti savo veiklos nuo slaptų susitikimų. Tai nestiprina pasitikėjimo ja ir sudaro prielaidas manyti, kad nuo visuomenės bus daug kas slepiama“, – sakė A. Kubilius.

Viskas gal būtų ir gražu, bet neaišku, apie kurį „Ministrą Pirmininką A.Kubilių“ kalba buvęs premjeras A.Kubilius.

Nes vos prieš 10 mėnesių buvo rašoma:

Vilniuje Vyriausybės rūmuose pirmadienio pavakarę vyko neskelbtas premjero Andriaus Kubiliaus ir Rusijos dujų koncerno „Gazprom“ įmonės „Gazprom Export“ vadovo Aleksandro Medvedevo susitikimas.

Būtų patylėjęs, būtų filosofu likęs, kaip sakoma…

O šiaip tai akivaizdu, kad buvimas opozicijoje kenkia sveikatai. Įskaitant ir psichinę sveikatą.

(9 balsų, vidurkis: 4,56 iš 5)
Loading...
 • romas

  Artūrai, Jūs ne pirmą kartą komentuojate neįdėmiai perskaitęs. Kubiliui ne pats susitikimo faktas yra įdomus, o turinys. Kubiliaus susitikimas nors ir buvo neplanuotas, bet, kiek supratau iš Jūsų įdėtos nuorodos, turinys nebuvo paslaptis.

  • mielas Romai, na, nereikėtų nuo ligotos galvos ant sveikos… http://www.enmin.lt/lt/news/detail.php?ID=2501

   Jei įdomu, galite palyginti tekstus. Gal ką nors suprasite, jei nesate opozicijoje :)

   • suomis

    Finansinė abstinencija dar ne tokių triukų pagimdo. Kubilius išgyvena šoką ir smegenėlės nebesusitvarko su įspūdžiais. :)

   • romas

    Man sunku lyginti, nes nežinau, kokią informaciją gavo suinteresuoti informacijos turiniu po ano susitikimo ir kokią dabar. Nors BNS informacijoje, man atrodo, turinio yra daugiau, nei Energetikos ministerijos internetiniame puslapyje. Sutikit, „dujų rinkos problemos ir kiti bendro pobūdžio klausimai“ nėra labai informatyvu.

  • GIGA

   Romai,negi Jūs taip išgyvenate TS pralaimėjimą Seimo rinkimuose?Buvot tikrai racionalus komentatorius,o tapote etatiniu „neigėju“ – neigti bet kokius komentarus prieš TS ir Kubilių.Susiadaro toks vaizdas,jei kas pasakytų,jog Kubilius yra protingas pliktelėjęs Lietuvos politikas,tai Jūs garantuotai atsakytumėt,jog Kubilius tai toks neypatingai protingas,vešlių plaukų Bangladešo rikša. Kam tai? Negi nėra kitų būdų išsikraut?
   O šiaip Kubilius atminties neprarado,čia tie patys dvigubi konservatoriški standartai „kas galima Kubiliui,to negalima Butkevičiui“

   • romas

    GIGA, kodėl klausiate klausimų ne į temą? Aš, kaip ir Kubilius, manau, kad informacijos galėtų būti daugiau. Jei jums tinka nežinoti, aš dėl to Jums pretenzijų neturiu, bet man netinka, todėl palaikau šiuo atveju Kubilių.

 • leokadija

  Sveikinu visus Seimo sprendimo perduoti įtariamuosius teismo valion proga.
  O blogo autoriui linkiu ramybės, rodos, jūs pervargote kandžiodamasis (kaip ir čia aukštėliau, visai netiksliai…). Nutinka ir gerų dalykų :)

  • Audra

   Lionia, o, kieno valioj sėdi teismai?

   • GIGA

    Lionia,kaip ir kiti beretininkai,įsitikinę,tiksliau kaip jiems naudinga teigia,kad Lietuvoje teismai sąžiningi ir nepriklausomi,žiniasklaida tyra ir „iš šalies“ neįtakojama,VSD – ‘elitinis tautos šviesuolių žiedas“,SSSR partškola – moralinis Nepriklausomos Lietuvos piliečio pradžiamokslis

    • leokadija

     jei man skirtas klausimas (nors mes ne turguje, gerbiamoji), tai, Audra, aš nežinau, kam pavaldūs teismai. Jei jūs žinote, tai pasidalinkite, nenuslėpkite, kaip nuslėpė TS nusikaltimą (aišku, galimą) L. Graužinienė (įdomu, kas jai už nuslėpimą bus?). Arba geriau aptarkite su Giga – jis geriau išmano, kas mano ir didžiulės Lietuvos dalies akiniuose ir galvoje sukasi, kam kas pavaldus ir už kiek. Gyvenkime kiekvienas pagal savo įstatymus ir išmanymą – jūsų pasiūlymas? Kalifornijos milijonieriai organizuojasi laisvą nuo valstybių įstatymų ir mokesčių salą Ramiajame vandenyne – turbūt priimtų ir kitų šalių laisvės nuo teismų trokštančius žmones…

     • GIGA

      Gigai išmanyt ir nereikia,jis tik pasiklauso „Žinių radiją“ ir girdi ką kalba vakarietiškos liberalų partijos deleguotas Seimo narys V.Gailius.Deputatas sako:
      „Žmogus,valdantis VSD inspiravo tai ir tai…“
      R.Musnickas jam bando oponuoti:
      ‘Taigi G.Grina,kaip ir prezidentės žmogus“
      Į tai vakarietis V.Gailius sako :
      „Aš gi kalbu ne apie žmogų,kuris popieriukus pasirašo,o apie tai kas realiai VSD valdo“
      O gal vakarietiškos partijos (anot Fredžio) atstovas meluoja???

     • Audra

      Mano pasiūlymas-nepakaltinamus teisėjus padaryt pakaltinamais.

     • Gylys

      … mieloji Leokadija, gal neklaidinkite kitu neargumentuotai smeizdama p. Grauziniene – ji ir nemane slepti TS nusikaltimo duotuoju atveju – tiesiog tam nusikaltimui, konservatoriu pastangom, buvo jau suejes „senaties terminas“, deja… Ir Grauzinienei jos partijos pirmininkas tiesiog patare „nekelt bangu“ vistiek nepasieksiant jokio rezultato…
      … O nusikaltimas buvo zinomas visiems – is biudzeto lesu skirtu patalpu partijai performinimas i brangius butus ir pardavimas – yra tiesiog tapatus veiksmas vagystei kraustant mokesciu moketoju kisenes…:)…
      … Ar Jusu „vertybiniu poziuriu“ tai gali atrodyti kitaip ?:)…

 • Raimis

  Ramiu Švenčių, šalyje su molinėmis kojomis ir politikais medinemis smegenimis. Turime džiaugtis, kad po šių puikiu 4 metu Šiaurės Europos valstybių piliečiai turi daugiau lietuvių sukurtų įmonių, Jie pasitiki mūsų šalimi. O mes nebeisgalime buti savo turto savininkais ir ji valdyti. Bei dauginti. Nes dauginimo bei dalybu lenteles ne lietuviškos pelningesnes)))).

 • Raimis

  Net graikai sugeba nusipirkti lietuviška UAB is Estijos imones. Tam, kad investuoti i estiskus projektus Norvegijoje. Nes ten dauginimo dalybu lentelė kitokia. O kairės dešiniųjų partijų liberalai tautiskai nusiteikę LR politikai su TSKP CK aukštąją partinę mokykla bandziusia apginti ir išsaugoti nepriklausomai Lietuvai JE Prezidente priešakyje su artimu patarėju Lietuvos Perstvarkymo Sąjūdžio prie LTSR Mokslu akademijos vadovu, kitaip vadinamu Patriarchu, tegul toliau stato sviesia atminti ir nesinervina)

 • Jonas III

  Mano pradinė nuomonė – šios vyriausybės pagrindinis ir didelis privalumas prieš buvusią turėtų būti tas, kad bus (galimai) žymiai mažiau paslapčių. Tam pasiekti bus panaudota ir opozicija.

 • stogas

  Kazin, jau Kubilius issikrauste is Valstybes nuomajamojo jam buto (apie 100m2) uz 10 000 lt men plius 2000 lt mokesciai/ men ar dar ten ir gyvena ?

 • Gylys

  … Nu va ir vel – eilini karta pagavus „megztuju bereciu“ vedli meluojant ir taikant dvigubus standartus – konservatoriu gerbejas Romas eilini karta neturedamas jokiu argumentu vistiek bando pritempti kubiliaus elgesi prie padoraus…
  … Na ka cia ir besakysi…
  … V. Uspaskich siandiena per posedi koncervams ir ju gerbejams tiesiai sviesiai reze – cituoju :

  „.. gal man atidaryti venas… ir duoti jums paciulpti ?“

  … tai va galvoju – gal ir istikro… tik „venu atidaryneti“ nebutina…

  • Bobutė

   Žiauriai čia Jūs…

   • Gylys

    … Bobute, mieloji :)… tai čia gi ne aš – čia Uspaskichas…
    … kitąvertus – o ką dar galima pasiūlyti tokiems, kuriems argumentai nemotais – vien tik aklas tikėjimas savo „vienintele teisiausiaja..“ ?..:)

 • gato

  Gyly, toks Uspaskich elgesys daugiau pasako apie jį patį ir apie jo rinkėjus, nei įžeidžia tuos, kam jo žodžiai skirti. Džiaugiuosi, kad seimas nebebus slapstymosi nuo teisėsaugos vieta ir pagaliau jie galės įrodyti savo tiesą teisme.

  • Gylys

   … gato, mielasis… apie ką Jūs čia ?… na susinervino žmogelis, kad jį taip puola tarsi kraugeriai ištroškę kraujo, tai ir pasiūlė metaforiškai kaip vampyrams atsigerti jo tiesiai iš venos…:)… Ir ko čia įsižeisti ?..:)

   • dzyvai

    gato, sutinku su Jumis, U. išsireiškimas apibūdina šios partijos simpatikus. Tą pademonstravo ir Gylio komentaras.

    P.S. Kažin, kas juos visus vienija, gal mokesčių slėpimas?

    • Gylys

     …na va ir Jus mielas Dzyvai kaip ir gato kazinkuo pyktinates uzuominom lygioj vietoj – nesuprantu :)… susidaro toks ispudis kad alegorija „vampyras“ jums skamba kazkaip nepadoriai… Na tai juk tik musu siksnosparniams giminga populiacija labiau paplitusi kokioj Lotinu Amerikoj ir tiek… Tai kuo gi tas issireiskimas ypatingas ?… nesuprantu…

     P.s. Dzyvai ?:)… gerbiamasis ?…
     … rodos pradedu suprasti :)…
     tai stai kokios „asociacijos“, isgirdus Uspaskicho fraze, galejo tamsta aplankyti :) – sakyciau vulgaru :)… Na net nebuciau pagalvojes anksciau, kad toki, is pirmo zvilgsnio, „dzentelmena“ kaip Tamsa, nuolatos persekiotu tokio pobudzio vaizdiniai, ko sekoje, eiliniai zodziai Tamstai igauna kita prasme… :)…
     … Kitavertus, teisingai zmones sako – kiekvienam kyla asociacijos pagal jo sugedimo laipsni…:)

 • Gylys

  … Beje, visiems „fredžiams“, „romams“, „leokadijoms“ ir kitoms „megztosioms beretėms“…
  … Kaip žinia, visi puikiai suprantame, kad neapskaityti pinigai (kitaip – „juodosios buhalterijos“) cirkuliavo visose partijose… Kitaip sakant – praktiškai visos partijos vykdė nusikalstamą veiką – galim prisiminti kad ir konservatorių vidžiūną, kuris nutvertas už rankos ėmęs grynuosius iš verslininko Janukonio teigė, kad yra nekaltas nes „ėmė ne sau, o partijai“… Manau visi suprantam, kad tie pinigai buvo „juodi“… Na bet tuomet tai buvo įprasta praktika mūsų politinių partijų veikloje ir apskritai, kaip rusai sako – „kas seną paminės, tam akį lauk“…
  … Bet dabar jau nusprendėme apsivalyti ir bausti partijas ir jų veikėjus už „juodasias buhalterijas“… Taip jau išpuolė, kad teisingumo vykdymo atskaitos tašku pasirinkome „juodųjų pinigų“ cirkuliacijos fakto nustatymą Darbo partijoje – šaunu… Galu gale juk, visdėlto, tai rimtas nusikaltimas ir reikia kada nors pradėti už jį bausti – aišku „Darbiečiai“ vykdę nusikaltimą neprisipažįsta, bet – tikėkimės, kad prokūrorai turi surinkę rimtų įrodymų, kurių Teismui užteks ir nesant kaltinamųjų prisipažinimo ir pagaliau teisingumas triumfuos – už tyčia neapskaitomus pinigus slepiant mokesčius bus nuteisti ne tik organizavę finansines machinacijas partiečiai, bet ir pati partija…
  … O, bet, tačiau – mielos „megztosios beretės“ ? – šiandiena, ckant, kalėdų išvakarėse ir tą proga, galima sakyti – Teisingumui išaušo sėkmės valanda – pagaliau turime vieną, tokias pat finansines machinacijas vykdžiusią partiją, apie kurios vykdytą nusikalstamą veiką viešai paliudijo net pats tos partijos buvęs pirmininkas… Taip sakant – uoliesiems prokūrorams netikėtai nusišypsojo laimė – gautas pagrindinis ir neginčyjamas įrodymas politinei partijai vykdžius nusikalstamą veiką…
  … Belieka tik sutvarkyti oficialumus – paskelbti apie bylos iškėlimą partijai ir jos veikėjams… iforminti viešą būvusio jos pirmininko prisipažinimą ir perduoti išaiškintą bylą Teismui – paskelbti kad Lietuvos Krikščionių Demokratų partija (kuri šiuo metu apsijungusi su Tėvynės Sąjunga) – pripažįstama nusikalstama organizacija ir privalo būti išformuota…
  … Beje – dar, gal, derėtu pradėti tyrimą ir TS už bendrininkavimą su nusikalstamą organizacija plovusią pinigus prisidengiant partijos vardu…
  …Na ir panelė grybauskaitė, ta, kur „kariavo mažus karus“ Burokevičiaus partijoje – irgi galėtu pasisakyti gal net apskritai apie teisę būti Seime narių to nusikalstamos sudėties junginio – šiandieniniu pavadinimu „TS-LKD“ …
  … Ar pritartumėt mielos „megstosios beretės“ ?… – juk Jūs ne už selektyvų teisingumą, ar ne ? – už nusikalstamas veikas privalo būti visi baudžiami, nežiūrint kokiai partijai atstovauja ?
  … Laukiu mielieji Jūsų pritarimo ir, drauge – viešo tos nusikalstamos „šaikos“ pasmerkimo…

  • GIGA

   Gyly,tu šiandien žiaurus – „beretininkams“ ir taip laukia sunkūs 4 metai,žmonės galįjo šiek tiek aprimti,pasidžiaugti pergale prieš Viktorą,o tu vėl atsėlinai ir …kaip peiliu į nugarą :(
   Garantuoju,kad nei romas,nei fredis,nei tuo labiau kokia kandiliarija,sorry leokadija,nieko racionalaus tau neatsakys.Greičiausiai būsi pavadintas raudonskūriu,o Degutienės šeimos biznis,startavęs gal nuo tų Petro šiandien paminėtų pinigų ir toliau vyks krikščioniškai sąžiningai…

   • dzyvai

    Gyly, pritariu TS stumiamam siekiui korupcijos faktus išaiškinti ir įrodyti teisme, ir atitinkamai nubausti. Jeigu tokių faktų yra TS partijoje, tuos faktus taip pat – į teismą. Jokių dvigubų standartų. Tikiuosi, kad seimo pozicija siūlys ne kraują gerti (jei kraujo negaila, galėtų neatlygintiną kraujo donorystę asmeniniu pavyzdžiu propaguoti), o racionaliai, kaip ir priklausytų teisinėje valstybėje, tuos faktus trauks į dienos šviesą ir įduos prokurorams. Beje, seniai galėjo ir TURĖJO tai padaryti. Laikyti kompromatą kažkokiai progai yra nusikaltimo slėpimas – taip pat nusikaltimas.

    • Rytis I

     Buvęs partijos pirmininkas bus saugomas liudininkas.. Jei Tautos atstovybė tam duos sutikimą.

    • Gylys

     …Dzyvai, tai sioje vietoje visiskai sutinku su Tamsta – ir as pritariu TS siekiui, jei tik tikrai toksai yra – isaiskinti ir paviesinti visus korupcinius atvejus…
     … Todel ir rasau – kaip dabar jau visi zinome, korupciniu nusikaltimu faktu buvo ir TS-LKD susivienijimo (kuri, matyt, jau galima bus nuo dabar ir oficialiai vadinti nusikalstamu) – „krikscioniu Demokratu“ partijoje… Vakar viesai prisipazino buves tos partijos pirmininkas…
     … Dar daugiau – jis teige, kad „juodi pinigai“ buvo skirti ne kokiai partinei veiklai, o tiesiog plesikiskai kaip grobis pasidalinti tarpusavy…
     … Kokiu Jums dar gali kilti klausimu ar abejoniu ? – mineta partija niekur nedingo – ji egzistuoja TS-LKD sudetyje… Juk nepradesite, tikiuosi, dabar apeliuoti i kokius nors „senaties terminus“ ?:) – nusikaltimai tai rimti…
     … Dabar tik liko issiaiskinti kokiais motyvais su nusikalstama „Krikdemu“ grupuote vienijosi slovingoji TS – ar tie motyvai nusikalstamo pobudzio (kas butu logiska) ar is kvailumo (kas taip pat TS butu budinga)…

  • leokadija

   jei jums taip jau norisi ir taip akivaizdaus atsakymo (tapšnojimosi momentas užslinko, norisi visus ant VU ezoteriškai kažkodėl „grįžusiu“ š… patept?) –
   tai palaukime kol Gražulis ar Graužinienė (su savo „aš turiu visus dokumentus“) būdami laisvi ir net kiek priviligijuoti piliečiai kreipsis, paliudys, galų gale bent kokiam Balsui duos pasitaškyti tuose įrodymuose ir prisiminimuose. Teisminiam tyrimui inicijuoti tokiems duomenų turintiems piliečiams neturėtų pritrūkti drąsos anei galių. Paskui reiks šiek tiek įrodymų. Kai tyrimo medžiaga pasieks teismą arba bus panagrinėta visuomenės akyse kokioje seimo komisijoje – tada ir susiformuosime savo nuomones. Man gražulių prisiminimai pasakyti vado gynimo kalboje reiškia absoliutų nulį, o Loretos drąsa išsisakyti su tokiais „įrodymais“ absoliučiai nevietoje primena vieno „mylinčio“ tėvo susuktą porno filmą apie savo dukrą. Taip ne teisėsauga diskredituojama. O šitie nesąžiningi, savo teplionėse besikapanojantys žmonės.

   • Gylys

    …Leokadija, mieloji – tai siuo atveju cia ne siaip „grazuliai“ – o buvusio konkrecios partijos pirmininko prisipazinimas jo partijai, savo laiku, vykdzius nusikalstama veika…
    … Kitas dalykas, sutikciau su Jumis gerbiamoji – vargiai ar tai sudomins musu „uzsakomaja Teisesauga“… Juk ji ipratus dirbti tik, galimai, pagal komandas is stipriu finansiniu klaniniu grupuociu, ar elementariausiu atveju – is prezidenturos…
    … O tirti krikdemu, galimu nusikaltimu, juolab jiems dabar esant apsijungus su TS – komandos is Prezidenturos jau tikrai nebus :)… – juk vienos lysves darzoves ckant… :)… ir to ne neslepia – aiskiausiai deklaravo per paskutiniuosius rinkimus – cia, beje, butu i tems apie „Prezidentas privalo buti visiems lygiai teisingas“…

    P.s. ..Ir apie Jusu pamineto „milincio tevo susukta porno filma“, madam, cia Jus ankstokai dar..:) – juk Teismo nuosprendis apskustas ? – suprantu mieloji, kad ir Jus veikiausiai suprantate kaip as, kad musu Teismai kaip ir tas „uzsakomasis“ teisingumas – ir „nepriklausomi“ ir „teisingi“- ir tai Jums leidzia jau siandiena tikrai zinoti koks bus galutinis nuosprendis… Bet gerbiamoji :) – na bent is padorumo apsimeskite, kad nesate tikra pono Uso nekaltumu, kol to nepripazino Teismai galutiniu nuosprendziu..:)

    • leokadija

     Mano asmeninis porno filmuko vertinimas niekaip nepriklauso nuo Ūso kaltumo/nekaltumo. Tas filmukas vertintinas atskirai, joks kontekstas jo nepateisina. Aš kalbu apie svarbių teisminiam tyrimui duomenų, įrodymų (jei manyti, kad jie tikri) sunaikinimą ir diskreditavimą paties kaltinančiojo rankomis. Nekalbant jau apie siaubingą traumą vaikui, garliavos bylos atveju.
     Gal visgi esate tas pats Gylys, kuris ėjo į seima prieš Klaną kovoti? Tai pirmyn, Gražulio pasipasakojimas labai puiki medžiaga – seimo komisijoms (o šitos tai prasidėjusioje kadencijoje mielai patirs TS), Janutienei (tiesa, neaišku, kokia firmelė ją priglaus) ir gal reiktų filmuką jutubėj įdėti – tada paprastai geriau ikiteisminis tyrimas einasi…:)

     • Gylys

      …mieloji Leokadija :) – tai tas, kaip Jus issireisket, „porno filmukas“ galejo buti viso labo desperatiskas tevo veiksmas po beviltisku pastangu prisibelsti i oficialias institucijas…nemanote ?:)…
      … O filmuota medziaga ginkluotoms benzopjuklais goriloms prievartaujant vaika palikti seneliu namus Jums neuzkliuvo ?:)…
      …Bet gal tiek tos – gal nepradekime is naujo sukti tos ploksteles…

    • GIGA

     KAs dėl mylinčio tėvo susukto porno filmo,tai „beretininkai“ kokią ten nuomonę šiuo klausimu patriarchas Nr 1 turėjo? Gal dar Degutienės pamąstymus biblijos temomis prisiminkime -neįsižadėkime partijos lyderių :)

   • GIGA

    Apie ką tu čia kliedi,leokadija? Seimo narys prieš visą Lietuvą pasakė,kad jis atstovaudamas vieną partiją vežė „juodus“ pinigus ir tą darė protingiau nei Viktoras ir t.t. Ko mums reikia laukti??? Nebent:
    1. Komentarų iš tos partijos vadovybės.Kadangi ji dabar sujungta ir vadinasi TS-LKD,tai lauksim komentarų iš gerb.Kubiliaus,o labiausiai iš Degutienės.
    2. prokuratūros veiksmų
    O jau tik po to bus aišku ko užtenka,o ko ne.Baikit „beretininkai“ vieną kartą kaišiot savo dvigubus standartus,o po to sapalioti,kad teisnėje demokratinėje valstybėje gyvenam

 • Gylys

  …Giga, man rodos, tu pernelyg subjektyvus mielųjų „Fredžio“, „Romo“ ir „Leokadijos“ ir kitų, panašių atžvilgiu – jie juk tiek daug čia rašė apie „moralę“, „teisingumą“ ir „sąžinę“ – netikiu, kad tiek daug postringavę apie šias vertybes jie patys jomis nesivadovautų… Tiesiog jie vadovavosi „nekaltumo prezumpcija“ ir – nesant įrodymų – nemanė turį teisę dar ką nors teisti išskyrus Darbo partiją, kurios nusikalstamai veikai atskleisti įrodymai buvo surinkti…
  … Bet šiandiena, kai dar rimtesni įrodymai viešai Seime buvo pateikti dalies susivienijimo pavadinimu TS-LKD nusikalstamai veikai patvirtinti – neabejoju, kad šie „sąžininguoliai“, nuo rytojaus, kartu su mumis (o gal net dar garsiau) šauksis teisingumo tos gaujos atžvilgiu… Juk jie nėra tik viso labo „megstaberečiai šūdmaliai“ ?… ar ne ? :)…

  • Stogas

   Gyli, sia savaite pas marketavicius Krekenavos desroms nuolaidu akcija. Gal, itarciau, kad jie ten kazko pribere…

   • dzyvai

    Taikliai pastebėta! Tokio viešo vidurių paleidimo seniai bemačiau.

    Beje, Gyly, jeigu U. ir co reikia nuteisti, tam, kad kitos partijos kompromato ilgiau nelaikytų (nebūtų nusikaltimo bendrininkais) kartais juo pasitaškydami spaudoje, o siektų teisingumo teismuose – tai rimtas žingsnis į priekį apsivalant nuo politinės korupcijos.

    P.S. Tikiuosi, ponas Gylys, nurimus aistroms, iš viešo drabstymosi pereis prie padoraus piliečio elgesio – jam žinomus nusikalstamus faktus pateiks teisėsaugos institucijoms.

    • Gylys

     …Ir Dzyvai… na juk suauges „dede“ esate, o vis dar nezinote – negalima niekad pirkti „akcijiniu desru“, nes jos todel ir „akcijines“ kad ju galiojimo laikas baigesi…
     … pasiseke Jums si karta, kad Jums tik vidurius paleido… O kitas kartas gali buti ir paskutinis… ne duok Die…
     … Darykit isvadas ir rupestingiau rinkites maista, juolab jis itakoja ne tik musu fizine, bet ir moraline sveikata, begi mastymo igudzius – o sioje vietoje Jums tikrai yra dar kur patobuleti…

  • GIGA

   Gyly,“cto i trebovalos dokazat’,nors tu ir apeliavau į „beretininkus“,bet jie „sulindo į krūmus“.Gal ir gerai,kai neturi,tiksliau negali ką pasakyt,geriau tylėt.Gerai vakar Gražulis kiro per vakarietiškas krikščioniškas TS dorybes ,nors tai bandoma ignoruoti,ne tik blogo lygmenyje

   • Gylys

    … Giga, na nepraraskime vilties :) – nors jie tikrai, matyt, dabar turbut „sulinde krumuose“, bet, galbut, ne del to, jog neturetu ka pasakyt…
    … Tiesiog, gerbiamas „Stogas“, kaip pasirode, uzsipirko vakar Maksimoje „akcijines desros“ ir pavaisino ja tuos nabagus… Ir viduriai ju neatlaike – paleido taip, kad vos spejo „turini“ iki artimiausiu krumu nunesti…
    … Uzjauskime ir tikekimes, kad kai tik susitvarkys – tars savo pritariamaji zodi.. :)…

   • dzyvai

    GIGA, jeigu jūs tikite, tuo ką kalba Gražulis, galit ir patys kreiptis į teisėsaugos institucijas. Tikiuosi, pagrindiniai oponentai seime taip ir padarys, kaip ir pridera politiniams priešininkams, o ne laikys kokius nors įrodymus užantyje būsimam pašantažavimui. Taip pat atreipčiau dėmesį, šį „juodų pinigų vežiotoją“ TS yra išmėžusi, o TT su dideliu džiaugsmu priėmė. Nes pas juos tokie aukšti standartai – politikai turi būti pakankamai sukti – taip daugiau tvarkos ir teisingumo musėt :)

    • GIGA

     1.Dzyvai,čia ne bažnyčia,kad tikėt ar ne – tai privalo būt įvertinta teisiškai
     2.Papasakokite smulkiau kaip TS išmėžė Gražulį?

     • dzyvai

      GIGA,
      1. Taigi, kad ne bažnyčia. Jei Jums rūpi ne mano nuomonė, o teisinis įvertinimas, kreipkitės ne į mane, o į teisėsaugą.
      2. Iki 2004 buvo LKDP, po to liko vietos tik TT. Šaltinis: http://lt.wikipedia.org/wiki/Petras_Gra%C5%BEulis

      Labanakt.

     • leokadija
     • GIGA

      Labanakt,dzyvai
      pasirodei,kaip etatinis „beretininkas“,bet vis tiek atsakysiu:
      1. mane nedomina teisinis vertinimas,tiksliau domina,bet ne apie jį šneka.Mane domina tai,kaip TS „fanai’ traktuoja tokį Gražulio pasisakymą ir koks jų manymu turėtų būti partijos vadovybės sprendimas? Jei „Snoro“ atveju stengėsi,kad nebūtų komisijos,tai dabar,matyt,geriausiai nereaguoti?Tai man ir įdomu kaip principingi TS „sektantai – beretininkai“ galvoja,jog vakarietiška partija turėtų pasielgti?
      2. Čia totaliai nugrybavai į pievas,bet suprantu,kad jei nori ką šmeižt,faktai nelabai ir reikalingi.2004 m. Seimo rinkimuose savarnkiškais sąrašais dalyvavo TS,LKD ir TT,tiksliau Pakso koalicija.P.Gražulio nebuvo nei viename šių sąrašų,todėl jo elemenariai negalėjo išmest TS,nes dar LKD buvo,ar dar labiau kaip nurašytą priimt TT.Gražulis pats išsikėlė Gargždų apygardoje ir nugalėjo didele balsų persvara.Istorijos nesukląstosi,kaip ‘Dviračio žiniose“ sakė vienas personažas:)

     • GIGA

      Gal,bet įdomu ne prokurorų,o partijos,kuri į savo gretas priėmė „juodais pinigais“ sukurtą partiją ir jos narius,vadovų vertinimas.Principingumas negali būti selektyvinis

 • Rytis I

  „Tai buvo pažintinis susitikimas, kuriame buvo sutarta siekti kuo didesnio konstruktyvumo, sprendžiant visus iškilusius klausimus.“
  – sunku suprasti „konstruktyvumo“ pobūdį, kai nesutarimai jau sprendžiami teisme.

 • Ignas

  O bent vienas įrašas apie uspaskich citatą (kurią nors iš vakarykštės „gynybinės kalbos“) bus? :)

 • Taškas
 • Arman

  Racai, su artejanciom sventem, nors ir netikintis esi, vis vien linkiu ramybes, sveikatos ir darbu. Manau, tau sekantys metai bus pokyciu metai :)

 • dima

  Tie kurie tiki Gražuliu siulau paskaityti daugiau:
  „Partijos pinigus tvarkęs buvęs artimas P. Gražulio bendražygis Ignacas Stasys Uždavinys tikina, kad jokios juodosios apskaitos nebuvo.

  „Jis apšmeižė krikščionių demokratų partiją. Aš buvau tuo buhalteriu, tvarkiau partijos finansus ir aš žinau, kaip ten buvo ir kas ten buvo. Ir tegul jis nekalba – jokių juodųjų buhalterijų nebuvo. Viskas buvo fiksuojama, tie dokumentai niekur neprapuolė. Mes visi žinom, kas yra P. Gražulis ir kokios jo kalbos, kai jis užsidegęs, kada savęs nevaldo“, – sakė I. S. Uždavinys.

  Dar Gražulis ir už vairo nesėdėjo kai policija stabdydavo už greičio vužiršijimą, Ir mašina ne jo būdavo. Užuojauta tikintiems gražuliais ar dar kitokias ….

  • GIGA

   Dima,jei tu tiki,kad partijų buhalterijos švarios,ypač,kad tokios buvo prieš 10-15 metų man tavęs nuoširdžiai gaila.Kadangi pats ir mano draugai esam susidūrę su partijų rėmimu,tai žinau tai ne iš VBS agentūros

  • tikras lietuvis

   Toks Uždavinys, gal, ten buvo pieškė ir jam niekas apie juodus pinigus nepasakojo (tokius dalykus, paprastai žino labai mažai kas, nes yra sakoma: kada žino du, tada žino visi)?

  • Gylys

   …Dima, gerbiamasis… tai visi tie uspaskichai, vonžutaitės ir gapšiai taip pat tvirtina, kad „juodosios buhalterijos“ nebuvo… Ir ką ?… Būtų keista jei vykdę nusikaltimus prisipažintu – tas Uždavinys, kaip buhalteris, pirmiau kitų turės atsakyti prieš įstatymą – todėl ir mala dabar, kad „nebuvo“…
   … Gražulis tuomet buvo vienas Krikščionių Demokratų partijos vadovų – jei sako, kad buvo, vansi reikiafiksuoti pripažinimą, na ir, ckant – atsižvelgti į tai, kad, kaip sakydavo sovietiniais laikais pareigūnas „tikrasis lietuvis“ – „..чистосердечное признание смегчает вины наказаниe..“…:)…
   … Uolusis prapiesorius masiulis jau galėtu pradėti viešinti savo partinės šaikos dokumentus patvirtinančius nusikalstamą veiką…