Vladimirai, na atleisk man, netikiu aš į Jėzaus Kristaus, V.Putino ir M.Saakašvilio vieną tiesą. Tikriausiai esu kaltas…

V.Laučius vėl mane paauklėjo… Ir I.Melianas – taip pat. Tikriausiai dar ir kiti auklės.

Nebevarkit, prisipažįstu: esu kaltas, esu labai kaltas. Dėl to, kad netikiu į dvi spalvas, netikiu į vieną tiesą ir nemyliu M.Saakašvilio taip pat kaip V.Putino (lygiai nemyliu).

Todėl nebediskutuosiu.

Tik atkreipsiu dėmesį į keletą, mano nuomone, mane neteisingai interpretuojančių teiginių.

V.Laučius sako: „Štai taip. Pasirodo, sovietų ir Vladimiro Putino Rusija, A. Račo požiūriu, įkūnijo tiesą“.

Vladimirai, Vladimirai, priekaištauji man, kad aš Tamstą neteisingai interpretuoju….Gal galėtum po tokia išvada ir pavyzdžių pateikti, nes tai, ką cituojate prieš padarydamas tokią išvadą, nelabai leidžia teigti, kad A.Račas mano, jog sovietų ir V.Putino Rusija įkūnija tiesą.

V.Laučius sako: Gerbiamo Artūro pozicija šiuo atžvilgiu glumina, nes jis apskritai nelinkęs ieškoti objektyvios tiesos. Jis ją paprasčiausiai neigia.

Netiesa. Aš, priešingai nei kai kurie žurnalistai noriu žinoti tiesą. Man įdomu, kodėl kilo karas, man svarbu kokių tikslų siekė abi konflikte dalyvavusios pusės, man rūpi istorija, man norisi išsiaiškinti kuo daugiau aplinkybių ir tik po to kažką teigti. Aš neneigiu tiesos, aš bandau jos ieškoti, o ne a priori skelbti. Kaip Jėzus Kristus ar V.Laučius, ar Redakcija.

V.Laučius rašo: Gerbiamas Artūras gal sąmoningai, o gal netyčia painioja du dalykus: moralinę gebą skirti juoda ir balta su juodai-baltu pasaulio matymu.

Valdimirai, nieko aš nepainioju, bet pasakyk man M.Saakašvilis yra gėris ar blogis, juoda ar balta (nelyginant jo nei su V.Putinu, nei su F.Castro nei su V.Landsbergiu nei su Jėzumi Kristumi). Tiesiog pats savaime: juoda ar balta?

V.Laučius rašo: Niekas nekvietė į Lietuvos televiziją Aleksandro Nevzorovo, idant šis būtų vartininku A. Račo jaudinamai ginamuose rusų melo vartuose.

Valdimirai, na kodėl taip elgiatės. Na, kur ir kada aš „jaudinamai gyniau rusų melo vartus“… Nekorektiška… (Išduosiu paslaptį: iš pradžių buvau parašęs, kad už tokius dalykus galima ir … bet po to persigalvojau, nenusileisiu aš iki to lygio).

Ir dar gerbiamas Vladimirai – čia nuoroda (18 komentaras) specialiai Jums, jei dar neskaitėte (nors užmušk tuo netikiu). Į jūsų pastabą: „Anot A. Račo, Gruzijos prezidentas esąs autokratas, nusikaltėlis ir kvailys. Apie V. Putiną, dešimtimis tūkstančių naikinusį čečėnus, užčiaupusį, uždariusį į kalėjimus ir išžudžiusį savo oponentus, nuodijusį prezidentus ir buvusius KGB kolegas, gerbiamas Artūras savo komentare neparašė nė vieno griežtesnio žodžio“.

Ir dar, jei galima vienas priešmirtinis prašymas, mielas Vladimirai: kaip vis dėlto gėrio ir blogio, juodos ir baltos paletės bei Sokrato ir Jėzaus Kristaus vienos tiesos fone galėtumėte pakomentuoti J.Stalino paminklo Goryje būtį.

Ačiū Jums ir visiems kitiems už pamokas.

Bet pasitaisyti nežadu. Matyt, jau esu per daug kuprotas…

P.S. (19.27 val.) Beje, Vladimirai taip ir nesupratau, kuriems mane priskiri – penktajai kolonai ar idealistams, kurie galiausiai tampa komunistais?  Juk trečio pasirinkimo atrodo nebuvo…:)

(11 balsų, vidurkis: 3,91 iš 5)
Loading...