V.Tomkaus dresavimo įpročiai ir jo meilė

V.Tomkus nesikeičia. Jo metodai – taip pat. www.toonpool.com

Todėl šiandien žiauriai smagu stebėti, kaip V.Tomkus bando prisijaukinti naująją valdžią.

Buvo interviu su A.Butkevičiumi, buvo gražus pokalbis su V.Gedvilu, visą tiesą pasakė naujasis švietimo ministras D.Pavalkis. Gal ir dar buvo kas nors, ne taip jau svarbu.

Nes jei dar nebuvo, tai bus – šiandien, pavyzdžiui, yra interviu su užsienio reikalų minstru L.Linkevičiumi. Gražus ir rodantis, kokia stipri Lietuvoje demokratija ir žodžio laisvė, nes ministrą kalbiną į Seimą nepatekęs opozicinės „Drąsos kelio“ partijos atstovas Julius Girdvainis.

Nes tai įprasta V.Tomkaus taktika. Taip pat jis elgėsi ir atėjus anai valdžiai ir jo flirtas su A.Valinsku buvo pats geriausias V.Tomkaus naudojamos jaukinimo taktikos pavyzdys. Tiesa, V.Tomkus už dyką neflirtuoja – kaip tada paaiškėjo, A.Valinskas V.Tomkaus meilę pirko už 28 000 litų. Lyg ir brangokai iš pirmo žvilgsnio – net elitinės prostitutės tiek nekainuoja. Bet kai žinai, kad A.Valinskas V.Tomkui mokėjo ne iš savo kišenės, tai nelabai ir stebina.

A.Valinkso ir V.Tomkaus meilė, tiesa truko neilgai. nežinia, ar dėl to, kad A.Valinskui pinigai baigėsi, ar dėl to, kad jį iš Seimo pirmininkų išspyrė. V.Tomkui nei tie, kurie be pinigų, nei tie, kurie be postų tikriausiai nelabai įdomūs.

Todėl vėliau V.Tomkus mylėjo I.degutienę ir spausdino jos nuotraukas pirmajame puslapyje. nes jis žino, kad politikams patinka matyti savo nuotraukas pirmajame puslapyje.

O kai jiems patinka, tai žiūrėk kokiame 20 puslapyje atsiranda ES logo su užrašu „Kuriame Lietuvos ateitį“ ir užsakymo numeriu apačioje, kaip kad šiandien.

Nežinau, ar V.Tomkus arba „Drąsos kelio“ interviuotojas tai paaiškino „iterviuojamiems“ naujosios valdžios ministrams. bet neabejoju, kad jei dar nepaaiškino, tai tikriausiai tai padarys artimiausiu metu.

Taip pat neabejoju, kad tiems, kurie paaiškinimo nesupras, baigsis taip pat, kaip A.Valinskui. Nes, juk žinome, kad V.Tomkus myli savaip. Ir kad ta meilė kainuoja brangiai.

Todėl nepaisant skirtingų požiūrių į kai kuriuos dalykus aš labai gerbiu buvusią krašto apsaugos ministrę R.Juknevičienę – ji, priešingai nei jos kolega M.Adomėnas, nesutiko gultis į tą pačią lovą su V.Tomkumi.Spėju, dėl labai paprastos priežasties – priešingai nei M.Adomėnui, R.Juknevičienei žiniasklaidos meilė už pinigus tikriausiai yra nepriimtina.

Naujosios valdžios ministrai, galėtų iš R.Juknevičienės pasimokyti. Ir suprasti vieną paprastą dalyką – V.Tomkaus pradėtas jaukinimas ne visada bus toks malonus ir švelnus kaip dabar. Kažkada už tai gali būti paprašyta susimokėti. O pradėjus mokėti, kaina nuolat augs ir anksčiau ar vėliau ji pasirodys per didelė.

Ir tada meilė baigsis.

Nes laukinius gyvulius seniai seniai jaukino ne tam, kad juos mylėtų, o kad gautų iš jų naudos.

V.Tomkus, manau, tai puikiai žino.

(11 balsų, vidurkis: 4,64 iš 5)
Loading...