„Respublikos“ ir A.Valinsko meilė baigėsi?

Neprabėgo nė pusė metų, kai klausiau, ar „Respublikos“ ir A.Valinsko meilė abipusė ir stebėjausi, kad ji kainuoja tik varganus 28 tūkstantėlius litų…(tiesa, iš mokesčių mokėtojų kišenės).

Ir ką?

Prezidento rinkimai praėjo, rinkimai į Europos Parlamentą baigėsi… ir meilės nebeliko…?

Štai ką „Respublika“ apie A.Valinską rašė 2009 vasario 5 dieną (kai jis  dar buvo laikomas visai realiu pretendentu į prezidentus):

…suprantame ir užjaučiame politikos naujoką A. Valinską, kuriam dar visas gyvenimas prieš akis. Netgi jo arogancija mums suprantama. O kaip kitaip elgtis su žurnalistais, kurie it pasiutę puola žeminti savo pašnekovus, net nediskutuoja, o loja, bijodami patys apsijuokti prieš visą Lietuvą dėl savo kompetencijos stokos, todėl ir skuba kuo greičiau nutraukti pašnekovą, pasigirdus bent kiek protingesniam atsakymui. Kaip elgtis tokiais atvejais save gerbiančiam žmogui? Verkti? Atgailauti? Kartu loti? Žurnalistui kojas bučiuoti? Deja, belieka slėptis po arogancijos kauke ir stengtis nenusižeminti iki žurnalistų lygio. Todėl, susidūręs su žodžio kišenėje neieškančiu Valinsku, dažnas žurnalistikos grandas ne juokais sutriko. Suprantama. Šitiek laiko buvo įpratę, kad tiktai jų kiti privalo bijoti.

O štai, ką „Respublika“ apie A.Valinską rašo šiandien (kai jau nebeaišku, kiek ilgai A.Valinskas dar bus Seimo pirmininku): 

 „Respublika“ primena, kad tokių pat veiksmų (kaip ir Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisija – A.R) prieš laisvą žodį ir visuomenės teisę žinoti ėmėsi ir į didžiąją politiką prieš gerą pusmetį įžengęs, tautą juokinęs ir Seimo pirmininku tapęs veikėjas. Paties išgalvotą karą jis baigė visiškai iššvaistęs populiarumo reitingus ir vis pabraškančia kėde 

Va taip – nuo „savęs gerbiančio žmogaus“ iki „tautą juokinusio veikėjo“ – tik vienas žingsnis.

Arba – 28 000 litų…

P.S. Rekomenduočiau prisiminti ir R.Dagiui:)

(8 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • Fredis*

  R.Dagys blogas ir Lrytui, nes negavo nė sudilusio skatiko. Geriau politkai duoklės laikraščiams nemoka visai. Tik kaip jie išgyvens? Vienas būdų – spausdinti pamfletus.

 • max

  teisingai sako – neik su žiniasklaida obuoliauti

 • Regis

  Tikrai taip, reikia pripažinti, kad už meilę buvo sumokėta tik iki rinkimų į prezidentus.. (čia aš apie žibutes, jeigu ką)..

 • Prošla liubov, uviali chrizantemy … :(

 • Quantum

  Respublikos grupės laikraščiuose dažnai „prisimenami“ Respublikos priešai (švelniai tariant – kritikai). Pavyzdžiui, vakar Vakaro žiniose buvo straisnelis „Kas yra kas Lietuvoje“ pateikiantis „informacijos“ apie Drungą, Makaraitytę, Valentinavičių, Navicką, Vinokurą, Jakimavičių ir kitus asmenis.
  Artūrai, pagal mano supratimą, Jūs taip pat esate viešai „kritikuojantis“ Respublikos grupę ir jų bosą Tomkų, bet nesu nė karto matęs, kad apie Jūs būtų bent žodeliu užsiminta.
  Tad natūraliai kylą klausimas – kodėl? Gal per retai skaitau Respubliką, o gal yra kažkoks de facto susitarimas, o gal iš pagarbos :)? Kaip Jums atrodo?

  • Manau, kadangi Artūras bendradarbiavo Respublikoje, tai gali žinoti tokios informacijos, kurią paskelbus Tomkui atsirūgtų dvigubai.

   • nerijus

    Gal ką Artūras žino apie Tomkaus tvoras paežerėje?
    Jos ten tebestovi, ar jau pašalintos?

  • Quantum, susitarimo nėra, dėl pagarbos negaliu pasakyti, o neprisimena tikriausiai todėl, kad teisingai kritikuoju:)

   Beje, buvo prisiminę: failas apie tai, kad man patinka Olia-lia mergaitės bei „Vakaro žinios“ buvo parašę, kad aš ketinu kandidatuoti į prezidentus:)

  • Rytis

   Įdomu, kuom Jakimavičius užkliuvo? O šiaip jau – ne pirmas ir ne paskutinis.. Berods su Paksiu irgi panašiai buvo, 10 sykiu brangiau – bet ir postas kitas..

 • Aras

  Kas su tokiu gali prasidėt? Prostitutės, ir tos, saugodamos reputaciją atsisako mylėt už pinigus, o „Respublika“ yra padorus laikraštis, platinamas ne tik prie stoties.

  • Apie prostitutes čia iš gyvenimiškos patirties ar teko skaityti? :)

   • Aras

    Eina tokios kalbos… :D

 • nerijus

  Paskaičiuokim, kiek praėjo nuo vasario 5 dienos ( įskaitytinai ):
  vasaris- 20 dienų,
  kovas- 31,
  balandis- 30,
  gegužė- 31 ir
  birželis- 16 ( įskaitytinai )

  viso: 128 dienos

  28.000 tūkstančių Lt 128 dienai.
  218,75 Lt 1 dienai.

  Įdomu, ar išperkamąja nuoma ( lyyzingu )ėmė ar iš kart sumokėjo?
  :)
  Už tokią kainą, batus galima keisti kas dieną. Ir įvaizdis garantuotas. :)

 • nerijus

  Nuo meilės iki neapykantos tik vienas straipsnis- „Respublika“.

 • LOL

  O ar iš viso galima bet kokia kieno nors meilė su „Respublika“? Išskyrus, žinoma, Olialia pupytes. Net ir pinigai p. Tomkui ne visuomet yra viskas. Nenuspėsi nenuspėjamo. Ir Valinskas čia ne išimtis. Greičiau taisyklė.

  • Rytis

   Pinigai yr pinigai. Olialia yr Olialia.

 • Majus

  Ketvirtoji valdzia(zurnalistika) dabar yra paciame jegu zydejime. Formuoja visuomenes nuomone, manipuliuoja informacija, praktiskai visi straipsniai uzsakyti, sitas Raco pavyzdys tik parodo, kad jiems tik pinigus mokek o jau zody suraitys koki tik paprasysi. O jie dar nori Pvm lengvatu,verke kad tuoj netures uz ka valgyti, bankrutuos. Tikrai abejoju, kad tiek Tomkus zalgiriui dave 3milijonus ir paskutiniu arba Vainauskai Lietuvos ryto krepsinio komandos biudzeta formuoja is paskutiniu skatiku. Manau Lietuva per maza salis tureti laisva spauda.

 • Žiniasklaida dar šlykštesnis reikalas nei politika.