Tikriausiai tik nelemtas sutapimas…

… Visai netyčia radau Vilniaus savivaldybės skelbiamą 2009 metų jaunų šeimų sąrašą socialiniam būstui gauti

Jame 299 numeriu įrašyta… E.Šerelienė.

Būna gi sutapimų…

Juk ir UAB „Telemanija“ direktorė yra E.Šerelienė

Tame sąraše, žinoma, tikriausiai ne ji, nes tokios didelės ir taip gerai dirbančios įmonės vadovei prašyti socialinio būsto būtų kažkaip negražu…

Tiesiog nelemtas sutapimas….

(15 balsų, vidurkis: 3,73 iš 5)
Loading...
 • laila

  Cha cha, Jums paranoja :)

 • Arturas

  Na, kažkaip antros E.Šerelienės Vilniuje nepastebėta. Nebent kokia nelegalė… be apibrėžtos gyvenamosios vietos.

 • Slyvanosis

  Artūrai, pervargai…
  Ar tikslas vertas sąnaudų?

 • laila

  Artūras mane atleistų,kaip blogą darbuotoją, bet negali :)

  • Modestas

   Tu daraisi tiesiog juokinga.
   Kaip ten sakoma? Kiekvienas kaimas turi savą juokdarį…
   Bandai įkąsti A. Račui, bet taip pigiai ir nevykusiai, kad pfuiii, net neskanu skaityti.
   Beje, jei jau dalinatės tenai vienu kompiuteriu, smalsu kaip spėji ir komentarų čia papilti m?

 • laila

  Kas Jums taip sakė? Vienas IP adresas, bet kompiuterių -tai ne vienas:)
  Sakote esu juokinga :)URA URA Linksminames, kaip mokam.

  • Bobutė

   Sakot linksminamės… Gal…

   Bet ar Jums tikrai linksma, kai įvedus Jūsų vardą ir pavardę google pirmuoju puslapiu išmeta pipediją, o po to racas.lt?
   Kam Jums to reikia?
   Bijau, kad panašiu atveju mane kitos bobutės pirštais „užbadytu“ arba bent šlykščiai kikentų į delną man nematant…

   • laila

    Juk tai ne mano darbas :)Jums nekilo klausimų, kodėl maža moterėlė – įdomi tokiam dideliam Račui?

    • Bobutė

     Suprantu, p. Edita, kad ne pati apie save prirašėte pipedijoje…:)

     Kodėl/Ar Jūs esate įdomi p. A. Račui galėtų atsakyti tik jis pats. Turiu savo versiją, bet tai tik versija…

     Aš tik nesuprantu kokio rezultato Jūs tikėjotės pradėdama komentarų „karą“ su minėtu ponu jo paties teritorijoje ir kokių rezultatų laukiate(ėte) iš LRT Tarybos ar LŽS pirmininkams bei LŽLEK parašytų skundų?

     Negi tikitės taip lengvai išgąsdinti p. Račą ar pipedus? Bijau, kad nieko Tamstai nesigaus – paprasčiausiai būsit visų „otpošolvonyta“ ir dar būsit padaryta (ar jau esat padaryta) pajuokos ir patyčių objektu…

     Paklausykit senos bobutės patarimo… Jei tikrai manot, kad esate teisi bei nekalta ir norit nubausti blogiukus – pasisamdykit gerus advokatus ir, jei jie ras pagrindo ieškiniui, pirmyn į Teismą… Tačiau, nepamirškit, kad tokiu atveju dar labai ilgai Jūsų „kauleliai bus skalbiami“ ir ne tik internete, bet ir kitoje žiniasklaidoje… O gal net LNK peliukai tars savo žodį.:)

     Ar tikrai to norit, ar verta? O gal geriau viską palikti kaip yra, kad po kelių(iolikos) mėnesių viskas po truputį aprimtų?

     Geranoriškai
     Bobutė

 • lida

  Jei tiksliai nežinoma – tai paprasčiausiai kvaila. Jei žinoma – žema.

 • Skeptikas

  laila, panašu, kad pati sau čia rašaisi anamnezę…

 • mdxacuk

  O aš tai radau užuominą, kad E. Šerelienė 2008 m. yra gavusi iš SEB 300 000 Lt kreditą eurais, ir dar lengvatinį. Ne tiek ir mažai – tam vien pademonstruot savo šaldytuvo turinį neužtenka, reikia ir apsodrintų pajamų turėt. Negi su ta pačia pažyma gali eiti ir į banką, ir į socialinių būstų eilę? Čia jau tikrai reikia būt šmaikštašikne, anot žinomos enciklopedijos.

  • laila

   Juk sakiau, kad dirbam dirbam :)

 • Trka

  Kad įstengtum, kad išdrįstum pasakyti didžią tiesą, turi būti nepriklausomas nuo pasisekimo (cit,klasiką). Pasisekimas Jus įkvėpė pakilti virš buities ir asmeniškumų, Kaip kokiam Džonatanui Livingstonui Žuvėdrai siekti prasmingesnio žvilgsnio į supantį pasaulį. Gal vertėtų pailsėti ir vertingos energijos nešvaistyti, atleiskit, bet niekams…:)

 • Padarykime tarpinę išvadą susijusia su Edita ir jos vadovaujama įstaiga ir konfliktą su ponu A.Raču.
  R.Paleckio ir D.Radzevičiaus kompanija Artūrui padarė blogą įtaką.
  Žandaro, prižiūrėtojo įgūdžiai persekiojant žinisklaidininkus ir televizininkus įgavo groteskišką formą. Pirmiausia buvo užsipultas V. Vasiliauskas iš LŽ, LRT taryboje kaip mokinukas buvo pakeltas iš vietos žurnalistas Marijus Širvinkskas, kuris turėjo aiškintis reikšmingus veidus nutaisiusiems ponams dėl prasto A.Siaurusevičiaus atspindžio „dujų kvapu pradvisusioje“ žiniasklaidoje. Nerėgėtos sėkmės pagauti žandarmeriškieji veikėjai žengė dar toliau ir ėmė nebesirinkti žodžių sakydami, kad jie padarys viską, kad sužlugdyti tokias mažas įstaigas, kurios galimai slepia savyje paslėptą reklamą. Nueita iki, kad imta knaisiotis po socialinio būsto gavėjų sąrašus.
  Gal jau laikas atsikvošėti ir rinkti žodžius kvalifikuotai ir pagarbiai vieni kitų atžvilgiu ar turi jums ant galvų užkristi koks nors lėktuvas kad atsitokėtumėte?

 • vaidotas

  man rods, artūras praranda santūrumą.

  • mileas vaidotai, niekad nesistengiau būti santūrus dundukų, fredijų ir lailų atžvilgiu. Laikausi nuomonės, kad daiktus reikia vadinti tikraisiais vardais.

  • daiktus tikraisiais vardais vadinti reikia. tačiau…

   suprasčiau, jei tokį menkavertį šlamštą (numerėlis kažkokioj eilėj) į dienos šviesą trauktų toji „žurnalistikos“ veikėja.

   bet tai, kad jūs, A.R. traukiat tokius menkaverčius faktus apie tą veikėją, manau, yra mažų mažiausiai nesolidu.

 • aliosha

  arturai kas darosi? tokio infantilizmo is jusu nesitikejau.

  • mielas aliosha, labai atsiprašau, kad sugrioviau tamstos tikėjimą. Kartu labai dėkoju už tamstos įžvalgas.

 • Aras

  Man atrodo, jog nuo šių pažnaibymų ir apsišpilkavimų galop gims vaikas – karšta MEILĖ! :) Nuo neapykantos iki pirmo bučinio trūksta peršokti nesutarimų griovį.

 • Kuo toliau – tuo smagiau.
  Tiesą sakant, pavydžiu tokiems apsukriems žmogiukams. Nors ne milijonai – bet vis geriau, nei toks lūzeris, kaip aš, vien iš atlyginimo gyvenu :-(((
  O tokios rupkės sugeba du dalykus apžioti…

  • Slyvanosis

   3=8

 • Musė

  Mielas Artūrai, nukreipkite savo energiją ir išmintį savęs vertiems darbams, o ne kovai su visiškai kuoktelėjusia berazume. Aš pvz laukiu iš jūsų kokio gero įžvalgaus straipsnio apie balsavimą dėl tiesioginių mero rinkimų arba apie tai, kaip tragedija Lenkijoje atsilieps lietuvių požiūriui į lenkų tautinę mažumą.
  Man rodos, jeigu mes visi būtume ne žmonės, o šunys, tai jūs būtumėte pitbulis. Nes įsikandęs niekaip negalite paleisti :) Jau pakankamai apgraužėte, apdraskėte tą klounę, meskite šalin, nebesimurzinkite.

  • miela Muse, ačiū už komplimentus:) Bet juk ne aš rašau raštus visiems į kairę ir į dešinę kaltindamas lailą mano reputacijos žlugdymu…

   O kai dėl merų rinkimų ir mūsų požiūrio į lenkus – niekas nepasikeis. Tai tik laikinas tragedijos sukeltas neaiškiai suvokiamos kaltės jausmas. Tiesą pasakius, mane kur kas labiau jaudina tos žiauriai sovietinės tradicijos, susijusios su šia tragedija. Gatvė Vilniuje, laidojimas Vavelyje, varžymasis, kas pirmas pagerbs velionį…

   • nerijus

    Karalius taip pat Tarybiniais laikais Vavelyje laidojo?..

   • romas

    Pagerbs su raide „č“ ir gal net su „i“. Velionis būtų nepatenkintas.

   • Artūrai, na kam viską sumesti sovietams? Tos tradicijos ne komunizme ar socializme. Jos mumyse. Gal net mūsų genuose, kas čia žino? Pažiūrėkite kaip elgtasi su Kernagiu po mirites? Kažkas puolė rašyti traktatus, blog’us ir t.t., o kol jis buvo gyvas, tas asmuo gal jo net nebuvo matęs. Nes jam jis nebuvo įdomus. Panašių vaizdų virtualioje erdvėje prisirinkau ir Apie J.Ivanauskaitę, Š.Narbutą, J.Miščiukaitę ir t.t.

    • nerijus

     Miestelio naujienos:

     šiaip, tai tik pačių lenkų reiklas- kur nori, ten ir laidoja.
     Pažiūrėkim į savo „kiemą“…Antakalnio kapinės. Sausio 13- osios aukų memorialas, o virš jų jau paruošta vietelė signatarams. Kurie „vertingesni“ būti laidojami „aukščiau“ už kitus- sausio 13- osios aukos ar signatarai?..
     Man, asmeniškai sausio 13- osios aukos.
     Gaila, kad ir kapinėse daroma politika ir, dažniausiai, neįsiklausoma į to žmogaus/ -ių valią…

 • Trka

  Verčiau paklausykite Musės…

  • J. naivusis

   Pritariu ir primygtinai.

 • mdxacuk

  Viskas čia tvarkoj su p. Raču. Kiekvienam iš mūsų glūdi Miestelėnas, smulkus skundikas, paskviliantas ar šiaip koks niekingas tipelis, kuris nuolat viduje erzeliuoja, kelia neaiškų nerimą, sutrikdo tulžies cirkuliaciją, ir galop sukelia skrandžio opą. Anoniminiam dundukui bepigu, jis gali rašinėt ką nori ir lengvai patenkinti savo žemiausius instinktus. Globalinės problematikos portalo savininkas negali leisti sau tokio malonumo, nerizikuodamas reputacija. Racionaliausia išeitis būtų atskirti brandus ir įsteigti anoniminį „Optima linijos“ blogą specialiai Miestelėnų naujienoms. Maišyti žanrus yra neperspektyvu. Va BNS pabandė atsižvelgti į rinkos poreikius ir pakoreguoti lenkiškų naujienų srautą – ir prašom, tenka pasispausti, rašyti atleidimo įspėjimus, peržiūrėti šaldytuvo turinį.

  • vasia

   „glūdi Miestelėnas, smulkus skundikas“ mdaxcuk- pasirodo pagauti vagi uz rankos yra smulkus skundikas. O abonentas – tai jau elitas, Kevisas- tai visuomenes prometejas. Sukcius ir afrikoje sukcius!

  • mielas mdxacuk, jūsų įžvalgos ir išvados, nors ir nepaliauja būti labai vertingomis, vis dėlto yra frediškos ir užkalniškos.

   • mdxacuk

    Ačiū, aš stengiuosi. Kada jau galėčiau kreiptis į jus rekomendacijos?

 • giedrius

  laila,

  o kas trukdo parašyti labai elementarai – „minima kad E.Šerelienė yra kitas asmuo“???

  tada nereikės rašyti apie paranojas ir Račas atrodys negražiai

 • giedrius

  persiprašau už klaidą „minima E.Šerelienė yra kitas asmuo“

 • Aišku, jei tai ji – tai tiesiog apgailėtina. Ypač dažnai per langą matau to socialinio būsto kontingentą, tai ir pačia gaila…

  O man įdomiau tai va šita vieta:
  1 G. Bernat
  2 O. Burencova
  3 E. Makarevič
  4 I. Stachnovič
  5 D. Kropa
  6 T. Grenda
  7 D. Rodevič

  Matyt yra bėdu..

  • Jonas

   Kažkam tamsta irgi esate tik kontingentas. Ir kur čia bėdos, gal konkretizuokite.

   • „Matyt yra bedu“ nurodo, kad pagal pavardes, pagrinde – nelietuviškos. iš to seka, jei jau lauki eilej, tai gal but yra kažkokios priežastys – pvz pajamos, kvalifikacija, socialinė padėtis ir t.t.
    Ir žiūrint iš statistikos.. na, supratai?

 • naihelas

  Nematau reikalo erzeliotis. Tam ir skirti „blogai“ (berods, pirminė reikšmė – asmeninis tinklaraštis), kad galėtum rašyti apie sutapimas, virsmus, tapsmus ir kismus, kurie iš esmės atspindi asmeninius samonės ir pasamonės srautus.
  Bent iš dalies suprantu, deja, tą jausmą, kurį patiria Artūras. Kai esi 100 proc. teisus, bet galiausiai turi eiti vos ne per visa teisinę sistemą, kol tą įrodytum pagal visus teisinės valstybės kriterijus. O juk būna, kad nepasiseka įrodyti, nes esi teisus dėl vieno principo, bet kita pusė elegantiškai, liberaliai, parodys, kad pažeidei kokias nors žmogaus teises, etikas,tolerancijos normas ir pan.
  Žodziu, viso to proceso metu is 100 proc. teisaus pamažu degraduoji iki Buridano asilo, ir jei nieko nedarysi (kaip čia siūloma Artūrui), tai jei ne viešojoje aplinkoje, tai bent savo pasamonėje su tuo Buridano asilu nori nenori susitapatinsi.
  Išvados: patikėkit (nors norėtųsi abiem pusėms palinkėti priešingai), čia – dar ne pabaiga.

 • Saulius

  Vis dar „pliekiates“ cia ziuriu. :) kas kada ka pasake ir ar taip tikrai buvo… :))) Zmonos siandien klausiau, ar dar neapsigalvojai suvisam Lietuva palikti,- sako Kuo Greiciau, Kuo Toliau nuo puliniu maiso, Lietuva vadinamo…

 • xerksas

  Žemas lygis

 • Paulius

  Zemas lygis yra sedet prie kompo. Googlint apie kazka su kuo konfliktuoji ir traukti kazkokius visiskai su konfliktu nesusijusius dalykus ir juodint zmogu. Suprask, koks gi zmogus ta E. sereliene jei va busto prase (nors cia gal ir ne ji, bet negi zurnalistas tikrins? va intrigele jau suregzta). Dar vienas Bravo uz viesuju rysiu ismanyma!

  Koktu.

 • Aš prieš pusmetį Kauno tarybos popierių krūvoje [internete] radau save laukiantį spcialinio būsto. Tiesa, vardo tik raidė, kaip ir šiuo atveju, bet… gana kruopščiai pervertęs visas įmanomas paieškos sistemas kito savo antrininko taip ir neradau. Man kilę net Velnio minčių buvo. Gal sakau yra kažkokia metodika, pagal kurią žmonės gauna tuos butus pagal sąrašus pavyzdžiui telefonų knygoje. Ir jiems įforminami tie butai, o po to jie juos nedelsiant „Parduoda“?

 • Karolis Jachimavičius

  Marius Laurinavičius asmeninių politikos blogų konkurencijoje aplenkė Artūrą Račą įsidėjęs nuotrauką.

 • kazkur buves, kazka girdejes…

  pastebejimas sio blogo kurejui – keiskite fona, kokia nors siltesne spalva uzdekite… labai jau niuru cia pasidaro beskaitant. o siaip paskaityti yra ka.

 • johnis

  Budamas Telemanijos vadovu atleisciau iskart jos direktore kaip nesupratinga moteriske kuri tik gadina visa bizniuka. Ji nesuprato su kuo susideda, pradejo kara nepagalvojus. kokie bieso?

  Del pono Raco. As pasimokiau. Pries eidamas su juo i kara- pamatuok kokius ginklus turi, jei pries kalasnikova eini su vezdu- nu kam juokintis paciam ir kitus?

  Visa tai ka p.Racas raso- tikriausiai tiesa ir jis gali tai rasyti- bet zinodamas koks svoris jo zodzio, paieskos sistemos internete taip zmogu suvaryti yra l.kilnus vyro darbas.

  Uzjauciu pralaimetoja ir tikrai negerbiu laimetojo nors ir tiesa jo puseje.
  p.Racai, as jusu bijociau jei reiketu turet ka tai bendro!

  • vasia

   pataisysiu Jona, jis norejo pasakyti- „neik vogti, jei neturi kruto stogo“ :) lietuviska

  • gied

   Direktorius ir yra UAB Vadovas… Jį atleisti paprastai gali savininkas (jei tai ne tas pats asmuo). turbut dar teismas.
   Aš taip nė vieno, nei kito vietoje nesiparinčiau… Nes dabar vyksta mūšis iš abiejų pusių dėl žodžių ir konteksto. Kai jis nusileidžia iki asmeniškumų (pvz kaip E.Šerelienė gyvena ir ką veikia kaip privatus asmuo, o ne UAB direktorė, neturint įrodymu), tai tampa truputi šlykštoka. Tokia jau ta Lietuvos žurnalistika, žinoma.

 • nerijus

  Miestelio naujienos:

  TV3 žinios. Po žinių ( tiksliau- po sporto žinių ) kalbama apie TV priedelius, kurie suteikia galimybę matyti skaitmeninę TV.
  Jokios raidelės „R“, kuri simbolizuoja, jog tai reklama. Reportaže AKIVAIZDŽIAI reklamuojamas Viasat.
  Paslėpta reklama?..

  • Tai ne miestelio, o miesto žinios.

   • nerijus

    Ir aš Jus gerbiu…

 • zilvinas

  Viena vadovauja įmonei balansuojančiai ant įstatymo ribos, kitas- panaudoja „geriausius“ lietuviškos purvasklaidos metodus.
  Puikus pavyzdys, kodėl geriau perjungti lietuviškus kanalus ir kodėl verta skaityti patikimų naujienų agentūrų žinias.
  P.S. Iš ties ar šis įrašas vertas sąnaudų?

 • laila

  Tai kųųų šiandieee Raččč rašooo?Nieko?

  Įdomu ką vėl rezga mano „mielas draugas“ :)Jau bloga buvau, kvaila irgi buvau…Kas ten dar?Ai dar pabuvau socialinio „kontingento sąrašuose ir kartu turtinga poniute pasiėmusia paskola :)Ir ką, kaip sako VSIO :)?
  Graudu, kad tik apie tokią bobelę ir galima pilti purvą.Toks didis žmogus, o tokią mažutę malą :)Pabandykite „drauge „paliesti kokį didesnį žmogų, bet turbūt – baisu?

  • Artūras nuolatos liečia Adamkų ir jam visai nebaisu :)

   • laila

    cha už kurios vietos liečia?

    • Vasia

     lalaila, o kur irodymai, kad ne tu ant chaliavos“ buto lauki ?
     Kaip man zinot ? O gal tai tu ?

  • Rzhevskis

   laila, kam čia toks garsus mazochistinis šauksmas „Dar! Dar!“? :))

  • Bobutė

   Keletą dienų nemačiau čia p. lailos ir buvau beapsidžiaugianti. Pamaniau- na va, ėmėsi „už proto“ moteriškė…:)

   Bet kur ten…

   Nežinau kokėl, bet prisiminiau (nieko asmeniško) Alberto Einšteino posakį:

   „Tėra du tikrai begaliniai dalykai: visata ir kvailystė. Ir aš nesu tikras dėl visatos.“

   • fsm

    Kažkur skaičiau, kad mokslininkai išmatavo visatos dydį. Suskaičiavo ar tik ne 20 mlrd. šviesmečių. Taigi – didelė, bet ne begalinė.

 • zilvinas

  Bobute, +10 balų už mintį :D :D

  • Bobutė

   Ačiū… Net nuraudau, mat esu kukli…;) O be to ir mintis ne mano.:)

 • povilas

  nesvarbu kieno mintis svarbu kaip ja pasinaudojama. Laila kiek jums metu jai nepaslaptis?

 • G.

  super,
  Telemanijos brand’as su laila priešakyje pagal reputaciją susilygino su Rubicon’u :)
  Tik va, vieni miršta, o kiti jau spėję užaugti. O gaila.

  • laila

   :))) Ačiu

 • nerijus

  Bijai valentinų- nerašyk tinklaraščiuose ;)

 • Na ką, savaitgalis, laukiam naujų įrašų…

 • :)

 • Soliaris

  Antra savaitė tik apie „Telemaniją“. Ar daugiau nebėra ką parašyt?

 • Laila,
  Tu tikra BĖDA tapai, cia besicirkindama.
  Bet padarei ir viena puikia paslauga, bent jau Lietuvos TV padangėje nebeliks DAR VIENO ETERIO TERŠĖJO
  Su tuo ir sveikinu:)

 • povilas

  soliaris lenku „tragedija“ viska uzgoze.

 • nerijus

  Miestelio naujienos:

  Vilnius- Krokuva
  apie 761 km.
  Berlynas- Krokuva
  apie 606 km

  Įvertinant pelenų debesies paplitimo Europoje žemėlapį ( http://www.eurocontrol.int/corporate/gallery/content/public/CLOUD_MAP_17april.png ), tai solidarumo vardan ( ne politizuojant ), tai į laidotuves galėjo atvykti ir JAV prezidentas. Jo lėktuvas galėjo leisti Italijoje, Graikijoje, Madride,..ir sraigtasparniu atvykti iki vietos.

  Grybauskaitės poelgį vertinčiau, kaip žygdarbį. Užjaučiant ją lydinčią delegaciją, bei vairuotojus ir apsaugos darbuotojus.
  Žinant, kad vykimas automobiliu vargina, nes Lietuvoje didesnių atstumų, kaip tik šimtai km, kaip Vokietijoje ar pačioje Lenkijoje.

  p. s. prezidentei nevertėjo dalyvauti „Darom10“, nes tai „kvepia“ pigiu populizmu. Visų pirmą, žmonės turi būti kitom priemonėm skatinti „apsivalyti“ ir neteršti, o ne akcijomis, kuriose, dažniausiai, šiukšlintojai nedalyvauja :)

 • nerijus

  Kokie įstatymai galioja svečios šalies kortežui ( kai mašinos registruotos kitoje valstybėje ), kuris važiuoja, tarkim, Lietuvos Respublikos teritorija su įjungtais mėlynos ( ir raudonos ) spalvos švyturėliais?..Ar jiems galioja LR KET XXIV. SPECIALIŲJŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ EISMO YPATUMAI: 190, 191 ir 192 str.?

  Ar mūsų prezidentę, patekus į Lenkijos teritoriją, turėjo lydėti Lenkijos policija ir apsaugos automobiliai su Lenkijos numeriais?..

  • xerksas

   Žinoma, kad lydėjo

   • nerijus

    Tai jau ir aš žinau.
    Man tik įdomu dėl svečios šalies automobiliuose naudojamų švyturėlių, važiuojant LR teritorija. Ar jiems turiu duoti kelią ar ne?..

    • xerksas

     Teks duoti kelią juos lydinčiai Lietuvos policijai :)

 • nerijus

  Valentinai

  Skaitote „Atgimimą“?..Kiek pastebiu iš Jūsų įžvalgų?..Ar dažnai šiuo leidiniu remiatės?..

  • Nerijau, Atgimimą vertinu, bet neskaitau. Tiesiog pamirštu. Jei panašu, kad mūsų mintys sutampa, gali būti, kad Atgimimas skaito mane.
   Gal reikia gero stovio labai gero modelio vaikiško vežimėlio?

   • nerijus

    Valentinai

    Skelbiame laikinas paliaubas?..
    Tiesiog, šios įžvalgos, kurias tamsta išsakėte ( ligita.xz.lt )yra savaitraštyje ir kitos įžvalgos ( apie JAV ) yra lietuviškąjame „IQ The Economist“ mėnraštyje.

    Vežimėlį jau radome. Rinkomės tarp kokybės ( pirmiausia )ir kainos. Vidutinybę.
    Jei tiksliau, tai, esu labai demokratiškas. Vežimėlį rinkosi žmona, nes ji daugiausia praleis laiko važnyčiodama, nes man teks dirbti ;)
    Šiuo atveju, mano nuomonė buvo tik patariamoji, o ne svarbiausia ir liepiamoji.

 • Jei jai tai pirmas vežimėlis, tai jos nuomonė visiškai nieko neverta. Ech galėjai manęs paklausti…

  • nerijus

   Valentinai

   Stebiuosi tamstos dviveidiškumu ir niekaip negaliu suprasti: kokios pozicijos laikotės- dalyvauti ar ne „darom10“?..
   Vienok, iš tamstos vieno pasisakymo supratau, kad ne, sekančiame jau teigiate, jog taip ir tai nėra „pigi“ politikų reklama?..
   Kas dėl oro erdvės, tai manau, kad Grybauskaitė neskrido vien dėl „šventos“ ramybės, taip parodydama Europai vidurinį pirštą, o ypač Merkel ir dar kartą Obamai.

   • Nerijau, visi atsakymai glūdi tavyje. Ieškok ir rasi.

 • nerijus

  Valentinai

  Nepažinodamas, negali nuvertinti jos nuomonės ;)
  Bent, jau mano sąžinė rami…Atsiriboju nuo bet kokio vėlesnio bambėjimo dėl kokybės ir pan. ;)
  Žinoma, kaip pripažįstančiam esant vadybininku, parduoti savo prekę ir įteigti, jog ji geresnė nei kitos- pateisinama.
  Kokios firmos tamstos vežimėlis?..

 • J. naivusis

  Taigi, soliaris

 • CHA CHA CHA :))))

 • mda

  skaitant tarp eilučių įžvalga yra teisinga – labai jau daug lietuvoje sutapimų

 • kiek stebiu, tai laila man panaši į vieną buvusį bendradarbį, kuriam, deja, vėliau teko gydytis. Jis sakydavo: „Pasiginčykim“ ir kalbėdavo bet ką, kad tik atvirkščiai. Jei jau nepatinkama ši kompanija, tai lailai derėtų susirasti geresnę

 • Tadas

  nuobodu cia pas jus p. Račai. Telemanija ir taip nėra labai įdomu, o kai paskutines kelias savaites vien tai tematau kyla klausimas, ko as cia ieskau…

  • mielas Tadai, ačiū už jūsų vertingas pastabas. O klausimas ir man tas pats kyla.

   • Jo, jo ir man jau nuobodu pasidare cia. Galetu Arturas ka ir numesti.
    Visa savaite kabo asocialios Serelienes nuotykiai.
    As jau viska perskaiciau, tai pradejau antra karta skaityti.

    • Gal reiktų vietoje šito Šventą Rašą dar kartą paskaityti? Daugiau naudos būtų :)

 • buvęs lailos užsakovas

  Visai neseniai užklydau į šį blogą.
  Valentinai, būtinai pasinaudokite galimybe įsidarbinti pas lailą.Kaip buvęs klientas, džiaugiuosi tokia greita siuvėjos-pardavėjos-mergužėlės pagal iškvietimą-pseudokūrėjos karjera. Moteriškė jau gerokai padėvėta, bet dar tinkama naudoti. Iš Šerelio liko tik pavardė, tad kelias laisvas visiems norintiems. Galėsite stumdyti užslėptą reklamą kiek tinkamas. Linkiu malonių akimirkų… :))
  Gaila, kad geram žurnalistui A.Račui tenka eikvoti laiką ir energiją tokioms šiuklėms.