„Telemanija“ praneša ir prašo patikslinti

…kadangi čia buvo kilusi diskusija, ką gi balandžio 12 dieną svarstys Lietuvos Žurnalistų ir leidėjų etikos komisija, manau, kad geriausiai į šį klausimą atsakys gerbiamos E.Šerelienės pasirašytas raštas (LŽEK atstovai tą daryti leido).

Man jis labai patiko. Beje, svarstau, gal ir man „reikėtų pasikonsultuoti su teisininkais“ ir kreiptis dėl šmeižto… Gal kas nemokamai pakonsultuotų?…:)

********************************************************************************************************

Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos
Pirmininkui

Dėl viešų A.Račo grasinimų UAB“Telemanija“ 2010 02 22

Š.m. sausio 28 d. viešoje erdvėje Artūro Račo puslapyje www.racas.lt buvo paskelbtas š.m. sausio 21 d. komercinis pasiūlymas, kuriame siūloma įsigyti Laidos rėmėjo paketą, taip pat siūloma pagaminti TV reportažus į Laidą. Laidoje skelbiamas konkursas, kurio dovanų steigėju galėjo būti Laidos rėmėjas. Bet dėl techninės klaidos šis konkursas buvo įvardintas, kaip paslėpta reklama. Pastebėjusi šį nesusipratimą išplatinau raštą dėl paskelbto komercinio pasiūlymo atšaukimo ir paskelbimo negaliojančiu. Taip pat paskambinau asmeniškai atsiprašyti A.Račo dėl nesusipratimo, bet buvau telefonu įvardinta, kaip „vagis, vagianti pinigus iš tokių kaip Jis“.Taip pat telefonu buvo mesti nepagrįsti kaltinimai, kad aš, UAB“Telemanija“ vadovė, visus savo ankstesnius projektus esu gavusi tik todėl, kad aš, pasak A.Račo, „nešu kyšius Valstybės pareigūnams“. Vėliau pasirodė vieši grasinimai UAB „Telemanija“ internetinėje erdvėje A.Račo asmeniniame www.racas.lt puslapyje.

Šiame puslapyje A.Račas, grasina padaryti viską, kad UAB“Telemanija“ t.y. „mažos įmonės“ niekada negautų jokios paramos ir apskritai būtų užribyje. Taip pat grasina sugadinti Įmonės reputaciją arba tikisi bent Įmonės materialinių nuostolių. (publikuotų grasinimų kopiją pridedu). Pasinaudojęs mūsų technine klaida, taip pat A.Račas pabandė SRT fondą įtikinti, kad mes užsiimame įstatymų draudžiama veikla.

Pranešame, kad:

1. UAB“Telemanija‘ ir įmonėje dirbantys asmenys neturi teistumo ir niekada nedalyvavo nusikalstamoje veikloje yra įvykdę visus įsipaeigojimus susijusius su mokesčių ir socialinio draudimo įmokų mokėjimais.

2.  UAB“Telemanija” laida „Geras Laikas“ nėra turėjusi jokių įspėjimų ir nuobaudų dėl rodomų reportažų kokybės ir turinio.

Esame pasipiktinę A.Račo ne tik viešais grasinimais, bet ir bandymu konkrečiais veiksmais pakenkti mažų įmonių veiklai. Pasikonsultavę su Teisininkais, kurie A.Račo veiksmuose įžvelgė neteisėtus veiksmus mūsų atžvilgiu prašome:

1. Patikslinti ar A.Račas atstovauja Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos narių požiūrį į mažas įmones.

2. Įpareigoti A.Račą pasiaiškinti dėl Jo išsakytos nuomonės ir grasinimų, kurie vėliau perėjo ir į veiksmus t.y:

a. “ Todėl bent jau kol dirbsiu žiniasklaidoje, darysiu viską, kas nuo manęs priklauso, kad tokios “mažos įmonės” niekada negautų jokios paramos ir apskritai būtų užribyje“.

b. Kokiais „švarinimosi“ būdais, be rašto SRT fondui, A.Račas planuoja kovoti prieš „mažas“ įmones?

c. Kodėl A.Račui taip svarbu sugadinti įmonės reputaciją ir pakenkti taip, kad įmonė turėtų materialinių nuostolių ir kas užsakė tokio pobūdžio rašinį? “ Nes sveiko proto žmogus neklaustų, kiek kainuoja užsakyti rašinį, kuris – aš labai tikuosi – kainuoja ne tik reputaciją, bet ir atneša konkrečių materialinių nuostolių“.

d. Kodėl A.Račui būtų gera, jei UAB‘Telemanija“ laidų nebekurtų nei vienoje televizijoje ir nustotų bendradarbiauti su valstybinėmis institucijomis?

e. Kodėl A.Račas, neturėdamas jokių įrodymų, drįsta asmeniškai man, UAB“Telemanija“ vadovei, mesti kaltinimus dėl vagysčių ir kyšio nešimo valstybės pareigūnams?

3. UAB“Telemanija“ laidai „Geras laikas“ SRT fondo buvo skirta dalinė parama, po A.Račo grasinimų, kurie tapo ir konkrečiais veiksmais ir „žygdarbiais“, ši parama buvo atšaukta. SRT fondas remiantis, tik A.Račo laišku, neturėdami jokio kito pagrįsto dokumento, nors UAB“Telemanija“ pateikė Jiems daugybę raštų įrodančių įmonės teisėta veiklą, priėmė 2010 02 09 Nutarimą nr. 3 , kuriame mūsų įmonė nuteisiama ir pripažinta, kaip pažeidusi ne tik Žurnalistų ir leidėjų etikos kodeksą, bet ir Visuomenės informavimo įstatymą.
Pasikartosiu, kad UAB“Telemanija“ nėra gavusi niekada jokių įspėjimų, nuobaudų ir baudų susijusių su įmonės gaminama produkcija.

4. Patikslinkite, kuo remiantis, kokiu pagrindu įmonė buvo viešai nuteista A.Račo ir SRT fondo tarybos pirmininkės Vaivos Žukienės.

PRIDEDAME:
A.Račo viešų grasinimų kopiją.

UAB“Telemanija“
Direktorė
Edita Šerelienė

Priedas – „Račo komentarai“:

A.Račo blogas

Sausis 27, 2010 Dainius Radzevičius savo tinklaraštyje visai neseniai aprašė “vienos žiniasklaidos įmonės” komercinį pasiūlymą televizijos laidoje talpinti paslėptą reklamą.Parašė beveik viską, išskyrus vieną smulkmeną – nenurodė tos išradingosios įmonės pavadinimo.Aš manau, kad šią klaidą būtina ištaisyti – juk tauta turi žinoti savo didvyrius:

KOMERCINIS PASIŪLYMAS 

2010 m. sausio 21 d.

Vilnius

 Norime pakviesti Jus tapti , jau antrą sezoną transliuojamos per BTV autorinės laidos visai šeimai “Geras laikas”,Generaliniu laidos remėju.___________________________ ir visas kitas tekstas.

PRASIDEDA PLANAS KAIP ŽLUGDYTI????

… Jei mano turima informacija teisinga, jau artimiausiu metu Telemanija laidų BTV eteryje nebekurs. Rašo A.Račas…

Tai gerai.

Dar geriau būtų, jei Telemanija laidų nebekurtų nė vienoje televizjoje.

O geriausia būtų, jei tas “komercinis pasiūlymas” turėtų įtakos ir Telemanijos bendradarbiavimui su valstybės institucijomis, kuris kaip rodo Telemanijos svetainėje pateiktas darbų sąrašas yra gana intensyvus.

Dainius Radzevičius Sausis 28, 2010 10:37 ryte | Nuoroda | Atsakyti

Artūrai, bent vienas žingsnis, kurį turime aš ir tu padaryti, kad tokia kontora neaglėtų savo laidų siūlyti LRT. manau, kad labai rimtai reikai diskutuoti LRT taryboje dėl prodiuserinių kompanijų reputacijso ir jų galimybės siūlyti laidas LRT. Ačiū tau, kad pratęsei mano pradėtą temą. Bet kadangi tu anksčiau nei aš paviešinai tą kontorą (aš turėjau kai kurių užmačių, dėl ko kol kas nenorėjau jų viešinti). turime imtis ir platensių priemonių.

Artūras Račas Sausis 28, 2010 10:51 ryte | Nuoroda | Atsakyti

Dainiau, visiškai pritariu.

 

tiesa Sausis 28, 2010 4:01 vakare | Nuoroda | Atsakyti

D.R. neparase dar vienos smulkmenos – nenurode saltinio :) t.y. kas jam ta pasiulyma persiunte, bet tiek jau to…labiau neramu, kad regis toji laida visgi bus kuriama, nes srtr fondas skyre jiems nemenka finansavima >>> UAB “Telemanija” TV laida šeimai “Geras laikas” 40000 Lt!!!

Artūras Račas Sausis 28, 2010 4:06 vakare | Nuoroda | Atsakyti

kažkaip neatkreipiau į tai dėmesio… Bet, noriu tikėti, kad tų 40 000 Telemanija negaus. Bent jau pasistengsiu, kad taip būtų.

Paulius Sausis 28, 2010 9:33 vakare | Nuoroda | Atsakyti

Dekui uz isamu atsakyma. Jau siek tiek aiskiau, bet pagal komercinio pasiulymo turini as “tarp eiluciu” suprantu, kad ta firma ir siulo – tapti remeju. Kitaip sakant nusipirkti remejo statusa. Serialas gauna pinigu, remejas – reklama. Abipusis naudingas rysys. Kiek man zinoma, tai televizijoje iprastas reiskinys, niekada nemaniau, kad tai nelegalu. Daug laidu ir Lietuvos televezijose turi remejus kurie pranesami pries laida (arba siuo atveju pries konkursa paskelbs kad zaidima organizuoja arba remia ta ir ta firma, kuri sutiko tapti remeja). Tiesiog paciame pasiulyme tikrai neaiskiai parasyta, priedo tikrai bereikalo panaudotas terminas “paslepta reklama” bet man tai atrodo tas pats PP pasiulymas. Arba cia tik mano interpretacijos reikalas.

laila Sausis 31, 2010 2:43 vakare | Nuoroda | Atsakyti

labai gaila, kad tikrai pasirinkote maza imone ir bandote vaizduoti, kad dirbate, o tai kad imone gavo finansavima , o Jus gerb.Racai ir gerb.Radzeviciau bandote savo samokslu pakenkti Telemanijai, kalbu apie fondo parama…GARBES JUMS NEDARO, kas cia pavydas , kad JUS PATYS NIEKO NEGAVOTE???

Artūras Račas Sausis 31, 2010 11:00 vakare | Nuoroda | Atsakyti

miela laila, pirmiausia, nėra jokio sąmokslo, antra, bent jau aš arba BNS iš fondo nieko neprašėmė. O trečia, ir svarbiausia, tokios “mažos įmonės” pačios sau kenkia ir kas blogiausia, kenkdamos sau, kenkia ir tiems, kurie dar supranta, kas yra žiniasklaida. Todėl bent jau kol dirbsiu žiniasklaidoje, darysiu viską, kas nuo mančs priklauso, kad tokios “mažos įmonės” niekada negautų jokios paramos ir apskritai būtų užribyje. Apie garbę kalbėti šioje vietoje netinka, nes, bent jau mano asmenine nuomnone, tamsta aiškiai nesuprantate, ką šis žodis reiškia. 

neringa Vasaris 1, 2010 11:06 ryte | Nuoroda | Atsakyti Jūsų komentaras laukia peržiūros

Gerb.Racai, savo komentaruose lailai, rasote, kad Jus darysite viska, tai kaip cia iseina, tie zodzia DARYSIU VISKA, tai grasinimas ir tie -DARYSIU VISKA,cituoju- kad tokios “mažos įmonės” niekada negautų jokios paramos ir apskritai būtų užribyje.Supratau, kad tas viskas irgi gali buti paslepta reklama ir dar kiti nusikalstami zingsniai is Jusu puses.Nemanote, kad pats darote, o gal ir visada darete tokio pobudzio nusikaltimus.Kalbu apie kenkima konkreciai pasirinktai imonei?

Artūras Račas Vasaris 1, 2010 2:31 vakare | Nuoroda | Atsakyti

miela Neringa, tamstos interpretacijos tikriausiai atspindi tamstos vertybes ir veikimo būdus. Sakydamas, kad darysiu viską, turėjau galvoje tokių faktų viešnimą ir viešus kreipimusis savo vardu į institucijas, nuo kurių priklauso sprendimai. Pavyzdžiui, raštą Spaudos rėmimo fondui. Aš tai vertinu ne kaip kenkimą, o kaip švarinimąsi

mdxacuk Vasaris 1, 2010 4:11 vakare | Nuoroda | Atsakyti

Deja, taip, Neringa, tokia liūdna realybė. Ir nepatikėsit, bet greičiausiai p. Račas daro tai UŽ DYKĄ. Tiesiog iš vriednumo, kas yra dvigubai žema. Jeigu kas už tai mokėtų, kad ir ne po daug, tai dar būtų suprantama ir pateisinama. O dabar… Žinokit, čia kartais užeina toks visų žurnalistų viršininkas Radzevičius. Tai ir tas apsimeta, kad nieko neetiško nepastebi ir bijo daiktus įvardint tikraisiais vardais. Račo visi bijo. Jūs gal pirmoji, kuri išdrįso.

Artūras Račas

Vasaris 1, 2010 4:55 vakare | Nuoroda | Atsakyti

miela Neringa, eiti savo pareigas galiu labai sėkmingai. O kai dėl žurnalisto etikos, tai užduokite klausimą aiškiai – be daugybės skyrybos ženklų, o su turiniu. O tamstos klausimas apie mokestį už rašinį, kaip jau, atrodo, sakiau, yra dundukiškas. Nes sveiko proto žmogus neklaustų, kiek kainuoja užsakyti rašinį, kuris – aš labai tikuosi – kainuoja ne tik reputaciją, bet ir atneša konkrečių materialinių nuostolių.

(4 balsų, vidurkis: 2,75 iš 5)
Loading...
 • mdxacuk

  O, gal ir mane svarstys? Į gerą kompaniją pakliuvau. Turbūt pats laikas džiovint sukorius.

  • Musė

   Mdxacuk, jeigu ką, aš pasižadu nešioti jums lauknešėlius su uogienės stiklainiuose pakavotomis cigaretėmis, mobiliakais ir nuogų mergų žurnalais. Laikykitės.

   • mdxacuk

    Muse, man užteks vien žurnalų ir nors retkarčiais išsiverkti ant draugo(ės) peties. Nors cigaretės gal irgi praverstų. Niekad nerūkiau, bet galėčiau stumdyti Račui, kad skustų už mane bulves ir šluotų kolonijos kiemą.

    • Bobutė

     Ačiū, smagiai pasijuokiau. Šaunuolis, tikrai šmaikščiai…

 • LG

  „2. UAB“Telemanija” laida „Geras Laikas“ nėra turėjusi jokių įspėjimų ir nuobaudų dėl rodomų reportažų kokybės ir turinio.“

  Meluoti Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijai nėra labai gražu…
  Kaipgi ši bauda skirta BTV vadovui už paslėptą reklamą laidoje „Geras laikas“?
  http://www.rtk.lt/lt/news2.php?strid=1005&id=33812

  Beje, panašu, kad naujuose laidos namuose tokie dalykai irgi yra norma:
  http://www.rtk.lt/lt/news2.php?strid=1005&id=33952

 • Paulius

  Šiaip, šioje situacijoje abi pusės yra neteisios.

  Nesu teisininkas, bet mano manymu, kiekvienas juristas pasakys, kad šioje situacijoje nėra pagrindo bylai kelti nei vienai, nei kitai pusei. Nebent eigoje kažkuri iš pusių perlenks lazdą ir atliks veiksmus, turinčius teisinių pasekmių. Dabartinėje būklėje galima kalbėti tik apie etikos ir moralės normas bei jų nesilaikymą. Bet tai – ne teisės objektas.

  Bet kas iš tikrųjų yra blogai: tokie ginčai tik apkrauna ir taip neveiksnias institucijas, kurioms tokie „darbai“ yra prielaida tolimesniam vegetavimui, semiant lėšas iš valstybės biudžeto.

 • G.

  Skaitau ir garsiai juokiuosi :)
  Tiesiog apgalėtina. Jokios savimonės pas lailą.

  Sėkmės Artūrai! :)

 • Lbrty

  Neseku visos istorijos. Bet galiu pasakyti tik tiek, kad argumentai(jeigu galima taip pavadinti šitą nerišlią nesąmonę) yra juokingi. Tokios pasakos, net ginklu priremtas teisininkas (teisininkas be kabučių) nesutiktų parašyti…

 • laila

  Artūrai, gal norėtumėte filmuotis realybės šou?

  • Bobutė

   O Jūs, p. laila, norėtumėte?

   Beje, ar nemanote, kad šių dokumentų viešinimas ir yra vienas iš atsakymų į Tamstos klausimą LŽLEK’ui, kokiais būdais p.A.Račas rušiasi „švarinimui“?

   • Bobutė

    Atsiprašau, turėjo būti – ruOšiasi „švarinimui“

 • laila

  Juk aš viešoje erdvėje viso purvo nepilu :)Nepasakoju kas ir kokius dokumentus man atsiunčia. Nepasakoju kur ir kada ruošiuosi būti ir t.t Todėl pamaniau, kad „mielas draugas“ galėtu puikiai dalyvauti ir kokiame realybės šou.

  • Bobutė

   „Juk aš viešoje erdvėje viso purvo nepilu :)“ laila.

   Kalbos ir logikos požiūriu p. laila prisipažino, kad viešoje erdvėje pila purvą. Reikėtų nubausti…:)

   viso purvo nepilu -> pilu ne visą purvą -> pilu purvą (purvo kiekis nelabai ir svarbu)

   • laila

    Jūs puikiai parodėte, kaip paprasta sudirbti žmogų.
    Kaip paprasta išvedžioti atskirus žodžius.Liuks Bobutė. Gero ir ramaus Jums savaitgalio.

    • Bobutė

     Matau, kad nelabai supratote.

     Apačioje pateikta loginė grandinėlė, o ne „atskiri žodžiai“…
     Gal galite nurodyti kur/jei joje yra klaida?

     Ir Jums gero savaitgalio.

     P.S. Pasistengsiu dalyvauti LŽLEK posėdyje, jei Jūs ir p. A. Račas neprieštarausit.

  • Skeptikas

   Gerai, kad nepasakojate, nes ir taip daug elementarių rašybos klaidų darote. Taip kad kuo mažiau reiškiatės, tuo geriau pačiai. O dėl realybės šou – tamstelės pasireiškimai man atrodo blogiau už bukiausią realybės šou, niekaip nesusilyginsi.

 • Aš vis vien nesuprantu vieno dalyko. Jei jau p. Edita jaučiasi tokia teisi, tai kodėl iš karto nesikreipia į teismą?

  Be to, man labai įdomu išgirsti iš p. Editos kaip įmanoma padaryti TOKIĄ techninę klaidą? Man, kaip ganėtinai glaudžiai susijusiam su IT technologijomis, gan sunku suvokti tokios techninės klaidos atsiradimą. Klausimo ignoravimą, sofistinius išvedžiojimus, priimsiu kaip prisipažinimą, kad iš tikro buvo siūloma paslėpta reklama… :)

 • nerijus

  Yra skelbiamos Melagių, Vėlinių, Kalėdų, Studentų, Žvejų,.. dienos, o šiandien Lailos diena- 04 mėn. 09 d. :)
  Su tuom ir sveikinu :)
  Beja, Aurimai ( A. R. ), su vardadieniu ;)

 • laila

  „Man, kaip ganėtinai glaudžiai susijusiam su IT technologijomis.“
  Simai ar galiu daryti prielaidą, kad tos vakar dienos nuorodos į pipediją ir tų straipsnių turinys – Jūsų rankų darbas?

  • Jei norite sužinoti kas yra pipedijos autorius, tai, manau, galima padaryti per teismus (jei užteks argumentacijos). Teisinė sistema Lietuvoje, manau, veikia. Ir gan neblogai. Tik tuomet mes tikrai nesusitiksime, nes aš visai su tuo, deja, nesusijęs…

 • „Patikslinti ar A.Račas atstovauja Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos narių požiūrį į mažas įmones.“
  Ha ha ha:D Pone Račai, tinklaraščio viršuje užsirašykit ne tik vardą pavardę, bet kažką tokio: Artūras Račas – asmeninė nuomonė:D

 • Juozas

  Manau, kad „švarinimas“ yra pavykęs, nieko net daryti nereikėjo, patys pradėjo gintis ir taip išgarsino savo „technines klaidas“, jeigu nesigintų, tai visi jau senai būtų pamiršę tuos „nešvarius darbelius“ su kvailokais pasiteisinimais.

 • Bobutė

  p. A. Račui

  Gal susidariau klaidingą nuomonę, bet man atrodo, kad labai pasitikite savo teisumu ir savo jėgomis.

  Manau, kad tikrai vertėtų pasikonsultuoti su teisininku, nes, mano galva, kai kurių „kabliukų“ yra, ypač žiūrint į galimą tolimesnį (jau po LŽLEK posėdžio) įvykių klostymąsį.

  Atleiskit, suprantu, kad ne mano reikalas, bet pats prašėte (įtariu, kad juokais, bet visgi)patarimo.

  • bang

   A.R. nė trupučio neverta jaudintis. Pakaks to, kad ko nors nereikalingo nelepteltų, nes iš to kas parašyta, nieko laila teisme nepeštų.

   • Bobutė

    Niekada nesakyk niekada…:)

  • Rytis I

   Nesuprantu, t.y. – kodėl kiekvienu atveju reikia linkėti „sėkmės“? Čia gal kokis „durnius“ žaidžiamas, kazino iš kauliukų ar kokis dar… dundukai.
   „mano galva, kai kurių “kabliukų” yra“ – kabliukai liko Jūsų, Bobute, anūkams nedapamegztose pirštinaitėse. Asmeniškai galiu pažadėti, – visada, kiek turėsiu laiko, sveikatos ir galimybių – kovosiu (darysiu viską) su bet kokiu (juridiniu ar fiziniu) asmeniu (įskaitant ir žurnalistus), kurie bandys siūlyti ar rodys sekmadieniais kokią nors, bent truputį „paslėptą“ reklamą.
   Tikiuosi, LŽEKas skundus priima ne vien „lalailiškus“:)

   • Bobutė

    O kodėl kovosit tik sekmadieniais, o kitomis dienomis ne?

    O pats ar sugebėsit parašyti ne „lalailišką“ skundą? Kažkodėl abejoju.

 • O kas
  tai
  ? Panašu, kad paslėptą reklamą kurti galima (kažkur matytas laidos pavadinimas), bet tik transliuoti – ne… O siūlyti? :)

 • WU

  Kaip žavu, kad išrinkti visi komentarai, kurie naudingi telemanijai. Gaila, kad pamirštami tiek, kur džiaugtasi nemokama reklama racas.lt, kur buvo sakoma, kad viso šio tikslas yra ta reklama, padidėjęs klientų skaičius ir t.t.
  Vargšas Račas, kuris bandė ginti viešąjį interesą, savo kaip žurnalisto veiklos ribose. Ir teisėtomis priemonėmis pasiekė, kad telemanija negautų paramos iš SRT fondo.

 • Skeptikas

  O kodėl apskritai laila prisikabino tik prie Račo? Kodėl neskundžia to SRT sprendimo? „Pipedijos“? Tų, kurie sugalvojo patį terminą „paslėpta reklama“, taip netikėtai ir nepelnytai atsiradusį techninės klaidos padarymo būdu jos pasirašytame laiške? Ar vis dar konsultuojasi su „Teisininkais“? :) Veiksmo reiktų, laila, veiksmo! Palaikykit intrigą, komentarų skaičių. Kitaip jau darosi nuobodu. :)

 • Uni

  Man įdomiausia kodėl laila neapskundžia savęs už „techninę klaidą“?
  Vienok įžūlu. Pasiūlyti Račui užslėptą reklamą, o šian nesutikus jos pirkti, apskūsti jį žurnalistų komisijai.

 • kirvis

  smeh i gore kaip rusai sako.neturi tinklarastininkas apie ka rasyt tai kasdien po serija is serialo Telemanija :))))

  • mielas kirvi, niekaip nesuprantu, kodėl tada tamsta čia lankotės ir dar kažką rašinėjate.

 • Jurate

  Sveiki visi,

  stebejau cia sita diskusija ir man iskilo toks, kaip blondines sako, biski ne i tema klausimas. As ne specialiste, tik smalsi, tai cia kazkas gal man paaiskins:)Kai sako „paslepta reklama“, tai aisku, kad cia negerai, kad jos neturetu buti ir pan. Ir ponios Editos argumentai tikrai skamba juokingai:)O tai kaip yra su musu sauniaisiais lietuviskos tv produktais? kur vecerskis kazkokiam seriale aiskina, kad butinai reikia pirkti ta ar ana ir pan be jokio reklamos zenklo:)Cia nesiskaito paslepta reklama? Ar cia butent laidoms skirtingos taisykles?

 • Corot

  Ačiū už progą dar kartą pasijuokti iš „techninės klaidos“. :) Bet, kas jau ne itin juokinga, susidaro toks įspūdis, kad poniai Šerelienei ne viskas gerai su tuo dalyku, kurį žmonės psichika vadina…

 • Kalėjimo kameroje formuojasi vakuumas, tuoj jis įtrauks Artūrą :)

 • Manau, kad visa tai kas vyksta konspektuoja Aidas su Jonu ir jau rašo scenarijų Zero III.

  • Ne, scenarijų jie rašo pagal Guy Ritchie filmus :)

 • austras

  „Coming from a country roughly one-hundredth America’s size, that showed a startling self-confidence, even by Lithuanian standards.“

  Vat čia tai tikras humoras. Žymos apie šį sakinį istorijoje: Lietuvos pozicija Versalio taikos konferencijoje, Augustinas Voldemaras, Tautų Sąjunga, derybos dėl Vilniaus krašto, Lietuvos pozicija dėl ES derybų su Rusijos Federacija pradžios ir t.t.

 • DM

  Man tai linksma vien nuo minties, kaip LŽEK ieškos atsakymo į klausimą „Kodėl A.Račui būtų gera?“ :)))))) Sunki ta LŽEK misija :))))

 • vasia

  Isivaizduoju kaip Maximoje vyksta technine klaida: ant besibaigianciu vartojimo produkto laiku pardaveja klijuoja naujas etiketas. Ir tai tik klaida, ne sukciavimas. Listu po lapais ir grauztu tyliai tyliai morkas „Direktorė“ Edita Šerelienė, kol vejas nupus nuodemes ir mela!

 • Regis

  Panašu, kad tos bendrovės vadovė tarėsi ne su teisininkais o su pačia savimi ar su savo įžeista savimeile. Tai kas tam rašte surašyta ir dar kaip skundas butent LŽLEK kitaip kaip neaišku ko kratiniu nepavadinsi. Tokių veiksmų motyvacija aiški ir suprantama – grėsmė verslui. Tačiau reikia šiek tiek sveiko proto turėti, kad suvokti tuo kuo užsiimi. Vien jau tokių „skundų“ rašinėjimai įmonės ir jos vadovės reputacijai pliusų nepridės. Nebent tokių pat akyse. Nebent.

 • Pingback: Šiek tiek naujienų apie “Telemaniją” ir jos direktorę | Artūras Račas()

 • Pingback: LŽEK sprendimas: gal reikėtų pasvarstyti dar kartą? | Artūras Račas()