Dėl A.Račo grasinimų…

Šiandien buvau informuotas apie „Telemanijos“ laišką LRT Tarybos pirmininkui G.Ilgūnui.

Kadangi jame kalbama apie šiame tinklaraštyje pasirodžiusį įrašą bei cituojami šiame tinklaraštyje buvę komentarai, manau, jog šis laiškas papildys „Telemanijos“ komercinio pasiūlymo temą.

*******************************************************************

LRT Tarybos pirmininkui Gediminui Ilgūnui

Dėl viešų A.Račo grasinimų UAB“Telemanija“                                                    2010 02 22

Š.m. sausio 28 d. viešoje erdvėje Artūro Račo puslapyje www.racas.lt buvo paskelbtas š.m. sausio 21d. komercinis pasiūlymas, kuriame siūloma įsigyti Laidos rėmėjo paketą, taip pat siūloma pagaminti TV reportažus į Laidą. Laidoje skelbiamas konkursas, kurio dovanų steigėju galėjo būti Laidos rėmėjas. Bet dėl techninės klaidos šis konkursas buvo įvardintas, kaip paslėpta reklama. Pastebėjusi šį nesusipratimą išplatinau raštą dėl paskelbto komercinio pasiūlymo atšaukimo ir paskelbimo negaliojančiu. Taip pat paskambinau asmeniškai atsiprašyti A.Račo dėl nesusipratimo, bet buvau telefonu įvardinta, kaip „vagis, vagianti pinigus iš tokių kaip Jis„.Taip pat telefonu buvo mesti nepagrįsti kaltinimai, kad aš, UAB’Telemanija“ vadovė, visus savo ankstesnius projektus esu gavusi tik todėl, kad aš, pasak A.Račo, „nešu kyšius Valstybės pareigūnams“. Vėliau pasirodė vieši grasinimai UAB „Telemanija“ internetinėje erdvėje A.Račo asmeniniame www.racas.lt puslapvįe.

Šiame puslapyje A.Račas, grasina padaryti viską, kad UAB’Telemanija“ t.y. „mažos įmonės“ niekada negautų jokios paramos ir apskritai būtų užribyje. Taip pat grasina sugadinti Įmonės reputaciją arba tikisi bent Įmonės materialinių nuostolių, (publikuotų grasinimų kopiją pridedu). Pasinaudojęs mūsų technine klaida, taip pat A.Račas pabandė SRT fondą įtikinti, kad mes užsiimame įstatymų draudžiama veikla.

Pranešame, kad:

1.  UAB’Telemanija’ ir įmonėje dirbantys asmenys neturi teistumo ir niekada
nedalyvavo nusikalstamoje veikloje yra įvykdę visus įsipaeigojimus susijusius su mokesčių ir socialinio draudimo įmokų mokėjimais.

2. UAB’Telemanija“ laida „Geras Laikas“ nėra turėjusi jokių įspėjimų ir
nuobaudų dėl rodomų reportažų kokybės ir turinio.

Esame pasipiktinę A.Račo ne tik viešais grasinimais, bet ir bandymu konkrečiais veiksmais pakenkti mažų įmonių veiklai. Pasikonsultavę su Teisininkais, kurie A.Račo veiksmuose įžvelgė neteisėtus veiksmus mūsų atžvilgiu prašome:

1. Patikslinti ar A.Račas atstovauja UAB „BNS“ ir LRT komisijos narių požiūrį į mažas įmones.

2. Įpareigoti A.Račą pasiaiškinti dėl Jo išsakytų grasinimų t.y:

a.   “ Todėl bent jau kol dirbsiu žiniasklaidoje, darysiu viską, kas nuo manęs priklauso, kad tokios „mažos įmonės“ niekada negautų jokios paramos ir apskritai būtų užribyje „.

b. Kokiais „švarinimosi“ būdais, be rašto SRT fondui, A.Račas planuoja
kovoti prieš „mažas“ įmones?

c. Kodėl A.Račui taip svarbu sugadinti įmonės reputaciją ir pakenkti taip,
kad įmonė turėtų materialinių nuostolių ir kas užsakė tokio pobūdžio
rašinį? “ Nes sveiko proto žmogus neklaustų, kiek kainuoja užsakyti
rašinį, kuris — aš labai tikuosi kainuoja ne tik reputaciją, bet ir atneša
konkrečių materialinių nuostolių „.

d. Kodėl A.Račui būtų gera, jei UAB ‘Telemanija“ laidų nebekurtų nei
vienoje televizijoje ir nustotų bendradarbiauti su valstybinėmis
institucijomis?

e. Kodėl A.Račas, neturėdamas jokių įrodymų, drįsta asmeniškai man,
UAB’Telemanija“ vadovei, mesti kaltinimus dėl vagysčių ir kyšio
nešimo valstybės pareigūnams?

PRIDEDAME:

A.Račo viešų grasinimų kopiją.

UAB’Telemanija“ Direktorė Edita Šerelienė

*******************************************************************

P.S. Noriu atkreipti dėmesį, kad kai kurie Editos Šerelienės laiške esantys teiginiai neatitinka tikrovės: E.Šerelienė pirmiausia paskambino man ir tik po to, mano siūlymu, išplatino laišką, kuriuo „Telemanija“ pasiūlymus dėl paslėptos reklamos pavadino nesusipratimu. Tai lengvai galima patikrinti palyginus mano telefonų skambučių išklotines bei „Telemanijos“ pranešimo pasirodymo laiką.

Editos Šerelienės teiginiai, neva aš ją asmeniškai išvadinau vagimi ir neva kaltinau ją nešant kyšius Valstybės pareigūnams yra įžūlus melas, kuo būtų galima lengvai įsitikinti paklausius šių pokalbių įrašus.

Visa tai tik dar kartą patvirtina mano nuomonę, jog „Telemanija“ yra abejotinos reputacijos įmonė, kurios vadovė nesilaiko elementarios etikos,  ir kad ši įmonė neturėtų gauti valstybės paramos jokia forma.

(20 balsų, vidurkis: 4,30 iš 5)
Loading...