Šiek tiek naujienų apie „Telemaniją“ ir jos direktorę

„Telemanijos“ direktorės E.Šerelienės skundo svarstymas Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijoje buvo gana trumpas – tetruko apie 20 minučių.

Tačiau net ir per šį trumpą laiką, be jau girdėtų E.Šerelienės aiškinimų, kad žymusis „Telemanijos“ komercinis pasiūlymas tebuvo klaida ir kad šiaip „Telemanija“ yra labai skaidri ir geros reputacijos įmonė, buvo pateikta ir naujų faktų.

Pirmiausia, E.Šerelienė oficialiai patvirtino, kad ji ir laila yra tas pats asmuo. Spėjau, kad taip yra, tačiau visada geriau yra žinoti nei spėlioti.

„Telemanijos“ direktorė posėdyje taip pat pranešė, kad jos asmeniniu kompiuteriu įmonėje gali naudotis visi įmonės darbuotojai. Būtent todėl, pasak jos, ir įvyko klaida su „komerciniu pasiūlymu“.

Pavydėtina demokratija…

Be to, E.Šerelienė taip pat paaiškino, kad po raštais, kurie yra negalutiniai, ji pasirašinėja ir mergautine pavarde, o pasirašyti tiems raštams, kurie jau yra tikri ir oficialūs – tik dabartinę, tai yra, santuokos metu įgytą pavardę. Tai paaiškina, kodėl ant „komercinio pasiūlymo“ yra nurodytos dvi „Telemanijos“ direktorės pavardės.

Išradinga… Bet, galvoju, ką daryti vyrams – naudoti žmonos mergautinę pavardę?

„Telemanijos“ direktorė posėdyje taip pat pasiskundė, kad šio tinklaraščio įrašai apie jos vadovaujamą bendrovę taip paplito, kad naudojant „google“ paiešką, dažnai atsiranda tarp pirmųjų paieškos rezultatų.

Patikrinau: tiesa. Ir visai dėl to nesistebiu, nes E.Šerelienė labai prie to prisidėjo. Beje, negalėčiau pasakyti, kad dėl to gailiuosi – tikriausiai priešingai.

Dar viena naujiena: E.Šerelienė rodė savo nuotrauką juoduose rėmeliuose (parėjęs išsiaiškinau, kad ji iš „Pipedijos“) ir informavo, kad kels šios nuotraukos ir tekstų autoriams baudžiamąją bylą.

Tai tiek naujienų apie „Telemaniją“ ir jos direktorę.

…O pats posėdis baigėsi be rezultatų. Buvo pasakyta, kad apie LŽEK sprendimą būsime informuoti.

Būtinai apie jį pranešiu.

P.S. Jau pasibaigus posėdžiui, „Telemanijos“ direktorė manęs ant laiptų paklausė: „Kodėl jūs mane taip puolate?“

Atsakymas buvo labai spontaniškas: „Jūs pati labiausiai save puolate“.

(17 balsų, vidurkis: 4,29 iš 5)
Loading...