Siūlau nemokamus pietus „Neringoje“

Turtinga vis dėlto ta Lietuva…

… Žmonėmis, turinčiais ką pasakyti.

Tuo įsitikinau rašydamas šį tinklaraštį, kuriame protingi, tačiau savo asmenybės nenorintys atskleisti profesionalai dalijasi savo žiniomis ir pastebėjimais įvairiais gyvenimo klausimais.

Su kai kuriais iš jų būtų visai įdomu susipažinti, deja, dauguma savo mintis yra linkę skelbti tik anonimiškai.

Aš suprantu. Nesaugu nūnais toje konservatorių valdomoje Lietuvoje…

Tačiau ne tik šiame tinklaraštyje savo mintis skelbiantys šviesuoliai linkę apsigaubti paslaptingumo skraiste.

Štai neseniai bandžiau ieškoti kolegos Dariaus Butkaus – prašiau atsiliepti, pasipasakoti. Nieko. Išnyko kaip dūmas… Jokio ženklo, tik komentaras apie gerąjį Seimo narį E.Vareikį…

Nepavyko susipažinti ir su gana aktyviai Lietuvos žiniasklaidos fronte besireiškusiu Algiu Tilindžiu. Ką ten susipažinti – net nuotraukos visuose internetuose nėra jokios. O žmogus tikrai buvo šviesus – išmanė politiką, įskaitant ir užsienius, žinojo saugumo problemas, o jau apie dabartinę prezidentę žinojo beveik viską

Bet keista – po kelionės į Minską ir instrukcijų, kaip reikia laidoti prezidentą – išnyko. Gal iš tos širdgėlos – paskui velionį prezidentą? O gal Minske darbą pasiūlė – juk geri rašytojai visiems reikalingi.

Bet – kaip jau ir sakiau – Lietuva turtinga.

Antradienį žiniasklaidą bevartydamas, dar vieną šviesuolį užtikau. Aleksandras Žibas vardu. Na, taip gražiai rašo apie politinę prostituciją, užsienius beveik kaip a.a. A.Tilindis išmano, į prezidentės veiklą puikiai įsigilinęs ir dar „The Economist“ skaito. Reiškia – angliškai moka.

Tikras grynuolis.

Net stebiuosi dabar, kaip anksčiau jo nepastebėjau.

Stebiuosi todėl, kad A.Žibas savo įžvalgas jau seniai skelbia – pavyko užtikti net 2005 metų pasvarstymus apie grėsmingus Rusijos kėslus Lietuvoje ir Baltijos valstybėse, kuriems negali pasipriešinti net pats „pasimetęs prezidentas“ V.Adamkus.

Bet štai nuotraukos rasti nepavyko. Matyt, nemėgsta žmogus viešumos. Kaip ir dauguma šviesuolių.

Beje, laikui bėgant, A.Žibo nuostatos šiek tiek evoliucionavo  – visai neseniai jis paskelbė išsamią užsienio politikos studiją, kurioje V.Adamkus iš „pasimetusio prezidento“ tapo lyderiu.

Bet į tą tekstą, kai jis buvo paskelbtas, kažkaip neatkreipiau dėmesio. Ir dėl to labai gailiuosi.

Tad bandau šią klaidą ištaisyti: siūlau A.Žibui susipažinti. Kad pažintis būtų malonesnė, siūlau papietauti kartu „Neringoje“, laikas man nesvarbus, aš prisiderinsiu. Sąskaitą apmokėsiu.

Jei gerai pamenu, „Neringos“ meniu yra labai skaniai paruoštos kalakutienos, kažkodėl esu beveik tikras, kad tokios šviesios minties grynuoliui, ji turėtų patikti.

Kartu prašau visų šio tinklaraščio skaitytojų, jei kartais pažįstate A.Žibą, perduoti jam mano kvietimą.

Gal, su jūsų visų pagalba, šį kartą pagaliau pasiseks?..

(6 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...