„Moralinis autoritetas“ jau užkniso juodai

Kai kurių pataikūnų „moraliniu autoritetu“ vadintas buvęs Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus pastaruoju metu nenustygsta visiems aiškinti, kaip reikėtų gyventi .

Prieš kelias dienas paskelbęs, jog Lietuvos užsienio politika susispaudė tiek, kad jis joje nebetelpa (tiesa, nepaaiškinęs, kokia nauda Lietuvai buvo, kai ta politika buvo išsiplėtusi), šiandien V.Adamkus su giliu liūdesiu konstatuoja, kad Lietuvos politikų vertybės iš sovietinės praeities:

Galų gale yra principai, kuriais turime vadovautis ir siekti jų viršenybės. Gaila, kad gyvenime būna kitaip ir, kaip jūs matote, ir aš matau, bet Lietuvoje mes dar neįsijautėme į vertybes, kurios yra yra įsigalėjusios visur kitur, gyvename dar truputį praeityje, kai mūsų vertybių skalė buvo visai kitokia 

… Gražiai pasakyta…

Savikritiškai…

Nes kalba žmogus, labai principingai ir pagal vertybes dengęs savo rinkimų skolas, taip pat pagal vertybes ir principus suteikęs Lietuvos pilietybę didiausiam Lietuvos draugui M.Sadekovui, ir mėgdavęs stovėti už užuolaidos, kai buvo sprendžiami svarbiausi valstybės gyvenimo klausimai.

Geriausiai būtų, kad ir toliau ten stovėtų…

Nes dabar darosi juokinga ir graudu.

 Ir užknisa juodai.

Nes kiek galima tą Lietuvą dergti…

P.S. Labai gražu, kad ir Vatikano nuncijus L.Bonazzi kalbėjo apie vertybes, patikimumą ir atvirumą ir ragino nebijoti sakyti tiesą…

Tikriausiai kalbėjo apie kitus, bet ne apie Romos katalikus…

(9 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...