Kolega Dariau Butkau, atsiliepkite…

Žiniasklaidoje, kaip ir poltikoje, nauji veidai atsiranda nedažnai. Gal tiksliau – naujų veidų ne tiek ir mažai, bet įsimintinų ir skaitytinų – vienetai.

Todėl bent jau man visada būna labai įdomu atrasti įdomų rašinį ar komentarą su negirdėta pavarde.

Šiandien tokią radau bernardinai.lt

Darius Butkus.

Rašo apie tai, kokie blogi ir kvaili yra A.Salamakinas ir V.M.Čigriejienė ir koks nekaltas yra E.Vareikis, skaitęs paskaitas ir už tai ėmęs atlyginimą.

Savo mintis dėsto argumentuotai, pateikia daug istorinių faktų, gerai žino A.Salamakino autobiografiją bei V.M.Čigriejienės nuostatas Vyksupų konferencijos pozicijų ir Bažnyčios mokymo apie gyvybę klausimais, išmano konstitucinę doktriną ir meno kūrėjų statusą apibrėžiančius įstatymus.

Sakyčiau, tikras atradimas, dėmesio vertas grynuolis.

Tiesa, stilius šiek tiek neatitinka politikos, kurios iki šiol gana nuosekliai ir tvirtai laikėsi bernardinai.lt – šalia gausios faktologijos, gana daug ir argumentų „ad hominem“ bei, sakyčiau, politinio angažuotumo.

Nepaisant to, skaityti buvo įdomu.

Panašiai kaip įdomu būdavo skaityti A.Tilindžio komentarus „Lietuvos ryte“.

Visada norėjau su pastaruoju susipažinti, bet taip ir nepavyko. Dėl vienos paprastos priežasties – A.Tilindis paprasčiausiai neegzistuoja, o jo vardu prisidengę komentarus rašydavo tie, kas nenorėdavo reikšti savo mintis atvirai. Mano spėjimu, tarp jų buvo R.Lopata, M.Laurinkus, galbūt – viena iš buvusių mano kolegių.

… Paieškojau Dariaus Butkaus google.lt. Radau. Bet jis daugiausiai susijęs su futbolu.

Gali būti, kad žmogus yra labai įvairialypis ir sugeba vienodai gerai išmanyti konstitucinę doktriną, A.Salamakino biografiją bei futbolą.

Tai didina mano smalsumą ir norą sužinoti apie jį daugiau.

Todėl labai prašau: kolega, Dariau Butkau, atsiliepkite, papasakokite apie save šiek tiek daugiau. Iš kur jūs, ką veikiate, kodėl iki šiol nieko nerašėte, gal norėtumėte rašyti dažniau.

Jei, žinoma, nesate A.Tilindžio giminaitis… arba vadinamųjų „talibų“ atstovas spaudai..

(6 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...