Viešieji ryšiai: A.Paulauskas, troleibusas ir …žiniasklaida

Naujosios Sąjungos lyderis, aplinkos apsaugos ministras Artūras Paulauskas pirmadienį minėdamas Tarptautinę dieną be automobilio važiavo į darbą troleibusu.

Aš, žinoma, to nemačiau, bet juk laikraščiai rašo… ir net nuotraukos yra.

„Respublikoje“ Artūros Paknio parašytas gana nemažas straipsnelis apie ministro kelionę pavadintas „Alternatyva automobiliui“, o „Vilniaus dienoje“ ši info pateko į skiltį „Rinkimų karštligė“.

Žinote, kas įdomiausia? „Respublikos“ ir „Vilniaus dienos“ fotografams pavyko atsidurti tame pačiame troleibuse, kuriuo Artūras su Jolanta važiavo į darbą. Ir net fotoaparato mygtuką jie kartu spustelėjo, nes nuotraukos – visiškai identiškos. 

„Respublika“ skelbia, kad tai – „redakcijos archyvo“ nuotrauka, o „Vilniaus diena“ nuotraukos autoriaus visai nenurodo.

Gerai, kad dar bent šiek tiek gėdos išliko, nes ir nuotrauka ir pati informacija paimta iš Naujosios Sąjungos svetainės

„Vilniaus diena“, tiesa, pasinaudojo tik pačia sausiausia informacija, o štai minėtasis „Respublikos“ žurnalistas A.Paknys, net A.Paulausko citatas iš Naujosios Sąjungos puslapio į savo kūrinį sudėjo.

Spėkit, ar buvo kokia nors nuoroda?

Tikriausiai, atspėjote…

O pabandykite atspėti, ar tai rinkimų reklama, ar ne?

(5 balsų, vidurkis: 4,40 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Geras, nutiesė jau troleibuso liniją į Tarande :D

 • Anonimas

  Racui aiskiai nepatinka Paulauskas. O kodel greb Racas nieko nerase apie Imbrasa, juk ten irgi panasusu bajeriai su truliku buvo.

  Neobjektybu, neobjektyvu

 • Gerbiamas Pauliau, na negaliu apie viską parašyti, dar ir dirbti reikia. Be to, apie Imbrasą nieko negirdėjau. Gal imkite ir parašykite Jūs?

 • Anonimas

  Imbrasas nerealiai greitai (apskaičiavo ekspertai) nuo savo namų Antakalnyje atėjo iki savivaldybės. Meras tai darė pirmą kartą gyvenime. Paulauskai-spauda nutyli, bet tikriausiai irgi pirmą. Laimingi žmonės tiesiog-dar ne viską atradę.

 • Anonimas

  Čia Pašilaičiuose, Laisvės pr. Ten dažnai atsitiktinai fotografai sukiojasi.

 • Anonimas

  Gerb Racai, suprantama, kad negalite speti visko aprasyti, taciau labai bado akis, kai kritikuojate tik kelias partijas, o kitu nelieciate

 • Anonimas

  Pauliau, keistai skamba Jūsų mintys. Čia Artūro Račo „blogas“, kuriame asmuo rašo savo pastabas apie ką tik nori, o mes svečiai, su ta nuomone galime arba sutikti, arba ne; tam ir yra komentarų vieta. Bet reikalauti, kad „blogeris“ rašytų pagal „pageidavimų koncertą“, tai mažų mažiausiai keista. Susikurkite blog’ą ir pirmyn – apie visas partijas, o mes apsilankysime svečiuose.

 • Pauliau, o kuria akimi nematote: kairiaja ar dešiniaja?…

 • O kodėl Artūrui rašyti Imbrasą, jeigu ten tokia chochma, kad net rašyti nėra apie ką? :) Turime merą, kuriam netgi Usainas Boltas pavydėtų :) Atsprintavo iki kontoros pagal geriausias Jamaikos lengvaatlečių tradicijas. Ką beparašytum – juokingiau už patį faktą ir jo reklamavimą jau nebus…

 • Anonimas

  Mano kuklia nuomone, dar būtų kur pasistengti. Lrytas mero migracijos maršrutą spausdino. Galima sekant tuo maršrutu šaligatviuose išlieti pėdų įspaudus ir pavadinti visa tai „Didžiuoju mero keliu“. Minint žygio metines, keliu trauktų ištikimųjų demonstracijos. Jau regiu – klegesys, balionai…

 • Anonimas

  uz soclibus niekad nebalsavau ir turbut nebalsiuosiu, taciau sis atvejis man pradeda priminti Vakaro ziniu ar lryto stiliuka… kai pradeda varyti ant kokios partijos, tai taip ir varo istisus metus. Juk jau kelintas siame bloge komentaras nukreiptas pries NS, apie kitas partijas nieko panasaus nera

 • Anonimas

  Pauliau, bet juk natūraliai būna blogesni už kitus ar jau tikrai labiau nusipelnę būti peikiami, juoba, kad tiesiog įmanoma (hmm…) taip manyti, nemylėti ir netylėti. Suniveliuotai peikti ar matyti visą netolygaus intensyvumo (blogybių) spektrą…objektyvumu to nepavadinsi, nors kaip (startinė) pozicija (vaduotojų ir mesijų), toks būdas gajus… :-)

 • Taip, Pauliau, atspėjote, šis blogas ir buvo sukurtas tam, kad varyčiau ant socialliberalų, nes jų lyderį A.Paulauską vertinu kaip rimčiausią savo priešininką būsimuosiuose prezidento rinkimuose.

 • Anonimas

  panasiai kaip Tomkus :) ?