Mane vėl svarstys: „Du broliai“ teigia, jog buvau netikslus

Lietuvos Žurnalistų ir leidėjų etikos komisija pirmadienį, be kitų klausimų nagrinės ir V.Jankausko skundą dėl publikacijos šiame tinklaraštyje:

Individualios įmonės „Du broliai“ savininkas Vaidotas Jankauskas prašo įvertinti 2011-05-04 interneto svetainės www.racas.lt publikaciją „Lietuviško verslo kasdienybė: „Du broliai“. Teigiama, kad buvo pateikta netiksli informacija apie ind. įm. „Du broliai“.

Kas neprisimena, galiu priminti, kad minimas įrašas buvo susijęs su lietuviško verslo kasdienybe.

V.Jankauskas, prieš kreipdamasis į LŽLEK, buvo atsiuntęs man laišką, kuriame prašė iš įrašo pašalinti kai kurią informaciją, pašalinti bendrovės pavadinimą iš įrašo pavadinimo bei atsiprašyti skaitytojų. Savo laiške V.Jankauskas dar siūlė kreiptis dėl individualios įmonės „Du broliai“ finansinės ataskaitos, tačiau jos nepateikė.

Šiaip jau džiaugiuosi, kad vis daugiau žmonių (įskaitant ir verslininkus) būtent taip reaguoja į, jų nuomone, neetišką ar netiksliai viešojeje erdvėje pateikiamą informaciją. Nes, mano nuomone, tik reaguojant, o nenumojant ranka galima prisidėti prie žiniasklaidos kokybės ir jos didesnės atsakomybės.

Tiesa, kalbant apie šį konkretų atvejį, manau, kad skundas yra nepagrįstas ir nepakankamai argumentuotas. Asmeniškai man jis skatina sulaukus kitų metų būtinai vėl užmesti akį į bendrovės „Du broliai“ finansinę ataskaitą.

Taip pat, žinoma, laikausi pažado paskelbti individualios įmonės „Du broliai“ finansinus rezultatus šiame tinklaraštyje, kai tik gerbiamas V.Jankauskas man ją pateiks. Gal net nusiųsiu jam užklausimą šiuo klausimu, kaip kad jis ir siūlė savo laiške.

P.S. LŽLEK posėdžiai yra atviri visuomenei, juose gali dalyvauti visi norintys. Aš taip pat ketinu dalyvauti.

 

 

 

 

 

(7 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...