„Du broliai“ prašo atsiprašyti…

Prieš tris mėnesius skaitinėdamas bendrovės „Du broliai“  2010 metų finansinę ataskaitą, rašiau apie tai, kaip sunkiai nūnais gyvena Lietuvos verslas.

Netrukus po to man skambino kitos bendrovės tokiu pačiu pavadinimu – individualios įmonės „Du broliai“ savininkas. Draugiškai pakalbėjome ir sutarėme, kad aš su malonumu paskelbsiu šios bendrovės 2010 metų finansinę ataskaitą, kai tik Vaidotas Jankauskas man ją atsiųs.

Atsiuntė…

Bet ne ataskaitą, o štai ką:

Individuali įmonė DU BROLIAI

Vaidotas Jankauskas

Vytauto 160, LT 00151 Palanga

info@dubroliai.lt

p. Artūrui Račui (el. paštu ir reg. laišku)

 

Dėl klaidinančios ir dviprasmiškos informacijos  tinklalapyje http://racas.lt

Gerbiamas p. Artūrai Račai,

š.m. gegužės 4d. interneto svetainėje http://racas.lt pasirodė straipsnis pavadinimu :

 “LIETUVIŠKO VERSLO KASDIENYBĖ : “DU BROLIAI“

Straipsnyje paminėti individualios įmonės (toliau – ind. įm.) ‘‘DU BROLIAI‘‘ atstovaujami prekiniai ženklai (toliau –  pr. ž.) ‘‘PRADA‘‘ ‚‘‘ESCADA‘‘ ‚‘‘GUCCI‘‘ ‚‘‘VALENTINO‘‘, taip pat minima viena iš ind. įm. ‘‘DU BROLIAI‘‘  parduotuvių Vilniaus g.  bei viešbutis Palangoje. Veliau rašoma, kad už aukščiau paminėtos prabangos slypi ‘‘sunki ir beveik nepakeliama A. Kubiliaus vyriausybės negailestingai smaugiamo lietuviško verslo kasdienybė…‘‘ ir pateikiama uždarosios akcinės bendrovės ‘‘DU BROLIAI‘‘ Registrų centrui pateikta 2010 metų finansinė ataskaita.

Pažymime, kad straipsnyje paminėti prabangos pr. ž. ‘‘PRADA‘‘ ‚‘‘ESCADA‘‘ ‚‘‘GUCCI‘‘ ‚‘‘VALENTINO‘‘, parduotuvė Vilniaus g.  bei viešbutis Palangoje nėra niekaip susiję ir neturi nieko bendro su uždarąja akcine bendrove ‘‘DU BROLIAI‘‘, kurios 2010 metų finansinė ataskaita analizuojama minėtame straipsnyje. Auksčiau minėti pr.ž. Lietuvoje yra išskirtinai valdomi tik ind. įm. ‘‘DU BROLIAI‘‘ (įm. kodas 152412668), kuri, beje, yra vienintelė   pavadinimo ‘‘DU BROLIAI‘‘ teisių turėtoja.

Todel manome, kad minėtame straipsnyje yra sąmoningai arba per klaidą pateikiama skaitytoją klaidinanti, dviprasmiška informacija, formuojama neigiama visuomenės nuomonė apie ind. įm. ‘‘DU BROLIAI‘‘ veiklą, menkinamas jos įvaizdis rinkoje.

Kadangi minėtame straipsnyje analizuojama uždarosios akcinės bendrovės ‘‘DU BROLIAI‘‘ 2010 metų finansinė ataskaita, prašome iš minėto straipsnio pašalinti tą informaciją, kuri liečia ind. įm. ‘‘DU BROLIAI‘‘ veiklą, pateikti straipsnį taip, kad butų išvengta dviprasmiškumo tarp ind. įm. ‘‘DU BROLIAI‘‘ veiklos ir uždarosios akcinės bendrovės ‘‘DU BROLIAI‘‘ finansinės ataskaitos, iš straipsnio pavadinimo pašalinti pavadinimą ‘‘DU BROLIAI‘‘, viešai atsiprašyti skaitytojų už suklaidinimą.

Tuo pačiu pažymime, kad ind. įm. ‘‘DU BROLIAI‘‘ yra daugiausia mokesčių valstybei sumokanti įmonė (tarp privačių įmonių ir bendrovių) Palangoje ir jeigu Jus domina finansinė ataskaita, prašome atsiųsti užklausimą.

Pagarbiai,

 Ind. įm. DU BROLIAI savininkas

Vaidotas Jankauskas

Palanga, 2011. 07. 10

P.S. Jei „Du broliai“ atsiųs 2010 metų finansinę ataskaitą, savo pažadą tęsėsiu ir tą ataskaitą viešai paskelbsiu šiame tinklaraštyje.

O kol kas nematau pagrindo ką nors iš kur nors šalinti ir ko nors dėl ko nors atsiprašinėti.

(11 balsų, vidurkis: 4,55 iš 5)
Loading...