LRT Tarybos posėdžiui artėjant

Kaip žinia, antradienį vyks LRT tarybos posėdis, kurio darbotvarkėje gana daug įdomių klausimų.

Tiesa, ne viskas darbotvarkėje matosi, bet, jei neklystu, tai kalbėsime ir apie reklamą per valstybinių švenčių transliacijas, ir apie Olimpinių žaidynių sublicencijos pardavimą, galbūt – ir apie dokumentinių filmų kūrimą.

Turėtų būti įdomu.

O kol kas norėčau pasidžiaugti, kad LRT Tarybos nariai, nepaisant nenoro būti prilygintais valstybės tarnautojams, vis dėlto nusprendė atsižvelgti į Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos išaiškinimą ir deklaruoti savo privačius interesus.

Jų deklaracijas galima rasti VTEK puslapyje (geriausiai naudoti žodį „Taryba“).

Tiesa, kol kas tų deklaracijų – tik penkios, ir tarp jų nėra nė vieno LRT administracijos nario deklaracijos, bet juk sakoma – gera pradžia pusė darbo.

Net neabejoju, kad artimiausiu metu savo deklaracijas pateiks, visi, kuri tai privalo padaryti pagal įstatymą. Vien jau dėl to, kad VTEK bent jau LRT Tarybos nariams dar vasario viduryje priminė, kad ignoruojant įstatymo reikalavimus jiems gali tekti patuštinti savo pinigines.

Nemanau, kad kas nors norėtų dėl tokio nekalto daikto kaip privačių interesų deklaracija mokėti kelis šimtus litų baudos ir rizikuoti užimamomis pareigomis.

(4 balsų, vidurkis: 2,00 iš 5)
Loading...