Lietuvoje krizės nėra

Vieta: PKN Orlen degalinė Nemenčinės plente

Laikas: 2009 metai liepos 15 diena, apie 18.30

Situacija: klientas ateina prie kasų. Mergina kasininkė aptarnauja klientą, vaikinas kasininkas, vardu Edvinas stovi prie prekystalio. Klientas prieina prie laisvo prekystalio, vaikinas Edvinas ištraukia stovą su užrašu „Jus aptarnaus kitoje kasoje“ ir pakėlęs ranką pirštu klientui parodo į savo kolegės kasininkės pusę.

Paaiškinimai: klientui nusistebėjus Edvino bendravimu su klientais, mergina paaiškina, kad kasoje baigėsi juosta.

Aplinkybės: žodžiai „atsiprašau“ ,“prašau“ neegzistuoja.

Išvada: Lietuvoje krizės nėra.

Bet, tikiuosi, bus.

(13 balsų, vidurkis: 3,92 iš 5)
Loading...
 • Kai kurie darbuotojai nesuvokia, kad dabar labai greitai už tokius „žaidimus“ gali gaut atleidimo lapelį…

  Tačiau greitai suvoks, kad į klientą reikia žiūrėt ne pro pirštus, tačiau, kur tas klientas dings. Įpranta piltis ten pat visada – ir pilasi.

  Tikėkimės krizė atneš „madą“ gerbti klientą.

 • Tai kaip tik tokie dalykai vyksta dėl krizės… Nėra normalių darbuotojų, nes už 800 lt niekas nebeeina dirbti… Nors aš asmeniškai pastebėjau atviršktinę tendenciją :) Paskutinį kartą degalinėje prieš kelias dienas buvau tikrai puikiai aptarnautas, kad tikrai nustebau (irgi PKN Orlen degalinėje…)… Gal čia skiriasi rytų ir vakarų Lietuvos darbuotojų mentalitetas? :)

  • Neieškokite sisteminių dalykų. Pasitaikė vaikinukas, kuris tuo metu, kai eilėje stovėjo garsus ir įtakingas tinklaraštininkas, neištarė žodžio „atsiprašau“. Kadangi Artūras paskelbė jo vardą, vaikinuką dabar išmes iš darbo. Taip jam ir reikia. Gal tai bus postūmis jo gyvenime? Gal žmogus susivoks, pasimokys ir nuo šiol bus labai geras, mandagus darbuotojas. Gal atvirkščiai, žmogus atvyko iš kaimo ir laisvu nuo studijų metu, įsidarbino degalinėje. Dabar, kai jį išmes iš darbo, jis nesusiras kito ir bus priverstas grįžti kur nors į Ukmergę tėvams ant sprando. Prasigers, susidės su banditais, degraduos visiškai. O gal neatsitiks nieko, tik tinklo vadovai pasakys jam „nu nu nu“.
   Bet kuriuo atveju, šis Artūro įrašas, mums toks nereikšmingas ir neįdomus, kurį pamiršime jau poryt, gali nuraibuliuoti vaikinukui tokiomis pasekmėmis, kurios įtakos visą jo likusį gyvenimą.
   Ar Artūras galvojo apie tai rašydamas? Ar noras nubausti, vaikinuką, pastatyti jį į savo vietą, pasinaudojant įtakingo žurnalisto galia nėra perdėtos jėgos naudojimas? Ar tai nėra pavyzdys kaip žurnalistai įsitikinę savo teisumu, purvinais batais įsiveržia į paprastų žmonių gyvenimą? O gal vaikinukas yra nebylys? Daug klausimų lieka neatsakytų…

   • Travikas

    cia tai jau pavarei ;) likau suzavetas.. isties, kartais labai paprastai griaunai zmoniu likimai, bet vargu bau ar tai bus si syki.

    Beda, gal zmones priptaro prie gero. o gristi prie blogo yra labai sunku..Pats zinau zmoniu, kurie kencia moralines kancias, nes reikia dirbti uz mazesne alga.. Ir niesko gaimybiu, o kaltina tik kitus.

   • Valentinai, vaikinukas tikrai nebuvo nebylys, nes jis kalbėjo. Jei jį išmes iš darbo, visiškai nesigailėsiu, nes jis nėra jo vertas. Jei tinklo vadovai sureaguos į šį įrašą (kuo aš abejoju) būsiu labai patenkintas, nes manau, kad kiekvienas savo vietoje turi atlikti savo darbą kaip priklauso. Įtakingas žurnalistas čia niekuo dėtas, nes a) aš nesu įtakingas, b) kasininkas visiems klientams turėtų pasakyti atsiprašau, o ne rodyti pirštu, c) mano batai buvo švarūs ir aš atėjau į degalinę išleisti savo pinigų, tai yra, padėti kasininkui uždirbti savo algą.

    • nerijus

     Artūrai

     Kaip žurnalsitui ir viešam asmeniui, nedera rašyti kas ir kokio darbo vertas. Galite teikti TIK pastebėjimus.

     • nerijus

      p.s.
      Išskyrus- valstybės tarnautojų.

    • Artūrai,
     Jei einate gatve ir matote, kad kokie nors vaikinai bando per prievartą įsitempti merginą į mašiną, ar jūs puolate gelbėti merginą, ar skubate prie kompiuterio, kad paskelbtumėte įrašą apie tuos blogus vaikinus? Normalus žmogus, puola gelbėti merginos. Žurnalistas puola rašyti apie tai straipsnį (čia taikau ne jums jeigu ką :) Taip ir šiuo atveju, jei jums nepatiko kaip tas vaikinas elgiasi, jūs turėjote jam taip ir pasakyti, sudrausti, pareikalauti, kad ateitų viršininkas. Vietoje to, jūs pasirinkote įrašą savo populiareme bloge. Tai būtų tas pats, kas su buldozeriu traiškyti uodą. Deja, savo žurnalistiniu buldozeriu, galimai sutraiškėte vaikinuko gyvenimą. Nenuvertinkite savo galingumo :)

     • Valentinai, aš padariau abu darbus – ir pasakiau, ir parašiau:)

     • Artūrai,
      Iš jūsų įrašo nebuvo galima suprasti, kad jūs vaikinuką bandėte paauklėti. Jei jūs bandėte, o jis net neišpaudė šypsenos ir neišstenėjo ką nors panašaus į „atsiprašau“, tai tada jūs visiškai teisus.

     • Lida

      Čia net trys darbai – pasikalbėjo, automobilį patraukė ir parašė. Vaikinukas degalinėje turbūt neturėjo tokios akinančios šypsenos kaip neįvardintas policininkas stovėjimo aikštelėje :)

    • Auksinis kardas

     O kilniaširdiškumas – nepriklauso.

     Betgi, tuo ir skiriasi vidutiniokiška kritika nuo geriausios? Šios temos komentarai ir balsavimai rodo, kad mūsų (bent čia besilankančiųjų) standartai visai neprasti, tik ar Artūras pajėgs pakelti skirtą jam kritiką menamai savoje erdvėje? Kartu – ar pakankamai geranoriška lankytojų kritika, kad tai būtų labiau įmanoma?

 • Fredis*

  Šiandien autostradoje Klaipėda – Vilnius mačiau tris autoavarijas, viena prieš pat nosį… ketvirta Antaklny prie IKI mergina nusilupo buferį užvažiavusi ant bortelio, vidurvasaris, liepos 15-ta, karšta, tvanku, prekybininkams, aptarnaujantiems surūgusius, užgaulius, pagiežingus klientus, kartais baigiasi kasos juostos, PK Orleną tinklaraštininkas tikiuosi pamokys kaip reikia dirbti ir nuo šiol pradės lankytis gretimoje benzo kolonėlėje, LUKOIL Baltija, Nemenčinės pl. …
  Gerai kai yra iš ko rinktis.

  • fredi, nueik pas psichiatrą. Arba bent jau pas psichologą. Savo paties labui. Na, dar ir artimiausios aplinkos, nes ką gali žinoti – gal vieną dieną nebepasitenkinsi masturbuodamasis raštu…

   • Dalius

    Va jums p. Račai tikrai reiktų nueit pas psichologą, nes pasidarėt labai pagiežingas ir nuo to blogiau tik jums, nes trumpinate savo gyvenimą, dėl visokių smulkmenų ir Fredžio keverzinių.

    O analogiška situacija man buvo dabar Čili picerijoje Vilniaus centre. Nuėjau su drauge – žmonių nulis (va štai krizė galvoju), tačiau vis tiek patarnauti normaliai nesugeba reikia laukti valandą laiko kol meniu atneš, ateis paklaust ką užsisakėm. Kai būna užsieniečių tai šokinėja aplink juos kaip musė aplink šūdą.

    • Daliau, jei norite galime susilažinti iš tamstos nekilnojamojo turto, kad aš gyvensiu ilgiau už jus

     • Dalius

      Galbūt, Dievo keliai nežinomi. ;)

   • Rimantas

    Man atrodo, kad pačio ir šitas įrašas ir komentaras — kur kas geresnis siuntimas pas tą patį psichiatrą.

    • Rimantai, jei tamstos komentaras buvo skirtas man, norėčiau išgirsti argumentus, kodėl tamstai „taip atrodo“. Nes, jei atvirai, tai esate panašus į fredį. Ir todėl suprantu, kodėl tamstai skauda širdį.

     • Lida

      Artūrai perskaitykite savo komentarus Fredžiui, Daliui bei Rimantui ir nurodykite BENT VIENĄ argumentą.

     • Lida, mano komentarai tamstos nuordytiemas asmenims, kaip taisyklė. būna atsakymas į asmeninio pobūdžio įžeidinėjimus bei užgauliojimus. Todėl ieškoti argumentų juose nereikėtų. Nebent manote, kad turėčiau aiškintis, kodėl esu su vienokios ar kitokios spalvos kelnėmis, kodėl esu socialistas, kodėl esu pagioežingas, ir t.t.

     • Lida

      Ir šis „mielam Sigiui“ ? http://racas.lt/stepas-dievas/#comment-18404

     • Lida, neabejoju, kad perskaitėte ir paties „sigio“ komentarą. O aš žaidžiu krepšinį…:)

     • Lida

      Na, tai iš dalies pateisina. Bet tik iš dalies :)

   • WU

    Artūrai, stipru :) Turbūt, ne man vienam šiandien prasta diena.

    • gato

     Šiandien (vakar jau) buvo bloga diena visiems panašu… Man tame tarpe :)

   • lv

    Gerbiamas Artūrai, o jus tikrai išprovokavo Fredžio komentaro turinys (tuščia kritika?), o ne pats *Fredžio* komentaras kaip toks…?
    Ar tikrai?
    Antruoju atveju — psichologai-psichiatrai tikrai pritars — jums labiau reikalinga psichologo pagalba, jei jau ji kažkam siūloma…

   • Juozas

    Aš manau, kad ponas Račas nevertas savo darbo, galima negerbti savo skaitytojų, bet ižeidinėti neprofesionalu net Fredį. Apsidžiaugsiu, jeigiu adminai išmes Račą iš savo serverio.

    • Juozai, deja tamstai pasidžiaugti neteks. Bet kartu su fredžiu galite pradėti savo tinklaraštį ir iš jo išmesti Račą. O ko aš vertas, tai čia jau ne tamstai spręsti.

     • Juozas

      Nevertėjo gintis, ten tebuvo jumoras, bet keista skaityti apie mandagumą ir seksualines užuominas Fredžio adresu iš to paties autoriaus. Žinoma, jeigu aš būčiau mandagus, tai irgi būčiau praignoravęs tą komentarą :)

     • Musė

      Aš jau seniai pastebėjau, kad Artūro replikos Fredžiui gan dažnai turi seksualinę potekstę, tik nedrįsau to garsiai įvardinti :) Bet, kaip sako Justas iš HK, nebūkime seksistai :)

     • Muse, meluoti negražu… tamstos naudojamas terminas “ gan dažnai“ neatitinka tikrovės. Ir pati tai puikiai žinote. Bet jau nebesistebiu. Būna juk patologinių melagių, ar ne? Tai, sako, liga…

     • Musė

      Gerai, keičiu „gan dažnai“ į „kartais“. Bet nepaneigsite, kad jokio kito komentatoriaus atžvilgiu tokios terminologijos nevartojate :))

     • Muse, „kartais“taip pat reikalauja argumentacijos…:)

   • Ar nereikėtų asmeninio tinklaraščio komentatoriaus laikyti lyg ir savotišku klientu ir su juo taip pat elgtis kiek galima mandagiau?

 • Artūrai, o jeigu dėl jūsų dabar Edviną atleis? Aš tikiuosi, kad ne ir dar labiau tikiuosi, jog Lietuvoje sunkmečio nebus, nors jau šis tas juntama… Kodėl Edvinas galėjo parodyti pirštu? Galimi keli variantai: per neapdairumą, jis nemoka kalbėti, yra nedrąsus, todėl, kad ką nors ištartų jam reikia nusiteikimo. Nors, taip, jis gali būti ir storžievis. Nežinia.

  • Ligita, manau, kad jei Edviną atleistų ir jis suprastų, kodėl jį atleido, jam tai išeitų į naudą.

   • Jei darbdavys kažkokiu būdu sužinos ir nepatingės sureaguoti, Edvinas gaus pastabą arba įspėjimą, už tiek iš darbo neatleis, užtarėjai galit nesijaudinti.
    O nemandagius aptarnavimo sferos darbuotojus tikrai reikia auklėti.

 • Ričardas

  Seniai nerašiau čia, bet sunku buvo nepastebėti fredžio ir Artūro apsižodžiavimą. O šiaip, kad nekiltų panašių situacijų siūlau paprasčiausiai lankytis NESTE, ten viskas automatizuota ir pirštais niekas nerodo.

  • nerijus

   Ričardai

   Tiksliai pastebėta ir aptarnavimas priklasuo tik nuo savęs :)

 • Kostas

  Tikriausiai kasininkas buvo iš šių metų neapsišvietusiųjų abiturientų laidos, jog nepažinojo p. Račo :) Nors gal per mažai šiais laikais Artūras per TV rodosi, kad kasininkai pirštais nerodytų. O mandagumu lietuviai niekad negarsėjo, tuo labiau šiais laikais, nes mūsų vaikams yra „daroma“ labai bloga įtaka, nuo kurios norima apsaugoti įstatymais :).

 • Pilkas įrašas – neturiu galvoj vertinamąja prasme – tiesiog neturintis daug vertės (bent jau man). O va komentarai – žymiai įdomesni. Jie ir išprovokavo parašyti.

  (1) klientų aptarnavimo kultūrą LT apgailėtina, nematau kaip dėl to galima būtų ginčytis; grižęs iš JAV gavau šoką, ir sakau tai neperdėdamas;

  (2) iš esmės, viskas, ką padarė įrašo autorius, tai paviešino įvykusį faktą; jei jis būtų ką apšmeižęs – kita kalba, šiuo atveju – galėčiau tai tik pagirti; kaip galime tikėtis geresnio aptarnavimo, jei nesiskųsime esamu?

  (3) gailestis žmogui, kurį nuskriaudė gyvenimas, nelygus akių užmerkimui į tau brukamą (darbo) broką (už kurį moki); suprantama, formaliai imant, privati įmonė gali pati nustatyti savo klientų aptarnavimo taisykles ir mes (vartotojai) tegalime balsuoti už ar prieš savo pinigais, tačiau dažnai dar efektyvesnis būdas yra vadybininko informavimas apie tavo lūkesčių neatikusį aptarnavimą;

  (4) visai kitas reikalas ši replika: „Daliau, jei norite galime susilažinti iš tamstos nekilnojamojo turto, kad aš gyvensiu ilgiau už jus“ – hello?

 • Aš tai pritariu Artūrui. Jei aš klientas, tai men ir turi taip aptarnaut, kad aš norėčiau grįžti. Man visiškai nesvarbu kuria koja pardavėjas išlipo šiandien iš lovos. Dabar gi būna kokioj kavinėj aptarnauja atsiviepusi padavėja ir pasijunti tarsi kaltas, kad ji turi dirbti tokį darbą. Paprasčiausia, jei dirbi tokį darbą, tai tau privalu su klientais maloniai bendrauti. Ir visiškai nesvarbu kas jis būtų ar žinomas žurnalistas, ar užsienietis ar šiaip paprastas mirtingasis.

 • A.G.

  Apie tokius darbuotojus, kaip Edvinas, kai žmogus ateina, sakykime iš darbo biržos (o kitokių ir negausi) į darbą blaivus, ar kur pakampėje galutinai neprisišvoja – ūkininkui būtų palaima.
  Štai iki kokio laipsio Lietuvos socialinė apsauga per 20 metų ištvirkino žmones – apsisvaiginimui duota, o kitkam ir nereikia.
  O šiaip taip, žmonės kaip reikiant yra velnių prisiėdę.
  Mąsto tik apie save ir niekas aplinkui daugiau nerūpi – kaip dėl jo elgesio gali kentėti kitas, ne motais. Iš vienos pusės.
  O iš kitos pusės – ir kenčiančių nėra. Nes neprisiėdusių velnių jau ir nebėra Lietuvoje… pragaro mašina jau užvesta.

 • nerijus

  Galvoju, kad tokį požiūrį suformavo patys darbdaviai.
  Juk nežinome, koks tas Edvinas darbuotojas? Gal, jis nuo ryto iki vakaro būdavo malonus, paslaugus ir taip, kokius keletą metelių. Tikėjosi, jog pakels atlyginimą ar pareigose? Tikėjosi, o išėjo taip, kad liko eiliniu kasininku. Ir tai egzistuoja daugelyje įmonių…Tai kam tos pastangos?

  Suprantama, jog pakaktų elementaraus mandagumo, bet…Gal, prieš Jus, Artūrai, buvo labai nemandagus klientas, kuris neteisingai užsipuolė operatorių ir neatsiprašė?

  Šiuo metu „madinga“ gązdinti“- nepatinka- išeik ir nesvarbu, kad prieš metus buvai įmonės „veidas“ ir perspektyvus…

 • Vytas

  Niekas uz tokius dalykus neatleidineja. Jie ir taip dirba, kaip atleistieji, todel taip ir elgiasi su klientais. Si situacija dar gana nieko, nereikia per daug isizeisti, buna ir blogiau, pvz. gali iskviesti apsauga jei turesi pretenziju, kad nedave cekio ir pan. Cia ne Anglija, kur su kasininku ir apie ora ir apie sporta gali pakalbeti, jau nekalabnt apie 10 aciu ir prasau…

 • Matotaupa

  Jei kasininkė parduotuvėje pasisveikina, nusišypso ir pasako „prašau“ paduodama grąžą – tai man jau būna malonus šokas…
  O kai buvau Švedijoje metus, tai toks šokas būdavo tiek kartų, kiek eidavau į parduotuvę. Tiesa, tik pirmą savaitę.
  O vėliau aš pats prieidamas prie kasininkės pradėdavau šypsotis ir pasisveikindavau kaip su sena pažįstama. Grįžęs į Lietuvą iš įpročio taip dariau, bet tada pardavėjos į mane skersai pažiūrėdavo su toooookiu nepatiklumu, kad teko greitai atprasti nuo tų „poniškų išmislų“…

  • Juozas

   Taip, ten skiriasi kultūra, kai aš ten papabandžiau būti mandagus ir atidarinėti duris moterims jas praleisdamas pirma savęs, tai irgi buvau sutiktas su nepasitikėjimu, gal pagalvojo, kad čia kažkokios diskriminacinės manieros.

   • nerijus

    Taip, Skandinavijos šalyse nelabai priimtina, jog moteris užleidžia vyrai pirma savęs :)

    • A.G.

     Įvažiavus į Švediją kažkada jau entąjį kartų – gidas mus perspėjo, kad įvažiavome į šalį, kur galioja žmogaus lygių teisių įstatymas… prašome jo nepažeidinėti… jokių praleidimų į priekį (moterų) ir t.t. ir pan.
     Tad mes ir juokais, tą įstatymą uoliai taikėme ir savosioms moterims.
     Taigi.
     Nors dabar jau jis vykdomas ir Lietuvoje, jei kalbame apie jaunimą, kuris nėra baigęs tarybinės mokyklos ir nėra buvęs nei spaliuku nei pionieriumi… nors dar toks įstatymas Lietuvoje nėra priimtas. Turiu omenyje, kad jaunimas labai diferencijuotas – jei moksliukas tai moksliukas, jei kulkturingas tai kulturingas, jei chamas tai chamas… dėl to ir kovojome, t.y. dėl „laisvės“ – ne tik vogti, žudyti, bet ir būti nevaržomu chamu…
     Joke kaip visda… bent aš tai šį žodį rašau su šypsena nuo ausies iki ausies…

  • GIGA

   Zadornovas kažkada juokavo.Sako,kaip nueinu Jūrmaloje į mažytę parduotuvėlskamba tik „ačiū“,“prašau“,“atsiprašau“ ir t.t.,Krasnojarske pardavėjai,sumušusiai prekes į kasą,pasakiau ačiū,tai sulaukiau komentarų -„ti mne escio pogovori…“:

  • Regis

   Visada pirmas pasisveikinu su bet kokiu žmogumi turinčiu su manimi kažkokių reikalų – ar tai būtų pardavėjas, ar įmonės administratorė, ar kaimynas, ar dar velniai žino kas. Malonu, kai man nusišypso ir maloniai atsako ir visiškai tas pats, kai nepasisveikina. Tiesiog suprantu, kad sutikau pavargusį žmogų (nebūtinai fiziškai). Žymiai svarbiau, kad tas žmogus kaip jam priklauso atliktų savo darbą. Jeigu tai kasininkė tai turi greit suskaičiuoti ir pasakyt sumą, paimt pinigus ir tiek žinių.

   p.s. yra toks patarimas, vieną gražią dieną pradėk į kiekvieną sutiktąjį žiūrėt kaip į žmogų, žmogų su savo džiaugsmais ir bėdomis, su savo gyvenimo patirtimi ir istorija. Tada suprasi, kad kiekvienas sutiktasis turi teisę būti toks koks jis yra ir ne tau spręst (nurodinėt) kokiu jam būti. Tavo teisė būti tokiu kokiu tu nori būti. Mano pasirinkimas būti maloniu, įsiklausančiu ir supratingu (kiek sugebu), net ir tada kai mane apšauks asilu ar idiotu. Ir nors ir šimtas pardavėjų iš eilės nepasakys laba diena (ir/ar nenusišypsos), man bus visiškai tas pats. Tai mano nusistatymų nepakeis.

   p.p.s. dėl bendro lietuvių kultūros lygio galima tik pritart, žemokas jis. Deja.

   • max

    visiškai tau pritariu, tą patį metodą „praktikuoju“ ir jis pasiteisina 100 procentų. Pastebėjau, kada mandagiai pasielgi (pasisveikini, kreipiesi Jūs) į žmogų , kuris lyg yra žemesnio lygio (visuomenėje taip nusistovėjo) tai jis net pasimeta, nežino net kaip elgtis. Gi jis taip pripratęs, kad į jį kreiptūsi TU, nesisveikintų, be progos apšauktų. Apskritai, manau, kad viską pirmiausia reikia pradėti NUO SAVĘS.

   • Marius M

    pritariu, pats taip elgiuosi ir jei jau taip atsitinka, kad kokia kasininkė parduotuvėje palabinta ir nenusišypso, tai manęs nė kiek neerzina, reiškia nepavyko žmogui nuotaikos praskaidrint (dažniausiai pavyksta, pakanka nuoširdžiai pasisveikint, nusišypsot, padėkot)…

 • Matotaupa

  P.S.
  Artūro vietoje aš tam jaunuoliui irgi būčiau parodęs pirštą…

  • nerijus

   Arba, penkių pirštų kombinaciją, liaudiškai vadinama- špygą, tau pinigų ir dar, viršininką pakvieskit :)

 • giedrius

  Artūrai,

  o gal būtų užtekę aprašyti atvejį neminint degalinės vardo ir vaikino???

  • Giedriau, bet juk esmė ir buvo vaikinas!!!!

  • Juozas

   Matyt labai norėjosi atsikeršyti, kasinikas matyt būtų papasakojęs kitą istoriją. Aš irgi nemanau, kad yra labai kinu kaltinti nepaliekant galimybės apsiginti.

   • nerijus

    Juozai, jam yra puikios galimybės apsiginti- rašyti čia.
    Artūras, gryždamas po darbo, užsuks degalinėn ir pasakys:
    -Edvinai, užsukite į racas.lt tinkliaraštį, paplepsėti :)

 • mdxacuk

  Suskaičiavau taškus pusę 10 val. 30 min. Rezultatas 70:4 p. Račo nenaudai. Vis dėlto žmonės dar sugeba atskirti pelus nuo grūdų.

  • Matotaupa

   Apie ką jūs čia?

 • Petriukas

  Na žinot, nenori – nedirbk. Nemoki – nedirbk. Nesugebi su klientais maloniai bendrauti – nedirbk aptarnavimo sektoriuje. Kai moki nemažus pinigus už prekę ar paslaugą, tai mažiausiai ko nori – chamiško aptarnavimo.

 • mdxacuk

  Suskaičiavau taškus 10 val. 30 min. Rezultatas 70:4 p. Račo nenaudai. Vis dėlto žmonės dar sugeba atskirti pelus nuo grūdų.

  • mdxacuk, apie ką tamsta čia kalbate?..

   • Musė

    Apie gerų ir blogų komentarų santykį. Išvados akivaizdžios.

    • mdxacuk

     Muse, gal klausėjams neaišku, kas yra pelai ir kas grūdai?

   • mdxacuk

    Čia aš apie vertinimus geras/blogas. Dabar santykis jau tikriausiai bus pasikeitęs. Pažiūrėsim kaip bus dienos pabaigoj.

  • nerijus

   Suprantama žmonių reakcija: žurnalsitas, žymus, įtakingas žmogus- A.R., dėl to ir daugiau minusų, nei pliusų.
   Bet žiūrint iš jo pusės, kaip eilinio piliečio- suprantama :)

   Kas dėl Skandinavijos- kodėl nesišypsoti ir dešimtis kartų pasakyti- ačiū, kai žmogus noriai dirba darbą už kurį, solidžiai mokama. Jei apsilankytumėte privačioje įmonėje, kur dirba šeima ar pan. manau, kad Jums meiliai šypsosis ir dešimtis kartų sakys- ačiū.
   Tame ir skritumas.

 • mdxacuk

  Valinską už chamizmą žurnalistai pribaigė per kokią savaitę. Įdomu kelių dienų prireiktų pribaigti p. Račui, jei jis per klaidą atsidurtų panašiam poste?

  • nerijus

   Varnas varnui, akies nekerta…
   :)

  • Lida

   Tai, kad „gyvai“ (t.y. televizijoje), A.R. atrodo toks ramus, išlaikytas ir išmintingas – nors prie širdies dėk. Kai paskaitinėjau jo komentarus čia – tai man buvo šokas – arogantiškas, įžeidus, kerštingas, neklystantis, puolantis į asmeniškumus, iš visų reikalaujantis argumentų dėl bet ko, pats nenurodydamčas jokių :/

   • A.G.

    Taip jau būna.
    Man žmona irgi kartais pasako – tu tik kitiems labai geras…
    Tad gal mes ne kiti…

   • Lida, pageidaučiau ir iš tamstos argumentų, iliustruojančių teiginį „pats nenurodydamas jokių“. :))
    Antraip laikysiu jus frede

    • Lida

     Laikykite, jei norite :) Mano komentaras aukščiau > žiūr. Liepa 16, 2009 12:53 vakare.

    • Lida

     Su teiginiais „arogantiškas, įžeidus ir t.t.“, kaip supratau, sutinkate ir iliustracijų net neprašote ;)

 • Aras

  Tik perskaičiau ir į situaciją pažvelgiau kitu kampu. Vaikinas, aišku, – stuobrys darbe. Bet kas dėl to kaltas? Visi komentavusieji gina arba puola vyruką, o gal kaltas, vis tik DARBDAVYS?! Ar jums teko kada skaityti darbo tvarkos taisykles? Pasirašyti dėl jų tai visiems tenka, bet kad darbdavys pasirūpintų, jog darbuotojas jas perskaitytų, įsigilintų, man neteko matyti niekur ir niekada. Neabejoju, tam vaikinui buvo puse sakinio paaiškinta kaip elgtis su kasos aparatu, kur kokią prekę išdėstyti, o toliau sukis kaip išmanai. Darbdaviai beveik niekur neinvesuoja į darbuotoją, tik sunkia iš jo.

 • max

  iš viso to darytinas dvi išvados:

  a) Artūras jau nebegeria kavos Statoile
  b) Artūras daugiau nebesipils degalų PKN Orl

  kas dar liko – Lukoil (Rusiškas kapitalas !!!) ir Neste
  Pasirinkimas ne itin didelis.

  O jei rimtai, vieno nesuprantu – nors nugyvenau nemažai, bet kur benueisiu(degalinė, kavinė, parduotuvė) visur mane maloniai aptarnauja. Gal man kas ant kaktos parašyta? Jei rimtai, tai reikėtų pirmiausia būti pačiam mandagiam (čia ne apie Artūrą), tik tada reikalauti to paties iš kitų.

  • Juozas

   Aš irgi pastebėjau, kad mane mandagiau aptarnauja, kai pats būnu mandagus. Manęs nestebina, kad žmones stokojančius bendravimo kultūros aptarnauja be šypsenos. Parduotuvėse labai dažnai pasitaiko, kad kasinikė krapštosi prie aparato ir niekas ten neina, o stovi kitoje eilėje, juk nebūtų labai mandagu pasirodyti gudresniam už kitus ir eiti raginti kasinikės greičiau kapstytis ir dar tikėtis kažkokio išskirtinio mandagumo atsako.

 • Regis

  Skaitau ir skaitau Fredžio komentarą ir nesuprantu kas jame galėjo iššaukti tokią gerb. Artūro reakciją. Iš kitos pusės objektyviai žiūrint yra kitų Fredžio komentarų už kuriuos galima smarkiai supykti.. „surūgusius, užgaulius, pagiežingus klientus“ Fredi, tau irgi tai tinka, jeigu ką (kartais).

  „nueik pas psichiatrą. Arba bent jau pas psichologą. Savo paties labui. Na, dar ir artimiausios aplinkos, nes ką gali žinoti – gal vieną dieną nebepasitenkinsi masturbuodamasis raštu…“

  galima pasakyt tik tiek – šis komentaras nevertas būti racas.lt, kad ir kaip keistai tai skambėtu.

  p.s. belieka tik kartotis, anksčiau ar vėliau tinklaraščio šeimininkas bus priverstas suformuoti laukiamų ir nelaukiamų komentarų kriterijus ir juos paaiškinti. Būtų pakankamai logiška jeigu ir pats šeimininkas jų kažkiek laikysis, arba visa tai prie ko mes visi daugiau ar mažiau prisidedame po truputi pasidarys panašiu į delfio lygio spjaudyklę.. kur pagrindinis tikslas kuo tiksliau ir gausiau apspjauti ką nors (nepavykus patį save)..

  • Juozas

   Man kažkaip akivaidu, kad Fredžio komentarai tėra kandus jumoras ir jis kiekvieną kartą apsidžiaugia, kai Račas apsikvailina neadekvačiai atsakydamas, tas jį skatina toliau tyčiotis. Negražu naudotis prasta žmogaus nuovoka ir jį provokuoti, už tai derėtų Fredį pabarti, bet išmintingas žmogus adekvačiai pajuokautų, arba praignoruotų pašaipas, jeigu nesugalvotų kokio bajerio.

   • Juozai, o man akivaizdu, kad mūsų supratimas apie tai, kas yra humoras, iš esmės skiriasi. O tamstai asmeniškai jau berods esu sakęs – nebandykite būti panašus į fredį. Neduota tamstai…

    • Lida

     Na vėl skaitau tą fredžio komentarą ir šiaip ir anaip, na lyg ir nėra jis įžidžiantis ir jau tikrai nėra pagrindu tokiai neadekvačiai reakcijai. Čia jau, matyt, kažkokie asmeniškumai.

    • Juozas

     Retai pavyksta sėkmingai pajuokauti, bet ir nebandau būti panašus į Fredį, nes nemanau, kad ten labai juokinga. Nesinori aštrinti šitos tėmos, kai prasideda asmeniškumai, bet ir įrašas provokuojantis asmeniškumus: Vita, laikas, vardas. Lygtai čia yra kaltinimas žmogui, kuris neturi galimybės apsiginti ir papasakoti savo istorijos. Kadangi tai yra neteisinga, tai ir atsiranda gynėjų, panašiai kaip Paksą gynė vadinami runkeliai, ne del to, kad jis buvo teisus, bet del to, kad jis buvo puolamas neteisingai.

   • Regis

    Nežinau, Juozai, nuo kada čia lankaisi, patikėk Fredis buvo ir bariamas ir apjuoktas, ignoruotas ir netgi pašalintas. Žmogiškai Artūrą galima suprasti. Skirtingai nuo mūsų visų jis yra žinomas, užsiėmęs žmogus, prie visų savo darbų savo noru neatlygintinai veda asmeninį tinklaraštį. Kiekvieną kart sulaukus ne į temą, ne argumentuotų, užgaulių komentarų gali ir neišlaikyti nervai. Ypatingai jeigu susiduri su sistemingu kenkimu. Tačiau, mano galva, jis tiesiog negali leistis žemiau tokių komentatorių. Kad ir vardan to, dėl ko jis daro šį darbą (veda tinklaraštį). Vardan to tinklaraščio kokybės. Kas be ko tai tik mano asmeninė nuomonė.

    Beje tikrintis pas psichiatrą galėtume ir kolektyviai. Tinklaraščio autorius su visais komentatoriais :)

    • Kitaip sakant, siūlai Artūrui organizuoti komentatorių sąskrydį psichiatrinėje ligoninėje? :)

     • Valentinai, puiki mintis! Būtų grandiozinis reginys tūkstantmečio Lietuvai!! :D

     • Regis

      Kodėl gi ne? :) Tuo pačiu pasitikrintume pas specialistus. Išaiškėtų ar tikrai tik Fredis turi problemų :)

     • Lida

      Tikrai svarbi priežastis savo psichikos patikrinimui :)

     • Gal Fredis yra vienintelis normalus čia?

     • Lida

      Tokio pavojaus atmesti negalima.

     • Regis

      O gal Fredis ir yra koks psichiatras? Tikrina mus?

    • Aš tai siūlyčiau Artūrui nekreipti į Fredį dėmesio ir pastarasis net pamėlynuotų, kad tapo toks neryškus, nors taip tirštai pasisako.

     P.S. Šaunusis Fredi, čia mano nuomonė. Patikėk manim. Niekam nepataikauju.

     • Ligita, nekreipčiau dėmesio, jei jis savo komentarus purkštų dažais ant savo kambario sienų. Kadangi jis teršia čia, nereaguoti negaliu. Be to, matau, kad reakcija turi teigiamų rezultatų. Jei per keletą metų fredis supras, kad teršti viešose vietose negražu, manysiu, kad stengiausi ne be reikalo. Kita vertus, jei niekas nesikeis, sprendimas labai paprastas. Jau išbandytas, ir veikia:)

    • romas

     Visiškai psichiškai sveikų yra tik apie 5proc. Todėl tokia akcija tikrai labai prasminga:)

     • Turbūt pateptieji patenka į tuos 5 proc.:) Vargiai ten beįsibraučiau… Žodžiu, jau ruošiuosi drapanas x)))

     • romas

      Gal kokie kosmonautai?

     • Lida

      Tk 5 proc. prieš 95 – tai nukrypimas nuo normos, ty tie 5 proc. yra nenormalūs, kadangi kalbam apie psichiką – psichiškai nenormalūs :)

     • Visai galimas variantas :D

     • gato

      Romai, labai įdomu iš kur imate tokius duomenis, gal galėtumėt pateikti šaltinį?

     • romas

      gato, tikrai neprisiminsiu iš kur. Bet mes čia, kiek suprantu, visi juokavom :) Buvo pasiūlymas surengti komentatorių sąskrydį psichiatrinėje. O šiaip, gal ir ne toks tikslus tas skaičius, bet be kokio nors sutrikimo (kompleksų, neurozių, depresijų ir pan.) žmogų yra sunku surasti.

     • nerijus

      romai
      Norėjote parašyti suprasti?

      Sąskrydis psichiatrinėje? Turiu neblogą pažystamą, kuri prižiūri „Napoleonus“ ir jų žirgus, tai paprašyčiau, kad suorganizuotų minkštesnę palatą ( kur sienos pliušinės ) :)

      Be to, gaučiau „visraktį“ nuo visų linksmadvario durų :)

     • gato

      Romai, taip ir pagalvojau, kad juokaujat, tik norėjau pasitikslinti. Juk pasitaiko ir tokių naivuolių, kurie prisiskaito visokios populiaros literatūros ir patikėję pradeda kartoti kitiems, apskritai nelabai skirdami psichikos sutrikimus nuo paprastų psichologinių problemų. Smagu, kad jūs ne iš tų. :)

 • Laaaaabai įdomi diskusija. Tiesą sakant dėl tokios diskusijos, mus taip visur ir dulkina. Jei kažką studijuojantis bandelių ar bendzino pardavėjas yra ant tavęs padėjęs, kodėl kažkas daro prielaidą, kad jis nebus padėjęs kai dirbs pavyzdžiui seime. Tiesa tada jo ginti turbūt niekas nenorės, bet ir nereikės. Nes jis bus padėjęs. Nes studijų laikais, degalinėj, to išmoko.

  • Matotaupa

   Respect.

 • Nesupratau

  Toks įspūdis susidaro, kad gerb. pašnekovai dėl kažkokių susidariusiu asmeninių antipatijų choru sutinka, kad netinkamas savo pareigų darbe atlikimas yra puiku.
  Faktas: nemalonu būti prastai aptarnautam.
  Faktas: nėra tokių kuriems patiktų prastas aptarnavimas.

  2×2=4

  Tai apie ką čia diskutuoti?

  Skųsti(s) nėra malonu. Bet reiškiant nepasitenkinimą yra galimybė, kad tai pasikeis. Kita vertus, jei nemandagų Maximos kasininkės elgesį nurašysi į „nemalonumai namuose“, tai po kiek laiko jau reikės tos pačios kasininkės atsiprašinėti, kad pas ją stovi eilėje.

 • Musė

  Aš pati nuolatos šaipausi iš autoriaus, bet kai taip visi užpuola, tai jau net man nebesmagu.
  Šiaip pastangos kovoti už geresnį aptarnavimo lygį nėra blogos ar smerktinos. O šis kategoriškas įrašas matyt gimė „ant karštųjų“, vos grįžus iš „įvykio vietos“.

  Mane retkarčiais irgi koks naglas barmenas ar autoserviso mechanikas taip iš kantrybės išveda, kad norisi ne tai kad kažką pikto apie jį parašyti, bet tiesiog vietoje išsitraukus šautuvą jį nušauti – pykšt pokšt. Arba dar labai knieti kokiam šlykštukui, pavojingai automobiliu užlindusiam prieš nosį, į užpakalį specialiai įvažiuoti.

  O čia žmogus tik piktą rašinėlį parašė.

  • Lida

   Pats rašinėlis, tai didesnio dėmesio nevertas, autoriaus reakcija į komentarus „veža“ :)

  • Regis

   Muse geriau neimk šautuvo ir jokių pykšt pokšt. Taip problemos nesprendžiamos ;)

 • Fredis*

  1) prisimmenu prieš keliolika metų į įstaigą kurioje dirbu įžengė Georgijus Dekanidzė, Boriso tėvas. Vaikinukui, ką ten vainukui, vyrui iš stuomens ir liemens, kontaktavusiam su Vilniaus įžymybe, drebėjo rankos, jis buvo netekęs žado, trumpam prarado kalbos dovaną. Dabar pabandykite įsivaizduoti situaciją vakar PKN Orlen’o degalinėje Nemenčinės plente…
  2) taip jau susiklostė, kad pas mus dar nepriimta, jog vyras šypsotųsi vyrui, būtų tarpusavyje mandagūs ir paslaugūs. Tai būna labai retai, abu kontaktuojantys turi būti išsilavinę, simpatingi, aukštos erudicijos žmonės.
  Šiandien į šią aplinkybę, manau, atkreips švedų parlamentarai, visuomeninių, politinių partijų atstovai ir pasakys Daliai Grybauskaitei ką apie mus galvoja, kokie mes esame tamsuoliai ir nevėkšos.

  P.S. manau, kad visi gerieji pokyčiai mūsų laukia ateity, mes dar tik kelyje.

  • Taip ir matau kaip susitinka Artūras ir Fredis ir abu vienas kitam šypsosi, yra paslaugūs. O kodėl ne? Abu yra išsilavinę, simpatingi, aukštos erudicijos žmonės :)

   • WU

    Įdomu, ar fredis sutikęs Artūrą gatvėje (čia tuo atveju jei Artūras ištiesų nežino fredžio tapatybės) ištiestų ranką ir pasakytų: „labas, aš fredis“? :)

 • Pingback: Krizė įsibėgėja? « Simocha's Blog()

 • mdxacuk

  Nu va, nepatingėjau suskaičiuot taškus vakarop, kaip žadėjau. Nepalankių/palankių vertinimų santykis 210:10 p. Račo nenaudai.

  • Lida

   Velnias, tie palankūs neviršija 5 proc. (žiūr. romo komentarą apie psichiškai sveikus :)

  • nerijus

   mdxacuk

   Galvojau, jog neprisiminsi? :)
   Pagarba :)

   Kas dėl tokio skirtumo tai, komentatoriai labai vieningi, tik to neparodo komentuodami :)
   Supraskim ir Artūrą, jam buvo sunki diena…

 • A.G.

  Pirmiau kiekvienas, tur būt, išsiaškina sau ko jis nori iš kito.
  Na, kad nežudytų, nevogtų, nemeluotų – savaime aišku.
  O dėl šypsenos. Aš pvz. nenoriu, kad savininkas pardavėją priverstų su manimi sveikintis, man šypsotis (juk ją namuose gal muša alkoholikas vyras, išeina į darbą palikusi alkanus vaikelius ir t.t. ir pan.).
  Kai man viskas einasi aš pvz. einu kaip ant sparnų – nuotaika gera, bendravimas super. Tuomet taip. Tuomet vaidinti labiau susirūpinusį už JAV prezidentą… suraukus antakius save sulaikyti, išlaikyti stabilumą, piktumą (juk manoma, kad tik tokius gerbia… į akis taip… bet žmonės viską gerai supranta ir kaip sakoma geriau negirdėk ką jie apie tave šneka jei šneka -labai nuliūsi).
  Nors kapitalo visuomenėje jei ne konkurencija – niekaip nagų žmogelis netiesų iš saujos ir šypsenos nesulauktum. Tik tas dar žmones ir gelbsti – tik konkurencija, kai kalbame ne apie kūrėjus (žmones), bet kai kalbame apie verslinykus, vartotojus, t.y. tą visą brudą visuomenėje…

 • Fredis*

  Nieko nėra baisiau už išsisėmūsį tinklaraštininką, ką, išseko temos? Negi sunku dar papasakoti nuotykių kaip brangu buvo Palangoje nakvoti, ar ne taip pažiūrėjo, ne tą pasakė per dieną nusiplūkęs mūsų tautietis Edvinas?
  Juk buvo vakaras, pati tvankuma, apie 18-20h dirbantiems žmonėms užeina krizė, mieguistumas, juos faktiškai reikėtų už pažastų išvilkiti į poilsio kambarį atgaivinti. Taip negrabiai kibti prie dirbančių žmonių paslaugų sferoje yra begėdiška ir negražu, man apskritai kyla įtarimas, kad mes esame ne jokia tauta, o pavienių irzlių (vienas ypatingai irzlus) individų sambūris, anksčiau gentys, dabar tik individai. Net TTP skyla! Įkurta „Ąžuolų“ frakcija, Antanas Nedinskas nuėjo su Arūnu Valinsku, išmintingas politikas, toli nueis, bet apie tai irgi jokių įrašų, gal užmigote ?

  • nerijus

   Naujadaras- nusiplūkęs, kaip Edvinas :)

  • nerijus

   Fredi, kiek tamstai Artūras moka, kad jo nekęstumei?
   :)

   Esu nusiplūkęs, kaip edvinas, tad…einu ilsėtis :)

  • Matotaupa

   Fredi,
   Ar jūsų dviračio padangos gerai pripūstos?
   Nevaikščiokite arti namų stogų atbrailų – varveklis gali nukristi ir sužeisti, kaip japonę ar kinietę prieš keletą metų.
   O gal jums viduriai užkietėjo?
   Man taip būna, žinau gerą receptą, jeigu ką.

  • Regis

   „Nieko nėra baisiau už išsisėmūsį tinklaraštininką“

   yra, Fredi. Išsisėmęs komentatorius kuriam vis kažko pritrūksta, kad žengt vieną nedidelį žingsnį evoliucijos kryptimi ir patapt NEišsisėmusiu tinklaraštininku (bet kuriam laikui).

   Fredi, iškilmingai pasižadu pirmas apsilankyti tamstos tinklaraštyje (jeigu niekas neaplenks) ir kokia nors forma ten pridergt (kultūringai ar ne). Juokauju žinoma (dėl pridergimo). Tačiau užuominą manau supratai.

   Siūlau visiems draugiškai paraginti Fredi išdryst sukurt kažką alternatyvaus A.Račo tinklaraščiui.

   • Regi, paaiškink man kvailam, kodėl tik po Seimo rinkimų buvo sekamas kiekvienas A.Valinsko mimikos raumens krustelėjimas, o po pusmečio „Ąžuolų“ frakcijai nulis dėmesio?
    Jūs tikėjotės, kad Kirkilas yra gerai ir būtų laibai natūralu tęsti gerus Kirkilo darbus, būtų visai natūrali Valinsko, DP, socdemų sąjunga? Ne su tais gerbiami Arūnas, Inga ir tiesiog Antanas nuėjo?

    • Regis

     Kas jūs, Fredi? Nejau vėl socialistų pėdsakus atseki.. Nepradėk, tikrai neužkibsiu ant tamstos kabliuko.

     Dėl asmeninio tinklaraščio neapsimesk, kad negirdėjai. Turi gerus šansus (prieš tai padėkodamas gerb. Artūrui už reklamą) savo mintis paskleist plačiau ir aiškiau. Ir apie G.Kirkilą, ir apie A.Valinską, kad ir tą patį A.Nedzinską.

    • romas

     Fredi aš sąsajas kurčiau tokias:
     TPP frakcija vilioja Žiemelį, TPP frakcija siekia susiekimo ministro posto, įkuriama Ąžuolo frakcija, Valinskas turi stalčiuje medžiagos, Valinskas susitaria su liberalų sąjūdžiu.
     Pasekoje lieka viskas kaip buvę ir TPP frakcijos kalbėjimo tonas švelnėja:)

     • nerijus

      romai, tikras sąmokslininkas :)

      Bet tikiu, kad pasakėte nemažai tiesos…Sprendžiat iš Valinsko elgesio, tai spėju, kad Ąžuoliukai šliesis prie Liberalų sąjūdžio, o Stomą paliks su TPP.

  • Fredi,
   Šiuo atveju tu neteisus, nes tema kaip valdininkai sprendžia savo seksualines problemas už biudžeto pinigus yra svarbi, aktuali ir verta Artūro Račo klaviatūros.

   • Darius Kairaitis atsakė į visus klausimus, net nematau dėl ko diskutuoti, beje, šis valdininkų veiksmas puikiai atitinka socialistų ekonomikos gaivinimo planą – didinti valstybės užsakymus privačiam verslui, nemažinti valdininkų atlyginimų ir pan.. „Neolitas“ sumokės į biudžetą pelno, pajamų, Sodros, PVM mokesčius ir ekonomikos ratas pamažėle suksis…

    • Auksinis kardas

     O jeigu taip patikėtas valstybės lėšas laidyti labiau pagal paskirtį – mokestinių prievolių tai anaiptol nepablogina :-)

     Tikiuosi, Fredi, kad aukščiau pasisakei bent jau su ironijos atspalviais, nes rimtu veidu kalbėti apie tai, kaip merdinčių biudžetų švaistymas jiems gelbsti – neišeina.

 • Simka

  Odesa. Daržovių ir vaisių parduotuvė. Stambi pardavėja su peroksidinėm garbanom. Renkuosi citrinas, bet vis negaliu sugalvoti ar vakare teks gerti tekilą ar ne, ji atsistoja tuo parodydama, kad laikas man išsirinkti. Aš apsigalvoju, einu link durų, bet tada suprantu, kad tai klaida ir grįžtu atgal pora žingsnių. Pardavėja jau sėdi. Veidas pasisuka į mane ir ir : …“ ja bl** vtaroj raz nibudu stavat!“
  Lietuvoje viskas ok, čia gal su amžium priekabumas atsiranda.. :/

  Nekenčiu, kai Rimi išsekusi pardavėja man sako:“ ačiū, kad pirkote Rimi.“

 • Išrankus, bet neišlepęs.

 • gato

  Šiandien man kaip tik pasitvirtino posakis kaip šauksi taip atsilieps. Pietavom Čili picoj ir paprašiau vandens iš krano. Iš pradžių padavėja griežtai be šypsenos atsakė, kad neturi. Su šypsena atsakiau, kad vandentiekis tikrai pas juos yra prijungtas ir negali neturėti. Ji kiek sušvelnėjus (bet dar be šypsenos) pasakė, kad negali, jiems neleidžia. Aš su šypsena pasakiau, kad jie tikrai gali, kad žinau higienos reikalavimus ir tas nėra draudžiama (blefavau, turiu prisipažinti, nežinau kaip yra iš tiesų). Tada ji jau su šypsena metė paskutinį kozirį „bet mes su juo indus plaunam“… Man (ir jai) pasisekė, kad buvau labai geros nuotaikos. Jei ne mano šypsena bijau, kad būtumėm susipykę ir daugiau niekada niekada nebedraugavę. :) Aš gavau savo vandenį, ji per visus pietus šypsojosi ne tik mūsų kompanijai, bet ir kitiems. Labai savim didžiuojuosi :) Gero savaitgalio!

  • nerijus

   O į vandenį nebuvo prispjauta? :)

   Rizikuojate, gato, rizikuojate :)

   Su maisto gamintojais ir jų pateikėjais, geriau nesipykti :)

 • Kaip svečiui patiko nenuginčijama mdxacuk aritmetika.
  mdxacuk Liepa 16, 2009 8:03 vakare … Nepalankių/palankių vertinimų santykis 210:10 p. Račo nenaudai.
  Kaip ir prieš 500 metų teisūs ne tie, kurie teisingi, bet tie, kurių daugiau. Mandagus aptarnavimas- atgyvena.
  TAIGI, SAULĖ TIKRAI SUKASI APIE ŽEMĘ

 • Linas

  Labai teisingai. Būtų gerai, kad daugiau žmonių atkreiptų dėmesį į chamišką elgesį su klientais ir kažko imtųsi. Nes nutylėjus tai niekas gi ir negerės.

 • Arunas

  O man atrodo , kad si situacija atspindi aptarnavimo kultura visoje Lietuvoje . Tokiu kaip Edvinas ne vienas ir ne du . Tikekimes ir mes neuzilgo iprasime sakyti atsiprasau ir aciu ne tik aptarnaudami klientus , bet ir praleisdami ar uzgaudami kita zmogu gatveje , ar kitoje panasioje situacijoje . Aciu