Gediminas Stanišauskas grįžo į „žurnalistiką“

… Atsiverčiu šiandien „Valstiečių laikraštį“, žiūriu ir savo akimis negaliu patikėti: ketvirtame puslapyje šalia man puikaus L.Pečeliūnienės komentaro didžiulis straipsnis, pavadintas „Vyriausybė jau pasiekė dugną?“, kurio autorius – nepatikėsit – buvęs R.Dagio vyriausiasis specialistas ryšiams su „Respublika“ – Gediminas Stanišauskas.

Tas pats Gediminas, kuris viešai apsimelavo ir po to tyliai tupėjo po lapais, neturėdamas drąsos nei atsiprašyti, nei patvirtinti tai, ką anksčiau buvo sakęs.

… L.Pečeliūnienė šalia esančiame komentare labai teisingai pastebi, kad tokių kaip R.Dagys „reikėtų per patrankos šūvį nebeprileisti prie socialinių reikalų“. 

Aš lygiai tą patį pasakyčiau apie Gediminą – tokių kaip jis per tris patrankos šūvius reikėtų neprileisti prie žiniasklaidos.

Ir pats Gediminas savo paskviliu tai puikiai paliudija: tik tokie „žurnalistai“ kaip jis gali per du trečdalius puslapio gvildenti temą kaip premjeras A.Kubilius neatsakė į klausimą, cituojant patį Gediminą, „ar ne gėda A.Kubiliui, žiūrėti pensininkams į akis, kai mažinant „Sodros“ ir valstybės biudžeto deficitą  ieškoti išteklių pirmiausia reikėtų „apkarpant“ energetikos monopolininkų apetitą“.

Ir išgvildenęs šią aktualią temą, išvadą Gediminas daro tikrai vertą R.Dagio patarėjo vardo: „Premjero atstovui spaudai R.Jasiulioniui lengviau pačiam vaidinti muilo operose nei patarti A.Kubiliui, kaip žiūrėti pensininkams į akis“.

Atsargiai drįsiu spėti, kad Gediminas R.Dagiui lengvai patarinėjo, kaip į tas akis reikia žiūrėti.

Tik niekaip nesuprantu, ką tai turi bendro su žurnalistika ir kur čia tas dugnas?

P.S. Beje, A.Kubilius ir R.Jasiulionis (nors jis, švelniai kalbant, tikrai nėra pats geriausias atstovas spaudai) būtų kvaili, jei būtų bandę ką nors atsakyti į Gedimino klausimą…

(9 balsų, vidurkis: 3,56 iš 5)
Loading...
 • aušra maldeikienė

  na nors užmušk, GA, niekaip nesuprantu, kas Tave taip sudomino Pečeliūnienės minčių kratinyje? Rauda dėl studentų, kuriems nenuovokioji Sodra nemoka, tiek keik norėtųsi? etc.etc.etc.

  • mdxacuk

   Kratinys tikriausiai geras dėl vienos ten paminėtos pavardės. Palankūs žurnalistai patinka ne vien Kubiliui.

 • lv

  O Pečeliūnienė nepasidžiaugė, kad Dagys tik per patrankos šūvį nespėjo atšaukti karių iš iš Afganistano ir Irako…?

 • Skambina man šiandien iš vieno labai gerbiamo laikraščio, kuriam vadovauja labai gerbiamas redaktorius, reklamos vadybininkė ir sako:
  „Gal norėtumėte bendradarbiauti su mumis reklamos srityje? Gal reikia žurnalistinės pagalbos informuojant apie jūsų prekes ir paslaugas?“ Štai tokia ta ir žurnalistika.

  Kitas pavyzdys, kurį šiandien mačiau per kažkurios bulvarinės, publicistinės laidos anonsą. Paima „žunalistai teisėjo Furmanavičiaus ar tai mamą, ar tai žmoną, nuveda prie Kedžio sesers teisėjos Venskienės kabineto durų, įjungia kamerą, pabeldžia į duris ir laukia kas bus. Primena kaip Lietuvos Rytas nuvesdavo Prudnikovui „anūką“, įjungdavo kamerą ir filmuodavo kas bus. Visi jie degs pragre, o pirmoji tarp visų – Janutienė. :)

  • nerijus

   Pire ko čia Janutienė ir teismo durys?
   Ne tą „bulvarą“ žiūrėjote…
   Pažiūrėkite kitos TV…
   Gal bus aiškiau ir niekam nieko nereikės deginti..
   Ir iš vis…Ši istorija užsitęsė.
   Kodėl naudinga vilkinti tyrimą ir klaidinti visuomenę skirtingais reportažais per skirtingas TV?
   Jei Lietuvos Daliai, dėl Valinsko ( be jokio tyrimo )- viskas buvo aišku, tai kodėl neaišku Valantinui?
   Atsirado liūdytojas, kuris matė teisėja su mažametės motina, mažamete ir Furmanavičiumi. Parodė net butą, kuriame, neva, lankėsi. Kodėl Valantino „brigada“ nepaima teismo orderio ir bute nepaieško pirštų atspaudų?
   Janutienė vaikų neniekina ir nežaloja. Nebent, Valentinai, Jūs vaikais laikote suaugusius?
   Tai gal ne jai degti pragare?..
   Jūsų emocijos, pastaruoju metu, lenkia Jūsų talentą- protą :)
   Nepasiduokite provokacijoms :)

   • lida

    Na nežinau, nerijau, šiaip žmonės bute bent jau dulkes pasišluosto. Ar jūs apie naujų nuomininkų pirštų antspaudus kalbėjote ? Butas tai buvo žinomas visada.
    O vilkina tyrimą ir klaidina visuomenę skirtingais reportažais per skirtingas TV kas ?
    Dalia Valinską nuteisė ir pasodino ?

    • nerijus

     lida

     Niekas nieko nenuteisė. Pateikiu, kaip pavyzdžius, kaip visuomenei viskas pateikiama- dviprasmiškai.

     Sakote- dulkes…Jau taip kruopščiai išsivalo, kad net tarakonui nelieka galimybės išsisukti kojos?.. Nebūna taip…

     Jei žiūrite TV, skaitote spaudą, informacinius tinklapius- turėtumėt žinoti.
     Čia teismas, kad vykdoma apklausa?

     Jus sunku suprasti. Esate dviveidiška asmenybė. Vieną dieną sriubčiojate, kad Grybauskaitė vos ne vos šventoji, o sekančią- aimanuojate ir purškiate, kad ne tokia ji ir šventa?..
     Čia, Jums, viskas priklauso nuo orų prognozės ar nuo darganoto oro? Niekaip nesuprantu?..

     • nerijau, bėda ta, kad skirtingos žiniasklaidos priemonės avansu save įvarė į Prokrusto lovą. Kai be galo didžiavyriškai užsiimi poziciją, kad Lietuva nuo seno pedofilų valdomas kraštas, gana komplikuota radikaliai keisti kursą. Lygiai taip pat sudėtinga komanduoti priešvėjinį maršrutą tada, kai a priori paskelbei, kad visa istorija sukurpta psichavoto kauniečio su cepūromis ir jo gentainių.
      Kai TV laidos ar gazietos tampa savo pirminės pozicijos įkaitėmis, tik visiškas naivuolis gali kliautis jų bešališkumu. Ir čia neturi nieko bendro tiek vienos, tiek kitos pusės triedžiamos isterijos apie didžiulius pinigus, metamus nupirkti mediją. Tokie kliedesiai tik įrodo, kaip abi pusės įsivaizduoja Lietuvą – viskas perkama ir parduodama, esmė tik kainoje. O viskas yra daug paprasčiau – šiek tiek riboto akiračio prodiuseris A mano, kad jo versija teisinga, kai tiek pat riboto akiračio prodiuseris B mano, kad tik jis gali būti teisus. Ir pirmyn, mosikuojant reitingais, guodžiant save pilietinės pareigos visuomenei fantazmais, kol summa summarum, abu prodiuseriai visiškai nudžyrina esminį pjūvį – kas šioje konkrečioje kriminalinėje byloje buvo atlikta ar neatlikta atitinkamų struktūrų, kaip tai įtakoja šių struktūrų vidinės organizacijos charakteristiką, jos viešą suvokimą ir tolimesnes perspektyvas baudžiamajai teisėkūrai.
      Prodiuseriai šiuos klausimus supranta, nepaisant jų žurnalistinio ar filologinio išsilavinimo, tačiau taip pat jie supranta, kad tokių rimtų akistatų negali pateikti eilinam žiūrovui. Mat jam norisi, kad viskas būtų paprasta ir aišku, jis yra geras ir doras, o visi kiti, pageidautina, paženklinti valdžios nimbais, yra automatiškai pedofilai, vagys, sutraukos ir negabūs.
      Aiman.

     • lida

      „Jus sunku suprasti. Esate dviveidiška asmenybė. Vieną dieną sriubčiojate, kad Grybauskaitė vos ne vos šventoji, o sekančią- aimanuojate ir purškiate, kad ne tokia ji ir šventa?“
      Suprantu jūsų sunkumą, nes skirtingai nei jūs, aš neturiu išankstinės nuomonės nulemiančios bet kurio Prezidentės veiksmo įvertinimą. Matot, aš vertinu konkrečius darbus, o po to asmenį iš jų, o ne atvirkščiai. Dėl Grybauskaitės pavadinimo šventąja galėtumėte man ir priminti.

     • WU

      Čia tik nerijus leidžia sau visokius epitetus prezidentei klijuoti..

     • Rolandas

      wu

      tikrai tapsite tik mažosiomis raidėmis wu, jei ir toliau TIK su nerijumi TAIP diskutuosite.

     • nerijus

      lida

      Dėja. Jūs pirma vertinate žmogų, o paskui konkrečius darbus. Atkreipkite dėmesį į ankstesnius savo komentarus…
      Tik niekaip nesuprantu, nuo ko priklauso ta Jūsų nuomonė?..

     • nerijus

      WU

      Priešprieša savo gabumams- teisei, nes teisei trūksta konkretumo, o WU jo turi ir su kaupu :)

 • Regis

  Gerb. Artūrai, suprasiu jeigu nesulauksiu jokio komentaro ta tema, tačiau nepaklaust tiesiog negaliu, ką galvojat:

  tv3, Akistata aut. K.Krivickas
  lnk, Abipus sienos aut. V.Gaivenis
  lnk, FTB aut. S.Bartkus

  šiandien trys laidos, trys skirtingos pozicijos. Dviejų iš jų pozicija diametraliai skiriasi. Neprašau pasisakyti D.Kedžio klausimu. Tiesiog įdomu kas vyksta Lietuvoje su žurnalistais. Akivaizdu, kad arba vieni, arba kiti kažkam parsidavę arba korektiškiau pasakius užsiiminėja užsakomąja žurnalistika. Žmogiškai ir pilietiškai įdomi jūsų nuomonė. Kolegų tema juk ne kartą pasisakėt tiek apie L.Rytą su R.Valatka, tiek apie J.Butkevičienę, R.Miliūtę ir t.t.

  • Ogis@Co

   Si karta Arturas praleido ir Miliute, ir Radzeviciu.
   Matyt, labai jau rimtos saskaitos su Stanisausku.

   Regi, o pats vis dar ziuri „apie kedi ir pedofilus“?
   Man jau senokai atsibodo…

   • Ogi, jokių sąskaitų su Gediminu neturiu, tiesiog nuoširdžiai nustebau, pamatęs jo pavardę „Valstiečių laikraštyje“. Pasikartosiu, bet mano subketyviu supratimu, tokiems kaip jis ne vieta žiniasklaidoje. Tikiuosi, kad jis neužsibus ir naujoje vietoje, kaip neužsibūdavo ir ankstesnėse.

  • Mielas Regi, nuoširdžiai sakau, kad labai norėčiau patenkinti jūsų smalsumą ir ką nors pasakyti apie jūsų paminėtas laidas, tačiau negaliu. Priežastis labai paprasta – aš tų laidų jau kelerius metus nežiūriu ir, jei įdomu, nesuprantu žmonių, kurie gaišta laiką jas žiūrėdami.

   Bet vieną dalyką galiu pasakyti: iš to, ką esu matęs seniau, tai šios laidos, mano supratimu, su žurnalistika neturi nieko bendra.Ir manau nei K.Krivickas, nei V.Gaivenis, nei S. Bartkus neįsižeis, jei pasakysiu, kad nė vienas iš jų jau seniai nebėra žurnalistas. Tiesa, dėl S.Bartkaus dar būtų galima kiek padiskutuoti prisimenant jo laidą per LTV, kurią aš kartais pažiūrėdavau (beords, vadinosi „Požiūris“, o gal ir klystu).

   Tai tiek.

  • nerijus

   Regi

   Labai puikiai viską paaiškino Aidas…

  • Mačiau paskutines Krivicko laidas. Žiauru. Tokią kaką stumia, jog taip ir norisi užvažiuot per tą teisuolio marmūzę. Manipuliuoja aktualijomis, pudrina smegenis, kepa sensacingas naujienas, typo ĮŽVALGAS ir POŽIŪRIO kampus ir iš tiesų vien tik tam, jog paaitrinti žiūrovo emocijas, „kelti susidomėjimą“, kad sėdėtų ir matytų tikrąją tiesą…pelningai rodantiesiems. Viskas būtų dlmp, jei save pristatytų, kaip pramoginę laidą :) Žodžiu naujas neapykantos pakaitalas Srovėms :) Todėl žiūrėsiu tiek, kiek netyčia (ne)pasiseks pamatyti per anonsą.

   Aplamai, bent jau mano žurnalistikos guru yra Rytis Juozapavičius. Grynai juslėmis suvokiu, jog tai kyla iš gėrio ir tiesos :)

 • liuka

  Pritariu Regis, vyksta keistas veiksmas TV minėtose laidose – Kas tai?( Aido paaiškinimas?)

 • Sakyčiau

  Žurnalistikos esmė iškrypo ir nuėjo užsiiminėti pedofilija, kiaulių gripu, Pikul implantais ir t.t. Komentaras savo keliu- faktai -savo: viskas nupirkta už viską sumokėta: „valgyk žurnalistas, valgyk“…

 • Man patiko, kaip Ridas atsakė kolegai į tą Stanišausko klausimą apie premjero žiūrėjimą pensininkams į akis: „Kadangi tarp Jūsų klausimų premjerui buvo ir vienas labai gilus apie žiūrėjimą pensininkams į akis (…), mes niekaip negalime nuspręsti, kaip patarti premjerui atsakyti į tokį keblų klausimą. Jūs prašote atsakymo į konceptualų klausimą, o ne konkrečios informacijos, todėl mes dar prašome laiko atsakymui parengti. O gal norėtumėte atsiimti tą klausimą, kuris mus dėl savo gilumo taip sustabdė?“.
  Smagiai atsikirto :]. O dėl to laidų apie Kedį – vakar laukdamas „Dar pažiūrėsim“ netyčia mačiau – tai pasibaisėtina…

 • max

  man tai labai patiko tas naujai keptas liūdininkas, kuris po daugiau nei metų prisiminė visus dėdes ir tetas tuokart įėjusius į tą pedofilų irštvą. Fenomenali atmintis bachūrėlio. O iš feiso nepasakysi. Ėch, Krivickai, netaupai lėšų, o gi už lango krizė…

  • Tas liūŪŪŪdininkas turėjo vieną gerą aksesuarą: kopūstą perpjautą per pusę ir supakuotą į polietileininį maišelį. Tai yra gatavai iškeptas personažas bet kuriai „humoro“ laidai.

   • nerijus

    Valentinai

    Tarkim, liūdininkas atsirado iš kopūstų lysvės ( galimai, taip ir buvo ). Bet, kodėl žmogus pasiryžęs meluoti prieš TV kameras?..Teisme už melegingis parodymus jam grėstų cypė ar bauda ( kiek ir ko, čia išsamiau žino WU ).

    Ištikro, pritarčiau Artūro nuomonei, kad šių laidų neverta žiūrėti, bet…

 • Ogis@Co

  krivickai neturi fantazijos – nes kitaip seniai jau butu ir teismo posedi su visais liudininkais surenge, ir kaltuosius „pasodine“.
  Butu realybes sou, prokurorai lesu sutaupytu, nes vis tiek dzin jau po to, kas ten kaltas ar nekaltas… :)

 • Regis

  Kolegos palikim patį D.Kedį ir pedofilijos bylą ramybėje (bent kol kas), žymiai įdomiau ir svarbiau žurnalistinių klanų kova. Politikus mes galime pakeisti per rinkimus. K.Krivickas, V.Gaivenis ar S.Bartkus bijau, kad ilgam atėjo. Ketvirtoji valdžia turi vieną išskirtinumą. Ji iš principo nekontroliuojama, nei per rinkimus, nei per atskaitomybę aukštesnėm struktūrom ar kitais būdais. Laidų pavadinimai keičiami, vedėjai kaip aktoriai irgi pakeičiami, tačiau laidų kūrėjai prodiuseriai tie patys. Ir darbo principai tie patys. Ir taip ilgam. Kol pavargs, matyt.

  • Regi,
   Galiu nuraminti tik tuo,kad jie degs pragare.

  • Na, dėl per mažos kontrolės drįsčiau suabejoti. Miliutę vis dėl to sugebėjo į vietą padėti… Ir iš tiesų, čia tik mano manymu, prie to gan stipriai prisidėjo D. Radzevičius su pačiu A. Raču. Bet tai jie (matyt ne vieni tai darė) sugebėjo padaryti dėl to, kad yra LRT tarybos nariai… O kas gali sukontroliuoti privačių kanalų, atsiprašau už išsireiškimą, bezpridielą? Žinote, aš asmeniškai pažįstu žmones, kurie sukasi toje srityje. Ir vienas geras draugas sugalvojo iš tikro pateikti tikrai gerą, kokybišką, originalų tv produktą. Buvo apgautas, jo medžiaga panaudota… Štai tokie žmonės ten „sukasi“… Galima būtų su konkrečiom pavardėm, bet to nedarysiu, nes žinau kas tai per žmonės. Teisingai kažkas pastebėjo – jie atėjo ilgam ir laikysis tv nagais ir dantimis, nes be to jie nieko ir neturi… Ten sava mafija…

   Beje, tas pats ir su rašytine žiniasklaida… Reitingai, reitingai, reitingai…

   • Rolandas

    simai

    ar jau PILNATIS,

    aš čia su užuojauta, nuoširdžiai.

   • Simai, mafija ar ne – negaliu pasakyti, bet kad žmonės ten dirba toli gražu ne dėl žurnalistinių misijų (nors neteigiu, kad tokių vienetų nėra), o dėl reitingų, kurie neša pinigėlius. Ir ką čia padarysi?..
    Pyktis ima tik dėl to, kad žmonės (vartotojai) leidžiasi būti mulkinami. O jei jau vartotojai pripratinti prie banalybių, tuštybių, „žurnalistams“ belieka trinti rankas.

   • Tomas

    ;) ne, čia tai geras… galėčiau su pavardėm…kažkoks artimas draugo pusbrolio draugas…tai jei išsižioji tai ir sakyk, o ne mekenk. Pasakyk, kas, kur ir kada, kad visi galėtų žinoti…

    • Tomai, jei gerai moki skaityti, tai aš parašiau – vienas GERAS DRAUGAS. Būtent dėl to gero draugo ir nenoriu skleisti jokių pavardžių. O dabar tik norėjau parašyti tiems, kurie nežino TV virtuvės, tai, kad nėra jau viskas taip lengva kaip atrodo – senieji televizininkai (privačių kanalų) yra taip įsitvirtinę, kad net nežinau kas turi atsitikti, kad juos kas nors sugebėtų nustumti. O tiems, kurie žino, pasakysiu – viskam savas laikas ir blogi darbai išlys su visais įrodymais…

 • Ogis@Co

  Man kaip zmogui is salies tas zurnalistu tarpusavio blusinejimasis su lengvais patapsnojimais idomus tik kaip tam tikra komedijos atmaina.
  Paskaitau, bet tik pramogos delei – zinot, kai kaime kas nors musasi, susirenka ir kaimynai :)

 • Rolandas

  regi

  Sakai-„Kol pavargs, matyt…“

  Naivus esi iki BEGALYBĖS,

  kokie nafig, pavarg`s.

  tai juk BABKĖS, o žurnaliūgos ir visokie kedziai su venckais,kiursinai, tai tik priemonės.

  Mėsa, kaip tam urodui, kuris šuniuką nuo tilto numetė, o sakai, kad laidų kūrėjai PAVARGS.

 • aušra maldeikienė

  mane tai begaliniai žavi tų „drąsių“ Lietuvos vyrų tikėjimas spausdinto žodžio jėga. Va Čekuolis jau kelinta diena per Žinių radiją aiškina, kad „po ilgų apmąstymų“ suprato, kad geriausia dovana artimiesiems — žurnalas „valstybė“. Juo šiemet ir apdovanos visus savo brangiuosius. Vitkauskas tą „Valstybę“ jau ir į Everestą temps.
  Matyt abu tas „Valstybes“ dovanos ir temps už pinigus, kuriuos gaus už reklamą.
  Dėl svetimus tekstus kas savaitgalį išdidžiai dėstančio Čekuolio lyg ir mažiau gėda, bet Vitkauskas…

  • Geriau jau į Everestą temptų Aušros Maldeikienės „Nutylėta tiesa. Žvilgsnis į realybę. I tomas“.

   • aušra maldeikienė

    Dovanojate man savo vizijas? bet kiek pamenu, nesu prašiusi…

 • Jonas tikriausias

  Manau Lietuvoje yra daugiau problemų nei knistis įvairių plunksnagraužių anatomijoje . Deja , dabartinė valdžia tam peno sutekia pakankamai .

 • max

  o anksčiau buvusios valdžios jo suteikė mažiau?

 • Troja

  Ponas Artūrai, Gediminui ant jūsų visiškai nusišvilpt. Čia iš alfa.lt.
  „Dieve, dieve… Artūrai… Ar pablūdai? Va geriu rytinę kavą, kaip visuomet vartydamas „Delfi“, „Balsą“ „Lrytą“ ir „Alfą“, ir vos neapsilieju kava… Nejaugi mane prisiminei vėl? Kaip miela. Iš pradžių leipau iš juoko iš šito tavo įrašo, o vėliau labai sunerimau, todėl kol neatvėso kava, brukštelsiu tau kelis sakinius.
  Nerimas pirmiausia susijęs su tavo vidine būsena (juk draugai turi ir tuo rūpintis, argi ne?). Galvojau, gal blogai miegojai, o jeigu taip, tai kodėl? Iš pradžių norėjau paskambinti ir paklausti (bet per daug garbės), po to parašyti SMS (bet nesolidu), Galiausiai norėjau nusiųsti tau asmeninį laišką, bet paskutinę akimirką prisiminiau, jog tu viešini ir asmeninius laiškus! Todėl atsargumas nepakenks.
  Sorry, gurkštelsiu kavytės. Jau.
  Tai va, pamaniau, kad su tavimi tikrai kas nors negerai. Pagalvojau, kad taip būna tada, kai žmonės atsistoję priešais veidrodį per ilgai žiūri į savo atvaizdą. Vėliau jį taip įsimyli, kad negali atitraukti akių.
  Ir dar, nei tavęs bijojau anksčiau, nei bijau dabar, nei bijosiu ateityje. Tavo įrašai mane domina tiek pat, kiek sraigę Everestas, bet va juoko šį rytą – per akis :))
  O jei kada nors sugalvosi važiuoti į Klaipėdą, tai pusiaukelėje galėčiau pavaišinti tave kava (kalbu draugiškai), o jei norėsi pasikalbėti vyriškai, tai tokią galimybę irgi mielai tau suteiksiu. Kas žino, nesumeluos.Galiausiai telefoną turi, o jei neturi, tai „pagooglink“.

  P.S. Copyraito nededu, todėl šį komentarą galima naudoti bet kuriomis Artūro įrašų progomis :)))“

  • Gedimino atsakymas nervingas. Matosi Račas įspyrė į skaudamą vietą. Visas tekstas iš esmės vienas bandymas įžeisti. Tai silpno žmogaus tekstas. Sakinys „Tavo įrašai mane domina tiek pat, kiek sraigę Everestas, bet va juoko šį rytą – per akis :))“ parodo, kad Račo įrašai Gediminą domina ir skaudina labai. Neatmentu galimybės, kad Gediminas laiko Račą vienu iš pagrindinių Dagio sukompromitavimo kaltininkų, tuo pačiu atėmusiu iš jo šiltą vietelę.
   Valstiečių laikaščio redaktoriaus vietoje išsikviesčiau šį veikėją ir pasakyčiau, kad kitas toks parašymas bus paskutinis jo karjeroje.

   • Troja

    O man atrodo kitaip. Man patiko Gedimino atsakymas. Ironiškas ir su pašaipėle. Artūrui kartais reikia gauti spyrį :) Šaunuolis Gediminas.

   • J.naivusis

    Geras „Dagio sukompromitavimo“ faktas. Buvo Ministru, tapo Seimo Komiteto Pirmininku, tiesiogiai vadovaujančiu tai ministerijai.

    Net sovietmečiu tokių dalykų nebūdavo. Negi tarp eilinių konservatorių jau nėra padorių ir drąsių žmonių?

    • Manau, kad Dagys susikompromitavo ta prasme kaip pavyzdžiui Butautas susikompromitavo rinktinės trenerio poste. Tačiau Butautas dirba krepšinio treneriu kitur.
     Tarp kitko, nevykęs spaudos atstovas ir nemokėjimas bendrauti su spauda labai stipriai prisidėjo prie šio sukompromitavimo.

     • J.naivusis

      Taigi, kad Butautas dirba kitur. Dagys gi, po „susikompromitavimo“ grįžo seiman, tai bent dėl padorumo turėjo pabūti eiliniu nariu. Bent pusmetį.

      Juk tai taip elementaru, net koktu aiškintis.

 • Jokios ironijos čia nėra. Ironiška būtų, jei Gediminas parodytų kokioje vietoje Račas susimovė. Ironiškas buvo Račo ir Laučiaus internetinis susirėmimas. Čia mes matome įskaudinto nevykėlio savęs drąsinimą, keikiant skriaudėją.

 • Troja

  Gerbiamas Valentinai, jūsų advokatavimas man įtartinas, todėl su jumis nesiginčysiu. Man patiko Gedimino atsakymas, jums nepatiko. Tai jūsų nuomone, o ne mano. Būtų Artūras vyras nepabijotų kvietimo pasikalbėti vyriškai. Kadangi man patinka vyriški vyrai ir Gediminui pasiūlius pasikalbėti vyriškai, Artūro slapstymasis už nugarų man atrodo vaikiškas. Jūs Valentinai tą ir darote. Fui…

  • miela Troja, atsiprašau, tik dabar pastebėjau tamstos komentarus. Na, ką galiu pasakyti… Niekur aš nesislapstau, jei Gediminas labai pageidautų, galėtume pasikalbėti ir jo siūlomu būdu. Nebaisus jis man, jei ką.

   Tačiau man įdomu, kodėl tamsta nusprendėte, kad ten alfoje komentaras jo? Gal ten koks anonimas? Juk kai norėdavo ir būdavo drąsesnis, Gediminas savo savo laiškus rašydavo šiame tinklaraštyje – pasirašydamas vardu ir pavarde. Tada jam atsakydavau. Dabar gi – nežinau, ar verta reaguoti į anonimo skiedalus ir siūlymus „pasimojuoti“.

   Beje, jei vienas iš komentatorių nemeluoja, Gediminas pasisakė ne anonimiškai Faceboook’e http://racas.lt/gediminas-stanisauskas-grizo-i-zurnalistika/#comment-44418

   Ir ten jis labai įdomiai perfrazuoja tai, ką sakė atėjęs į BNS, kai dirbo pas R.Dagį. Tada jis klausė: o ką dar BNS gali mums pasiūlyti, o šiandien rašo, kad „valstybei nieko nepasiūlė“.

   Niekada nebūčiau pagalvojęs, kad Gediminas su R.Dagiu buvo pasiekę lygį „valstybė – tai aš“… Pasirodo…

   Keista tik, kad Gediminas nepaaiškina visų peripetijų dėl kainų ir taupymo, dėl kyšių siūlymo ir kitų dalykų apie kuriuos viešai melavo, o paskui lindo po krūmais, o vietoj jo R.Dagys laiškelius rašinėjo… Tada tai jau labai „vyriška“ buvo

 • Tai yra buduliška mastysena. Jis už mane kietesnis, protingesnis, daugiau pasiekęs, jis mane sudirbo, tai gal aš duosiu jam į snukį. Vyriškumo matavimas sugebėjimu duoti į snukį yra apgailėtinas.
  Aš neadvokatauju Račui. Tiesiog šitas Gediminas toks vargšas.

 • Troja

  Jūs apgailėtinas…

  • Ir dar pagalvojau gal Troja ir yra tas pats Stanišaskas. Labai panašus stilius – daug emocijų ir jokių argumentų. :)

 • Drįsiu išsakyti provokuojančią mintį:
  Ar Gediminas kartu su Troja nepademonstravo čia mums kaunietiško (kaviansko) metaliteto – protingesniam vilniečiui duosiu į snukį :)

  • Martynas

   Gerą bajeri, Valentinai, suskėlėt :-) „protingesniam vilniečiui“ :)))

 • Troja

  Valentinai esate apgailėtinas ta prasme, kad beviltiška su jumis ginčytis… Tikrai nenorėjau įžeisti jūsų vyriško ego. Bet Gedimino šmaikšti špilka į užpakaliuką man patiko ir taškas. Jaučiasi, kad pasijuokė iš Artūro, kurio šios dienos įrašas lyg bandymas vytis traukinį, kuris visai ne jo. Būna ir protingų minčių pas Artūrą, bet šios dienos įrašas kažkoks nesusipratimas. Neįsižeiskite. No offence :)

 • G cituoja Stanišauską

  G.Stanišauskas Facebooke pateike atsakymą:) Stai:

  Pastarosiomis dienomis manęs klausia, Gedai, kas nutiko tarp tavęs ir Račo. Atsakau. Jis mano „draugas“, o tai ką rašo apie mane – KLIEDESIAI. Kai dar dirbau ministerijoje, nutraukėm sutartį su BNS’u, nes nieko valstybei nepasiūlė (tegul prisimena mūsų pokalbius). Anksčiau gerbiau šį žmogų, o dabar jo nuomonė man TOTAL…US NULIS, nors dar turiu vilties, kad pagaliau kada nors susivoks ir tai kas jam rūpi, aiškinsis prie akių, o ne prie klaviatūros barškindamas.

 • fortuna

  Žinot, supratau aiškiai, kad žurnalistika yra didžiulė mafija…
  Nieko naujo, tik senų tiesų patvirtinimas.

 • Iš kairės

  Tik ką paskaičiau „Starsuckers’ Chris Atkins: ‘Every news organisation is churning every other. It’s like a Barium meal'“, kuris galite rasti .journalism.co.uk/5/articles/536306.php.
  Laukiu ir filmo ‘Starsuckers’ (trailer yra youtube).
  Na ir pamaniau, perskaičiusi, kad mūsų „žurnalistikos“ ir Stanišausko problematika niekuo nesiskiria nuo JK problematikos.
  Bet džiaugiuosi, kad neperku nei vieno stanišauskinio laikraščio, mažai vėpsau į TV ekraną, išskyrus kelias žinių ir kultūros laidas, kai kuriuos filmus, mėgstu skaityti knygas, koncertuose klausausi muzikos, o internete randu man įdomių autorių tekstų paskaityti. Regis užuodžiu stanišauskus iš tolo…

  Aistros dėl Stanišausko man atrodo tuščios.
  Tiesa, baugu, kad jis vis dėlto turi skaitytojų, kaip ir Valinskininkai rinkėjų.