Sutapimai: apie pilietiškus ir nedrungnus

„Respublikos“ vedamajame šiandien klausiama „Ar generalinė prokuratūra – prisukama lėlė?“

Klausimai aktualūs, nes jie susiję su pačia didžiausia Lietuvos aktualija ir didžiausiu skauduliu – „Gender Loops“ programa:

Leiskime sau paklausti. Kas Lietuvos valstybėje yra prokuroras? Nejaugi lėlė, kuri ima judėti tik prisukta? Įsijungia tik tada, kai kas nors ją stumteli. Parodo kryptį. Nukreipia. Prieš tai apkloję tą lėlę raštiškais kreipimaisi. Kad tirtų ten. Judėtų ten. Ne į šoną. Ne kitur. Ne atbulai.

Atsakymų į šiuos klausimus „Respublika“ nepateikia. Tačiau nurodo štai ką:

Valstybei trūksta tų pilietiškai nedrungnų institucijų, kurios visada norėtų kovoti su blogiu. Ir savo aktyvumu uždegtų pasyviuosius.

Bet „Respublika“ klysta…

Tokių „pilietiškai nedrungnų institucijų yra!!!

Pavyzdžiui, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ir jos vadovas R.Dagys, kuris ir pilietiškas, ir nedrungnas:

Šio projekto  atsiradimo istorija turi būti išaiškinta, kaip, beje, ir kaltininkai. Beveik neturiu abejonių, kad lėšos buvo panaudotos ne pagal paskirtį, o pats projektas prieštarauja Konstitucijai ir mūsų tautos moralei bei supratimui.

Ir, jis lyg išgirdęs „Respublikos“ siūlymus ir abejones dėl prisukamų lėlių, yra pasirengęs stumtelėti ir parodyti kryptį:

Jeigu prireiks, tai kreipsimės ir į Generalinę prokuratūrą, ir į kitas teisėsaugos institucijas.

 Būna gi sutapimų…

Beje, visai nenustebčiau, jei artimiausiu metu „Respublikoje“ atsirastų dar vienas R.Dagio interviu su jo nuotrauka pirmajame puslapyje.

 Juk artimos sielos traukia viena kitą…

(5 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...