Esu visiškai sugniuždytas…

… Jaučiuosi visiškai sugniuždytas…

Ne todėl, kad E.Ganusauskas suabejojo mano morale. Ir ne todėl, kad R.Valatka pavadino mane isteriku.

Ir net ne todėl, kad A.Jokubaitis viešai kėlė klausimą apie mano psichinę būklę, tai yra, požiūrių ir nuomonių nepaaiškinamą kaitą.

Ir net ne todėl, A.Pitrėnienė pareiškė informuosianti savo šeimą, kad jai netyčia mirus, jos artimieji iš anksto žinotų, kas dėl tos mirties yra kaltas.

Jaučiuosi sugniuždytas dėl tos neaiškių interesų ir artimos beprotybei atmosferos, kurioje šiandien praleidau kelias valandas.

Jaučiuosi sugniuždytas LRT tarybos sprendimo neleisti man susipažinti su informacija apie LRT 2010 biudžetą, apie LRT generalinio direktoriaus skirtas nuobaudas, apie LRT sudarytas sutartis, kuriomis už mkesčių mokėtojų lėšas pirktos licencijos buvo parduotos komerciniams transliuotojams, apie LRT vykdomą pertvarką ir kitais, be kurių, mano nuomone, sunku yra priimti sprendimus.

Jaučiuosi sugniuždytas, nes septyni LRT tarybos nariai iš anksto laiko mane nusikaltėliu, kurio parašas ant oficialaus dokumento neturi jokios galios. Na, bent jau mažesnę galią nei skydinės herojaus A.Siaurusevičius paistalai apie mano nusikalstamą prigimtį.

Esu toks sugniuždytas, kad nežinau, ką toliau daryti…

Taip būna retai, tačiau dabar būtent tokia situacija

(12 balsų, vidurkis: 4,17 iš 5)
Loading...
 • aušra maldeikienė

  Na gal vis dėlto neatėjo pasaulio pabaiga…Aš taip dažnai tada, kai kalbu pirmo ekonomikos vadovėlio skyrelio lygmenyje, girdžiu, kad esu visiškai pakrikusi komunistė-isterikė. Na ir kas?
  Tu paklausyk, GA, ką čia pats rašai (t.y. jie kalba) — kai mirs, tai kaltint reikia tave. Tokiems reikia pasakyti — tai mirk. Atsirado gąsdintojai.
  Bet matyt yra kažkas, ko jie bijo paviešinti, Ir dabar reikia aiškintis, kas:)

  • MA, ne apie pasaulio pabaigą kalbu. Tiesiog iš tiesų esu pasimetęs ir nežinau, ką toliau daryti. Čia kalbu tik apie LRT tarybą, nes šiaip gyvenime man daugiau ar mažiau viskas aišku. O klausimas kartu ir paprastas, ir sudėtingas: ar susitaikyti su tuo, kad pralaimėjau A.Siaurusevičiui ir D.Radzevičiui ar bandyti toliau. Pastarasis variantas reikalauja papildomo laiko, papildomų pastangų ir tikriausiai papildomų išlaidų. Sutikite, kad yra apie ką pagalvoti…

   • aušra maldeikienė

    Bet jei kyla klausimas apie tai ar verta, tai reiškia verta. Pralaimėti dviem primityvams-karjeristams ne fasonas.Bet svarbiausia — tai nesąžininga ir taip jau apdujusios tautos atžvilgiu. Ką žinai, gal Tave Dievas, kuriuo netiki, ten pasiuntė, kad suprastum jų aferas ir išlaikytum.Jei ką, padėsim.

    • Regis

     Nereikia Artūro gniuždyti dar labiau, nesiuntė jo niekur joks Dievas.. Ir jau tuo labiau, kad suprast tariamas ar tikras A.Siaurusevičiaus ar D.Radzevičiaus aferas.

    • Krepofobas

     Aha, Aušra, net ateistams kartais reikalingas asmeninis Jėzus: http://www.youtube.com/watch?v=xyvFhrDzLfY

   • taigi, leido pasilikt, bet dirbt neleis? taigi gerai, titulas už nieką!

    na, o sarkazmą atmetus tai tikrai itin liūdna, kad taryba neveikia ir visuomeninis transliuotojas realiai yra nevaldomas.

    tokiais atvejais reik trauktis, informuojant delegavusį organą – tada jau delegavęs organas turės nusprest ar čia asmenybės ar sisteminė problema…

    • Žigis

     Liūdniausia, kad gėdingiausią poziciją šioje situaciją užima žurnalistų atstovas. ne verslo, ne politikos, bet ŽURNALISTŲ. Reprezentantas tų, kurie turėtų ginti viešąjį interesą. Geriausias iš geriausių. Ar žurnalistams dėl to dzin?
     Gerbiu Artūrą už jo darbą ir poziciją LRT taryboje.

   • Martynas Ivinskas

    Artūrai, Aušra,
    O ką reiškia Jūsų abiejų kreipiniai? GA ir MA? Niekaip neiššifruoju.

    • Mantas

     Spėjimas:
     GA – Gerbiamas, Artūrai;
     MA – Miela, Aušra.

     • Martynas Ivinskas

      Ačiū, Mantai. Apie tai nepagalvojau.

   • Krepofobas

    Keep the Faith.

 • senko

  nesisielokit Artūrai , jus parems diena media

  • mielas senko, jei norėjote pašmaikštauti, tai aš ant tokių kaip tamsta jau seniai nebepykstu. Galiu tik užjausti.

  • Poetas.

   Pritariu:

   Kad ir kokia diena prasta,
   Artūras visad ras užuojautą,
   Pas draugą kaunietį, Vladas vardu,
   Kartu su jo geltonu laikraščiu!

  • Krepofobas

   Senko, jei žinai, tai raskolisj, kaip parems?

 • Niekad nesitikejau, kad reportazai is LRT tarybos gali buti tokie nuotaikingi. Labai abejoju ar net Agata Kristi galetu idomiau sugalvoti. Jei ka, gerb. Arturai, tai mes su jumis ;)))

  • aušra maldeikienė

   Na o aš žinau, kad viskas labai panašu į Agatą Kristi, kaip pabandai suvokti…

 • aušra maldeikienė

  Artūrai, kaip suprantu, dabar jau sėdi savo kabinete. Apsidairyk — ten dar visi psichiškai sveiki. Ir šiaip — mieli. Daugelį gerai pažįstu. Visa esmė, kad neretai tenka pergyventi šlykščių jausmų, kai sakai, kad juoda ir juoda. Bet praeina. Nori anekdotą? Toks Jonas Kubilius(labai garbus VU rektorius)1982 metų vėlų rudenį rėkė ant tada smulkutės „pirmūnės“ su pasauliui ir knygoms atviromis akytėmis, kad „kol jis gyvas, bobos universitete nedirbs“. Juolab bobos su tėvais politkaliniais.Ir nieko — dirbu. Ir net ne universitete, o Matematikos fakultete. Visai po jo nosimi. Kas yra anoji pitrėnienė, ir kas esi Tu? Kas yra valatka, Ir kas Tu? Nesu balsas iš Dievo krūmo, bet turiu akis. Ir jos mato. Patikėk. Dar kada linksmai pažiūrėsime, kaip šitos pataikūnų armados nueis. O kokie anie anais laikais buvo svarbūs. Kokie gražūs. Visos tos brazauskų,ferencų, songailų ir griškevičisu moterys. Ir jų vyrai. Beveik tokie pat, kaip dabar landsbergiai ir rastauskienės, tapusios juknevičienėmis, etc.
  Na sėkmės. Einu virti valgyti. Juk tam Dievas ir pasiuntė moteris į šį pasaulį. Jei būtum arčiau, duočiau išgerti. Turiu nerealaus armėniško konjako…

  • Roco

   Komentaras pašalintas – A.R. Kaip visiškai dundukiškas ir ne į temą.

   • aušra maldeikienė

    aš turiu ir brangaus esą tikro ir gero prancūziško konjako. Jis nepalyginti prastesnis už tikrą 20 metų senumo armėnišką konjaką. O ką jus tuo klasimus su Kabašinsku galvojate, man žinote…

    • Roco

     Komentaras pašalintas – A.R.

     • Čia Jūs „roco“ truputį sudavėte per strėnas savo „markei“. Kaip sakyčiau, Jūsų tėveliai gal dar vystykluose sūpavosi, kai ponia Aušra skirtumą, kuo skiriasi konjakas nuo ne konjako, puikiausiai jau žinojo (na toks palyginimas nėra labai korektiškas, bet jis kai taikomas protingam žmogui, turiu omenyje damą).
      Panašiai nutinka. Ne tik jums „roco“. Štai studentai sako kolegai lova girgžda, kai tas apsigyvena ir rengiasi pirmai nakvynei. Anas tuoj sumeta… ir tame pačiame lygmenyje, atrėžia, – tai tepsime.
      Anie pamanė, kad tik jie protingi, o tas naujokas jau žada solidolo paieškoti… ir tuom pas juos tas humoras greitai baigiasi… piktumu, kad anas durnas, nieko nesupranta…
      Lietuviams podažniai su humoro jausmu kūdai gaunasi, tokie jau mes… nieko… užtat gal kitur, kietesni… nieko čia ir blogo. Bet su humoru (tariasi – jumoras), labai prastai pas mus. Tas tai pravda. Ypač pas tuos, kurie tai ant scenos kultivuoja, ar ekrane… (išskyrus pora… kaip ant Lietuvos, tai šis tas, gal…).

    • Asturijos princas geriantis kavą su pyragaičiais

     Aš irgi esu pastebėjęs, kad už armėnišką Ararat, kuris tarsi turėtų būti nevadinamas konjaku yra labai nelengva nusipirkti geresnio prancūziško gėrimo kuris teisėtai vadinamas konjaku. Net ir permokant dvigubai. Jei patinka gerti TirLi Pirliualia etiketes iš tam tikro „regiono“ ir „chateau“ etc, etc. tai – tada tvarkoj. Bet man etiketės tikro gėrimo neatstoja.

     • Roco

      Gerbiamasis, ne apie skonį kalba. Apie pavadinimus.

 • Trakimas

  Laikykitės,Artūrai.Manau,kad Jūsų „nesugniuždė“,o tik truputį „apdaužė“.Visai garbinga,kai vienas atsilaikai prieš būrį „gezų“.Ir manau,kad pavadinimą būtų racionalu pakeist,kad piktavaliai nesidžiaugtų-parašykite,kad jaučiatės apdaužytas,bet nenugalėtas:)

  • Trakimas

   Aš jaudinčiaus,jei man kostiumo rankovę būtų nuplėšę ar kaklaraištį sulamdę,o šnekos yra tiesiog oro virpinimas:)

 • WU

  Artūrai, dar yra ne viena priemonė, kaip galima kariauti. Bet aišku, tam reikės ir laiko ir pinigų..

  • Jonas III

   Nemanau, kad už viešumą ir atvirumą gali būti veiksmingesnė priemonė.
   Dėl brangumo nežinau.
   Todėl Artūrui siūlau tęsti pradėtą darbą.

   • Tai negi nesuvokiate, kad LRT tarybos dauguma jam užtvėrė kelią į viešumą? Dabar neprieis prie VISOS informacijos, o ne prie tos, kuria gali pasinaudoti kaip BNS direktorius… Nors… Ta informacija, tikėtina, visada buvo vieša tam tikriems asmenims – Lietuvoje tai yra gyvenimo norma.

  • Gyvenimas, dalyvavymas kokioje nors organizacijos sudėtje nebūtinai yra karas. Paprasčiausiai reikia žiūrėti beprotybei į akis ir stebėti, fiksuoti, analizuoti ir patirtus įspūdžius ir išgyvenimus užrašyti tinklaraštyje. Išlaikyti tinklaraštį – nėra labai dideli pinigai. Viešumas – didžiausia vertybė.

   • WU

    Kaip matome iš įrašų ciklo apie LRT tarybos darbą, viešumas tikrai nėra priemonė, kuri padėtų pasiekti Artūro išsikeltus tikslus.
    Apie vertybes nežadu komentuoti, nes tai nebuvo mano pirmojo komentaro objektas.

   • Regis

    Aš manau, kad tiems, šiame tinklaraščio įraše išminietiems asmenims, irgi yra galimybė žiūrėti į akis ir stebėti beprotybę ir lygiai taip pat patirtais jau savo išgyvenimais pasidalinti su savais skaitytojais. Pvz. Dainius Radzevičius labai produktyviai ir sėkmingai tinklaraština. Būtų visai įdomu pamatyti jo išmąstymus ar apmąstymus, jis beje yra išgarsintos tarybos (LRT) pirmininkas, kažkada teikęs vilčių (http://racas.lt/naujasis-lrt-tarybos-pirmininkas-yra-vilties/ ).

 • Genijus

  Pitrėnienės pasisakymą suprasčiau tik vieninteliu atveju. Negi jūs jai kuo nors pagrasinot?

  • oj, Genijau, turėtumėte matyti bent keletą atvejų tokiam pasisakymui.

   Vienas – atviri grasinimai mirtimi, kitas – per didelis susireikšminimas, dar gali būti šiaip bendra paranoja, na o ketvirtas tai tiesiog Skuodo rajono įvaizdžio supratimo projekcija į Račo asmenį. Aš gal irgi Skuodo tarpuvartėje kokioje sutikęs gūdų tamsų vakarą pasitraukčiau į šalį ir dar šeimai bei giminėm praneščiau :)

 • Gvidas

  Turbūt reiktu pasitraukt.

 • Auksinis kardas

  Gal klystu, bet pradėčiau nuo abejonės ar Dainius Radzevičius tikrai beviltiškas primityvas karjeristas.

  • suomis

   Absoliutus karjeristas. Tai faktas.

  • burbulas

   o kad primityvas, rodo kai kurie jo asmeniniai įrašai, jo bloge.

   • post scriptum

    burbulai, tą patį pagalvojau tikrai ne vieną kartą kai skaičiau jo blogo įrašus. Pavyzdžiui moraliūkštį Grybauskaitei „Apie savus gerai arba nieko“, kažkaip panašiai vadinosi.

 • Trakimas

  Aš visai rimtai siūlau pakeisti pavadinimą į „Esu gerokai apdaužytas“.Kai taip užrašysite,imsite ir kitaip jaustis.Negalima ilgai būti „sugniuždytoje“ būsenoje.Net ir „gerokai“ reiktų praleisti:)

 • donatas

  Svarbu, Artūrai, ir toliau tęsti savo veiklą LRT pagal visuomeniniam transiliuotojui keliamus principus. Kol turite jus paskyrusio viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens pasitikėjimą… kitaip, nei ūkio ministras…

 • Gintautas

  Nematau problemos, jei daugunai neįtinkate ir nesugabate kartu dirbti, atsistadydinkite.

  • Jonas III

   Ar nemaišote, kam Artūras dirba (turi dirbti)?

 • ok

  O kokia kita alternatyva? R. Sakadolskio pasirinkimas…

 • Stogas

  Dar karta pasikartosiu- ta LTV kontora, pinigu plovykla. Ji turi but uzdaryta. Nekalbesiu apie skydines monstra, kita karjerista. Minusini biudzeta ir jokios naudos. Kuom ten tarnauja Valatka is konkurentu TV?
  Tarybos narys negali gauti pilnos infos apie LTV veikla? Tai kokio velnio ten kruva biciuku gauna alga ?
  Tai ka patyrete posedyje- tai toks S mus supa visose srityse. Prokuratura, teismai, medicina ir taip toliau, tokiam mesle mes gyvenam.

 • post scriptum

  Bandau atspėti kaip gali būti susijęs informacijos apie LRT teikimas tos įstaigos tarybos nariui ir informacijos apie Pitrėnienę jos artimiesiems. Atspėti nesiseka, turbūt mano psichinė būklė ne ta.

 • Rasa

  vis tiek mes tave mylėsim :) Nors ir sugniuždytą.Pritarsiu kitiems: čia dar nepralaimėjimas. Tik klausimas: ar visa tai tiek verta?

  • Jonas III

   tikrai verta

  • dar neturiu atsakymo į šį klausimą…

 • pietvys

  Rytų fronte nieko nauja..

  • Trakimas

   O manai,kad Artūras yra „vakarų fronte“?Man dingojasi,kad Artūras publikos akyse prarado tapatybę,kai alfa tšk lt pavadino „Landsbergio žiniasklaida“.Konservatoriai prieš rinkimus tai suprato kaip Artūro pozicionavimąsi kažkur kitur-gal būt arčiau TT.Todėl ,manau,jis prarado palaikymą iš TSLKD.Su socdemais jis ir anksčiau nedraugavo,tai gerb. Artūro „judesiai“ vienareikšmiai buvo įvertinti,kaip bandymai plėsti TT įtakos erdvę.Ne?

   • Trakimas

    Iki seimo rinkimų liko 1,5 metų.Opozicijos lyderiu tapo DP atstovas Gapšys.Todėl TT prarado seimo tribūną.Siauras-sukalbamas žmogelis-jis ir TSLKD ir LSDP „idėjas“ištransliuos,jei tik reiks.O štai Artūras „mūtina“ vandenį,matyt turėdamas kažkokių kitokių interesų?Aš čia tokį „eskizą“ primečiau,kaip nesuinteresuotas stebėtojas-gal pravers.

 • Nežiūriu TV

  Laikykitės, Artūrai!

 • Tadas

  Artūrai, be galo norėčiau kokios nuorodos ar bent jau gairių pačiam susirasti, kur A. Jokūbaitis kėlė klausimus apie jūsų būklę.

  • mielas Tadai, pabandykite kreiptis į LRT tarybos pirmininką, gal leis pasiklausyti posėdžio įrašo. Ši posėdžio dalis buvo vieša.

 • super

  Gerb. Arturai, didele dali to, ko prasete is adminstracijos Jus, gali gauti Valst. kontroles finansinis (tokio gi jau kuris laikas nebuvo, isskyrus veiklos) auditas. Gal verta pasiaiskinti, kuri institucija finansini audita LRT inicijuotu, pvz.: Kult. min., Seimo komitetas, galu gale, Jus delegavusi institucija. Negali gi buti, kad daugiau kaip desimt mln. finansine skyle buhalterijos popieriuose – be priekaistu. Fin audito isvados ir issklaidytu abejones arba tarybai po nosim pakistu jos atsakomybes vaisius. Jei ir tos visos institucijos nusiplautu, tada sveikatos kloti nebeverta – puvinys jau chroniskas, su metastazem. Teisminis kelias cia, tikriausiai – neperspektyvus, nes ne veltui administracija pasisamde (isidarbino) gerbiamos advokatu kontoros etatus. Jie bet koki procesa sugebetu paversti begalybe. Geriau tada tiesiog pakenteti – kontorai jau nebe daug beliko. Teks pradeti nuo griuvesiu.

 • Gerb. Arūnai, man jau senai kyla vienas paprastas klausimas – kas nutinka absoliučiai daugumai žmonių, vos užėmus kokius nors svarbius postus? Kalbu ir apie seimą, apie vyriausybę, šiuo atveju ir apie LRT tarybą. Kodėl vos pakliuvę į svarbesnes pareigas didelė dalis žmonių pradeda mikčioti atsakinėdami į klausimus, kalbėti visokias nesąmones, įtarti visus sąmokslais ir susidorojimais…
  Vis maniau, kad labiausiai tai veikia seimo narius ir net buvau beveik tikras tuo, kad seimo bufete seimo nariai yra maitinami kažkokio durnaropėm, bet žiūriu, kad ir LRT taryboje yra ne ką mažiau pažengusių personų, bijančių dėl savo šeimos gyvybės…
  Kažkokia sveiko proto ir mąstymo krizė…

  • aušra maldeikienė

   Irgi sakyčiau gana aiškus atsakymas. Labai baugu atsisakyti tikėtina ne taip ir lengvai pasiekto posto. Sąnaudos gali neatsipirkti. Nebūtinai finansinės.

 • Atsiprašau, sužioplinau su vardu. Ne Arūnai, o Artūrai.

 • Kiek pastebiu, su LRT vien problemos nuo labai seniai.
  Esmė manau ta, kad Lietuva neturi juristų.
  Anksčiau (jai po 1990 m.) teisinę bazę rengdavome patys specialistai. O juristai tik vizuodavo (jų reikalas sužiūrėti buvo, ar „nesipjauna“ su esamos tesinės bazės aktais, ar kartu juos reikia keisti). Tas pats buvo ir su Seimo juristais. Vieną kartą Seimo komitete viešai išdėsčiau vietas, kur jei nusigrįbavo.
  Bet ne apie tai.
  Lietuvos įstatymuose manau raudona gija praeina tas reikalas, kad jau tesiniais aktasi yra paraližuojamas organizacijų valdymas, įvedant dvivaldystę. Tas pats, ypač anksčiau buvo užprogramuota Savivaldoje, ir ne tik.
  Nai ir mūsų žmonės…
  Kaip pastebėjau ir JAV pešasi (pavyzdžiui Aplinkos apsaugos Agentūra (kokiai vadovavo ir mūsų JE) su Universiteto mokslo centruru). Ėdasi ir lenkai, ir kiti.
  Bet taip totaliai, kaip lietuviai… gal dėl to čia jau 1000 metų ubagynas ir yra (apart gal kokius 1988-1989 m.).
  O čia dar ir išimtinis reikalas. Čia nėra normali organizacija, kur lyderis surenka komandą ir su ja dirba.
  Čia sumestinukai, į jovalą…
  Taigi, įstatymus ne juristai kuria kol kas Lietuvoje (nes jų dar ir neturime)… blogiausia, kad kol kas pinigas juos kuria, kai kokiame rusyne, musėt (apie tų kūrybą, SVOBODA buvo ir taksas pranešiusi, kiek koks įstatymas kaštuoja… pakaštavojus… nes iki tol kaip ir nebuvoaišku, kodėl Sachalino išteklius Tautos išrinktieji išbazarino, ar ten karinę techniką… – na, nuklydau…).
  Pusiau joke, pusiau – ne…

  • Jonas III

   Kuo didesnis jovalas teisinėje bazėje, tuo daugiau reikia teisininkų. Kuo daugiau teisininkų – tuo didesnis jovalas teisėje (netgi konstitucinėje).

   • suomis

    Taigi, Gordijaus mazgas.

 • Trakimas

  Jei taip yra iš tikrųjų,tai priešai švenčia pergalę….

 • nesvarbu

  Išvada: oponentai geriau atliko namų darbus, buvo organizuotesni, klastingesni, jų buvo daugiau, jie galingesni, juos vienija bendri interesai, tame tarpe ir finansiniai, bangų kėlėjai jiems nereikalingi…

 • NiekurNeiva

  Emocijos gerai, bet kaip teigia vienas patyręs vyras

  „Tik teisingi VEIKSMAI gali pagerinti mūsų padėtį !!!“

  Belieka teismas – aišku, laikas, išlaidos, bet … jei ir šiuo klausimu norite išlikti nuoseklus, ir toliau principai > racionalumas, nepritariate „važiavimams į Maskvas su dešra/bonka“ ir siekiate permainų, kito kelio kaip ir nėra. Seimui ar Prezidentei prašymo susipažinti su įmonės dokumentais gi neteiksi…

  • Jonas III

   Įdomus požiūris – jeigu norime gyventi demokratinėje valstybėje, tai privalome bylinėtis?

   • aušra maldeikienė

    Bet demokratija tikrai remiasi įstatymo galia. Ar ne? Kur čia požiūrio originalumas ir įdomumas?

    • Jonas III

     Manau, kad demokratija laimės žymiai daugiau, jeigu bus viešinama kuo daugiau jos pažeidimų, negu teisme laimima viena-kita byla.

    • Jonas III

     Teisminiams procesams neverta skirti nei laiko, nei finansų. O jeigu kas jaučiasi Artūro apšmeižtas, tegu tas apgina savo garbę. Jeigu nesugeba viešumu, tada teismais.

  • suomis

   Parašyti pažymą.

  • dzyvai

   Pritariu. Teisinėje valstybėje reiktų elgtis pagal įstatymus. Jei problema netobulam įstatyme, į įstatymų trūkumus reikia primygtinai baksnoti įstatymų leidėjams (tame tarpe gerb. Autorių delegavusiam asmeniui).

   Deja, tarybos nario darbas ne visada užsibaigia pagrūmojimais pirštu ar katučių plojimais. Linkiu Autoriui stiprybės atlikti savo darbą iki galo.

 • nesvarbu

  Ne į temą. Vakar girdėjau kažkokio Čekučio sapaliones, kad skustagalvių demaršai Vilniuje su šūkiais “Lietuva – lietuviams”, nėra blogai, priešingai-tai net gerai.

  • aušra maldeikienė

   Čekutis visą laiką taip kalbėjo. Jau kokie 5 metai skaitau ir girdžiu panašias mintis. IR linksmiausia dirbo liberalės (?) Kuodytės padėjėju Seima

 • … kokią ten simfoniją, tokiais atvejais klausoma (turiu omenyje, didžiavyrius…)…
  Gerai atmenu, kaip skaičiau vaikystėje dar, kai dar kitas „didžiavyris“ (ne tas kuris mėgo tą simfoniją..), – po tokio panašaus demokratinio bodelio… inkštė, painkštė ir… pradėjo… maža nepasirodė, net iki šiol…
  Čia tai jau joke kaip visada…

 • Trakimas

  „Man skauda galvą“,“aš išsekęs“ ,“aš sugniuždytas“-nelabai man patinka tokie bairai.:)

 • Augustuks

  kaip sakoma gg ir respawn.

 • PavelTussock

  Bet kai autorius situaciją paišo maždaug taip: „visi aplink debilai, tik aš vienas protingas“ irgi kažkaip keistai žiūrisi. Gerai būtų tiesioginės transliacijos iš LRT posėdžių, nes kitaip jokios nuosavos objektyvios nuomonės nesusidėliosiu.

  • O nemanote, kad tokios tiesioginės transliacijos nebijotų tik vienas iš LRT tarybos narių?

 • Gal aš ir dundudiškai pasiūlysiu, bet manau reikia rašyti, tam kas jus skyrė. Manau Prezidentė tartų savo svarų žodį viską įvertinus.
  Aš nežinau, ar turi jie argumentuoti, kodėl taip pasiėlgė, tačiau būtų įdomu sužinoti argumentus. Juk D.R. skaito šį blogą, galbūt išdrįs atsakyti? Šiaip visa tai panašu į mobingą. Stiprybės jums, nereikia nuleist rankų, p. Sakadolskis išėjo ir tai buvo tik šauksmas tyruose, reikia ardyt širšių lizdą.
  O pabaigai einant miegoti linksmai apie konjaką. Kuo skiriasi prancūziškas konjakas nuo armėniško? Išgėrus prancūziško konjako traukia prie moterų, išgėrus armėniško konjako traukia prie prancūziško konjako :)).
  P.S iš J. Kubiliaus knygų mokydavausi ir ruošdavausi matematikos olimpiadoms, o vat pasirodo koks šovinistas, su kiekviena diena po naujieną.

 • lv

  Galima būtų tik spėti, kad gniuždymo ir savotiškos išdavystės jausmas juo stipresnis, kai taip elgiasi tokių partijų, kaip TiT, DP deleguoti nariai…

 • briedis

  manau, pone arturai, kad ryte pabusite ne toks sugniuzdytas. ir oras bus neblogas ir nuotaika pasitaisys. o ryte pabudes, isiziurekit idemiau- tai kas cia drebina kinkas? tai kas cia (net neabejoju)- bijo, ir bijo baisiausiai iki paciu jaknu? ir ko gi tie tarybingi poniai ir ponios bijo? ogi paprasciausios pernykstes finansines ataskaitos(jei supratau teisingai apie 2010tuosius metus). kas dar? nereikia eskaluoti siauruseviciaus elektriniu nuotykiu. ponas ketvirtos valdzios kapitonas i visus imanomus kontekstus ta epizoda ivirino tvirtai ir ilgam tiek, kad net mineti to nereikia.kas dar? gal lozungu?> grazinkit televizija ziurovui! ir dar tas, kad laukite meslinos bangos, kuria pastumdys sruteliautojai.(as manau jus, pone racai to sulauksite)

 • aidas

  būna, kai nežinai kaip elgtis ir kai nėra sprendimo.. tad protingiausia kažkiek pralaukti … dirbti kitus darbus, džiaugtis gyvenimu (kad ir elementariu tvoros dažymu) … ir sprendimas tiesiog ateis savaime… išbandytas receptas.. patariu..
  aš pats lietuviškos TV beveik nežiūriu.. bet gaila iš tikro, kad LTV kaip juoda skylė siurbia mūsų visų pinigus…
  bardakas valstybėje.. tik tiek :)

 • azartas

  Kažkas turi tai daryti. O žmonių tiesiu stuburu mažai ir mažėja.
  Bet aš jau nelabai tikiu, kad kažkas pasikeis. Ypač pasižiūrėjus į neseniai praėjusių rinkimų rezultatus. Ir žinant, kad praktiškai visame viršutiniame visokių įstaigų ir įmonių valdžios sluoksnyje yra tokia pati situacija, kaip LRT.
  O tų vienetų, kurie dar nori ir gali kažką daryti, nebeužteks.

 • Asturijos princas geriantis kavą su pyragaičiais

  http://verslas.delfi.lt/Media/lr-ir-opus3-vel-transliuos-visa-para-asiaurusevicius-kalba-apie-lrt-veiklos-stabilizacija.d?id=43172799

  Kuo tikėt? Manau, kad LRT kaip visuomeninės TV tinklalapyje turėtų būti skelbiamos bent jau posėdžių santrumpos.

  • mielas prince, dalį atsakymo į savo klausimą galite rasti čia http://racas.lt/lrt-taryba-generaliniu-direktoriumi-nepasitiki-komentaras/

   Be to, atsižvelgiant į tai, kad uždarame posėdyje svarstytą informaciją apie 2011 metų LRT biudžetą paviešino A.Siaurusevičius, nenusžengdamas etikai, galiu pastebėti, kad 17,5 mln. litų nuostolių, kuriuos sugebėjo uždirbti A.Siaurusevičius, plius planuojami beveik 3 mln. litų nuostolio planuojamo šiems metams, žmonėms, bent truputėlį išmanantiems finansus, vargu ar gali reikšti kokią nors stablizaciją. Ypač – turint galvoje, per A.Siaurusevičiaus vadovavimo metus beveik padvigubėjusius ir maždaug pusę metų biudžeto siekiančius įsiskolinimus.

   • aušra maldeikienė

    šiaip jau puikiai vyrukas dirba. Ir vis dar dirba…

    • Kai stogą turi tvirtą dirbti daug nereikia. Svarbu būti draugiškam ir nepamiršti draugų.

   • Justas

    Gerbiamas Artūrai , ar galėtumėte bent bendrais bruožais
    („+/- dva slona“)“paskutinio Tarybos posėdžio šviesoje“ nušviesti ryšį tarp biudžeto dotacijų LRT , telecentro įkainių , bendrai TV reklamos rinkos padėties ir LRT įsiskolinimų augimo ?
    Kiek prisimenu , tai ankstesnysis LRT „generolas“ daugiausia buvo tarkuojamas už tai , kad nepakankamai suvokė ne tik kad LRT , bet ir savo paties misiją , ypač nušviečiant partijos , vyriausybės ir seimo vaidmenį ir reikšmę , tuo pačiu visą energiją skiriant reklamos pinigų perėmimui iš komercinių TV .

    • mielas Justai, daug esu parašęs šiame tinklaraštyje. O labai bendrais bruožais – įmonės (bet kokios) vadovas turi rūpintis, kad sąnaudos neviršytų išlaidų, kad įsiskolinimai nedidėtų geometrine progresija, ir kad per sunkmetį žmonės tikėtų, tuo, ką jie daro ir kad geriausi neišsivaikščiotų. Ir – tikriausiai – svarbiausia – įmonėje turi būti kažkas prisiimantis atsakomybę už rezultatus. Skaičius ir faktus žinote.

     • nesvarbu

      būdamas BNS akcininku balsuočiau už tokį CEO, kaip Artūras:)

   • Asturijos princas geriantis kavą su pyragaičiais

    Manau, kad veikiant „savų“ biurokratinėje sistemoje – LRT, jos nugalėti neišeis. Jei už nusižengimus atstatydinti direktoriaus neišeina, yra išoriniai instrumentai – pvz. Valstybės kontrolė ir kiti man nežinomi.
    Kita vertus, LRT taryba niekada nebus efektyvus LRT finansų valdymo priežiūros instrumentas, kadangi yra formuojama kaip visuomeninis saugiklis, kad nei vien soc. grupė neįgytų lemiamos įtakos LRT.

  • briedis

   ir finansines ataskaitos. irgi neprosali..(ne planai, o ataskaitos, bet kaip matom, yra misliu…)

 • sataniuga

  Laikykitės, Artūrai

 • Rašnėlis apie tai, kaip Siaurusevičius Račiui špygą parodė.

  Toliau plėtojant siužetą turetų būti karas. Tarp tamsos jėgų atsovo Siaurusevičiaus ir džedajaus Račo.

  Jei konkfliktas tęstūsi ir laimėtų džedajaus.. visa visuomenė išloštų (aka Lietuvai būtų geriau). Jei laimėtų tamsos atstovai.. džedajui gerbūviui iškiltų grėsmė.

  Didžiausia problema šiame konkflikte matau teme, kad jei išloštų Račas.. jis, asmeniškai, tikriausiai nieko be moralinio pasitenkinimo negautų. Jei praloštų… itariu rizikuoja daug kuo. O ir laiko/nervų/pinigų investicijos nemažos. Senas kaip pasaulis konfliktas: asmeniniai vs. visuomenės interesai. Tik problema atvirkščia: ne iš visuomenės kišenės į savo (kaip daar madinga) o atvirkščiai… iš savo į visuomenės.

  • nesvarbu

   :D

 • samogitian

  Pries vadindamas Siauruseviciu ‘skydines herojumi’, reiktu apie save pagalvoti, p. Racai, kas jus? Uspaskico baliuko VIP?

  • mielas samogitian, vadinkite, kaip tamstai gražiau atrodo. Bet ar tik ne pavydas kalba tamstos lūpomis…:)

 • Rytis I

  Audronė palieka namus ir išeina diskutuoti į racas.lt. Giminės rauda. Gražuoliui Dainiui nebepatinka Artūras, jis linksta prie Audriaus. Dainius nežino, kad Audrius laimėjo loterijoj ir jau turi merginą. Artūras guodžiasi mamai DG, bet piktasis brolis Rimvydas jį uždaro beprotnamįn. Mama nežino, kodėl Artūras jos nebeaplanko, o Rimvydas nemyli mamos, jis myli tiktai tėtį Valdą. Sekantis populiaraus serialo sezonas bus filmuojamas „saulėtoje“ skydinėje. Jei nepritrūks lėšų filmavimui bei pasirašys pagrindiniai aktoriai, nes tačiau lėšų beliko tik „masovkėms“…

  • briedis

   truksta konkreciu detaliu. distanciniame pultelyje knopkes.

 • briedis

  ltv- nacionalines teisybes paiesku tarnyba su gelbetoju direktorium priesaky. mazdaug taip. tik truksta bent jau dvieju dalyku- teisybes ir nacionalines. visdelto slykstu, o jau maniau, kad bent jau karsta bus…

 • johnis

  as ir nesuprantu. Neseku visu naujienu bet kas stovi uz to siauruseviciaus kai jis kiek suprantu buvo paskirtas dar tu kitu kurie valdzioje kaip ir nesedi. O LRT vienas is nuomones formavimo budu ir niekas nekeicia jo. Nei Seimui atrodo kad idomu , nei 3 lietuvos galvoms…. tai arba tikrai jis geras vadovas ir ideologiskai subalansuotas arba tikrai p.Racas esate nesveikas.

  • briedis

   as cia neiskentes trigrasi- o jus johni- toks sveikas, kad eketese maudotes?

 • Baisuoklis

  Tai kad Siauras visom valdžiom reikalingas. Tarkim sumano premjeras režti kalbą per TV. Kreipiasi i LNK, BTV ar pan. Anie ar lituku paprašo, ar kokių malonių. O LTV kam pavaldi? Na kaip ir Seimui su vyriausybe. Vykstama i LTV. Sukomanduojama „Lygiuot! Ramiai! Studiją paaaruošt !!!“
  Kas butų, jei valstybinės TV nebutų..?

  • negamalia

   Nesuprantu kaip tai susije su Siauruseviciumi? ar manote, kad kitas direktorius premjerui atsakytu? ;)

 • Įdomybės. Nežinia, kaip ir komentuot. Beje, norėjau paklausti – kaip galima traktuoti dienotvarkės punktą „Valstybinės LRT strategijos tvirtinimas“. Lengviausia būtų pajuokauti dėl LRT suvalstybinimo, bet jeigu, tarkim, ta strategija vadinama valstybine, tai kokiu pagrindu? Čia LRT Taryba pasitvirtins LRT strategiją ir ji taps valstybine? O jei ne – tai tvirtins koks aukštesnis valdžios organas ir suteiks valstybinį statusą? Norėjau savo bloge parašyt, bet jau kažkaip ir ranka nekyla.

  • mielas Uagadugu, na Jūs tai jau turėtumėte žinoti…

   10 straipsnis. Tarybos funkcijos, teisės ir atskaitomybė

   1. Taryba:

   1) formuoja LRT programų valstybinę strategiją;

   2) nustato LRT programų mastus ir struktūrą, LRT programų transliavimo trukmę, kasmet tvirtina LRT programų sudėtį ir jų pakeitimus;

   3) nustato kanalų skaičių ir jų naudojimą programoms transliuoti;

   4) tvirtina LRT įstatus;

   5) prižiūri, kaip įgyvendinami LRT uždaviniai ir laikomasi teisės aktuose transliuotojams keliamų reikalavimų;

   6) svarsto ir tvirtina LRT veiklos perspektyvinius ir kasmetinius planus;

   7) tvirtina LRT administracijos teikiamas LRT metines pajamų ir išlaidų sąmatas bei jų vykdymo ataskaitas;

   8) svarsto ir tvirtina metines LRT veiklos ataskaitas;

   9) tvirtina LRT kūrybinių darbuotojų, dirbančių pagal terminuotas darbo sutartis, taip pat darbuotojų, priimamų viešo konkurso tvarka, pareigybes;

   10) tvirtina konkursų LRT laidoms rengti rezultatus;

   11) steigia LRT ūkinės ir finansinės veiklos klausimams svarstyti Administracinę komisiją;

   12) tvirtina Administracinės komisijos nuostatus;

   13) skiria Administracinės komisijos narius;

   14) nustato konkurso LRT generalinio direktoriaus (toliau – generalinis direktorius) pareigoms tvarką;

   15) ne vėliau kaip per 15 dienų po Tarybos pirmininko išrinkimo skelbia konkursą generalinio direktoriaus pareigoms;

   16) viešo konkurso būdu 5 metams skiria generalinį direktorių, nustato jo atlyginimą;

   17) nustato generalinio direktoriaus pavaduotojų skaičių;

   18) generalinio direktoriaus teikimu skiria ir atleidžia jo pavaduotojus.

  • briedis

   ka cia komentuot… tiesiog tarybos kazokai neleido racui i dokumentus paziuret (tikriausiai turku sultono isakyti). vienzo- dokumentai taip ir liko direktoriaus seife…

   • briedis

    patikslinsiu ir eisiu savo darbo dirbt. – ne siaip racui, o racui tos pacios tarybos nariui.

 • Kaip dainavo Fredis (tiesa be zvaigzdutes!) :
  The Show must go on!
  The Show must go on! Yeah,yeah!
  Ooh! Inside my heart is breaking!
  My make-up may be flaking…
  But my smile, still, stays on!
  Yeah! oh oh oh

 • A, atsiminiau. Nusigrybavau.

 • Marius

  Kartais išties sunku būna išaiškinti, suprasti kodėl žmonės nesupranta. Atrodo aiškini argumentuotai, be įsiučio, įsigilinęs – niekas nepadeda. Linkiu stiprybės, aš jumis Artūrai pasitikiu, manu viską ką darote darote vedamas nuoširdžių ketinimų. Kreipti į R. Valatką manau neverta, kažkada gerbiau šį apžvalgininką, bet dabar nuolatiniai jo vartojami epitetai, tipo maloningoji ponia, galvų prieš prezidentę kelia klausimą, kas čia isterikas.

 • Daina

  Artūrai, sutikite – skaidrumas valstybinėse įstaigose tik trukdo tas įstaigas valdantiesiems slėpti savo neišmanymą ar nešvarius darbelius. Taigi tokie kaip jūs tik trukdote toliau nieko neveikti ar švaistyti svetimus pinigus. Aišku, rankų iš karto gal ir neverta nuleisti, bet manau, patausokite savo nervus ir laiką ir per daug nepersistenkite kovodamas su vėjo malūnais. Laikykitės!

 • Perskaičiau Artūro komnetarą ir suprantu jo būklę. Nežinau tik savo vaidmens dėl įvykusių dalykų – balsavau už tai, kad Artūras gautų jam reikalingą informaciją. nenoriu teisintis, bet taip jau gaunasi, kad kaip LRT tarybos pirmininkas, kuris turi posėdžiuose moderuoti diskusiją, lyg ir prisidėjau prie kolegos gniuždymo kai kiti LRT Tarybos nariai išsakė savo nuomones. Bet aš tikrai žinau, kad Artūras nėra iš silpnųjų, kuriam viena ar kita kritiška, gal net žeidžianti nuomonė išmustų iš vėžių. Nebent tam būtų suteikta didesnė reikšmė, nei tą reikėtų daryti.

 • post scriptum

  Gerb. Artūrai, o kas tie septyni tarybos nariai kurie iš anksto laiko Jus nusikaltėliu? Kaip suprantu, keturi iš jų įvardinti pačiame įraše? O kiti? Kas tie „didvyriai“?

 • Xalabokaz

  Gerb. Artūrai, matyčiau tokį kelią. Kreiptis į Seimo komitetą, svarstantį LRT metines ataskaitas. Informuoti jį apie esamą padėtį ir paprašyti šios informacijos per komitetą, tuo pat metu atkreipiant dėmesį į ne visai normalią padėtį. Tai yra „valdiškas“ būdas, mano požiūriu normalus ir mažiau radikalus.
  Antrasis kelias būtų radikalesnis ir piktesnis, – gavus pasirašytą sprendimą apskįsti jį teismui ir per teismą išsireikalauti reikiamus dokumentus.
  Trečiasis būdas dar brutualesnis – pasiūlyti pateikti kad ir Jus delegavusiai Respublikos Prezidentei įstatymo pataisas, kad tarkim LRT ataskaitos, kaip subjekto finansuojamo iš biudžeto lėšų yra viešos ir turi būti skelbiamos viešai. Na va kol kas ekspromtu tiek sugalvojau :-)

 • sataniuga

  Kaip čia teisingai pastebėjo kiti, jūs į LRT tarybą esate deleguotas Lietuvos Prezidento, t.y. veikiate jo valia ir įgaliojimu. Atsisakymas suteikti informaciją šiuo atveju reiškia LR Prezidento (ar jo atstovo) teisės į informaciją pažeidimą. Logiškai mąstant Jūs turėtumėt kreiptis į jus delegavusią instituciją ir pranešti apie šį pažeidimą. Toliau turėtų veikti prezidentūros teisininkai.

  • mielas sataniuga, Prezidentė neturi jokios galios keisti LRT tarybos sprendimų.

   • Tačiau Prezidentė gali preikšti savo nuomonę. O ką reiškia vieša Prezidentės nuomonė, mes visi žinome.

 • Sapnas

  Verta toliau daryti. Nors kai čia paskaitai komentarus, aiškumas blėsta ir atrodo, kad neverta. Net tie pasiūlymai su prancūzišku brendžiu – tai kaip velniški pasiūlymai. Bet Artūras velniu netiki. Tuo sunkiau tame kelyje. Gal visi sunkumai yra ir dar bus, kad būtų šis tas svarbaus suvokta… Ne, ne apie velnią. O apie tai, kaip neprastai, kaip nepaprastai daug skiriasi žmonės – iš pagrindo, iš esmės skiriasi… na, kaip kitokie gyvūnai.

  Verta daryti. Bet nereikėtų eiti labai individualistiniu, pernelyg individualistiniu keliu. JŲ visada bus dauguma, ir po dešimt, ir po penkiasdešimt metų JŲ visada bus dauguma, ta kostiumuota pilkoji masė… Ir kad JIEMS nepralaimėtum, o visgi JUOS nugalėtum, reikėtų turėti bendraminčių, idėjinių bendraminčių ir, tarkim, švelniau kalbėti su tokiu gabuoliu kaip uagadugu. Atsiprašau, iškart atsiprašau už siūlymą; žinau, jų nereikia. :-)

  Lietuvoje veikia atvirkštinis dėsnis nei tas, kuriuo visi tiki: ‘kuo daugiau proto, tuo geriau’. Ne, čia yra ir ilgai dar bus priešingai. Kuo žmogus yra protingesnis, tuo jam bus blogiau. Ir visa tai jis turės iškęsti, ir nekart atsisakyti proto, kol supras… tai Jo kelias.

 • vaiva

  Lietuvoje sunkiausiai yra eiti prieš sistemą ir dirbti pagal įstatymus. Daugelyje tokio tipo organizacijų kaip LRT taryba sueina vienas kitą palaikančių ,,chebrantų“, kurie iš anksto prie buteliuko susitaria ,,tu mane palaikai, o aš tave“ ir jų sienos nepramuši, tik mėlynių įsitaisysi. Čia geriausiu atveju. Jie visais būdais stengiasi išstumti į ,,chebrą“ nepritinkantį žmogų nebodami ir ganėtinai šlykščių priemonių. Man Jūsų būsena daugiau negu suprantama, bet kita vertus, Artūrai, jeigu jau Jums visai nusvyra rankos ir pasiduodate, tai ką daryti ne tokiems žinomiems, bet padoriems žmonėms, kurie vis dėlto tiki, kad jų kuklus indėlis reikalaujant laikytis įstatymų skirstant įvairias paramas ar svarstant kitus svarbius dalykus kažkiek padidina viltį kada nors gyventi demokratinėje ir teisinėje šalyje? Tokių ,,chebrantų“ didžiausias priešas yra viešumas. Nenorėčiau, kad pasiduotumėt:-)

 • D.Radzevičius savo bloge rašo: „sieksiu, kad LRT taryba iš tiesų dirbtų kaip vienas kumštis, net jei jame kai kurie pirštai rodo į skirtingas puses. … O tiesiog nemalonius dalykus ar įspūdžius iš Tarybos, kaip ir iš šeimos, aš į viešumą nenešioju.“

  Mielas toks šeimos tėvelis, droviai slepiantis dukryčių nuodėmes. Va tik, kaip rusai sako, net „semji bez uroda“- toks vienas ne į tą pusę rodantis pirštas atsiradęs, A.R. tokis, viešumon nemalonius dalykus nešioja.

  Ar ne laikas būtų jau vėl eit laužų prie televizijos rūmų kūrenti. Pavasaris, greit atšils, vakarai bus malonūs. Dainų padainuot, šalin-rankas-nuo-Artūro, Siaurui-gėda, dar ką nors pašūkaut.

  (Svajonės, svajonės… Ne tas atvejis, ne tie protestuotojai.)

  • aušra maldeikienė

   Aha, Taryba pasirodo — „šeima“. Labai įdomus faktas. Ir dabar jau galiu ramiai pasakyti, kad Radzevičius ne tik karjeristas.
   Jis dar labai prastai išsilavinęs karjeristas.

   • Hmz

    Lietuvoje yra ir daugiau tokių „šeimų“ – daktarų šeima, tulpinių šeima…

   • nesvarbu

    Aušra, juk sakėte apie tą radzevičių, kad primityvas…, gal jo didžiausias pasiekimas ir yra su baime „pašpilkiuoti“ tą sutvėrimą krivicką:)

    Bet prieš normalius žmones, kaip Artūras, tai tokie labai drąsūs būna ir daug daugiau žalos tokiems pridaro…

   • Asturijos princas geriantis kavą su pyragaičiais

    Keisčiausia, kad kiek teko pastebėti, p. Radzevičius gina leidėjų, bet ne žurnalistų interesus. T.y. veikia kaip elementarus lobistėlis. Žurnalistams turėtų būti smarkokai gėda.

   • pastabos

    Galbūt ekonomikos pradžiamoksliuose neparašyta, tačiau logikos tai jau tikrai tūrėtų būti:

    analogija reiškia vieno požymio dviejuose reiškiniuose/daiktuose išrykinimą, o ne tų reiškinių ar daiktų sutapatinimą.

    Pavyzdžiui, „greitas kaip žaibas“ bėgikas nėra žaibas.

    Jei Radzevičius mano, kad „kaip ir šeimoj“ iš LRT tarybos nesmagių dalykų nereikia nešti, tai visiškai nereiškia, kad mano, jog LRT taryba yra šeima. O jo komentaro visuma patvirtina, kad tikrai nemano ir nelaiko LRT tarybos savo šeima, savo koordinavimo pareigos nepainioja su „tėvelio“ vaidmeniu. Tai tik komentatoriaus „Urvinio“ perlenkta, o gal tyčia pašaipi interpretacija.

 • Baisuoklis

  Del bendro išsilavinimo smalsu:
  LRT ir jos Taryba panaši į UAB’ą ir akcininkus.
  Tai, jei teisingai supratau, didesnė dalis lygiatesių Tarybos nariu nubalsavo nepateikti vienam nariui (turinčiam 1/n akciju kur n=narių sk.) nepateikti kai kurių dokumentų. Jei LRT Tarybos įstatuose nėra aprašyta tokia situacija, belieka nežinau ką veikt…

  • Justas

   Atleiskite už nekuklumą , bet … dėl bendro išsilavinimo …:
   šiuo konkrečiu atveju LRT Tarybai labiau tinka UAB’o STEBĖTOJŲ TARYBAI priskirtos funkcijos ir įgaliojimai .
   „Stebėtojų taryba – neprivalomas kolegialus bendrovės veiklos priežiūrą atliekantis organas.

   Ją renka akcininkų (šiuo konkrečiu atveju suponuojama , kad Seimas , Vyriausybė, visuomeninės organizacijos yra LRT …“ akcininkai“) susirinkimas.
   Jos įgaliojimai nustatyti bendrovės įstatuose. Stebėtojų taryba jei numatyta bendrovės įstatuose renka bendrovės valdybą, jei jos nėra bendrovės vadovą. Į bendrovės stebėtojų tarybos įgaliojimus įeina funkcija prižiūrėti bendrovės valdybos ir vadovo veiklą. Pateikia akcininkų susirinkimui atsiliepimus ir siūlymus dėl bendrovės veiklos strategijos, metinės finansinės atskaitomybės, pelno paskirstymo projekto ir bendrovės metinio pranešimo, taip pat bendrovės ir vadovo veiklos.

   Teikia siūlymus valdybai atšaukti jų sprendimus, kurie prieštarauja įstatams ir kitiems teisės aktams, bendrovės įstatams ar visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimams.

   Sprendžia kitus bendrovės įstatuose, taip pat visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimuose stebėtojų tarybos kompetencijai priskirtus bendrovės ir jos valdymo organų veiklos priežiūros klausimus.

 • Morta Vidūnaitė

  Artūrai, tau tikrai išeitų į naudą, jei vėl prasidėtų kažkas panašaus į Pakso apkaltos skandalą… nes tada buvai vienas iš nedaugelio (jei ne vienintelis) su sveiku protu… bet gavai visuotinį pripažinimą, tapai žvaigžde ir užmigai ant laurų… kažkada tavo komentarai buvo patys įdomiausi, o dabar „aš aš Račas aš“… anksčiau kiekviename tavo komentare buvo po perlą… o kokias čia narcistiškas odes sau rašai? nemanau, kad arogancija žmogų puošia…

 • nijole

  Suprantu,kad Jūsų nepaguos tai,jog vertinu Jus ir gerbiu,bet manau,kad dabar – pats tas laikas tai pasakyti. Kartais vėjas pučia tam,kad pasitikrintume savo lankstumą.Nenuolankumas – vertybė.

  • dzyvai

   Nuolankumas yra vertybė. Gal Jūs turėjote omenyje tvirtą principų laikymąsi?

   • Dzyvai, – deja, tylėjimas vertybė… kol nesi kape, žinoma…

 • Belekauskas

  Šiaip būtų neblogas bloginis yrašas, jei būtų išsamesnis.
  Kol kas, gerbiamas Artūrai, tamstos rašinėliai apie LRT džiaungsmus ir rūpesčius labiau primena kažkokių užuominų sąrašus, suprantamus pakankamai pašvestiesiems.
  Išsamiau reiktų, su detalėmis.
  Tauta turi žinoti savo didvyrius, ypač išlaikomus jos pinigais.

  p.s. jei bus laiko ir noro – prašyčęiau pakomentuoti Jokūbaičio fenomeną – jis mano buvęs dėstytojas, tikrai protingas žmogus, kurio malonu paklausyti. Bet kiek girdžiu apie jo elgesį LRT – kažkaip tai man nedera su įvaizdžiu, kurį susiformavau trindamas TėEsPėEmI suolus… :)

 • Ieva

  Zinote prisiminiau patarle „Vienas lauke ne KARYS“..

  o vat cia manau ir yra tokia situacija.. Jus vienas bandote kovoti pries sistema, kuri kaip matau yra jau seniai issisaknijusi..

  Reikia bendraminciu.. ir tada galbut.. :)

 • Pingback: LRT ARTĖJA PRIE GENTINĖS SANTVARKOS IR TVIRTINA NESĖKMEI PASMERKTĄ BIUDŽETĄ | uagadugu()

 • Jonas

  Esu visiškai sugniuždytas-juokinga,tai nuosprendis
  specialistui iš skydinės .

 • a

  Komentaras pašalintas – A.R.

 • Pingback: LRT Taryba: pasityčiojimas tęsiasi | Artūras Račas()