Esu visiškai sugniuždytas…

… Jaučiuosi visiškai sugniuždytas…

Ne todėl, kad E.Ganusauskas suabejojo mano morale. Ir ne todėl, kad R.Valatka pavadino mane isteriku.

Ir net ne todėl, kad A.Jokubaitis viešai kėlė klausimą apie mano psichinę būklę, tai yra, požiūrių ir nuomonių nepaaiškinamą kaitą.

Ir net ne todėl, A.Pitrėnienė pareiškė informuosianti savo šeimą, kad jai netyčia mirus, jos artimieji iš anksto žinotų, kas dėl tos mirties yra kaltas.

Jaučiuosi sugniuždytas dėl tos neaiškių interesų ir artimos beprotybei atmosferos, kurioje šiandien praleidau kelias valandas.

Jaučiuosi sugniuždytas LRT tarybos sprendimo neleisti man susipažinti su informacija apie LRT 2010 biudžetą, apie LRT generalinio direktoriaus skirtas nuobaudas, apie LRT sudarytas sutartis, kuriomis už mkesčių mokėtojų lėšas pirktos licencijos buvo parduotos komerciniams transliuotojams, apie LRT vykdomą pertvarką ir kitais, be kurių, mano nuomone, sunku yra priimti sprendimus.

Jaučiuosi sugniuždytas, nes septyni LRT tarybos nariai iš anksto laiko mane nusikaltėliu, kurio parašas ant oficialaus dokumento neturi jokios galios. Na, bent jau mažesnę galią nei skydinės herojaus A.Siaurusevičius paistalai apie mano nusikalstamą prigimtį.

Esu toks sugniuždytas, kad nežinau, ką toliau daryti…

Taip būna retai, tačiau dabar būtent tokia situacija

(12 balsų, vidurkis: 4,17 iš 5)
Loading...