Dar žinių iš LRT tarybos posėdžio

Nedalyvavau šeštadienį vykusio LRT tarybos posėdžio antrojoje dalyje. Šiek tiek dėl to apgailestauju, nes ten buvo kalbama apie rengiamą LRT strategiją. Tačiau visus dokumentus turiu, tarybos posėdžio protokolą paskaitysiu ir jei turėsiu kokių nors minčių ar pasiūlymų, perduosiu jas strategiją rengiančiai darbo grupei.

Išėjau iš posėdžio po to, kai tarybos nariai, pirmojoje posėdžio dalyje bendru sutarimu nusprendę, kad reikėtų aptarti nesusipratimus dėl informacijos teikimo tarybos nariams, vėliau LRT tarybos pirmininko D.Radzevičiaus teikimu balsavimu nusprendė, kad šiame posėdyje šio klausimo svarstyti neverta.

Man toks požiūris atrodo visiškai nepriimtinas, nes aš nesuprantu, kaip galima normaliai atlikti savo darbą negaunant informacijos ir nežinant, kokia tvarka ji teikiama. Iš mano paskutinio susirašinėjimo su LRT generaliniu direktoriumi, gali susidaryti įspūdis, kad tai jis nusprendžia, kokia informacija LRT tarybos nariams galima žinoti, o kokios – ne. Aš gi laikausi nuomonės, kad tokie sprendimai nėra jo kompetencija.

Tad  kol šiuo klausimu aiškiai nepasisakys taryba, nesirengiu vaidinti, kad dirbu.

Kita vertus, kalbant apie šiandieninio posėdžio antrąją dalį, man kyla abejonių, ar prasminga aptarinėti naująją LRT strategiją su dabartine administracija, kuri per bevek trejus savo darbo metus parodė, kad neturi nei noro, nei komptencijos įgyvendinti kokias nors naujas strategijas. Ypač – atsižvelgiant į tai, kad pusė tarybos narių dabartiniu LRT vadovu nepasitiki.

(9 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...