„Copy paste“ veikia?

… Kaip kartais įdomiai viskas susiklosto…

Pamenate, visai neseniai rašiau apie vieną naują bloggerį, kuris pasiūlė už mane tekstą parašyti ir tą tekstą mano tinklaraštyje paskelbti?

Aš pamaniau, keistuolis…

Pasirodo, visai ne.

Nes tą pačią dieną, jo tinklaraščio aprašymas atsidūrė pačioje garbingiausioje Lietuvos blogosferos vietoje – tinklaraščio nezinau.lt „Lietuviškų tinklaraščių žinyne“.  (Net nepaisant paties Džiugo nurodytos taisyklės: „50 įrašų, ir tai ji yra tik tam, kad nepradėtumėme surašinėti visų vos užvestų atsitiktinių tinklaraščių, kurių yra dešimtys tūkstančių.“

Atslikęs kažkoks esu tikriausiai…

(13 balsų, vidurkis: 3,77 iš 5)
Loading...
 • Šiuo atveju man itin pikta, nes aš kaip pareiginga pilietė dar šią vasarą el. paštu savo tinklaraščio pristatymą nusiunčiau, kai jau buvau parašiusi gerokai daugiau nei 50 įrašų. Vis dar laukiu ;(

  • Ligita, nepykit – taip jau būna: pareigingumas ir preciziškas taikymasis prie taisyklių, kaip rodo patirtis, greičiau duoda priešingą poveikį nei tikimasi.
   O akyli skaitytojai mato, kas, ką ir kaip veikia. :)

 • Ligita, parašyk apie Apple, Linux, kokias nors kolonėles ar naują telefoną ir manau sulauksi:)

  • Užtektų ir Džiugui laišką parašyti.

   O dėl šio įvykio.. Keista, tačiau iš aprašymo ir aplankius tą tinklaraštį, atrodo viskas ok. Visgi nusprendžiau, kad tokie „projektai“ neverti dėmesio ir neužsiprenumeravau RSS.

 • Kęstutis

  Kokie pikti Lietuvos blogeriai.

 • Regis

  „Nors ir nauja dar svetainė, bet turi didelę ateitį. :)“

  Skaitykit tarp eilučių :). Džiugas sako, Džiugas žino.

  Šiaip visa tai kvepia pakankamai rafinuotu (Lietuvai) nauju būdu reklamuoti produktus/paslaugas. Pagyvensim pažiūrėsim kaip bus. Beje jeigu Ligita ir pradėtų rašyt apie kokią produkciją tai dar toli gražu nereiškia, kad susilauktų pinigingų dėdžių dėmesio. Arba, kad pinigingi dėdės panaudotų jos tinklaraštį kaip bazę užslėptai reklamai.

 • Mantas

  Pats perskaičiau tavo straipsnį, po 10 minučių jau pamačiau tą aprašymą nezinau.lt :) Na matosi kad Vienastoks yra pamišęs dėl Apple gaminių…. Gėda.

 • curry

  Įdomu, jeigu imčiau rašyti blogą apie Utenos trikotažą, mano blogas taptų skaitomu su sąlyga, kad raktiniai blogeriai nešiotų UT trumpikes?

 • nonsense

  Nesupratau, o ko piktintis ir akmenėlius į Džiugo daržą mėtyti? Ar Džiugas pasinaudojo „copy-paste“ ir iblog autoriaus parašytą tekstą įklijavo kaip savo? Kaip ir ne. Vienintelis Džiugo „nusikaltimas“, kad jis yra Apple produkcijos gerbėjas ir parašė apie svetainė, kuri rašo apie šios kompanijos produktus.
  Beje Džiugo puslapį visada malonu skaityti, tiek temos įdomios, tiek ir pas autorius gerokai kultūringesnis, nei pvz. p Račas. Dar nemačiau, kad Džiugas būtų kokį nekultūringą komentatorių „dunduku“ išvadinęs, jų sudrausminimui tam randa kultūringesnių, bei įtaigesnių priemonių.

  Bet apie ką aš čia, kaip gi išdrįsau vienu iš dundukų būdamas, čia kažką keverzioti…

 • Na va, vienas žmogus nusprendė nereklamuoti puslapio (nesvarbu koks jis ir apie ką), o kitas žmogus nusprendė pabūti geras ir pareklamuoti naują iniciatyvą. Ir aišku kaltas tas geresnis, nes jis Apple gerbėjas :)

  Ką čia pridursi, lietuviais esame mes gimę…

 • Beja Arturai, jums atskira padeka. Kartais anti-reklama atnesa gera srauta :).

  • Mane „veža“ naujų tinklaraštinkų gretos, kurios pasipildo entuziastais tikinčiais, jog sukurpę vieną kitą įrašą tinklaraštyje gali iš to užsidirbti.

   • Lietuvoje labai sunku iš tinklaraščio kažką užsidirbti, bet įmanoma, jeigu yra atitinkamos pastangos. Tikriausiai daugeliui žinoma, kad užsienyje yra daug pragyvenančių iš tinklaraščio rašymo, tačiau Lietuvoje šiuo metu tas tikrai yra neįmanoma, per mažai gyventojų „ant svieto“ :)

 • Seniai šio blogo neskaičiau, bet jeigu dar čia reiškiasi Fredis, tai klausimas jam :) Fredi, kaip manai, kodėl Račas nemėgsta Džiugo (nezinau.lt), o Džiugas nemėgsta Račo. Va ir rebusas :)

 • 450

  Man ir įdomu pasidarė, nes visą laiką galvojau, kad tarp jų nesutarimų nėra :)

  • Evaldai ir 450, nežinau, kodėl nusprendėte, kad aš nemėgstu Džiugo ar kad mes dėl ko nors nesutariame.

   Jokių nesutarimų tikrai nėra, tiesa, mūsų požiūriai į tam tikrus dalykus skiriasi (apie tai esu rašęs).

   Tačiau tai nekeičia esmės – Džiugas yra Lietuvos blogosferos simbolis ir neabejotinai yra daugiausiai prisidėjęs prie jos plėtros. Aš šia prasme net negalėčiau su juo lygintis.

   Kita vertus, blogosfera, kaip ir visa žiniasklaida keičiasi ir tam tikra prasme šis tinklaraštis yra šių pokyčių rezultatas:)

 • žinau šitą, suktas belenkaip, tokių kaip thirdsoult (ts) (tikras sukčius) reikia saugotis.