Mobiliųjų operatorių IQ testas: ieškoti kvailių negražu. O padėti ieškantiems?

Kai pirmą kartą www.atn.lt užtikau tai, apie ką dabar rašysiu, pagalvojau gal neverta… gal senstu ir darausi per daug priekabus.

Tačiau šiandien radau tą patį nekomerciniame (na, iš esmės:) puslapyje http://nezinau.lt ir nusprendžiau vis dėlto parašyti.

Žinau, kad kai kas gali pasakyti – iš pavydo, bet tebūnie.

Taigi, tiek atn.lt, tiek nezinau.lt yra reklamos skiltis, kuri vadinasi tekstiniai skelbimai.

Vienas jų siūlo klausia „Ar tu protingesnis?“ ir siūlo pasitikrinti IQ.

Juk smalsu, ar ne?

Vieną vakara pabandžiau. Spustelėjau ant nuorodos ir voila: http://lt.mit-iqexam.com/index.php?a=413

„Sveiki atvykę į tiksliausią IQ testą“

Klausimai lengvi, jų tik dešimt. Tačiau po to kažkodėl tai prašo nurodyti mobiliojo ryšio operatorių ir net atsiunčia kodą, kurį reikia įvesti norint sužinoti, koks protingas esi…

O „Naudojimosi sąlygos“ visą laiką apačioje…

Ir jose sakoma, kad įvedęs tą atsiųstą PIN kodą,   

Jūs suprantate, kad užsirašydami šiai paslaugai ir įvesdami PIN kodą, kuris atsiunčiamas mobiliojo telefono, kurį pateikėte šioje svetainėje numeriu, Jūs registruojatės mūsų paslaugai. BITE IR TELE2 VARTOTOJAI turėsiu sumokėti LTL20.00 kas savaitę (OMNITEL – LTL19.4 kas savaitę) ir gausiu 6 kreditai Polifoninės skambučio melodijos kas savaitę.

Beje, prieš įvedant PIN kodą siūlomi trys kreditai už 10 litų…

Taip ir likau nesužinojęs, ar esu protingas, nes kodo neįvedžiau. Bet neabejoju, kad tikrai atsirado ne vienas jį įvedęs…

Galiu, žinoma, klysti, tačiau man atrodo, kad toks būdas vilioti pinigus yra nesąžiningas. Ir manau, kad padėti nesąžiningai vilioti pinigus taip nėra labai etiška.

Todėl norėčiau pasiūlyti tokį dalyką – spausti visiems ant šios nuorodos, atsakinėti į „IQ Testo“ klausimus ir įvedinėti savo telefono numerį, gauti PIN kodą, tačiau jo neįvedinėti.

Ir taip daryti daug daug kartų…

Tegul siunčia žinutes jei jiems taip patinka:)

(19 balsų, vidurkis: 4,47 iš 5)
Loading...