Citata #316 M.Petruškevičius apie populiarumo kainą…

Restorane užsisakinėju salotas, nors mėgstu balandėlius, nes nesmagu, kai žmonės žiūri, kaip kramtau

„Lietuvos žinios“

…Norėčiau ir aš išmokti valgyti salotas nekramtydamas…

(21 balsų, vidurkis: 4,52 iš 5)
Loading...
 • Tik tikras talentas taip moka :)

 • Rolandas

  Simai

  Sutinku su Jumis. Nu jau visiškai suįžūlėjo tie šiuolaikiniai talentai, viską jiems paduok greitai, dabar ir daug. Net valgyti JIE pradėjo nekramtydami, o kur lėto kramtymo kančios? Tikriausiai ir salotas reikalauja pateikti lėkštutėje su mėlynais apvadėliais.

  • WU

   Aha, visi iki vieno.. Nori būti gimę su sidabriniu šaukštu burnoje!

 • romas

  Matyt Petruškevičius mėgsta nedresiruotus balandėlius. Dresiruoti balandėliai skrenda burnon ir skyla į aerozolio lašelius pilnus vitaminų, mineralų ir kvapniųjų medžiągų. Geriausia juos užgerti Sauvignon blanc 2005m.

 • Atkreipkime dėmesį į kitą įdomų momentą – Artūras pagaliau sužinojo kas toks Petruškevičius! Keliu hipotezę, kad kai gerbiama Rasa tapo mokslų daktare, atsirado daug daugiau laiko ir ji pradėjo skaityti žurnalą „Žmonės“, naujais atradimais pasidalindama su vyru :)

  • WU

   Valentinai, šaltinis tai „Lietuvos žinios“. Ten skiltis žmonės, ar čia su tampa su žurnalu? Kas leidžia „Žmones“?

 • stellar penny bun

  Skiriama „neįvertintiems“ ir pastoviai žliumbiantiems talentams.

 • Vakaris

  O kur parašyta, kad M.Petruškevičius talentas? Nejau dabar, vis dar gerbiamas ir mėgstamas A.Račas ims cituoti visas blondines?

  • Vakari, geras klausimas. Tikrai: o kur parašyta, kad M.Petruškevičius talentas?

   Ir kažkaip nepastebėjau, kad jis būtų blondinė…

 • curry

  O kas tas petruškevičius? :)

 • nerijus

  Labiausiai patiko, kai reklainėje vinjetėje ( ? ) per TV dieną, buvo parodytas vaizzzdialis iš „gatvės“- Petruškevičiaus paprašė prisistatyti…
  Kaip reaguotų Artūras Račas į atitinkamą klausimą?..
  Norėčiau pamatyti :)

 • A.G.

  Manau labiau yra priimtina, kai talentas yra paprastas.
  Tuomet tik patvirtini sąmonėje – taip, tai talentas.
  Kaip sakydavo, neduok Dieve susitikti su žemo rango pareigūnu, nebūtinai kelyje, su eiliniu kelių inspektoriumi – bus pasipūtęs kaip gaidys. Gausi „na vsiu katušu“.
  Pamenu Antakalnyje alaus kavinėje sėdėjome su kurso draugu. Kaip visada susitikę norime pabendrauti, tai nueidavome į kavinę, bet bendraudavome tylėdami. Nei vieno žodžio.
  Prisėdo greta, už to pačio staliuko poetas Širvys.
  Maloniai vis bendravome, tylėdami.
  Tad tikri talentai manau yra paprasti, savi – jie niekam netrukdo, ir jiems niekas netrukdo.
  Kitokie – gal taip pat būna talentai… bet tuomet jau iškyla daugiau klaustukų… ar tai ne vienadienis išsišokimas tik, puslaukinėje gentyje, t.y. puslaukinei genčiai. Juk jos skonis oho ho ir jai įtikti manau reikia daugiau talento nei Einšteinui.
  Rimtai. Manau, kad tas, kuris šiandien yra dievinamas puslaukinės genties – iš ties yra talentas. Šitai negalėtų, labiausiai norėdami jokiu būdu nesugebėtų tie, kurie atėjo į šią Žemę amžiams…
  Juk, pavyzdžiui, pastatyti Vilniuje Akropolį, į kurį kelis metus plūstų miniomis Lietuva – tai yra labai ir labai genealu.
  Jie, gal vieninteliai, sugebėjo pažinti žmogų tokį, koks jis iš tikrųjų yra, – kalė į dešimtuką.
  O mes…
  Juk mes manėme, Laisva Lietuva, Laisvas Lietuvis – ta didybė jo dūšioje, Tautoje…
  O jis, pasirodo, geriausiu atveju, kaip 1917 m. matrosas, – visažinis, viską kas buvo iki tol – paniekinantis, naujasis kūrėjas. Laisvos rinkos, privatumo, vis kas žmogelį atskiria nuo dvasios, nužmogina ir sunaikina. Slogų balševikinio Lietuvoje dvidešimtmetį žmogus labai sunkiai jau ir bepakelia… kai tiek užtrukome su tais naujausiais bolševikėliai… kai tie istoriniai bolševikėliai tik žiedeliai, lyginant su naujaisiais bolševikėliais.
  Joke kaip visda.

  • Rytis I

   Selindžerio herojus nekentė panų, kurios žinojo, kad jos gražios.

  • lv

   Patiko bendravimas alinėje tylint. O Širvys nuorukų į švarko kišenę nedėjo? Jis tikrai negalvodavo ką kas mano, kai kramtai balandėlius…
   Na, be joke’ų — prie jūsų tikrai buvo prisėdęs talentas. Negaliu tvirtinti, kad jis pasirinko talentų staliuką, tačiau su talentu jūs tikrai tylėjote.

 • Dažnai taip nusikalba tikrai verti dėmesio asmenys.
  O Petruškevičius? Jis nelimpa rimtoje sferoje, kaip rimti asmenys nederėtų jo baliukuose. Tuo viskas ir paaiškinta: jo kalba manieringa ne turiniu, o forma, šis pasakymas turėjo reikšti, jog stilistas net „žemiškų“ patiekalų viešoje vietoje negali valgyti, todėl turi tenkintis salotomis.
  Kramtymas? Noras kalbėti manieringai ir parodė savo dantis – įkando pačiam Mantui.
  Bet jei rimti žmonės nagrinėtų tokius prisvilusius lietuviškų žvaigždučių kalbos blynus, jie greitai atbuktų.
  Štai todėl kiekvienam sava sfera.

 • Arnoldas

  Aš žinau, kas į mantą žėjo, kai jis valgė salotas. :D tai vyko 12.17d restorane Vilniuje, man pasakojo dvi panelės, kaip jos nenuleido akių nuo jo, nes jis žvaigždė ;D Ir bijojo,kad neprieitų ir nepradėtų apie aprangą kritikuot ar kažkas pan ;D

 • NiekurNeiva

  Ar TALENTUI vieta kalėjime? Kiekviena diskusija artėja į pabaigą, kai nuvedama į aklavietę ar PRADŽIĄ:

  Man atrodo, kad nevisada atskiriama kalėjimo kaip STATINIO ir kalėjimo kaip ĮSTAIGOS reikšmė. Kaip ir akivaizdu, kad STATINYS buvo, bet ar veikė ĮSTAIGA aborigenai tikrausiai nežino, nes CŽV tikrai turėjo, nors kaip aiškėja neteisėtus, leidimus BET KOKIEMS VEIKSMAMS .
  Tikriausai išvados tą ir praneš, gal būt, net pasmerkdama leidusius tokiai situacijai susidaryti. Vargu, ar bus kaltinami ASMENYS, apsiribos tuo, kad pasiūlys keisti SISTEMĄ…

  Taigi, keičiam apibrėžimą:
  Talentas yra viena iš kančios formų. Toliau kaip WIKI …

 • kolega

  jei tokie necituotini zmones patenka i si bloga, tada pardon. dedu riebu minusa autoriui, kad ir kokia ironija bebutu. Tik necituodami tokius dvasios ligonius galime pastatyti i vieta. Nes 2/3 trecdaliai Lietuvos mano, kad jis is tiesu garsenybe. Siaubas.

 • Nesupratau. O tai salotų kramtyti nereikia?

 • Smilga

  O man, juokingai mielas, tas Mantukas…:)) Kartais matau jį Gedimino prospekte, Jogailos g. IKI parduotuvėje. Ne visada, toks išraiškingai-stilingas-manieringas, kartais, tiesiog paprastas vaikinas parduotuvėje perkantis picą.
  Jeigu rimčiau, profesionaliems dizaineriams, stilistams, galbūt pikta, kad kažkoks Mantas turi tiek dėmesio viešoje erdvėje, tv, spaudoje.

 • Rytis I

  Dar vienas talentas: per ŽR paklaustas, ką per metus nuveikė dirbdamas Briuselyje, Paksius tarė: „labai geras klausimas..“ Ir pauzė.

 • flashcore

  o kas zino kaip jis kramto? ;D