„Apple“ gerbėjas man siūlo „copy paste“

Grįžęs iš atostogų, savo pašto dėžėse radau nemažai laiškų. Visokių jų ten buvo – ir studentų prašymai atsakyti į klausimus apie žiniasklaidą, ir komentarai dėl kai kurių įrašų, ir net vienas pasiūlymas reklamai:)

Bet labiausiai mane pralinksmino laiškas, kurį pasirašė „Third Soul“.

Žinau, kad atsiras tokių, kurie sakys, jog privačių laiškų skelbti negalima, tačiau man atrodo, kad kartais juos skelbti tiesiog būtina, kad kitiems nekiltų noro tokių laiškų rašyti.

Taigi, štai ką man parašė „Third Soul“ (kalba netaisyta):

Sveiki, turiu nedideli prasyma. Nesenai sukuriau blog’a : iblog.lt kuriam skelbiu visas naujienas apie Apple produkcija. Puslapy dar nera labai daug naujienu, bet viskas su laiku :). Noreciau  jusu paprasyt vienos paslaugos, gal galetumete parasyt nedideli straipsni jusu http://racas.lt tinklalapi? As galeciau teksta pats parasyt, o jus tik „copy paste“ kaip sakant. Buciau begalo dekingas :)

… Aš žinau, kad Lietuvoje yra „žurnalistų“, kurie dirba panašiais metodais ir man, kaip žurnalistui, dėl to gėda.

Bet kažkaip tikėjausi, kad blogosferoje ši yda dar nespėjo paplisti.

Aš taip pat žinau, kad Lietuvoje yra „žurnalistų“, kurie „copy paste“ metodu užsidirba sau pragyvenimui ir man dėl jų liūdna.

Bet man vis dėlto atrodo, reikia būti visišku idiotu, kad galėtum siūlyti už dyką reklamuoti „copy paste“ metodu puslapį, kuris pats siūlo talpinti reklamą. Dar didesniu idiotu reikia būti siūlant tai man… 

Ypač idiotiškai tas pasiūlymas skamba todėl, kad pažiūrėjus į tą puslapį man kažkodėl kyla įtarimas, kad tai visai ne privati iniciatyva… 

P.S. Beje, puikiai suprantu, kad šiuo įrašu iš esmės patenkinau „Third Soul“ prašymą pareklamuoti jo tinklaraštį…:)

Bet, gal jau geriau tokia reklama nei „copy paste“ metodas, kurį galbūt kas nors nuspręs panaudoti. Juk laišką „Third Soul“ tikriausiai parašė ne man vienam.

(8 balsų, vidurkis: 3,38 iš 5)
Loading...