Citata #205 V.Laučius apie R.Dagio šeimos politika

„Respublikos“ dienraščio numylėtinis R. Dagys, ministras, kurio tikslas – žmogus ir kuriam du princai neduoda ramybės, labiau už viską rūpinasi gimstamumu ir šeimos politika. Jam vaidenasi, kad du princai žiūri į kiekvieną Lietuvos žmogų (kaip tikslą) ir sako jam: „Būsi trečias“.

Delfi

(9 balsų, vidurkis: 3,89 iš 5)
Loading...
 • mediator.lt

  Rinkimai prasidėjo… Šių metų balandžio 17 d. Vilniaus dienos 4 psl. Straipsnis „Aukšto karininko pomėgis – pedofilija“, jame nuotraukos su kauke (areštuotas nusikaltėlis) ir tame pažiame puslapyje, šalia straipsnis apie D. Grybauskaitę pavadinimu „Komisarei skaudūs smūgiai“. Viename puslapyje sudėti du vaizdai ir pavadinimai, kuriuos bandoma susieti. „Gender Loops “ skandalo susiejimas bus sekantis žingsnis? Šarūnas Mačiulis media@mediator.lt

 • austras

  Vat čia tai citata!

 • Adas

  Kažkodėl p. Račas užsiciklinęs ant “Gender Loops ” netgi labiau už Dagį. :)

  • Musė

   Pritariu. Tai, kad pirmą kartą pracitavo net patį V. Laučių, kuris yra visiškas dešinysis, o tai reiškia – ideologinis A. Račo priešas, kažką pasako.

   • Valentinas

    Kiek žinau, Račas su Laučiumi bendrauja visai normaliai, netgi draugiškai.

   • zekas

    man asmeniškai taip pat buvo kiek neįprasta, kad prokonservatoriškas politiko apžvalgininkas Vladimiras Laučius mestelėjo tokią kandžią mintį apie bene didžiausią isterijos dėl „Gender Loops“ kurstytoją.

    ši citata tik rodo, kad ir konservatorių galvose, tikėtina, yra sveiko proto pusrutulis. be to, citata pateikta be jokio komentaro. neapsigaukit ir nedarykit „iš musės dramblio“.

    • Valentinas

     Aš tai pateikčiau kitaip. Konservatoriai yra vieninteliai, kuriuose galimia aptikti kažkokių ideologinių apraiškų ir lieka nedidelė viltis, kad dalis iš jų dirba valdžioje vardant idėjos bei turi pažiūras. Deja, mūsuose žmonės turintys pažiūras ir veikiantys pagal jas, yra visuotinai smerkiami ir iš jų tyčiojamasi. Svarbiausia, kad tie kurie tyčiojasi patys negali suorganizuoti bent kokią rišlią veiklos programą ir užsiiminėja visko neigimu. O lazdavoti konservatorius, kaltinti juos fanatizmu yra labai lengva. Tai yra madinga, tai yra geras tonas pašiepti Landsbergį. Bet ponai, o ką patys padarėte arba ką padarė jūsų remiami politikai?
     Tiesa, gal dar pridėčiau Masiulio liberalus :)

     • zekas

      leiskite, paklausti, gerb. Valentinai, kuriuos politikus, tarkim, aš asmeniškai remiu?

     • Valentinas

      Gerbiamas Zekai,
      Praneškite kuriuos politikus remiate ir padiskutuosime ką jie padarė. Mano įrašas buvo skirtas siaurapročiams konservatorių nemylėtojams, kurie nekenčia konservų todėl, kad nekenčia.
      Jūsų frazė „ši citata tik rodo, kad ir konservatorių galvose, tikėtina, yra sveiko proto pusrutulis.“ leido man suprasti, kad jūs toks ir esate. Jei suklydau, atsiprašau, bet tada turėtumėte tiksliau formuluoti mintį :)

     • zekas

      gerb. Valentinai,
      pradžiai, drysiu pastebėti, kad tiek konservatoriai, tiek Masiulio liberalai, jūsų žodžiais turintys „kažkokių ideologinių apraiškų“ ir „kad dalis iš jų dirba valdžioje vardant idėjos bei turi pažiūras“, sudarinėja koalicijas su tokiais susikompromitavusiais dariniais kaip Zuoko liberalais Seime, arba libdemais Vilniaus savivaldybėje.

      taip tikrai, jie turi „kažkokių ideologinių apraiškų“, bet tų „kažkokių ideologinių apraiškų“ turi visos partijos Lietuvoje. tačiau tvirtų ideologinių apraiškų tikrai neturi, o jau oportunizmo trūkumu tai tikrai skųstis negali, nei socdemai, nei darbiečiai, nei bet kurie liberalai, nei patys konservatoriai.

      partijos Lietuvoje apskritai yra blogis. rinkimų daugiamandatėje apygardoje dėka neįmanoma atsikratyti tokių politikos nevykėlių Seime kaip Kirkilas.

      mano požiūriu turėtų būti renkamos asmenybės, o ne partijos į valdžią. taipogi ir politikus vertinu ne pagal priklausomybę partijai, o pagal žinomus faktus apie jų veiklą. taipogi ne paskutinėje vietoje yra konkrečių politikų požiūris į homoseksualumą, nes tai mane, kaip homoseksualų žmogų, liečia (ir dažniausiai žeidžia) tiesiogiai.

      kalbant pavardėmis, man imponuoja tiek Grybauskaitė, tiek Alg. Butkevičius, tiek V. Landsbergis, tiek E. Masiulis, tiek A. M. Pavilionienė, tiek K. Čilinskas. jų yra daugybė ir tai yra asmenybės, su savais pliusais, su savais minusais.

      na, o grįžtant prie „sveiko proto pusrutulių“, tai konservatoriai, mano įsitikinimu, yra homofobinės demagogijos skleidėjai „by default“. dalyko, kurio sveiku proto suvokti neįmanoma, skeidėjai. kaip pavyzdys yra konservatorius R. Dagys, paskleidęs isteriją dėl „Gender Loops“.

      todėl kandi V. Laučiaus, kuris mano supratimu, yra prokonservatoriškas politikos apžvalgininkas (http://www3.lrs.lt/n/rinkimai/20001008/kandvl.htm-153934.htm), mintis apie R. Dagį buvo šiokis tokis akibrokštas. suteikiantis vilties…

   • Muse, štai čia ir atsiskleidė tamstos tolerancija…:)

    • Musė

     Aš niekad neteigiau, kad esu tolerantiška. Priešingai, rašiau, kad tolerancija man asocijuojasi su abejingumu ir savo stuburo neturėjimu. Manau, kad savo pažiūras, vertybes ir įsitikinimus reikia ginti, nekreipiant dėmesio, kad kam nors tai nepatinka. Ar mes turime būti tolerantiški blogiui?

     • max

      muse, ginti nekreipiant dėmesio į priemones ?

   • Orka

    Muse, Laučius tikrai neslepia dešinumo. Bet tame komentare, iš kurio ir citata, jis riebiai drėbtelėjo ant Dagio, ilgų motinystės atostogų ir, sakyčiau, ant visos konservatorių (Dagio) socialinės politikos. O čia jo ir blogo šeimininko nuomonės sutapo.

    • Valentinas

     Mat dešinioji politinė kryptis savyje talpina pakankamai skirtingas linijas: krikšcionys demokratai, konservatoriai, liberalai. Panašu, kad Laučius tikrai nėra agresyvus krikščionis.

    • Musė

     Skaičiau aš tą V. Laučiaus straipsnį dar vakar. Jis gerai rašo ir ne pirmą kartą pažeria tikrų perliukų, kuriuos A. Račas tikrai drąsiai galėtų dažniau cituoti, jeigu tik tie perliukai nebūtų prokonservatoriški.

     Kadangi pastaruoju metu Artūras pradeda savo dieną nuo Dagio pavardės suvedima i google paieškos langelį, tai šį kartą net V. Laučiui pasisekė.

     Aš tai rekomenduočiau visiems autoriems, kurie norėtų būti cituojami ir populiarinami A. Račo, savo straipsniuose būtinai paminėti R. Dagio pavardę, net visiškai nesusijusią su kontekstu, turėtų suveikti :)

     • R.Medinis

      Aš asmeniškai ativertęs p. A.Račo blogą, ieškau Musės komentarų. Artūras iškelia Lietuvos blogybes, o Musė iškelia Artūro…hmmm… netikslumus. Artūras nervuojasi – publikai linksma.

     • Musė

      Vau, jau turiu ir savo talento gerbėjų :) R. Medini, pažadu stengtis jūsų nenuvilti ir toliau!

     • Muse, jaučiu, kad provokuojate, bet nereaguosiu…

      O iš tikrųjų tai prie mano lovos kabo R.Dagio ir A.valinkso portretai (galvūgalyje) ir M.Vaišnoro – kojūgalyje.

      And lovos prie spintelės – altorėlis su R.Pakso nuotrauka

      Ir dar – per didžiąsias katalikų šventes būtinai valgau kiaulieną užsigerdamas mažų vaikų (pageidautina – taip pat katalikų) krauju, o Lietuvos valstybines šventes švenčiu Latvių gatvėje.

      Nekenčiu konservatorių ir dievinu socialdemokratus, o rašydamas visus komentarus galvoju kokia man iš to bus asmeninė nauda ir kiek uždirbsiu.

      Visiems mane kritikuojantiens turiu užvedęs juodąjį sąsiuvinėlį, kai R.Paksą išteisins Starsbūras ir jis su G.Kirkilu paims valdžią, tas sąrašėlis atsidurs mokesčių inspekcijoje.

      Rytais neišeinu iš namų neperskaitęs „Lietuvos ryto“, o vakarais nenueinu miegoti nepasitikrinęs Google esančių nuorodų į savo pavardę.

      Sunkus gyvenimas.

      O jei dar nebūtų R.Dagio, Musės ir Fredžio… verkčiau kasdien ir gal net numirčiau.

     • Regis

      Pavasaris, saulės daugiau, pasirodo ne taip ir sudėtinga kai kada pasižiūrėti su humoru. 10 balų.

      O šitas mintis bus galima cituoti atskiromis dalimis? :), pvz.:

      „Nekenčiu konservatorių ir dievinu socialdemokratus“ :)

     • Valentinas

      Štai taip Muse, mes iš Artūro europietiško kalibro politiką lipdome. Į kritiką atsakinėja šmaikštaudamas, nesinervina, nepasiduoda provokacijoms. Tiesa, lipdai tu, aš tik stebiu ir komentuoju. Žiūrėk, iki kitų prezidento rinkimų kas nors ir gausis :)

     • Donatas

      Artūrai, na gal dar nereiktų dėti lygybės tarp Musės ir Fredžio* su Virgiu… gal Mūsė, žiū, dar sudalyvaus ir jūsų komentatorių sąskridyje (kada nors :)

     • Musė

      Artūrai, fainai „nereagavote“ :) Man patiko, 10 balų.

     • nerijus

      Ale, smagiai čia Jūs, Tamsta, Artūrai…
      :)
      :)
      :)
      Tik neikit į HK…Neneuvertinkit savęs!!!!!
      :)
      Tikrai, pripažinsiu, privertėte nusijuokti :)

      respect, kaip Saulėns pasakytų…Tsakant :)

   • Donatas

    Aš tai nepasakyčiau, kad Artūras yra visiškas kairysis, t.y. ‘visiško dešiniojo’ ideologinis priešas. nuo tada, kai ex-lddp vadinamieji soc-demonai demonstravo istikimybe origarchiniam kapitalui, o konservatoriai iskelia ir vykdo vos ne normaliu socdemu priesakus, lietuvoje apskritai išsitrynė kairė-dešinė politinės sąvokos. liko tik partijos-uabai su savo generaliniais :)

    • Valentinas

     Artūras yra viešai pareiškęs, kad yra skandinaviško tipo socialdemokratijos šalininkas. Bėda, kad pas mus tarp politikų tokių daugiau nėra.

     • Dar didesnė bėda, kad skandinaviško tipo socialdemokratija ir egzistuoja tik Skandinavijoje :) Kažko bandymai ją transplantuoti į kitus dirvožemius nelabai sėkmingai baigdavosi…

     • Valentinas

      Čia yra aprašytas vienas tyrimas, kuriame bandė nustatyti kaip individai iš skirtingų šalių esant vienodoms sąlygoms yra linkę nusikalstamai elgtis. Tiriama buvo UN būstinė Niujorke kur yra visų šalių atstovai su diplomatine neliečiamybe, tai reiškia praktiškai nebaudžiami. Tyrėjai išnagrinėjo kas ir kiek pažeidinėjo mašinų parkavimo taisykles. Pasirodo, labiausiai korumpuotų šalių atstovai, daugiausiai pažeidinėjo. Spėkite, kas pažeidinėjo mažiausiai – teisingai, skandinavai :)

      http://www.reason.com/news/show/132659.html

    • nerijus

     Aidas, kaip visad- protingas…
     Kalba apie dirvožemius, nors nė arklo rankose nėra laikęs…

 • Didžiai Gerbiamas

  Vieni negali nei dienos be Zvonkės, kiti – be butelio. O p. Račas – be Dagio.

  • Didžiai negerbiamas, juk sakiau, kad tamstai reuikia kuo skubiau į Humoro klubą… bet rodos nebespėsit.. uždaro jį…

   Gaila žvaigždžių… ir tamstai nebus kur pasireikšti…

   Nes kalambūrai tamstos tikrai verti HK

   • Vow, naujiena… Pasirodo, HK uždaro… O čia mes filmavimams ruošiamės, o mus paėmė ir uždarė… Gal, Artūrai, iš BNS išėjai į kitą agentūrą – OBS?:)

    • Valentinas

     Čia Artūras taip nori pas jus pakliūti kaip humoristas :)

     • Blogas tas kareivis, kuris nenori tapti generolu :)

     • Donatas

      tęsinys – ir blogas tas generolas, kuris nenori tapti paminklu :)

     • romas

      Neatsimenu iš kokio filmo, bet ten generolas norėjo atvirkščiai. Stovėdamas prieš kursantus jis tarė:
      – Žiūriu į jus ir vėl noriu tapti jaunu ir moterimi.

    • Musė

     Na va, o aš jau piktą laišką TV3-ims sukurpiau ir parašus pradėjau rinkti…

     • nerijus

      Aidai, tik Jums ten ir dalyvauti.
      Ale, koks tamsta ten juokingas, net graudu…
      Tamsta vertas FHM’o…
      Nežinau kaip kitiems, bet Skaivai,Mikutavičiui, tai tikrai sukeli juoko, bet kartais net nesuprantu dėlko..? Giliai reikia pamastyti prieš juokiantis.

     • Valentinas

      Nerijau,
      Linkiu stiprybės. Graudintis, mąstyti ir juoktis vienu metu tikrai nėra lengva.
      Taip pat tau pritariu visiškai dėl Aido, Skaivos ir Marijono – tai kad jie juokiasi Humoro klube nesusigraudinę ir nepamąstę prieš tai, parodo kokie jie yra degradai ir koks jų lygis. Štai kuo džiaugiuosi, tai tavo Nerijau lygiu. Grynuolis, nesugadintas kosmopolitizmo ir FHM.

     • Donatas

      nerijus piktas, nes nelaimingas… :)

     • nerijus

      Valentinai, kiek moka už advokatavimą?
      Tamsta, buvai klausiamas ar pasijautei užklaustas? Turiu savo nuomonę ir ją sakau/ rašau. Ir tikrai ne tamstos reikalas ką galvoju apie HK…
      Kai su tamsta norėsiu pabendrauti- parašysiu ir kreipsiuosi…

      Nesinervuok ;)

      Vienintelis ir nepakartojamasis Valentinai.

     • nerijus

      Lengviausiai juoktis iš kelnių, liemenėlių turinio. Arba tyčiotis iš kitų žmonių. Iš savo turinio, turbūt, Valentinai ir juokiatės ir gan dažnai?

     • nerijus

      Donatai, ne piktas…ir be to- laimingas :)
      Atostogos. Geras oras. Leksim gamton… :)
      Aidas, man asmeniškai, nepatiko ir nepatinka ir turiu tam priezasčių…

     • @nerijus,
      Nenorėjau atsakinėti, kadangi, primo, nematau reikalo painiotis į diskusijas apie tai, kas juokinga ar nejuokinga vienam ar kitam žmogui, juoba, kad de gustibus est non disputandum. Secundo, man taip giliai dzin, ką tamsta manot apie sugebėjimus ar jų stoką HK ar FHM, kad giliau net Marianų įdauboje nebūna.
      Įkišu trigrašį vien todėl, kad grąžinčiau moralinę skolą Valentinui, mat neturiu grynųjų susimokėti už advokatavimą. Krizė, idritvaipalka :(
      Taigi, Nerijau, tamsta esate totaliai teisus. Savo nuomonę visuomet verta turėti. Bet ne visuomet ją verta kaišioti, ypač kai ji yra off topic. Pavyzdžiui, parašyčiau čia aš, jog tikiu reinkarnacija į mineralus, tai ginčytis su manimi lyg ir nebūtų ko, maža kas, gal tikrai visi mes kitame gyvenime atsibusime lauko špatu arba žėručiu, tačiau ką tai turi bendro su Vladimiro Laučiaus citata apie Dargį?
      Šis Artūro įrašas yra apie visiškai kitą objektą, o mažas nuokrypis į HK atsirado vien dėl skirtingų gandų apie laidos likimą. Buvo kažkada bent dvi temos skirtos perdėm HK, manding, jose HK turinio ir formos kritika būtų buvus kaip sykis.
      Čia leidau sau šiek tiek uzurpuoti blogo šeimininko tribūną, tačiau kartais pagrindinės temos laikymasis padeda saugoti nervus, nesipiktinti apokaliptiniais reiškiniais televizijoje beigi diskutuoti apie tai, kas pasirodė reikšminga ar įdomu Artūrui.

    • Aidai, sorry, gal kiek ne taip išsireiškiau… Mano šaltiniai sako, kad jau labai greitai TV3 eteryje HK nebeliks. Tiesa, gal perkėlimas į TV6 yra traktuojamas kaip paaukštinimas TV3 sistemoje… Tada dar labiau atsiprašau.

     • O mano šaltiniai sako, kad apskritai TV sezonas baigiasi už pusantro mėnesio. O ar nuo rudens vėl daryti HK mes dar patys nenusprendėme. Bet kol kas lieka, tik 15 min paankstintas ir 5 min trumpesnis.

     • Donatas

      Darykite, Aidai, darykite, nes dabar pirmadienio vakaras yra vienas iš tų retų, kai įsijungiame lietuvišką televizorių :)

 • bang

  Citata pateikta be jokio komentaro. Lieka neaišku, ar čia dėl jos šmaikštumo, ar dėl savo pozicijos prieš Dagį patvirtinimo ar šiaip be tikslo (jau priklausomybė :)

 • Regis

  Akivaizdu, kad Dagys pagal populiarumą sparčiai vejasi Maximą… Bent jau pas Artūrą..
  Beje taip vadinamųjų intelektualų noras apginti dviejų princų programą (siūlau būtent taip vadint – lietuviškai) bent jau man darosi įkyrus, nebeįdomus ir nervinantis..
  Kas įdomiausia tokio lygio Dagio kritika manau tik prideda jam ir jo mintims, darbams populiarumo.

  • J. naivus

   Pritariu, kad būtent čia Dagiui ir tiems princams per daug dėmesio.

   Ryt vyksta akcija- darom.2009.

   Nors savaime aišku, kad čia besilankantys nešiukšlina miškuose,tik prieš 600 metų (sic!) vadintais šventaisiais…tai daro kiti netikėliai, greičiausia Kremliaus nurodymu…
   Bet vis dėlto – negi tylomis ir praeisime?

   • Regis

    Tai, kad Dagiui ne pagal nuopelnus per daug reklamos (kokia bebūtų) senai aišku. Pats laikas „judint“ kitus ministrus. Pvz. Vilkaitį ar tą patį Šemetą su jo naktinėmis strategijomis. Pirmi skaičiai apie surinktą PVM ar akcizus jau yra, galima būtų pirmas išvadas padaryti o jų kažkodėl nėra. Matyt žymiai įdomesnė dviejų princų programa ir Dagio šeimos politika. Kai sako apie ką gaudomės apie tą ir rašom.. (kas be ko tai ne apie visus pasakytina)

   • Regis

    dėl darom 2009 kas be ko aš dalyvausiu..

 • Didžiai Gerbiamas

  Žiūrim faktus: pagal balsas.lt laikraštį Pareigytė aplenkė populiarumu Zvonkę; p. Račas ką tik pranešė, kad „Humoro klubas“ uždaromas; Dagys nenueina nuo pirmų puslapių ir pagal reitingus tuoj lenks Petruškevičių. Ir visa tai po to, kai jie buvo intensyviai apdoroti racas.lt tinklapy. Tai kas iš tikrųjų daro Lietuvoj politiką???

  • Regis

   Aš irgi jau senai pastebėjau ryšį tarp Artūro straipsnių ir vėlesnio didesnio ar mažesnio atgarsio lietuviškoje žiniasklaidoje.. Paskutinis pavyzdys GMO. Tik Artūras nusipirko vitaminų ir apie tai parašė, jau kitą dieną kilo didelis triukšmas dėl GMO. Žurnalistinis solidarumas? Gal ir gerai. Aš asmeniškai nieko blogo tame nematau, net gi atvirkščiai. Ypatingai jeigu po tokių diskusijų kas nors keičiasi.

   • Orka

    Ech, čia Artūrui ne kartą buvo siūloma, eik į prezidentus, o tas užsispyrė…:)
    Tai gal sekančiuose rinkimuose? :)

    • WU

     Į prezidentus ne einama, vis dėlto reikia, kad išrinktų dar.. Manau, tai per daug kontraversiška asmenybė, kad ja patikėtų paprastas žmogus. Paskaityk alfoje komentarus prie jo straipsnio ir suprasi, kad rinkimuose jam būtų labai sunku. Apie kažkokį palaikyma Seime ar Vyriausybėje net nekalbu..

    • Donatas

     sako, kad jam žolė labiau patinka, kai basomis per ją braido… lygtai prezidentūros kiemelyje gazonų nebūtų… :)

 • nerijus

  Nepabaigėt citatos, Artūrai…
  Provokuojat..?

 • WU

  Kiek yra tekę matyti Artūrą ir Vladimirą, laidoje pas sąmokslininką, sėdinčius priešingose pusėse (mačiau tai ne kartą), ideologijų skirtumas buvo akivaizdus, kaip ir buvo akivaizdu, kad Artūras jį tikrai gerbė ir niekad nepuldavo.. Keista, bet tiesa..

 • lv

  Aš tik pacituosiu…

  „Visi viską išsiaiškino, vaikai į darželius sugrįžo, visi gėjai pasmerkti, visi neteisingai mąstantys psichologai jau išaiškinti ir net nepatinkančiam ministrui įspirti sugebėta (nestipriai, bet vis tiek malonu).
  Daugiau ką nors išspausti iš “Gender Loops” vargu, ar pavyks. Problema mirė ir net “Respublika” jos nebeatgaivins.
  Tai kam dar tos bangos?“

  Numirėlių gaivinimas pagal A.R.?

  • Regis

   Šiuo atveju problema ne princuose, o Dagyje :), jame pačiame, jo žodžiuose ir veiksmuose. Taigi problema ne mirus, ji (jis) gyva ir nepanašu, kad artimiausiu metu išsispręs (atsistatydins)…

   Todėl buvo, yra ir bus apie ką rašyt… Bent jau kai kam :)

 • Troja

  Kaip ten bebūtų, bet Dagys pasidarė gerą reklamą per tuos genderius. Čia jau tenka pripažinti. Klausimas tik toks, ar sąžiningai ir visa širdimi jis rūpinasi šeimomis, ar vis dėlto rūpinasi tik pijaru.