R.Dagys paskyrė šeimos ambasadorius

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos puslapio nuotrauka

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos puslapio nuotrauka

Per tuos darbus kažkaip praleidau žinią, kad mano mylimas Socialinės apsaugos ir darbo ministras paskyrė pirmuosius šeimos ambasadorius. 

R.Dagys per ceremoniją išreiškė viltį, kad ambasadoriai „visuomenėje skleis per amžius Lietuvoje pasiteisinusią pagarbą šeimai ir apie tai jie liudys ne tik savo draugų rate, bet ir kasdienėje veikloje“.

Gražu… Negalėčiau nieko pridurti…

Ir patys ambasadoriai nekelia jokių abejonių. Tai visiems gerai žinomi Lietuvos žmonės: V.Alekna, S.Štombergas, R.Vilkončius, Neringa Čereškienė ir jų šeimos, Giedrius ir Asta Masalskiai ir dar keletas šeimų, kurių pavardės gal ne taip plačiai žinomos.

Visi jie gavo ženklelius ir sertifikatus ir pažadėjo viešojoje erdvėje akcentuoti šeimos svarbą.

Ministerija nepranešė, bet tikriausiai tai tos didelės programos  skirtos Šeimos vertybių ir šeimai skirtų paslaugų kūrimo bei teikimo skatinimui dalis.

Programa gal ir nebloga, tačiau manęs vis tiek neapleidžia mintis, kad 400 tūkstančių litų ženkliukams, lankstinukams ir užsakomiesiems straipsniams tuo metu, kad „Sodros“ deficitas nenumaldomai didėja gal kiek per didelė suma.

Be to, šiek tiek veidmainiškai atrodo parodomasis rūpestis šeima ir jos vertybėmis, konkursai ir ženkliukai kai tuo pat metu apmokestinamos tėvų, auginančių mažus vaikus, papildomos pajamos.   

Bet gal čia tik man taip atrodo…

(9 balsų, vidurkis: 3,78 iš 5)
Loading...