Kas išgelbės „Žalgirį“?..

…Tik dabar kažkaip priėjo rankos ir perskaičiau „Lietuvos ryte“ P.Motiejūno interviu delfi.lt…

Negalėjau savo akimis patikėti…

„Žalgiris“ – bankrutuoja, valdybos nėra, skolų – 20 milijonų

O juk ir  judėjimas sukurtas ir naujas generalinis rėmėjas yra…

Gaila. Ypač dabar, kai klubas tapo lietuvišku.

Tačiau pagalvojau – kaip reikia dirbti, kad sezono pradžioje turint 5 milijonus litų skolų iki sezono pabaigos jos padidėja iki 20 milijonų… Net jei Vyriausybė skolinga 1,9 milijono…

Labai ši P.Motiejūno citata patiko:

Kodėl, jūsų manymu, „Lietuvos rytas“ tvarkosi geriau? Visi klubai tiek Lietuvoje, tiek Europoje dabar susiduria su problemomis.

„Lietuvos rytas“ nežaidžia tokiu aukštu lygiu kaip „Žalgiris“, todėl jam lengviau formuoti mažesnį biudžetą.

Daug problemų kilo dėl to, kad tikėtini investuotojai keitė pozicijas, žadėjo investuoti, o vėliau to atsisakė.

Štai taip pasirodo – didelį biudžetą su didelėmis skolomis suplanuoti sunkiau nei mažą biudžetą be skolų…

Stipru… Geras vadybininkas…

Ir dar pagalvojau – šiandieninėje „Respublikoje“ apie „Žalgirio“ bėdas – nė žodelio.

Jau nebegelbės?

(13 balsų, vidurkis: 4,38 iš 5)
Loading...
 • nerijus

  Kur p. G.Navikauskas?
  Kur p. A. Sabonis?

  http://www.alfa.lt/straipsnis/10260313/?Navikauskas..kiek.galesiu..tiek.Zalgiriui.padesiu=2009-02-20_11-50

  Kur dingo gelbėtojas?
  Ukrainoje…sakot? Ieško rėmėjų..?

 • WU

  Nu gal Tomkus nusprende, kad 20 milijonų yra per daug, kad tęsti varžybas su Vainausku „kas toliau pam**“. O dėl gailesčio, kad tai atsitiko tuo metu, kai klubas tapo lietuvišku, tai jis dėl to ir tapo lietuviškas, kad nebeliko pinigų užsieniečiams.

 • Quantum

  Palauksime, pamatysime kaip viskas bus. Man, atrodo, kad Gelbėtojas per didelį šou padarė ir dabar taip lengvai negalėtų atsiriboti.

 • Giedrius U.

  nu taip aišku, turėti tėte su pagrindiniu dienraščiu remėju lengviau, nei savivaldybę ar asmenį
  atėjai ir sakai neduosi pinigu, pavarysim truputuką ir tau bus blogiau ir kam tie nemalonumai bereikalingi tiesiog abiems brangiau kainuos.. ;)

  esu vilnietis, bet kol vietoj „Statybos“ bus „makulatūra“ sirgsiu už „Žalgirį“
  Beje kaip ir Artūras turbūt neremtų jei klubas būtų Vilniaus „Maxima-Leo“ ;)

 • nerijus

  Paieškojau, pasirodo, „gelbėtojas“ darbuojasi iš peties ir „““““Žalgirio“““““ ( Ukrainoje „Žalgiris“ vadinasi UBL? Ar kaip? )labui:

  http://www2.krepsinis.net/news.php?news_id=91891

 • Marius

  Sezono pradžioje tikrai ne 5 mln. skolų buvo, sklandė gandai, kad 16 mln ir daugiau.
  na 20 mln. tikrai ne Tomkui pavežt, čia nebent VP berniukai galėtų padėt, bet ir anie aiškiai yra deklaravę, kad investuoja tik į lyderius, o čia vadybos lūzeriais greičiau kvepia…

 • zekas

  leistų pagaliau subankrutuot tam Žalgiriui, ale tai ne – taso pusgyvį kaip kokį Frankenšteino monstrą.

  babkių niekas neduoda tiek kad komanda išgyventų, bet vistiek visi nori, kad gyventų….

 • Liapsus

  Neturiu vilčių, kad tuos 20 milijonų kas nors padengs, galbūt bankrotas ir yra realus variantas, bausmė už neprotingus kontraktus ir lėšų paskirstymą, galima šaipytis ir iš Tomkaus, kuris sau tokį nepigų piarą darėsi, bet man nuoširdžiai liūdna, kad giliausias krepšinio tradicijas turinčio klubo Lietuvoje gali nebelikti.

  Tarp kitko. Aš taipogi puikiai atsimenu, kai Ukrainos milijardierius Kolomoiskis planavo investuot į Žalgirį, o po LRyto straipsnių esą jis neva savo konkurentus šalina kriminaliniais metodais (berods taip tvirtino ‘nenorėjęs prisistatyti’ Ukrainos žurnalistas)perspektyva investuoti į Žalgirį numirė su lyg ta rašliava. Kaip tai pavadinti? Lietuvos Ryto vadybos dalimi?

  • nonsense

   Neturiu faktu, bet ne as vienas matyt yra girdejas apie panasius konsomolkes vadybos pasiekimus.
   Bet va ka esu girdejas tiesiogiai, tai garsios medicinos firmos atstovo nusistebejima pries 5-6 metus, kad Lietuvoje, konkreciai komsomolke, vis dar reketuoja firmas, kai esa Latvijoje ir Estijoje to jau nebebuvo.

  • Saulius

   dar pridesiu:
   http://www.lrytas.lt/?data=20090416&id=eko16_a4090416&sk_id=99&view=2
   gal kas mano kad tai sutapimas? Bet argi delto ponas Racas nusistebes? Ne, jam dabar Tomkus visur vaidenasi, net kur jo ne kvapo nera. Gal jo smegenine iki to netempia?

   o del bankroto, tai ka jau padarysi. Rytas jau bankrutavo pries ~5 metus. Tiesa, priezastys kitokios. Zinoma, A licenzijos gaila. Dabar svarbiausia kad arena pastatytu ir nepaleisti dabartinio jaunimo, kad butu visos priezastys po 3-4 metu atsigauti.

 • Auksinis kardas

  suplanuoti != suformuoti

 • Šmočiukas

  Šiuom kart būsiu griežtas. Komanda, kuri lizingu laimėjo pastaruosius 2 LKL, 2 LKF, 1 BBL ir dar šiemet lizingu gali laimėti LKL ir BBL, yra verta tik vieno – padėti ant stalo lizingu gautą Eurolygos licenciją (beje, kas nors matėte oficialios informacijos apie jos gavimą?) ir 3 sezonus kapanotis LKL antroj lentelės daly. Čia, aišku, jau po bankroto, susikūrusi iš naujo su jaunimu. Eurolygoje žais komanda, kuri nedaro gėdos, ir teisę išsikovojo pati 3 kartus iš eilės.
  Ir laikas baigti pudruoti tą lavoną, nes jau darosi šlykštu, jau nekalbant apie pensininkų aukas Navikauskui ir ko.
  P.S. esu L Ryto gerbėjas, bet Vainauskai ir jų metodai man ne prie širdies. Tačiau vadybos iš jų galėtų pasimokyti ne tik Kauno aferiūgos.

  • Liapsus

   Lizingu ar ne lizingu, bet aikštelėje Žalgiris pranašesnis. Tai kaisaka – suck it :)

   • LL

    kokios aikštėj??? rėksnių prie interneto???

    beje, LR jaunimas žais Eurolygos finale…

    • Liapsus

     Krepšinio aikštelėje, gerbiamasai, krepšinio.

     LKL: Šiemet 2-0, praėjusiais metais 5-2, 2006/2007 m. 5-3, 2004/2005 m 1-5. Viso 13:10
     BBL: šiemet 1-1, preėjusiais metais 2-1, toliau neradau. Viso 3-2.
     Federacijos taurė: 2-1.

     Turime 18:13 bendrą rezultata per kelis sezonus. Reikia prisiminti, kad daugiausia reikšmės lemia šitas savo kiemo čempionatas LKL, kur pagal 3 paskutinius sezonus veda Žalgiris.

     Lyginti žaidimą Europos taurėje ir Eurolygoje kiek nekorektiška, nes nekorektiška lyginti kad ir tuos pačius Ximki, Benetoną ir Hemofarmą su Barcelona, Montepaschi ir Panathinaikos, 2 iš jų dalyvaus finaliniam Eurolygos ketverte.

     Jaunimo laimėjimais Ryto dubleriams dar toli iki Žalgirio, kurie tuos turnyrus 2 kart laimėjo ir 2 kart žaidė finale.

   • Auksinis kardas

    Labai svarbu, nes supirkinėjo „aukštesniame lygyje“ tik tol, kol turėjo iš ko. Ar prie Sabonio Lietuvos krepšinis, „Žalgirio“ šlovė irgi buvo lipdoma iš pinigų?

    Labiau tikiu kitkuo – kad iš esmės pasikeitė krepšinio suvokimas, iš ko jis daromas. Nesupirkinėjo žaidėjų iš pašalių, augino savo krepšininkus, štai ir pinigai nebuvo esminis šaltinis sporto klubui gyvuoti. Būdavo reikalingi, bet ne pagrindas.

   • Regis

    „Lizingu ar ne lizingu, bet aikštelėje Žalgiris pranašesnis. Tai kaisaka – suck it :)“

    Tai va, kai sako, pats ir „suck it“

    Esu vilnietis ir natūralu, kad sergu už Vilniaus komandą (Lietuvoje).. Bet ko tai nepamenu kada taip buvo liūdna po Ryto pergalės prieš Žalgirį. Aišku liūdna ne dėl to, kad laimėjo Rytas, bet dėl to kas vyksta su Žalgiriu.. Matosi, kad komanda po truputį byra ir net amžinas priešininkas nesugebėjo įkvėpt nors kiek daugiau gyvybės. Aišku lauksim LKL finalų, tačiau jeigu visa informacija apie Žalgirio skolas teisinga (o ji teisinga) tai tikrai nuo to niekam nebus geriau.. O pirmiausia praloš visos Lietuvos krepšinis. Ir tas pats Rytas kartu. Manau.

  • davai nebudem, a jesli budem – tak davai. Priminsiu, kad pastarojo dalyvavimo EL lrytas kaip ir neiskovojo. ar klystu?
   apie lavonus pasnekesim geguzes vidury.

   tiesa, vasaros cempionai…

 • Šmočiukas

  Ką jūs vadinate „it“?

 • dejavu

  Šmočiukai , kur tu perskaitei apie gerą Lietuvos ryto vadybą ? Lietuvos ryte ? :) Pirmas dalykas Žalgiris viską darė , kad laimėtų , nes jeigu nebutų laimėja , būtų irgi žlugę , nes niekas nebūtų rėmes Žalgirio tiesiog neapsimokėtų ( galiu paminėt tik Švyturį , kai turėjo rinktis ką remti Žalgirį ar Lietuvos Rytą , parėmė Lietuvos rytą , nors Žalgiris tuo metu ir laimėjo LKL , beto jis ilgiau buvo remiamas ). Aišku puiku , kad Rytas galvoja , kad Lietuvos krepšinis dėlto nė kiek nenukentės , aš manau , kad bent jau Kaunas atras kitą sporto šaką , tas irgi puiku , nes velniop tą krepšinį , tegu valdo ledo ritulys :) Va čia mano samokslo teorija :)

 • austras

  Šiaip jau rašantiems, kaip gerai yra „Lietuvos-Rytui“, nes jo vadovas turi tėtę siūlyčiau pagalvoti, kada paskutinį kartą Lietuvos ryto komandą parėmė, pavyzdžiui, Vilniaus savivaldybė? O Žalgiris šiais metais iš Kauno savivaldybės gavo 5 milijonus litų. Jeigu Ryto biudžetas šįmet – 3,5 milijono eurų, tai nesunku paversti litais ir paskaičiuoti, jog visas komandos biudžetas yra 12 milijonų litų. 5 milijonai litų sudarytų 40 su trupučiu procentų Lietuvos Ryto biudžeto. Gal ir nedaug „Žalgiriui“ tie penki milijonai mokesčių mokėtojų pinigų, bet vis dėlto… Manyčiau, geriau jau vidury sezono atsisakyti pagrindinio komandos įžaidėjo (Branko Milisavljevičiaus), nei prisipirkti žaidėjų, žaidžiančių po 5-10 minučių ir paskui neišmokėt jiems algų bei dėl to dar tąsytis po teismus (Ratko Varda). Sąrašą būtų galima tęsti ir tęsti..

  • VEKS nakleikes ant ryto maikiu – uz dyka?
   PS. pries nakleikes, kiles triuksmas del imbrazo vojazu ne darbo metu su savivaldybes auto – nutilo gana greit…

 • austras

  Tai, ką turi „Žalgiris“ – tradicijos ir nuostabūs sirgaliai jau seniai nesiderina su vaizdu, kurį matome aikštėje. Jei jau nuolatos „žaidžiate kur kas aukštesniame lygyje“ tai leiksite paklausti kada paskutinį kartą tame „aukštesniame lygyje“ esate stabiliai žaidę ir laimėję, pavyzdžiui, septynis kartus iš eilės? Ir nesvarbu ar lošiate su Efes-Pilsen, Maccabi ar Barcelona. Ir nesvarbu, savo ar varžovų aikštelėje. Na, pavyzdžiui, kaip Lietuvos-Rytas 2005-2006 metų sezone.. Kada paskutinį kartą esate užėmę savo „aukštesnio lygio“ varžybų pogrupyje pirmają vietą? Na, pavyzdžiui, kaip Lietuvos-Rytas 2007-2008 metų sezone. Ar ir toliau skaičiuosit tik savo kiemo pergales ir pirksit Lorenus Woodsus sezono pabaigoje tik tam, kad įkąsti Rytui ir pasigirti trijų milijonų tarpe, kad Balbieriškis šįmet ir vėl stipresnis už Pravieniškes? Nuo pergalingų ir fantastiškų 1997-1998 ir 1998-1999 metų sezonų normaliose tarptautinėse varžybose „Žalgiriui“ padoriai sužaisti pavyko tik 2003-2004 metų sezone, su Arvydu Saboniu priešaky. Visa kita praėjusių dešimties metų klubo pasiekimų istorija labai jau graudi. Aišku, jei neskaičiuosim 3 milijonų tarpe paplitusių ir nenurimstančių pasiaiškinimų kas šįmet „kietesnis“ – Balbieriškis ar Pravieniškės?

  • Saulius

   O kaip dėl Balbieriškio aiškinančio kokie jie super kietesni už Pravieniškes nes kažkiek tai pergalių iškovojo išeilės ar kažkokioje grupėje buvo pirmi ar kad iškovojo keliom pergalėm daugiau? Kai realiai abiejų ekipų galutinis rezultatas TOP-16. Ar kad kokie Balbieriškiai kieti kad įveikia vieną stiprią komandą per sezoną kažkokiame tai turnyre kur pusfinaliuose tenka žaisti prieš serbų vaikus (Hemofarm ar FMP praeitą kartą)?

   • austras

    O čia Rytas kaltas, kad nežaidžia Eurolygoj, o žaidžia prieš Hemofarm? Rytas kaltas, kad trijų milijonų Lietuvai Euroleague vadovai neduoda antros A licenzijos? (beje, būtų įdomu pažiūrėti kaip Brazys, Bagatskis, Grigas, ar Krapikas suvadovautų dabartinei Lietuvos Ryto sudėčiai pusfinalyje su Hemofarm ar FMP „serbų vaikais“ (dėkoju Dievui, kad prie Vilniaus komandos vairo jų nei vieno ir nepamatėm)). O dėl to kas „kietesni“ reiktų aiškintis ne nepakeičiamų finalininkų Balbieriškio ir Pravieniškių finaluose, o normaliuose tarptautiniuose turnyruose. Galutiniai rezultatai Top-16 panašūs, nors prisiminus rekordines Žalgirio pralaimėjimų serijas Top-16 varžybose… Čia skonio reikalas, jei Jums labai patikdavo Brazio, Bagatskio, Grigo chaosas aikštėje, kai kamuolys atiduodamas Brownui ar Collinsui ir šie n-tąjį kartą iš eilės meta nuo tritaškio, ar veržiasi po krepšiu – jei šiandien „pagavo“ žaidimą, tai gerai, jei „nepagavo“ – Žalgiriui ragai.

    • tikriausiai puikus krepsinio ekspertas kad apie collinso ar browno derinius prabilote?
     tiesa, rytas turi nepaimama derini kur kamuolys duodamas zavackui kad tas pribegtu ir trapaka mestu. va cia tai derinys ;D

 • Šmočiukas

  Aš dar norėčiau užduoti vieną klausimą: ar tikrai Žalgirio sirgaliai yra tokie nuostabūs? Jei žiūrėtume pagal jų atsidavimą komandai, naiviai beviltiškus bandymus SMS-ais užkimšti multimilijonines skyles ir pan., tada TAIP.
  Bet ar jūs buvote kada Halėje su LRyto atributika? Ar matėte tuos sirgalius, jų gestus iš arčiau, guminę lėlę su varžovų apranga? Ar girdėjote, ką ir kaip jie kalba? Ar girdėjote daugiatūkstantinius „Yhaha“ Štelmaheriui, „Ryža padla“ Zavackui, „Šležas p**eras“, „F**k you referee“ ir t.t.? Galų gale, ar paskaitote interneto komentarus? Net ir čia vakar – tik parašiau visą teisybę apie tą komandą, iškart kažkoks jos gerbėjas ar net gerbėja pasiūlė man pačiulpti. Atleiskit už žodį, bet pats A. Račas čia jį neseniai vartojo :)
  Taip kad su tais „nuostabiais“ sirgaliais nepersistenkim. Beje, Ryto Ultros taip pat ne ką geresni.

  • Liapsus

   Aš tai pastoviai Siemens arenoje girdžiu iš raudonai juodai baltų „Žalia kur*a“, na bet Vilnius ir slavizmai yra sinonimai, tad ką čia pykt :D

  • liudna, kai savo arenoje nesurenki ne 60% auditorijos, ane?

 • O.V

  „Nuo pergalingų ir fantastiškų 1997-1998 ir 1998-1999 metų sezonų normaliose tarptautinėse varžybose “Žalgiriui” padoriai sužaisti pavyko tik 2003-2004 metų sezone, su Arvydu Saboniu priešaky.“

  Normaliai? Realiai tose rungtynėse sprendėsi finalininkas (Maccabi turbūt turėjo geriausią komandą per klubo istoriją, SU Š.Jasikevičium priešaky!). Ir jeigu ne tas fantastiškas Maccabi tritaškis… Tikrai tikėjau, kad Žalgiris galėjo nueiti iki finalo.

 • GIGA

  Neseniai per tv rodė berods estų ekstrasensą (ar kaip jį pavadinti),kuris pagal žmonių nuotraukas pasakojo apie juos ir jų likimus.Tai va,aš ne ekstrasensas,bet užteko vieną kartą,prieš kokius 10 metų pamatyt Navikauską,kad suprast,jog čia yra konkretus aferistas.O šiaip yra posakis,bet jau pats juo stengiuosi vadovautis,kad „bet kokiuose kryptinguose veiksmuose turi būti logika“.Niekaip negalėjau suprast,kur yra logika,kai „Žalgiriui“ vadovavo Bagatskis,Brazys,tas pats Grigas,o tuo tarpu Kurtinaitis,Jovaiša,Chomičius likdavo nepastebėti.Ir tada buvo aiškus atsakymas-aferistams Navikauskas ir Co buvo reikalingas treneris,kuris tyliai dirbs savo darbą,nedarys įtakos Saboniui,neturės autoriteto visuomenėje ir gerbėjų tarpe,nes neduok Dieve,kartą neišlaikys ir ką leptels apie jų aferas…

  • Visų pirma deklaruosiu viešų ir privačių interesų konfliktą šioje temoje: esu LR fanas :) Tačiau tam, ką noriu parašyti, mano angažuotumas neturės įtakos.
   Kiek man teko patirti bendraujant ir su kašiorais, ir su žmonėmis, artimais abejų klubų vadybai, nebuvo nei buvusioje ŽL valdyboje „aferiūgų“, nei tuo labiau dabartinėje. Žmonės tie, apie ką bekalbėtum, Navikauską, Rutkauską, Motiejūną, visi jie ŽL fanatai, kurie geriau sau leteną nusigraužtų, negu Žalgiriukui sąmoningai pakenktų. Sąmoningai. Deja, visuomet reikia prisiminti, kad gerais norais ir kelias į pragarą grįstas. O šįkart jį grindė ne tik bent jau emociškai, tegul ne visuomet logiškai suvokiamas noras išlaikyti ŽL krepšinio grandų panteone, bet ir keli mažiau skanūs veiksniai.
   Visų pirma, užprogramuota arogancija bet kokio uzurpatoriaus, tikro ar menamo atžvilgiu. Visas ŽL ekipažas, nuo eilinio fano iki žmonių, artimų imperatoriui, tiesiog fiziškai negali susitaikyti su mintimi, kad Lietuvoje gali egzistuoti bet koks klubas, kuris galėtų būti stipresnis. O jeigu kartais įrodo savo pranašumą, tai apriori ne žaidimu aikštelėje, o užkulisinėmis intrigomis, masoniškais triukais ir kitokiomis baisybėmis, dėl kurių ginkdie nei ŽL kaip komanda, nei jos vadyba negali būti kalta. Pastaruoju metu tokiu evil incarnate buvo LR, tačiau lygiai toks pat būtų fanatiškojo ŽL legiono požiūris į bet kurį kitą klubą, katras mestų iššūkį.
   Taip paranojiškai vertinant oponentą sumažėja erdvės savikritiškai analizuoti savo paties veiklą. Dar daugiau, atsiranda circulus vitiosus – „jeigu laimėsim prieš LR, fanai mums viską atleis“. Ir vardan to daroma tai, kas, beje, nėra jau taip baisiai originalu – gyvenama ne pagal išgales. Kelerius metus iš eilės. Sakau, kad tai nebuvo baisiai originalu, nes nematau didelio skirtumo tarp kokios nors jaunos poros, kuri mintijo, jog ekonomika gali tik kilti, bet niekuomet smukti, ir vadovaudamasi tokiu šventu įkarščiu bei perdėtu savo talentų paklausos vertinimu, prisiėmė paskolų, lizingų ir kitokio gėrio daugiau nei sau leistų vidutinis milijonierius. Tas pats su ŽL – tikintis, kad ims viskas ir susitvarkys, ateis koks stebuklingas investuotojas, kokia CocaCola, koks Samsung, ir atriš kišenę, o va tada jau ir užkamšysim skyles. Aiman, kai atsiduri tarp vakarykščių skolų kūjo ir šiandieninės krizės priekalo, netgi LR kaltinimas pagalių kaišiojimu moralinį pasitenkinimą gali suteikti tik jau visiška vištakyste sergančiam paranojikui.
   Net ir dabar pasakius „A“ bijoma pasakyti „B“. Nesusidarė tie 15 mln šiemet ir niekaip negalėjo susidaryti. Tiesiog, jeigu pripažintum, kad tos skolos velkasi nuo anksčiau, reiktų pripažinti, kad LR rašė teisybę dar sezono pradžioje, o to joks padorus ŽL vadovas nepadarys netgi ketvirčiuojamas.
   Šiaip tai liūdna, kadangi be mažiausiai dviejų stiprių klubų silpnėja LKL, mažėja jos patrauklumas žiūrovams, taigi ir imponavimas kiemuose kamuolį bambinantiems mažiams, ergo, ir visam Lietuvos kašiui.
   Bet viskas susitvarkys. Jeigu ŽL ir Kaunas sugebės perlipti per save ir padaryti teisingas išvadas, tai ŽL išeis tik į naudą, žiū, praeis kokie 2-3 metai, ir vėl bus ant bangos. Tas pats pastaruoju metu nuolat cituojamas Belgrado Partizanas prieš kelerius metus dar buvo tokioj skylėj, kad jam ne tik kad Eurolygos Top16, bet ir Adrijos lygos trofėjai nesisapnavo.

   • Liapsus

    Aš neteisindamas Žalgirio vadybos, tiesiog norėčiau priminti apie tokį dalyką kaip principines dvikovas/derbius. Na žinot turbūt kas vyksta per Panathinaikos ir Olympiakos rungtynes, Partizan ir Cervena Zvezda, kokie santykiai yra tarp Real ir Barcelona, ir t.t.

    • @Liapsus
     Visiškai sutinku. Ir tokie derbiai yra sveikintinas dalykas. Bet nematau jokio rezono lošti va bank ir vardan vieno ar dviejų pergalių statyti ant kortos mažiausiai tris būsimus sezonus. Nekalbu netgi apie Oly/PAO ar Real/Barca galimybes, tačiau netgi tas pats Partizan tarp savo rėmėjų turi Jacobs, Ford, Telecom Srbja, JAT Airways, Komercijalna Bank, Petroleum Industry of Serbia, AIK Bank, žodžiu, yra iš ko ir kumščiais sklaidyti. O Crvena Zvezda nors nuo 2006 yra pašaipiai tituluojama „Kito sezono klubu“ dėl savo vadybos nuolatinių mantrų, kad jie dirba ateičiai, ir smarkiai atsilieka šiuo metu nuo Partizano, tarpusavio mačuose žaidžia taip, kad nesuprasi, kieno biudžetas didesnis. Todėl derbiuose ne visuomet pinigai lemia rezultatą.

     • Liapsus

      Po jūsų postų aš sugromulavau tobulą planą Žalgirui. Turint negausų skaičių remėjų, pasitenkinti 7-8 milijonų litų biudžetu, atiduoti Eurolygos A licenziją Lietuvos Rytui BC, bo jiems su finansais stabiliau ir būti stipriu vidutinioku Europos taurėje kovojant su Artland Dragons. Vieni pliusai: nebėra skolų, Lietuvos Rytas nebepila srutų ant Žalgirio ir co., nes nebėr tikslo. Idilė :)

    • Skirgaila

     Šiaip jau tie minėti derbiai Europoje iš esmės skiriasi nuo bandomo piršti LR-Ž „derbių“ įvaizdžio. Ar tai būtų Oly-Panathinaikos, ar Crvena Zvezda-Partizan, ar Real-Barca, ar galų gale futbolo Inter-AC Milan, Arsenal-Chelsea, – šių dvikovų šaknys yra daug gilesnės ir tuose derbiuose kaunasi klubai palaikomi iš esmės skirtingų politinių pažiūrų, socialinių grupių, tautinių grupių ir pan., tiesiog tai jau visai kitas, sakyčiau, istorinis aspektas. Derbiai ten reiškia ir priešingų interesų visuomenės grupių susidūrimą, tai jau išeina už sporto bendrąja prasme ribų.

     Pas mus to nėra. Nebent ta juokinga Vilniaus-Kauno „priešprieša“, kai kauniečiai pagyvenę kelis metus Vilniuje tampa aršiais anti-kauniečiais. Bet tai tėra, lyg muštynės kaimo šokiuose.

   • GIGA

    O aš nesutinku su A.Puklevičiaus teiginiais apie patriotišką „Žalgirio“ valdybą,nors pats esu būtent šios komandos gerbėjas:
    1.Nelabai suprantu apie kokį patriotiškumą ir pastangas komandos naudai kalbame,kaip „Žalgirio“ vadovai prastūminėja treneriais Bagatskį ar Grigą ignoruodami,kad ir Kurtinaitį ar Butautą?Tai galima paaiškinti tik noru turėti „šešėlinį“,neišsišokantį trenerį arba dėl kokių nors kitų asmeninių merkantilių interesų (kaip,kad ėjo kalbos apie Bagatskio sąsajas su trikotažo firma).Biudžeto taupymą atmetu,nes kiek žinau tiek Kurtinaitis,tiek Chomičius,tiek kiek anksčiau Jovaiša finansinės asmeninio kontrakto pusės tikrai neakcentavo
    2.Kauno sporto rūmų statyba.Ir vėl labai abejoju navikausko ir Co patriotiškumu „Žalgiriui“.Istoriją visi žinot,todėl nesikartosiu-kažkaip labai jau daug pinigėlių turėjo slystelt pro šalį…Tiesa galima turėti kitą versiją,kad „chebrytė“ tuos atkatinius“ pinigus būtų įsidėję ne į savo kišenę,o grąžinę „Žalgirio“ skolas,o kitų metų finalui su „LR“ būtų nupirkę ne Woodsą,o Shakilą
    3.Taip reikia pasakyti „B“-skolos nesusidarė per vienus metus,tačiau buvo visą laiką slepiamos.Tai ne blogos vadybos pasekmė,tai aferizmo apraiškos,o jei prisiminsim,kad visą laiką buvo numuilinamas auditas-spėju vien dėl šito „trynimo“ ir faktų glaistymo ekonominio kilimo laikotarpiu ir neatėjo nei „Coca Cola“,nei „Samsungas“,nei Kalmanovičius,nei Mockus
    4.Vadybos vagystės ir aferizmai gali būti nebūtinai tiesmukiški ir primityvūs.Čia aš sutiksiu,kad Navikauskas ir Rutkauskas pasilikę po treniruotės nepavogdavo keltos kamuolių,pakuotės neišgerto mineralinio ir neveždavo į turgų parduot už „pusę kainos“.Be abejo jie norėjo,kad „Žalgiris“ kuo daugiau laimėtų pergalių,kad surinktų kuo daugiau pinigų,bet jei kaip rusai sako „nedano“.Sakykit,gal p.Navikauskas prieš ateinant į „Žalgirį“ padarė stulbinančią vadybininko karjerą kokioje nors užsienio firmoje,o gal jis buvo profesionalus sporto vadybininkas?O gal kokį komadinį sportą (nebūtinai krepšinį) profesionaliai sportavo?Tai iš kur tas mąstymas,kad esu geriausias vadybinikas vietoj to,kad profesionalus pasamdyt?Tai jeigu man savininkas patikės vadovauti firmai,o aš dėl savo ne profesionalumo ją nubankrotinsiu,tai tikriausiai niekas nesakys „Giga buvo firmos patriotas,bet jam nepasisekė“.Šiandien toks klubas kaip „Žalgiris“ yra biznis ir jeigu jo vadybinkai netraukia,tai man atrodo kalbos apie patriotiškumą yra kiek naivokos,kaip pats sakai gerb. Aidai pasakius „A“,pasakykim „B“.Problema-lūzerinė vadyba

    • @GIGA
     1. Bagatskis Bagatskiu, bet Grigas, mano nuomone, tikrai buvo visai geras treneris. Be to, nei Kurčio, nei Butauto kredencialai tuo metu, kai išėjo mano pirmasis ir vienintelis vaikystės treneris iš Šiaulių 16-tosios vidurinės :), nebuvo kuo įspūdingesni nei Bagatskio ar Grigo. Visais atvejais – shot in the dark.
     2. Neturiu nuomonės dėl arenos statybos, galimų ar negalimų „atriedų“ – tiesiog trūksta info.
     3. Skolos buvo slepiamos dėl nenoro pripažinti savo sunkią padėtį ir tuo atbaidyti potencialius sponsorius. Ar tai aferizmas, ar tai bloga vadyba… Jeigu kalbėtume apie AB, kuri išdūrinėja akcininkus neteikdama jiems info, būtų vienas dalykas, o dabar… Velnias žino.
     4. Vadyba buvo ne kokia, tas ir aklam aišku, antra vertus, neteko girdėti apie Lietuvoje juodvarniais lakstančius ir savo paslaugas siūlančius vietinius gherardinius. O tokių jaunuolių kaip Zoranas Savičius pavyzdys įrodo, kad galima būti ir eks-profu, ir su ryšiais, ir vis tiek kreivu GM.
     Visa tai išdėsčiau ne tam, kad ginčiau kažką, o tiesiog akcentuočiau, kad be subjektyvių faktorių šiam fiasco turėjo įtakos ir objektyvūs faktoriai.

     • GIGA

      Ir dar Aidai pamiršau vieną detalę,bet toli gražu ne paskutinę.Tie patriotai (man labai užkliuvo šis žodis apibūdinantis tą „chebrytę“) nesugebėjo garbingai išlikti iki kažkokios tai loginės pabaigos.Jie aferistiškai ar nemokšiškai valdė klubą,prieš sezoną pratęsė sutartis su Mačiuliu ir Jankūnu,o po to pametė juos likimo valiai ir nubėgo į kitas,finansiškai geresnes sąlygas.Kalbu daugiskaita,nors toks paskutinysis buvo tik Navikauskas,bet…Neseniai kalbėjau su vienos gan stambios firmos direktorium,jis sako-„turiu neblogą pasiūlymą,bet negražu pabėgti,palikus tai už ką buvau atsakingas,kam vadovavau n metų…“.O šitie,ale „Žalgirio“ patriotai pasipustė padus ir peza nesąmones vienas iš Maskvos,kitas iš Kijevo.Yra grubus posakis-„reikia atskirti šūdą nuo bulkutės“,bet čia ,tikriausiai,yra šansų suklysti nei supainioti Navikauską ir „Žalgirio“ patriotą…

 • Šmočiukas

  Liapsuse, jei manote, kad išsireiškimas „Vilnius ir slavizmai yra sinonimai“ yra šmaikšti pastaba ir akmenėlis į vilniečių (slavų ar ne slavų, nesvarbu) daržą, po kurio turėtume susigėsti/susinervinti, tuomet galiu tik dar kartą su liūdesiu konstatuoti, kad tamstos kaunietiškas mentalitetas vis dar toje pat Žalgirio alaus skarbonkės trajektorijoje…

  • Liapsus

   Matau labai įsižeidėte dėl pasakymo suck it, tai kita prasme jis naudojamas pasakyti, kad susitaikytum su esame padėtimi (deal with it).
   Mano ‘kaunietiškas skarbonkės trajektorijos mentalitetas’ atitinka empirinius duomenis, surinktus jau penketą metų gyvenant Vilniuj bei kartas nuo karto apsilankant garsiojoje Siemens arenoje. Taip, tai buvo šmaikštus akmenėlis, nes ne Halėje šaukiama „Žalia k*rva“ :)

 • Troja

  Galima pajuokauti? Žalgirį išgelbės Lietuvos rytas.

  • zilvinas

   taip! supirks gerus zaidejus po bankroto :D

 • titka

  Kadangi gerb.Racas turi kompetencijos spresti kas yra stipru ir geras vadybininkas,siulau Arturai maziau malti liezuveliu ir irodyti kad esate ne tik malimo liezuviu genijus.Manau P.Motiejunas nesilaikys savo kedes ir mielai ja uzleis A.Racui kuris irodys savo vadybinius sugebejimus suformuodamas maza biudzeta be skolu.Jei p.Race su tuo biudzetu sugebesite iskovoti bent 2 pergales per sezona, kaip buvo siais metais manau, kad garsas apie jusu vadybinius sugebejimus pasklis uz juru mariu.Kol kas jusu vadybiniai sugebejimu nesimato nei ant vienos komandos marskineliu,kitose srityse kaizkaip irgi neteko girdet(gal as mazai klausaus), kad BNS, turintis toki stipru direktoriu kaip Arturas Racas, butu nors vieno bent kiek didesnio renginio ar komandos remejas ir skirtu nesavanaudiskai be jokius pijaru nors desimtadali tos sumos kuria skyre jusu daznai minimas Tomkus.Kadangi jus esate arsus alaus draudimo reklamos salininkas siulyciau Zalgirio valdyba suformuoti is Jusu A.Matulo,kuriam remejai eilese laukia ir tik aludariai uzgrobia visa reklama neleidzia kitiems pasireiksti,B.Vesaites na dar galima ir S.Buskeviciu ir jo burokeliu sultis i kompanija itraukt.O A.Pukleviciui siulyciau pabndraut ir su verslininkais remenciais krepsini pries keleta metu Sabonis puikiai viska papasakojo apie Vainausko vadybinius sugebejimus itikinti kuri komanda teisinga remimui.Vainauskas zadejo ginti savo oruma nuo Sabonio smeizto tesime,deja tas ryztas kazkur isgaravo ir baigesi tik serija straipsniu pirmam puslapi apie Sabonio zmona.

  • GIGA

   Sutinku „paimti“ Motiejūno kėdę.Pažadu kaip Valinskas neimti pinigų už darbą,be to kaip minimum kiekvieną mėnesį investuoti į „Žalgirį“ savus 4500 lt ir pažadu iškovoti per sezoną ne 2,o 20 pergalių kaip minimum.Su įvairiais atskaitymais valstybei,komanda per metus iš karto sutaupytų 150 000 lt.Vadovavimo įvairiems kolektyvams patirtį turiu tikrai didesnę nei p.Motiejūnas,o ir krepšinyje manau nesu prastesnis-kažkada teko sužaisti ir už „Žalgirio“ dublerius,Motiejūnas kiek žinau tik už Vytauto universitetą.Kaip gauti man tą „Žalgirio“vadybininko kėdę?Tarp kitko ir kėdės nereikia galiu atsinešti savo.Gana leist prie lovio „chebrytę“…

 • Na, nenoriu nieko komentuoti.

 • NiekurNeiva

  Ale socialistinio Kauno tradicijos ne tik tęsiamos,
  na, … tai tiesiog „tekstas-perlas“:

  http://www.respublika.lt/
  http://www.vakarozinios.lt/lt/naujienos/sportas/krepsinis/kas_troksta_suzlugdyti_zalgiri/

  … Vyriausybė ir Kauno miesto savivaldybė raginamos nedelsiant svarstyti Kauno “Žalgirio” klubo kontrolinio akcijų paketo įsigijimo ir šio klubo biudžetinio finansavimo galimybes, įvertinant įvairių užsienio sporto klubų, finansuojamų valstybės ar savivaldybės biudžeto lėšomis, valdymo būdų patirtis.

  “Kauno “Žalgirio” komanda nepriklausomai nuo joje esančių ar buvusių žaidėjų ar vadovų asmenybių yra neabejotina nacionalinė vertybė. … Todėl valstybė turi priimti realius sprendimus, leidžiančius išsaugoti ir puoselėti Kauno “Žalgirio” istorijos tęstinumą”, – …

  Nedelsiant…, įsigyti…, išlaikyti…, finansuoti…,
  išsaugoti…

  Bbrrrr !!!

 • GIGA, neplėšyk savo maikės:)

  • GIGA

   bet norisi,o be to nusibodo durni maivymaisi…Iš serijos „aš sunkiai dirbu iš idėjos“

 • Nuomone

  Permainos nera blogai, vietoj „Zalgiris“ uzgims „Lietuvos Zalgiris“. Klausimas lieka atviras – kiek gauna ponas P.Motiejūnas uz puikia vadyba :) ? Kas is daugumos Kauno imoniu nuolat „šeriamų“ valstybiniais uzsakymais kaip „Kauno tiltai“, „Panevezio keliai“ ir pan. pareme Zalgiri ? Gal kas zino kiek gauna metu vadybininkas P.Motiejūnas tikiuos ne ka maziau nei Eimutis Zvybas („Ekranas“) artejant prie bankroto ?

  • GIGA

   parašyta 4500 lt

 • aha, arturai, sestadienio respublika vartet?

 • dimes

  Man, asmeniškai, atrodo, kad ,,Respublika“ prisiėmė ,,Žalgirį“ ne dėl to, akd jam padėtų, o manydama, kad tai bus gera investicija ir padės ,,Respublikai“. Juk po to, kai prisiėmė, ,,Žalgirio“ fanai (dauguma) pradėjo pirkti ,,Respubliką“ arba ,,Vakaro žinias“.

 • galvoju, kad žalgiriui bet kokiu atveju ragiukai :)

 • dejavu

  dimes , nemanau kad pradėjo pirkti daugumą „Respublika“. Jei kad pradėjo , tai tik dėlto , kad „lietuvos rytas“ tapo gandonešiu , ir dar be nuogų moterų ir žymiai brangiau kainuojančių. Tai tikrai „respublika“ apsimoka pirkt. O beabejo tai gera investicija , jeigu dar „Respublika“ nepanaikins Žalgirio klubo , nepakeis pavadinimo į „Respublika“ , tai „respublika“ tikrai tai galės išnaudoti kaip reklaminę kampaniją. Be abejo jeigu „respublika“ pasitaisytų truputį savo vardą ir varymą padarytų aukštesniu lygiu nei Lietuvos rytas , tada iš viso „lietuvos ryto“ krepšinio klubas žlugtų nes rėmėjų neberastų :)

 • Simas

  „„Lietuvos rytas“ nežaidžia tokiu aukštu lygiu kaip „Žalgiris“, todėl jam lengviau formuoti mažesnį biudžetą.“
  Pykite, nepyke, bet „Zalgiris“ jau senokai nezaidzia aukstu lygiu…

  • GIGA

   bet aplošia „Rytą“…

  • Auksciausas lygis – yra BENDRAS lygos pajegumas. taip kad…

 • kostas

  Geriausiai situaciją nušviestų “Žalgirio” ir rėmėjo iš Ukrainos derybos. Apie tai pirmieji pradėjo šnekėti LR žurnalistai. Lietuva maža ir informacija gali lengvai nutekėti. Tačiau, kas galėtų paneigti, kad tos informacijos nutekintojas buvo dabartinis Lietuvos ambasadorius Ukrainoje A. Kumža. Juk ambasadorius tikrai žino daugiau nei paprastas pilietis. Kodėl LR? O kam kitam, kai pats esi laikraščio akcininkas. Laikraštyje buvo iškart smogta abiem derybininkams. Tačiau šiek tiek perlenkta lazda, nes labai greitai paaiškėjo, kad to pačio kapitalo įmonė „Neo Group“ yra ir sostinės krepšinio klubo rėmėja. Įmonė, kuriai Valstybės saugumo departamento pažyma sutrukdė įeiti į Klaipėdos laisvąją ekonominę zoną (LEZ). Ar pavyks “Neo Group” patekti į Klaipėdos LEZ sunku pasakyti, bet veikiausiai tai galėtų priklausyti nuo LR. Juolab, kad tikslas pasiektas – įmonė klubo rėmėja. O VSD gali savo nuomone ir pakeisti. Tai padaryti nėra labai sunku, ypač kai visos grandys yra tuo suinteresuotos. Būtent jau minėtas A. Kumža yra siejamas su ankstesniu VSD vadu M. Laurinkum, A. Januška, A, Siauriusevičiumi ir kitais “valstybininkų” klano nariais.

 • Saulius

  čia šiaip dar perskaičiau komentarus ir Račo straipsnį. Tikrai jokiu būdu neketinu ginti Ž vadybos, beabejo klaidų buvo padaryta. Bet toksai jausmas kad nedaugelis supranta kokia situacija krepšinyje šį sezoną.

  Tikriausiai nei vienas LKL klubas nesurinks suplanuoto biudžeto (nebent Aisčiai), komandos net nežaidžia rungtynių dėl 5-8 vietų. Klubai su rėmėjais pasirašo paramos ir dar kažko ten sutartis, kur ta parama savavališka ir teisiškai nelabai pareigoja. Ir kai ekonomika taip krenta tai tie įsipareigojimai rėmėjams mažiausiai rūpi. Tas pats super vadybinis klubas kuris „labai ir labai skaičiuoja“ anot J.Vainausko (super skaičiuotojai, nes pasibaigus sezonui pirmą savaitę jau būna suformuota komanda kitam sezonui) prarado du iš trijų brangiausių žaidėjų sezono metu, o trečias liko tik todėl kad Jonelis prisiskaitęs kaip Ž palieka Paulius ir Jonas patikėjo kad yra labai realūs šansai laimėti LKLą ir nutarė ieškoti papildomų pinigų išlaikyti Eidsonui (anot vieno patikimiausio interbasketo forumo dalyvių). Ir jei ponas Račas mano, kad baigs be skolų LR šiais metais tai labai ir labai suabejočiau…

  Ž bėda šį sezoną, kad po sėkmingo praeito sezono kai kam stogas (tikriausiai laukiant vis toliau gerėjančio gyvenimo) nuvažiavo pasirašinėjant sutartis. Nors šiaip pagalvojus – charizmatiška komanda, arena statoma, jaunimas NKLą laimi būdami viena jauniausių komandų NKLo istorijoj, A licenziją 99% pareina – atrodo tik imk ir remk. O realiai gavosi dar minus n limonų.

  PS: ir dar, na ne Motiejūnas šį sezoną Ž biudžetą formavo, tuo metu jis kitam klubui biudžetą formavo (kuriam generalinis rėmėjas Viacon irgi 0 pervedė). Bet tarytum tokios smulkmenos rūpi kai norisi paloti.

  • Sauliau, kitą kartą apie lojimus tamsta gal atsargiau… O kalbant į temą, tai LR tuos du žaidėjus ne prarado, o pardavė skaičiuodamas savo biudžetą. Ir, manau, pardavė ne nuostolingai. Be to, net ir, kaip sakote tamsta, nebūdamas superinis klubas LR vis dėlto sugebėjo pasiekti pagrindinį šio sezono tikslą – laimėti taurę ir kelialapį į Eurolygą. Ir pasiekę šį tikslą kol kas neturi keturių bylų teisme dėl nesumokėtų atlyginimų.

   Grįžtant prie Ž situacija visiškai priešinga – nei pinigų, nei tikslo, nei galimybės išlaikyti žaidėjų. Ir dar bankroto grėsmė.

   Aš, žinoma, ne ekspertas, bet mano supratimu, lyginant du klubus ir atsižvelgiant į bendrą situaciją tiek ekonomikoje, tiek krepšinyje, visi faktai kalba ne Ž naudai.

   Čia dabar kol rašiau man į galvą atėjo, kad Ž vadyba labai panaši į L.Pinkevičiaus – iš pradžių Vilniaus vartai ir fejerverkai, o kiek vėliau skolos, skyrybos ir kaltinimai bei gasdinimai visiems aplink.

   • ditto :) Vienintelis skirtumas tarp Pinkevičiaus ir ŽL – pirmasis turi kontraktą dėl IAE uždarymo objekto statybos, o ŽL – Eurolygos A licenziją :)

   • Whisker

    Tai, kad turi Lrytas tu bylu ir ne viena, jau ir turto netgi kazkiek ju yra arestuota uz neismoketus atlyginimus, kazkuris buves zaidejas (o gal ir treneris) jau teisma pries juos yra laimejes.

    • @Whisker.
     gal klystu, tačiau mano žiniomis dalį atlyginimo (maždaug 200 kartų mažesnę nei reikalavo) tėra prisiteisęs Sharonas Druckeris. Tomo Mahoričiaus ieškinys buvo atmestas, apie kitus nelabai ir esu girdėjęs… Nors, tikrai, gal ir klystu.

     • Whisker

      na dar S.Buskevicas juos irgi teisman padaves , tik dar ten nesibaige kiek zinau. O siaip idomus dalykas, kad Jurako byloje pries Zalgiri, Jurako advokatas yra dienrascio Lietuvos Rytas teisininkas…

     • Druckeriui atstovavo Giedrius Černiauskas, etatinis ŽL advokatas :) Tik aš čia mažiau linkęs sąmokslo teorijas įžiūrinėti. Tiek Židonio, tiek Černiausko atveju. Kai ant visos Lietuvos yra tik pora tokio pobūdžio bylose besispecializuojančių advokatų, tai turi eiti pas vieną arba pas kitą. Labai paprasta.

 • Nu ką, laukiam kitos savaitės žadėtųjų įspūdingųjų naujienų. Gal net rytoj :)

 • Linas

  taip,susirinko ekspertai,ypač A.Puklevičius.Stebėtina.iš kur tokia erudicija…Pora momentų.1.Absoliuti nesąmonė,kad Motiejūnas pridarė skolų per sezoną 15mln.Kaltinti bloga vadyba gali bet kas,tai bus labai populiaru ir kožnam suprantama.Bet problemos yra žymiai gilesnės ir ne Motiejūnas ar Navikauskas čia kalti,bent jau tikrai ne tik jie.Sporto finansavimas Lietuvoje,o ypač sporto Nr.1-krepšinio-yra aklavietėje.Komandų biudžetai yra uždari,finansavimo mechanizmas per kažkokias VŠĮ,rėmomo klubus,centrus ar dar kažkokias fanaberijas yra maksimaliai sumaltas,todėl nė vienas rimtas investuotojas,nematydamas realios padėtiesir iš skirtingų asmenų gaudamas skirtingą informaciją,nenori su klubais prasidėti.Šiandien klubų finansavimas visą laiką balansuoja ant įstatymo pažeidimų ribos,kitaip sakant,pasikeitus konjunktūrai,bet kada bet kokiam Motiejūnui galima kelti bylą.2.Aišku viena,nenorėdami prarasti „Žalgirio“,turime jį bankrotinti,nes tai vienintelis būdas nurašyti skolas.Netikiu,kad šiais kriziniais laikais atsiras kas nors,sutiksiantis padengti visas skolas ir formuoti ateinančio sezono biudžetą iki 15mln.litų.Kad ir kaip tai būtų skaudu,nes visi nepaprastai prisirišę prie pavadinimo „Žalgiris“.Bet precedentas jau yra:Vilnius jau nebeturi „Žalgirio“futbolo komandos.Tik reikia veikti labai greitai,nes beprasmiškas posėdžiavimas Kauno savivaldybėje,Sabonio vizitai į valdžią,deja,nieko nedavė ir neduos.Aišku,tai reikėjo daryti anksčiau,stengiantis maximaliai efektyviai parduoti Kalnietį,Jankūną ir Mačiulį,taip padengiant bent dalį skolų.3.Visada kaip vilnietis sirgau ir sirgsiu už LR,bet lyginti nuopelnų Lietuvai prasme Ž ir LR manau beprasmiška.Vis tik dalyvavimas Eurolygoje tai yra visiškai kitokio lygio išlaidos,pažiūrėsim kaip čia seksis Jonukui su Purliu.Tikrai nemanau,kad jis puikus vadybininkas,čia irgi viskas skęsta rūke,ar tik neišplauks kito sezono vidury,kad ir LR skolos – milijoninės.

  • Whisker

   Klubo pavadinimas ji subankrotinus niekur nedingtu, tiesiog pakeistu klubo valdomos firmos pavadinima ir viskas, aisq teisiskai tai jau skaitytusi kaip is naujo ikurtas klubas, todel Eurolygos licenzija galima butu pamirsti, taciau laimint LKL vistiek tas patekimas i ja butu kaip ir automatiskas.

 • Linas

  abejoju,kad nedingtų.Nors čia nesu didelis žinovas,bet man atrodo,kad paprasčiau būtų naują komandą pavadint „Žalgirietis“ ar „Kaunas“,žodžiu,nors biški kitaip.Priešingu atveju atsirastų problemų su kreditoriais,nors Lietuvoje kaip žinia šiuose reikaluose – visiška košė,bylinėtis galima metų metus,nors tai,aišku,nemalonu ir atitraukia laiką.