A.Mazuronis: pilnaties įtaka ar jau diagnozė?

… Pilnatis tikriausiai vis dėlto veikia…

Rašiau jau apie galimą šio reiškinio įtaką KT teisėjams ir premjerui, bet kuo pilnatis arčiau, tuo jos įtaka, atrodo, darosi stipresnė.

Tą akivaizdžiai liudija Seimo nario Andriaus Mazuronio veiksmai ir jo trečiadienio pareiškimas.

Suprantu, kad politinė kova, artėjant rinkimams, aštrėja, kad EŽTT sprendimas ir KT bei valdančiosios koalicijos komentarai atmosferą dar labiau įkaitino, bet kažkokios ribos juk turėtų būti.

Savo politinius oponentus viešai vadinti šizofreniku ir reikalauti jį gydyti, mano supratimu, gali tik žmogus, visiškai nesuvokiantis, kas jis yra, nesusivokiantis realybėje ir nesuprantantis savo veiksmų, tai yra, ligonis.   

Jei gerai atsimenu, tokiems apibūdinti kartais dar vartojamas terminas – „nepakaltinamas“.

Nes tik nepakaltinamam asmeniui gali šauti į galvą tokius tekstus skelbti kaip Seimo nario pareiškimą ir skelbti jį parlamento puslapyje.

Įdomiausia, kad A.Mazuronis per rinkimų kampaniją tikriausiaipriekaištaus valdantiesiems dėl sumenkusio Seimo autoriteto ir tragiškai mažo rinkėjų pasitikėjimo parlamentu. Nes, būdamas nepakaltinamas, jis negali suprasti, kad būtent tokie pareiškimai, kokį jis surašė sausio 12-ąją, labiausiai ir prisideda prie Seimo autoriteto ir pasitikėjimo juo mažinimo.

Negali juk pasitikėti  tuo, kas nesusivokia realybėje.

Liūdniausia yra tai, kad A.Mazuronis lyg ir turėtų priklausyti naujajai politikų kartai.

Panašu, kad liga renkasi ne pagal amžių…

P.S. Atsiprašau, kad tokią dieną tenka apie tai kalbėti.

(4 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...