Citata #264 J.Erlickas apie moralinį autoritetą

Moralinį autoritetą kiekvienas gali pasidirbti pats.

Sukaliau jį iš lentų ir pastačiau už tvarto. Šeimos nariai ir svečiai ten dažnai apsilanko. Pabūna susikaupę ir grįžta su palengvėjimu.

Čia niekados nebus nusivylimo.

J.Erlicko svetainė

(14 balsų, vidurkis: 4,43 iš 5)
Loading...
 • skaitytojas

  Puiku!

 • Žvelgaitis

  Tam Erlickui viskas kitaip. Man gal būt moraliniu autoritetu yra pats Erlickas, tai kaip elgtis?

 • lv

  Kad tik palengvėtų…
  Ironija Erlicko lūpomis įprasmina tokio autoriteto siekiamybę…

 • mantas

  Išvis kam tokios sąvokos reikalingos, kaip „moralinis autoritetas“? Kam net sukti smegenis dėl tokių beprasmių dalykų.

 • nerijus

  Erlicko eilės ar pamastymai, tikrai vertesni, nei besikeikiančio A. R.- Greitai ar Šapro…
  :)
  Super!!!

 • Vyrai, kuriems virš penkiasdešimt, darosi vis labiau svajingi, lyriški, linkę į scholastiką, pesimizmą, melancholiją ir po truputį degraduoja.
  Alkoholis ir tik paspartina procesus…

 • nerijus

  Fredi*- čia apie save?
  Tamstai trūksta pozityvaus mastymo…Nueikite už tavrtelio, kaip siūlo Erlickas, pastatykite „moralinį autoritetą“ ir stenėkite, gal palengvės ir apsivalysite nuo degradacijos…

  Čia dar, keletas jo minčių:
  http://mintys.lt/kategorija/eilerasciai

  • Gal labiau apie Tinklaraštininką,
   ne atsitiktinai buvo užsukta pas J.Erlicką į svetainę, viskas šiame pasaulyje dėsninga, niekas nevyksta be priežasties.

 • Regis

  Visada nuoširdžiai žavėjausi žmonėmis kurie be jokios paprastesnės ar sudėtingesnės cheminės formulės medžiagos (-ų) pagalbos sugeba paimti tiesią mintį ir joje mikliais judesiais priraišioti mazgelių. Lygiai taip pat belieka žavėtis ir tais kurie sugeba pamatyti visus ar bent dalį tų mazgelių. Atvirai prisipažinsiu, kartais reikia bent labai labai stiprios arbatos, kad pagaučiau (arba bent jau taip galvočiau) tai ką maestro užslėpė iš pirmos pažiūros nerišliai logiškai sudėliotuose žodžių junginiuose.

  • romas

   Humorui suprasti kartais reikia protinių pastangų:)

   • Regis

    Suprast tai ką norėjau pasakyt manau irgi užtenka tik protinių pastangų :)

    p.s. dėl arbatos kalbėjau tik apie save, suprantu, kad turiu tam tikrų trūkumų ir nebijau atvirai to pripažinti. Pasikartosiu, belieka tik žavėtis kitų protinėmis galimybėmis.

    • romas

     Kad jaučiuosi supratęs. Nebent pats buvau nesuprastas:)

 • Linas

  man kartais irgi reikia dar stipresnės arbatos,kad pagaučiau tą mazgelį,kurį užmazgė maestro.Pavyzdžiui,nelabai supratau,ką reiškia skelbimas į J.E.koncertą metų pabaigoje Kaune,kur nurodoma,kad neįgaliems taikoma 20 proc.nuolaida,perkant 2 bilietus.Kadangi esu neįgalus,o be to dar žmona ir vaikai – normalūs,lyg tai suprantu,kad man ši nuolaida nebus taikoma.Arbatos padedamas noriu suprasti,kodėl?Gal čia besilankantys marketingo žinovai padėtų paaiškinti tokias subtilybes.P.S.kiek teko stebėti futbolo ar kitas varžybas užsienyje,tai neįgalūs,sėdintys vežimėliuose,ten įleidžiami už dyka.Na,pas mus Lietuvoje,kaip žinia,krizė didesnė,todėl 20 proc.nuolaida,bet – dviem.

 • Roco

  Taigi garbusis tinklaraštininkas toliau tesia temą apie poną Valda Adamku. Nors tiesiai tas nepasakyta bet visiems juk aisku, kas čia nekenčiamas, ir kas užsidirbo moralinio autoriteto vardą.
  Nors tas Adamkus jau senokai visiems neidomus bet ponas Račas vis rodo neapykantą (arba dirba pagal užsakymą visi žinote kuriai partijėlei)lygindamas buvusį prezidentą su tualetu :)
  tskant, didelis žingsnis į priekį. Greitai dėsime lygybės ženklą tarp tokių vardų kaip Račas, Tomkus, Valatka ….

  • Regis

   net nežinau ar verta taip skubėti su lygybės ženklais? Man tai jie visai nepanašūs ir vargiai ar bus. Vienas su akiniais, kitas be plaukų, trečias su plaukais ir be akinių..

   Jeigu rimčiau panašumų visada rasti galima, tačiau reikia matyt ir skirtumus.

   Dėl tualeto aš asmeniškai pagalvojau apie R.Paksą. Manau, kad A.Račas turėjo omeny būtent jį. Bent jau taip galvoju.

   • Kai Račas su Valatka posėdžiaus LRT taryboje, bus proga subendravardiklinti juos abu ir įvertinti kas yra kas.

 • Seniai nepatinka Erlickas. Infantilus humoras. Ir niekad nesikeičia. Labai smarkiai politizuotas.

  • romas

   Kai juokauji tokiais kiekiais, kokybė nukenčia. Šitas jo šposas galėtų būti priskirtas masinei produkcijai. Bet yra gi ir šedevrų:)

   • Regis

    Erlickas Classic,
    Erlickas Standart,
    Erlickas Gold.

    Kiekvienam pagal galimybes :)

 • Ir aplamai iš politikos humorą daryti yra lengva. Kazlo talentas didele dalimi tame ir slypi, kad jis moka juokauti ne politinėmis temomis, o tik po to prisideda aktoriaus talentas, gebėjimas keisti žodžių prasmes ir t.t.

 • Aras

  Erlickas gerokai pavėlavo su pašaipa. Titulas „moralinis autoritetas“ savo juodą darbą atliko ir šiuo metu jau visiškai neaktualus.

 • gato

  Paskutiniu metu J.E. tikrai išsikvėpęs, nors kartais dar pažeria perliukų. Vat jo „Raštai ir kt.“ buvo tobula. Nors paskutinį kartą skaičiau prieš kokius 10 metų. Gal netyčia žinot iš kur galima juos gauti? Pirkčiau brungiai.

 • LOL

  Jei egzistuoja sąvoka „moralinis autoritetas“, ar tai reiškia, kad yra ir autoritetas be moralės ir moralė be autoriteto?

 • lida

  Iki Viktoro gimtadienio daugelio moraliniu autoritetu buvo A.R.

  • Patiko komentaras.

 • Slyvanosis

  Alternatyva J. Erlickui:
  „Pavasarį, veisimosi metu, patinai turi aukštą banguotą skiauterę, kuri tęsiasi nuo snukučio iki uodegos galo. Skiauterė būna aukščiausia nuo balandžio iki birželio, o skiauterės aukštis parodo kiek spermos patinas gali pagaminti. Žinoma, ne mums, o tritonų patelėms.“

  Paimta iš http://tritonai.wordpress.com/paprastasis-tritonas-triturus-vulgaris/

 • liuk

  Lida, o kaip tau atrodo, kieno vakarėliuose galima dalyvauti, kad neprarasti autoriteto? Aš manau, kad A.R. yra dalyvavęs ne viename vakarėlyje (priėmime), tačiau ne visuomet pakliūdavo į žiniasklaidos akiratį (Išspausdinant jo nuotraukas). Kiek pamenu, mačiau jį tik „Žmonėse“ per Razmarataitės vestuves… Gal aš klystu. Gal kas matė daugiau?

  • lida

   Na čia žiūrint, kieno moralinis autoritetas. Pav. Valinsko moraliniu autoritetu gali išlikti ir dalyvaudamas Viktoro vakarėlyje ir daktarų strielkoje. Greičiau atvirkščiai – jokiu autoritetu nebūsi nedalyvaudamas. Tai va ir dalyvauja kai kurie visuomenės veikėjai, patys sau negalėdami paaiškinti – kodėl. Tiesiog instinktyviai traukia.

 • A.G.

  Jei blogo šeimininkas leis, šias eilutes skiriu Valentinui ir Musei: http://www.organic.lt/lt/news,nid.640

  • lida

   Tikrai šia nuoroda nenorite pareklamuoti mūsų tų ekologinių mini turgelių, kurie Vilniuje būna tik dvi dienas (antradieniais – PC „Europa“, trečiadieniais – prie Žemės ūkio ministerijos pastato) ? Tikrai ne ? :)

   • A.G.

    Tikrai ne. Tam yra kitos priemonės, kurias naudojame.
    Be to, Tatulos programa užsiima visiškai kitkuo – vartotojo ugdymu (kaip pagrindinio pertvarkos, plėtros variklio).
    Ši priemonė – yra pigi, bet efektyvi spaudimo priemonė visuomenei.
    Kas galėjo pavyzdžiui prieš 20 metų (kai pradėjo Lietuvos pertvarką į ekologinę) patikėti kalbomis, rašliavomis.
    Jei norėjai efekto, reikėjo duoti pinigus, kad steigtūsi ūkiai, įmonės. Jiems garantuoti realizavimą. Ugdyti vartotoją.
    Būtent tai ir darėme, ir pasiekėme tai ko norėjome.
    Dar 1995 m., Jungtinių Tautų Klimato kaitos strategijos veiksmų plane (Lietuva, Planetoje tai parengė vos ne pirmoji) numatėtėme Lietuvos pertvarkos tenmpą… ir jį šiai dienai viršijoje du kartus.
    Tačiau kam aš tai… iš Jūsų komentarų pastebiu, kad Jūs ne tiek sergate noru padėti, kiek pasišaipyti. Jei klystu, atleiskite.
    O reklamos mums nereikia – mus pakankamai gerai žino Lietuvoje. Ne mūsų priemonės yra konkrečios, žmogui.
    Tarp kitko pasireklamavęs pasidemonstruosi, kad niekalą siūlai.
    Reklama, – kai žmogus iš žmogaus sužino.
    Taip pas mus ir yra.
    O šis opusiukas visiškai dėl kitko. Žmonės žino, mūsų žmonių yra pakankamai. Bet… va č ia ir yra apie tą bet… vien pamastymui.
    Bet Jums dėkoju, Jūs nesate abejinga gyvenime. Tai faktas.

 • gato

  A.G. tik nereikia lialia :) Lida labai teisingai atkreipė dėmesį. Gal ir yra kitos priemonės, kurias panaudojate, bet labai gražiai panaudojote ir šią. Įdėdami nuorodą į A.R. tinklapį, kuris yra vienas lankomiausių blogų, ir lankomas būtent jūsų TA neabejoju, kad pagalvojote apie reklamą. Ir dar labai tvarkingai nepamiršote paminėti adresų jei kas netyčia tų „nereklamuojamų“ turgelių patingėtų ieškoti internete. :)

  • A.G.

   Nu jau tik nereikia iš to detektyvą kurti… vakar vakare tiesiog ekspromtu tą nuorodą persiunčiau gerbiamiems Valentinui ir Musei (jie tai žino, dėl ko…). Negi dėl to turėjau redaguoti tekstą, į ką buvo nuoroda.
   Be to, tie turgeliai tokiose vietose, pro kurias „vilnius“ praeina pėstute.