Vsio zakonno…

Klausantis, ką pastarosiomis dienomis kalba Teisingumo ministras R.Šimašius, paskaičius,  ką ketvirtadienį apie ES paramos skirstymą rašo Delfi , stebint Viešųjų pirkimų tarnybos ir Vyriausybės kanceliarijos ginčą dėl kelionių organizavimo, prisimenant, kuo baigėsi diskusijos dėl Valdovų rūmų tolimesnės statybos ir girdint Vyriausybės nario paaiškinimus apie viešąjį interesą, man kažkodėl į galvą įkyriai lenda mintis, kad viskas kartojasi.

Veikėjai kiti, įvykiai kiti, aplinkybės pasikeitusios.

Bet iš esmės viskas taip pat.

Kaip mėgdavo sakyti tas, kurio vardu vadiname mokyklas ir kuriam statome paminklus.

Vsio zakonno…

(5 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...
 • sigitas

  gerbiamas Artūrai , kaip suprantu jums personaliai skausmingiausiai aktualiausias yra šis įrašas – paskaičius, ką ketvirtadienį apie ES paramos skirstymą rašo Delfi ? Šutka ;-)

  • mielas sigitai, jei labai atvirai, tai man „personaliai skausmingiausiai aktualiausia“ yra atrasti tokius komentarus kaip šis. Ne šutka.

 • zeroground

  Auga nuostabi jaunųjų biurokratų karta, kaip bebūtų gaila jie tikri AMB mokiniai – ne per seniausiai Ūkio ministerijos „ekspertai“ įrodė, kad Butkaus statomas Modernaus Meno Centras bus nuostolingas, „kažkoks“ politikas iš Baltarusijos gaus 7 metus už tai kad buvo toks kvailas ir pasitikėjo lietuviškais bankais ir TM.
  Įdomu, jei Baltarusijos KGB paprašytų mano banko sąskaitos duomenų – gal taip pat gautų akimirksniu?

  • nerijus

   zeroground

   Manote, kad „civilizuotame“ (ir ne tik)Pasaulyje yra kitaip- nei pas mus,- Lietuvoje? Aš galvoju kitaip. Visur ta pati betvarkė tik su savo sąlygomis, įtakomis ir t.t., ir pan.
   Nieko naujo neišrandama, o tik tobulinama :)

 • Dz

  Kodel dvi raides „n“?

  • bn

   Pasidomėkit rusų kalba.

 • sim

  o kaip jum sis pinigu isisavinimo sedevras? kreivio mamytes vienas kitas mln. kaip laselis juroje, o jei kalba apie tuos 6 mln. mokyklos renovacijai tai bent jau guodzia, kad kazkur kazkokia siena nudaze. taigi:

  „Viešųjų pirkimų tarnyba neleido Vilniaus oro uostui tęsti komunikacijos paslaugų viešąjį pirkimą, mat trys iš keturių konkurso dalyvių yra nubaustos už kartelinį susitarimą. Konkurso vertė siekia iki 25 mln. Lt, jame dalyvauti liko viena bendrovė – reklamos planavimo agentūra “Publicum Media”.

  Vilniaus oro uostas turės nutraukti sutartis su reklamos planavimo agentūromis „Via Media“ ir „Media House“ bei su ryšių su visuomene agentūra „Baltijos viešųjų ryšių grupė“. Pastaroji nėra nubausta už kartelinį susitarimą, tačiau ji pirkime dalyvavo su partneriu reklamos agentūra „Not Perfect“, kuri buvo nubausta. Bendrovės, su kuriomis buvo pasirašytos preliminarios sutartys, per ketverius metus pirkdamos komunikacijos priemones, varžytųsi tarpusavyje. Jei konkursas nebus skelbiamas iš naujo, visas paslaugas atliks likusi konkurso dalyvė – UAB “Publicum Media”. Kol kas Vilniaus oro uostas nežino, ar bus skelbiamas naujas konkursas.“

  jei gerai pamenu UAB „Publicum Media“ registruota ar tai keli menesiai pries ar tai po sprendimo apie kartelini susitarima. itariu UAB „Publicum“ buvo ir nubausta, bet „laimeti“ konkurselius tiems etatiniams lovio parsams tai netrukdo. neabojotinai VSIO ZAKONO!

  prismenant stai tai http://www.diena.lt/naujienos/lietuva/a-valinskas-galejo-proteguoti-viesuju-rysiu-imone-publicum-328932 ir tai http://www.alfa.lt/straipsnis/11357677/Placiai.uzmerktos.STT.akys=2011-05-17_07-47 veikejai tie patys (nors imones kodai kiti). tik va idomumas litus toliau sekmingai isisavina „Ž.Plytniko įvardyti etatiniai viešinimo konkursų laimėtojai – „Publicum“, „VRP/Hill & Knowlton“, „VIP Viešosios informacijos partneriai“.

 • mindaugas

  Artūrai, o ko kito tikitės? Kuris protingas žmogus lys į politiką?

  • Sejanus

   Daug protingų žmonių lenda į politiką ir sėkmingai išnaudoja likusius kvailius. Kurių dažnas laiko save labai protingu ir nelenada į politiką. Ir apskritai niekur nelenda.

   • Trakimas

    Laisvos rinkos Oklahomos teatras kviečia visus dalyvauti efektyvumo varžybose.Šūkis yra tik vienas-būk efektyvus.Pridėtinė vertė gaunama įvairiausiais būdais-ne tik protu.:)Teatre vietos atsiras visiems-ir Šustauskas gali kurti partiją,kuri gal gaus porą mandatų.Šansų neturi tik itin kvalifikuoti intelektualai,kaip Lazutka ar Stoškus,nes publika jų vengia.Kiekviena gyva būtybė vengia skausmo,mąstymo ir karčios tiesos:)

   • Jonas III

    Vertinant protingas ar kvailas, reikėtų susitarti dėl sąvokų. Nekvailais laikau tuos, kurie sugeba įtikinti mane kvailelį ir dar didesnę dalį panašių, savo nuomonės teisumu ne tik iki pirmojo egzamino (kad ir rinkimų), bet gerokai ilgesniam laikotarpiui. O tokių labai ir labai trūksta.

  • nesvarbu

   Sejanus, kad daug protingų žmonių lenda į politiką ir sėkmingai išnaudoja likusius kvailius, tai nesiginčysiu. Bėda yra tai, kad vienas esminių politikos elementų yra šou, viešumas, su visomis iš to kylančioms pasekmėm. Todėl kartais tokiems „protingiems žmonėms“ (ypač verslininkams) atsitinka taip, kaip šiam vilkui:
   Įkrito duobėn zuikis ,vilkas ir lapė. Duobė gili, išlipti negali. Vilkas nesijaudina: zuikis yra – maisto bus, lapė yra – bus ir sekso.
   Zuikis greitai primetė ir prašo vilko:
   – Žinau, kad mane suėsi. Išpildyk paskutinį mano norą. Leisk prieš mirtį nors padainuoti.
   – Dainuok, – leidžia vilkas.
   Zuikis užtraukia skardžiu balsu. Išgirdę subėga medžiotojai ir visus nušauna. Vilkas prieš mirtį dar spėja pagalvoti: „Visko turėjau: ir maisto ir sekso, bet va šou užsigeidžiau.“

   Šiandien skaičiau įdomų straipsnį:
   http://www.lrytas.lt/-13133543951312675617-apie-pagie%C5%BE%C4%85-ir-bendradarbiavim%C4%85-tarp-kult%C5%ABr%C5%B3.htm
   Autorius rašo apie neapykantą, pagiežą. Tinklapio mizantropus kviečiu paskaityti. Nors, gal ir beviltiška. Neapykanta yra kita meilės pusė, jei tiki jog egzistuoja meilė, tai privalai susitaikyti, kad yra ir neapykanta. A.Račas jau seniai suprato -jo tinklapyje, kaip gyvenime. Jei čia yra valentinų, kurie jaučia didelę neapykantą ir pagiežą blogiui, tai kodėl neturėtų būti ir tokių, kurie jaučia analogišką neapykantą gėriui, ar pagiežingi ant visko kas juda?

   • suomis

    Žmogus kalba apie kūrybingą aplinką. Bet, ji, musuose neimanoma, nes piliečiai buvo N kartų IŠDUOTI, kas privedė prie totalaus atomizavimosi. O norint išvesti visuomenę iš tokios (saviardos) būsenos, reikia vienijančio tikslo… :) Dėja, tokį tikslą, iškelti gali tik didžiosios (turtingos) valstybės.
    Kadangi, Lietuva, savo vaikams, nieko negali PASIŪLYTI, šioje sferoje. Tai, dekonstravimosi, procesas vyks toliau.
    O „6-ame“ puslapyje, žmogelis visiškai nusipaistė, bet tai pateisinama, nes veikėjo kitokia gyvenimiška patirtis.

 • Trakimas

  „Zakonno“,nes „zakonus“ patys sau rašo tie,kas prie lovio.Nūnai prie lovio „vertybininkai-patriotai“ TS-LKD.:)

 • Marius

  Taip, išties panašu. Niekas už nieką neatsako, niekas čia nekaltas. R. Šimašius jau perėmė Landsbergio retoriką. Eilinis, tipiškas lietuviškas bardakėlis. Beveik neabejoju, kaltų nebus ir baigsis niekuom. Pamąsčius giliau man bet akivaizdu, kad ES parama yra didelis blogis. Ji tiesiog tvirkina: lengvi pinigai, lengvai pasiekiami pinigai tiesiog masinte masina. Na žinote, puola prieš š. kaip musės, o apie reputaciją pamiršta.

  • Trakimas

   O kuom daugiau gali baigtis koalicijos partneriams?Nejau kišeninė prokuratūra pajėgi tarti savarankišką žodį:)?Tik ES paramos paminėjimas čia yra „neprieko“.:)

   • Marius

    ES parama kaip tik prie to. Miniu ją apskritai. Pažiūrėkite aplink kiek beprasmių, arba menkaverčių projektų finansuojama ES pinigais. Kokia atmosfera tvyro.

 • viktoras r

  Protingi žmonės,
  gal galite paaiškinti ar buvo pagalba BALTARUSIJAI suteikta pagal teisinės pagalbos sutartį? Ar ne?

  • bn

   Buvo suteikta pagalba Baltarusijos valdžios represinėm struktūrom, bet ne baltarusiams.

   • &jka

    Saunuolis. Butum puikus politvadovas.

  • Trakimas

   Ar tai pagalba „pagal sutartį“,galima pasakyti,tik išnagrinėjus sutarties sąlygas.:)Sutartyje yra daug punktų ir manau,kad Lietuva į juos visus neatsižvelgė.Mat Lietuva,kaip ES narė turi didesnių įsipareigojimų ES ,nei tenkinti iškrypėlio Baltarusijos diktatoriaus užgaidas:)

   • Trakimas

    ES Lukašenkai taiko sankcijas,o Lietuva-nuolaidas?Kaip žinia,nuo to laiko,kai Lietuva priimta į ES ir gauna trečdalio biudžeto dydžio ES paramą,ES teisės aktai turi viršenybę prieš vietinių gaujų susapnuotas „taisykles“:)

   • Trakimas

    Trakimas Trakimui:_)Nu jo:) Iškrypęs Baltarusijos diktatorius kažkodėl vis sulaukia mūsų neženotos ir bevaikės pRezidentės malonių:)Ar tai -prieš gerą?:)

 • Trakimas

  Super anekdotas:)))))—–„Lygiai prieš pusmetį dėl Trakų policijos patrulio sukeltos avarijos, per kurią žuvo du žmonės, atsistatydino policijos generalinis komisaras Vizgirdas Telyčėnas. Prezidentė komisaro poelgį pavadino garbingu. Negailėjo jam komplimentų. Dabar pamatuokime, koks atstumas policijos hierarchijos vertikalėje yra tarp Trakų policijos patrulio ir generalinio komisaro. Ne mažiau nei 20-30 laiptelių aukštyn. O dabar pamatuokime atstumą tarp ponios Aušros ir Šimašiaus. Vienas laiptelis! Tai kodėl generalinis komisaras turėjo atsistatydinti, o Šimašiui pasielgti garbingai prezidentė nesiūlo? Prezidentė nesiūlo Šimašiui, Šimašius nesiūlo viceministrui, viceministras – poniai Aušrai, ponia Aušra – ponui Dariui. Tuomet visiškai logiški tampa ir laipteliai aukštyn: ponas Darius viską derino su ponia Aušra, ponia Aušra – su viceministru, viceministras – su Šimašiumi, Šimašius – su prezidente. Ir dabar visi bijo vienas kito paprašyti atsistatydinti. Ir visi tyli. Išskyrus Šimašių, kuris, matyt, vis dar yra nepajėgus suvokti, kad liežuvis, palaidas kaip laisvoji rinka, ne visada gali būti tinkamas įrankis valstybės Vyriausybės nario mintims reikšti.“

  • Trakimas

   Aš puikiai suprantu gerb.Artūrą.:)Jį jau ima uzknisti mūsų „glamūrinės sapaliotojos“ išsišokimai.Tačiau Artūras yra laisvas žmogus ir kažkada jam nusibos visi šitie spektakliai.Ateis laikas vėl žaisti vabank.:)Ir Artūras tai padarys.Skirtingai nuo bailaus prisitaikėlio Uzkalnio.

  • nerijus

   Trakimai

   Ar pamenate, kas sėdėjo už Grybauskaitės ir Lukašenkos nugarų, kai pastarasis lankėsi Lietuvoje?..

   Sufleruoju, vienas iš garbingų LLRI rėmėjų ;)

  • Gintautas

   Trakimai, tamstos analogija yra totaliai nevykusi. Girti policininkai nuolat važinėdavo Lietuvos keliais, kai kurie žalodami ir/ar žudydami nekaltus piliečius. Esu tikras, kad jei tai būtų toks pirmas ir vienintelis atvejis, komisaras po šiai dienai dirbtų tautos labui..

 • sataniuga

  Vsio zakonno…? O ką Jūs, gerb. Račai realiai padarėte, kad nebūtų Vsio zakonno…? Gal ėjote į rinkimus, bandydamas gauti tikrą galią tai pakeisti? Ak, stovėjote, Maksimoje, tai ir aš ten stovėjau. Gal net Jūsų kasos pusėje.

  • Jonas III

   Račas savo vietoje. Jis retkarčiais pakrapšto lazda tą lizdą. Aktyvumu gerokai lenkia statistinį lietuvį.

 • turintissavogalva

  visgi kiekvieną atveji reikėtų nagrinėti atskirai, kitaip tai tik žemos prabos sąmokslo teorija iš serijos „visi jie vagys“.