Vis dar juokinga?..

Šį vaizdelį siuntinėja kaip spam’ą su tokiu prierašu:

„Sako, kad ši mįslė klaidžioja po Europarlamentą“

(21 balsų, vidurkis: 4,38 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Juokinga. Demokratija… Nors kita vertus už ką tūlam tautiečiui balsuoti? Už tuos kurie apgavo? (kad ir su kostiumu ir kaklaraiščiu). Už „viską žinančius, protingus“ žurnalistus neišeina – jie į politiką neina – jie gi aukščiau viso to purvo… Tai ir lieka pasirinkimas ar iš vis nebalsuoti, ar balsuoti ant juoko.

 • Anonimas

  Nejuokinga…. Gaila amerikonų, pas juos dar baisiau – buvęs šalies prezidentas – aktorius, Kalifornijos gubernatorius – aktorius… O Italija su Čiočiolina – visiškas pravalas.

 • Anonimas

  Juokinga, bet graudžiai. Guodžiuosi bent tuo, kad už juos nebalsavau. Tai matyt juokinga bent jau ne iš savęs… :)

 • Anonimas

  Dar reikejo ir Zilinksa Roka komini idet is taksi masinos krentanti :))

 • Anonimas

  Kažkodėl tai susidarė stereotipas, kad Nausėda visų galų ekspertas ekonomikos srityje. Šis pavyzdys ne išimtis. Gaila, bet šis ir dar keli dažnai ekrane šmėkščiojantys bankininkai nemaža dalimi yra atsakingi į kokią padėti pateko kai kurie lietuviai pasiėmę netinkamu laiku paskolas. Maža to, šie bankininkai konsultavo Kubilių ir Co kuriant finansų gelbėjimo planą. Kiek sėkmingas tas planas patys matote (arba greit pamatysite).

  • Anonimas

   O as galvoju, kad kalciausi yra tie zmones kurie labiausiai norejo pralobti pirkdami nekilnojamaji turta, stambios statybos imones, kurie ta „reikala“ isreklamavo kaip didziausia valstybes vertybe – aka pasodink medi uzaugink sunu, tai dabar – paimk paskola nusipirk buta.. (nesake – pirma uzsidirbk).. kalti ir bankai, bet labiausiai tie kurie uzsidirbo is to reikalo „is kart“.. NES kas cia per vertybes.. – tie kurie spekuliavo NT jie gi jokios produkcijos nepagamino, darbo neatliko, geriausiu atveju investavo truputi i buto remonta (makiaza), ir siunte pirkeja i banka.. o poto kai „baigesi“.. tai kaltino bankus kad ta ciaupa uzsuko.. Bankai pirmieji man atrodo pradejo varpais skambinti, nes suprato kad jiems gali buti labai blogai, prastas finansinis palikimas gresia.., taip kad kalciausi tie kurie ir dabar sako: „Dabar puikiausias momentas investuoti i nekilnojamaji turta“. Tai zinok – sis zmogus (turi to neverto tiek NT turto) norejo pralobti kito saskaita jokios „prekes“ nepagamindamas, o tik naudodamasis situacija norejo pralobti to zmogaus kuris pasiims paskola is banko saskaita.. taip kad tokie kaip jis ir kalti.. ir tas zmogiskas godumas.. ir mada – lengviau ir greiciau „pralobti“.

 • Anonimas

  Taip, juokinga… kad nėra valstybėje normalių politikų, kurie sugebėtų šitus klounus išspirti ten, iš kur negrįžtama bent 20 metų… jų viso labo 14, bet jie užgožia likusius 127….vadinasi, tie likę irgi geri liaušiai

 • „…Šį vaizdelį siuntinėja kaip spam’ą…“
  Spam’inių laiškelių atidarinėjimas- patikimiausias būdas virusams gaudyt.

  Spam’inių laiškelių platinimas- … na, čia galima įvairiai. Pagal skonį pasirinkt variantą:
  -vaikiška liga;
  -tinkamiausias užsiėmimas moderniam žurnalistui (ypač tą dieną, kada visi kolegos uoliai agituoja liaudį į riaušes);
  -„cool prikolas“;
  – dar kaip nors.

  Žodžiu- nežinau, kaip reikia teisingai vadinti viešą spamo platinimą. Turbūt, niekaip.

  „Sako, kad ši mįslė klaidžioja po Europarlamentą”
  Žinoma. Europarlamentui labai svarbu operatyviai būt informuojamam apie mūsų jausmus Valinskui. Nesunku atspėt, kas ten tą „mislę“ uoliausiai platina. :)

 • Anonimas

  Artūrai, komentuojančiųjų priekaištai Jums dėl dėl straipnių aktualumo yra pagrįsti. Šios dienos pagrindinė naujiena neabejotinai bus mitingas. Deja, Jūs turbūt pasifistas arba prijaučiantis Vyriausybei.

  O vakar buvo paskelbtas reikšmingas Konstitucinio tesimo išaiškinimas, kad Seimas gali sau susimažinti atlyginimus. Buvo įdomu ir net juokinga stebėti Seimo narių išvedžiojimus apie galimą 10-15% atlyginimų susimažinimą, po to kai jų atlyginimai buvo padidinti net 2,5 karto. Deja, Jūs šio įvykio „nepastebėjote“.

  • Gal nespauskime Arturo, nenurodinekime ka jis turi daryti savo namuose? Akivaizdu, kad visi zinome apie prof. mitinga, bet sedime cia. Blogo savininko valia ka kada ir apie ka rasyti. Uz uzsakomuoius straipsnius reikia moketi. :P :)))

   • Anonimas

    Marteli, aišku, jis gali nekreipti dėmesio į mūsų pastabas (ką jis ne retai ir daro, deja), bet tuo blogiau jam pačiam.

    • Anonimas

     Verslininke, mitingas bus naujiena tada kai jis įvyks. Dabar jokios naujienos kol kas nėra, nėra ką aptarinėti. Jei būčiau tiriamosios žurnalistikos ryklys, užduočiau sau klausimą apie mitingo organizatorius. Artūras Černiauskas. Kas jis toks? Kokie jo interesai? Iš ko gyvena? Kas jam moka pinigus ir kiek? Ar jis jau susimažino sau atlyginimą gaunamą kaip mokestį iš profsąjungos narių?
     Sakau tai todėl, kad kyla stipri nuojauta, kad tas Černiauskas yra politinis aferistas ir naudojasi situacija susikrauti sau politinį kapitalą. Nepanašu, kad jis rimtai susirūpinęs žmonių padėtimi. Norėtųsi žinoti apie jį daugiau.

     • Anonimas

      Žavus akcentas. Dabar 11:50 o Lrytas.lt skelbia, kad penktadienį vidurdienį prie seimo prasidėjo mitingas:)

 • Anonimas

  Nenoriu komentuoti, ginti ar smerkti tų asmenų, tiesiog pažvelkime į šią situaciją objektyviai:

  1. Neabejoju, kad visi turi nuotraukų, kuriose apsirengę dalykiškai, ir tų nuotraukų yra viešai prieinamų.
  2. Neabejoju, kad ir Nausėda turi savo nuotraukų, kuriose ilsisi, linksmina ir kartais galbūt atrodo asmenys gretimose nuotraukose (na gal ne kaip Donalda, bet visko pasitaiko…)
  3. Žmogaus nuotrauka ne taip jau daug apie jį pasako, tikrai nenurodo jo intelekto, pažiūrų ir kt.

  Nenoriu ginti nieko, tačiau objektyviai pažiūrėjus, šis nuotraukų rinkinėlis nieko nereiškia. O realiai ką jis rodo, kad stereotipai yra labai stiprūs ir žmonės mato tai, ką nori matyti…

  • Anonimas

   Dar va pastebėjimas, žmonės mato tai, ką nori matyti, o šiuo atveju oponentai jiems rodo tai, ką nori matyti. Jie daro tą patį, dėl ko dažnai kaltina mediją ir su ja siejamus politikus – kad duoda žmonėms šlamšto, motyvuodami, kad jie to nori…

  • pritariu. tinkamai parinkus ir reikiamame kontekste pateikus nuotraukas, jos visai kitokią informaciją savyje turi. manipuliacijos.

 • Anonimas

  Čia atsiskleidžia ir kitas dalykas. Juk tie kurie padarė šį spamą yra lietuviai. Koks buvo jų tikslas? Pasityčioti iš Valinsko ir ko? Bet pasityčiojo iš Lietuvos.

 • Anonimas

  as visviena „tupas“ skaitytojas, kodel kazkoks Nauseda geresnis parlamento narys negu tas pat Antanas ?
  siulau tada viesai sudaryti sarasa, kurios profesijos tinkamos parlamentarui, o kurios ne:
  1. Mokytojas pradiniu klasiu- ne
  2. Muzikantas – ne
  3. Gaisrinnkas-ne
  4. Fizikas- o taip
  5. Tvenkiniu karpiu savinkas- o taip
  5. Stambus sukcius alia abonentas- o taip
  6. Ukinkas- ne
  7. Spekuliantas- taip

  :)

  • Anonimas

   :-)

 • Anonimas

  > irgi verslininkas
  .galima pagalvoti, kad bankininkai, t.s. Nausėda degino karštu lygintuvo žmonėms padus, kad tie tik pasiimtų paskolas pačiu nepalankiausiu metu
  .Kubiliaus planas dar tinkamai nepriimtas , bet jau visi „ekspertai“ žino, kad jis nevykęs.
  .pacifistas ar prijaučiantis vyriausybei yra tas pats?

  > RM
  bolotiruokis pats į politikus, jei visi kiti yra tokie prasti

  • Anonimas

   Bankininkai, ragino imti paskolas, nors puikiai ŽINOJO, kad žmonės nepajėgūs susimokėti paskolų pagal esamus atlyginimus. Beje, pasaulinė krizė yra bankų machinacijų pasekmė.

  • Anonimas

   max, „ekspertai“ nežino ar tas planas geras, ar blogas, Kubilius irgi nežino, daro sprendimus chaotiškai ir nepasitaręs, gal suveiks, gal ne. Vyriausybė tokių įgaliojimų negavo per rinkimus, eksperimentuoti žmonių gerove. Jeigu darytų ką pažadėjo per rinkimus, tai būtų viskas normalu. Pavyzdžiui nebuvo kalbos apie tokius sprendimus, kaip mažinti įmokas į pensijų fondus, del kurio atitikimo konstituciajai abejoja ir Prezidentas. Kubilius atėjo į valdžią melo pagalba, geigu būtų sakęs tiesą, tai neturėčiau jokių pretenzijų.

  • Anonimas

   Bankininkas Nausėda pakankamai dažnai pasisakydavo ekonominių procesų klausimais, ir jo pasisakymai turėjo įtakos padėties vertinimams priimančių sprendimus tarpe. Šie vertinimai nebuvo atsargūs, kritiški, tikrai prastesni kokybe už darytus Estijoje, kur susiprasta formuoti atsargas. Pagrindinė Lietuvos ūkio problema – perkaitimas – iš esmės nebuvo NIEKAIP įtakojama ekonominių sprendimų lygmenyje, kuriems Nausėda laikytas pripažintu, vienu didžiausiu autoritetu.

 • Anonimas

  Valentinai, iš Lietuvos pasityčiojo rinkėjai, sąmonigai balsuodami už vėplas, kaškam buvo juokinga kol vyko rinkimai, dabar jau ir jiems matyt nebejuokinga, o gėda.

  • Anonimas

   Sutinku, bet ką pasieksi tokiais spamais? Kad koks nors prancūsų europarlamentaras, kuris visiškai neturi supratimo apie tai kas pas mus vyksta, nustebęs pakeltų antakius? Tada persiųs savo pažistamam žurnalistui, tas redaktoriui ir po kiek laiko kokiame nors laikraštyje, įdomybių skyrelyje pasirodys pašaipus straipsnis. O tada mūsų spauda praneš, kad net ir užsienio spauda jau tyčiojasi iš Lietuvos. Rezultatas:
   1. Valinsko chebra niekur nedings.
   2. Lietuvos įvaizdis dar labiau pablogės.
   Žodžiu, tokia akcija nepasieksi nieko nebent sąmoningai nori pakenkti savo šaliai.

 • Irgi verslininkui ir kitiems nurodinėtojams,

  nepatinka neskaitykit, du kart nepatinka apeikit ratu ir nereikės purkštaut. Ką rašyti, kaip rašyti čia sprendžia autorius, čia jo dienoraštis, jo daržas ką nori jame tą ir daro, ką nori tą ir rašo.

  Tiesa, tokiam kaip Fredis sakyk nesakęs, prašyk neprašęs arba kaip mano tėtis sakydavo: nors tu kuolą jam ant galvos tašyk, jam tas pats

  • Anonimas

   Būtinai taip ir padarysiu, jeigu matysiu, kad Račo dienoraštis rašo apie neaktualias man ir visuomenei problemas

 • Anonimas

  Bet siaip man jau nusibodo sitos temos eskalavimas (kitas klausimas Valinskas ir jo arogancijos proverziai), taip soumenai seime yra tik rankyciu kilnotojai, bet tai ne soumenu rankuciu kilnotoju yra trigubai daugiau. Jau geriau 50 baukuciu ir meizelyciu, nei bradausko ir co valstybes atstovavimas Baltarusijoje. O siaip toks jausmas, kad niekas nieko nera girdeje apie Cicciolina, kuri jau seniai nieko nestebina.

 • Anonimas

  Jei nebūtų toks rimtas jūsų blogas, Artūrai, atsiųsčiau nuotraukų su buvusia Italijos parlamento nare Čičiolina. Kadangi Lietuvoje pornografija uždrausta, dar negreitai rinksim tokius parlamento narius, kurių visas anatomines smulkmenas būtume matę stambiu planu :)

 • Anonimas

  Aš niekaip nesuprantu vieno – kodėl nėra areštuojami tie, kurie tyčiojasi iš Lietuvos (tyčiojamasis iš antrojo pagal rangą, žmonių rinkto, šalies vadovo – manau prilygsta Tėvynės išdavimui).
  Keisti tie lietuviai.
  Va įdėtų jei kas su kokia nuoroda į besišlapinantį (kas būtų melas) – visi sukiltų… ir taip turėtų būti
  O čia juk tas pats… bet niekas net negalvoja protestuoti dėl to.
  O va jei suimtų ir likviduotų – va tada tai prasidėtų…
  Antra.
  Seimas padarė daug klaidų. Pirmiausiai, paskelbus Lietuvoje ypatingą padėtį, turėjo bent 15 proc. sumažinti visems valstybės tarnautojams atlyginimus, išskyrus tuos, kurie uždirba mažiau nei 1500.0 Lt
  Seimo nariai metus turėtų padirbėti „ant“ minimumo, atsisakant valdiško transporto – yra dar ir autobusai maršrutiniai bei traukiniai.
  Šalies vadovybė taip turėtų naudotis viešuoju transportu, kol paskelbta ypatinga padėtis (besišaipantys likviduojami turėtų būti momentaliai).
  Ir t.t. ir t.t.
  Joke, žinoma, kaip visuomet…

 • Romai, bet Čičiolina, ar kaip ten ji, skirtingai nuo mūsų „čičiolino“ neturėjo garbės tapti viena iš trijų valstybės vadovų…

  • Anonimas

   Bet klausimas yra kas yra parlamento nariai. Valinskui iki Čičiolinos labai toli. Jinai garsi pornografijos filmų žvaigždė. Puklevičius galėtų suteikti daugiau informacijos apie ją savo žurnale. Ir tai kai kurios nuotraukos peržengtų mūsų įstatymų ribas.

   • Būtent :) Todėl ir nesuteiksiu. Kam įdomu – galit internete pabrausyt :) FHM skirtas tauresniems dalykams :)

 • Anonimas

  visąlaik esu dvilypėj būsenoj.Lyg tai ir reiktų palaikyt mūsų leisgyvias profsąjungas,bet kažkas stabdo.Ko gero,supratimas,kad iš nieko negimsta niekas.Dabar dėl europarlamentarų.Vienareikšmė pozicija – tikrai ne Nausėda.Sakykim,Kuodis – taip.Visada buvau ir būsiu šalininkas profesionalų atsiradimo valstybės valdyme,tame tarpe ir per Europarlamentines struktūras.Sunkiai tai yra pasiekiama,bet reikia stengtis.Na,o su Nedzinskais mes visiškai degraduosime.Nors asmeniškai prieš Antaną nieko neturiu.Kalbu apie tendenciją.

 • Anonimas

  Linai, Kuodis dirbo banke, kurio pareiga buvo valdyti kitus bankus. Šiuo atveju Kuodis dar blogesnėje padėtyje negu Nausėda. Tiesa, jis vienas iš pirmųjų ėmė šnekėti, kad pučiasi nekilnojamojo turto burbulas, bet reikėjo ne šnekėti, o imtis veiksmų. Vis gi, banko departamento viršininko pareigas užima, o ne šiaip eilinis klerkas.

 • Anonimas

  > irgi verslininkas
  .jei aš Tave raginsiu šokti į šulinį tai tu ir šoksi?
  . ar bankas yra labdaringa organizacija?
  . ar nevertėtų pagaliau galvoti savo galva?

  > Juozas
  . tarp politikų labai mėgstami tokie pasakymai, kai nežinoma , ką pasakyti – „nepasiteręs“, „nepakankamai pasitaręs“, „MŪSŲ(!) nepriklausomi (?) ekspertai ir pan.

 • Anonimas

  Max, bankas pelno siekianti organizacija, bet tas pelnas turi būti uždirbamas sąžiningu būdu. Dabar gi, bankai žaidžia negražius žaidimus – teisėtus (nes valstybė kažkodėl tai toleruoja), bet amoralius. Neteisinu tų, kurie prisiėmė paskolų, bet sutik, juk ne visi žmonės yra tinkamo išsilavinimo, kad sugabėtų realiai apskaičiuoti savo galimybes.

  • Anonimas

   Siūlau viską kiek turite daugiau nei vidutinis pilietis išdalinti. Jei tikrai turit verslą, tai matyt siekiate maksimalios naudos ir negalvojate kad visi įmonėje turi gauti pagal poreikius, bet ne pagal darbą. Bankas siekia pelno ir kviečia kiek galima geresnius darbuotojus (gerai apmokamus) dirbti . Būtų juokinga, jei bankas pradėtų galvoti ne apie naudą, bet apie socialines pasekmes. Pelnas yra pelnas ir niekas negali pasakyti koks jis turi būti.

 • Anonimas

  Romai, tai nėra vien socialiniai dalykai. Bankai patys yra savo neprotingų veiksmų įkaitai. Iki tam tikros ribos bankams nusispjauti kas, kada ir kiek bankrutuos dėl savo pasiimtų paskolų. Tačiau peržengus tam tikrą ribą bankrutuos patys bankai. Labai gera iliustracija yra masiškai bankrutuojantys JAV bankai. Lietuvoje panašus scenarijus irgi galimas.

  • Anonimas

   Verslas yra susijęs su rizika. Iš esmės už riziką verslininkas ir gauna pridėtinę vertę. Niekas negali garantuoti ar investicija atsipirks ir ar atlaikysi konkurenciją rinkoje. Tie patys dėsniai galioja ir bankams. Jie yra atsakingi indėlininkams ir turi pasiūlyti grąžą, kuri nusistovi rinkoje. Kodėl jūs nekaltinate kavinių kurios bankrutuoja? Bankai deja irgi būna neatlaiko konkurencijos.

 • Anonimas

  A.Valinaks ir savo sėbrą atitempė į Seimą,nes žinojo ir jautė,kad jo chėbrantams sumažės honorarai…sunkmetis.
  ie dabar „šiltai“ sėdi.
  Keletui iš jų dar trūksta reikiamos sumos,tai vis dar „pagieda“,o tokiam,kaip Antanui- gana…jis tokių honorarų negaudavo per visus metus,kiek siekia jo alga…

 • Anonimas

  šiame spam’e trūsta dar, kai kurių, politinių veikėjų:

  Adamkaus, su JAV vėliava,
  V.V.L./Kubiliaus, su JAV/Lietuvos/MN(Mažeikių nafta) vėliava,
  Kirkilo, su LEO (VST)vėliava,
  A.V., su A.V. vėliava(arogancija)