Dar vienas įvaizdžio konkursėlis…

… Jis tuoj tuoj baigsis –  pasiūlymų pateikimas baigiasi penktadienį 10 valandą.

Bus bandoma dar kartą pristatyti Lietuvą ir formuoti jos įvaizdį

Šį kartą socialiniuose tinkluose.

Už niekingus 580 000 litų.

Gal pagaliau pasiseks?

Nes šį kartą įvaizdį, sprendžiant iš konkurso sąlygų, kurs tikri specialistai.

Ne kokie nors vietiniai „piarščikai“, „reklamščikai“ ar užsienio įvaizdžio guru.

Šį kartą Lietuvą pasauliui pristatinės IT specialistai:

 • projekto vadovas, turintis ne mažiau nei 3 metų patirtį IT srityje (jis dar turėtų gebėti rašyti, skaityti ir suprasti lietuviškai),
 • veiklos procesų analizės ekspertas, turintis 3 metų patirtį naudojant UML (Unified Modeling Language) arba lygiavertę notaciją informacinių sistemų analizėje, specifikavime, projektavime ir konstravime.
 • 3 programuotojai su ne mažesne nei trejų metų patirtimi
 • tokią pat patirtį turintis informacinių sistemų testavimo ekspertas
 • dokumentavimo ekspertas, turintis trejų metų patirtį rengiant informacinių sistemų dokumentaciją

Na ir dar vienas viešinimo paslaugų vadovas.

Čia didelio ekesperto neieškoma – pakaks vienerių metų viešinimo projektų rengimo ir vieno projekto įgyvendinimo patirties. Kadangi nei projektų apimtis, nei vertės (priešingai nei IT specialistų atveju) nenurodomos, spėju, kad pakaks, kad pretendentas turi savo „Facebook“ puslapį ir rašo komentarus į delfi.lt ir lrytas.lt..

Dar tiesa reikės ir patyrusio teisininko, kuris specializuojasi „rengiant tinklalapių naudojimo sąlygas, privatumo politikos aprašus, kitus dokumentus, susijusius su informacijos viešinimo internetinėje erdvėje klausimais.“  

Ir tada, kaip skelbiama konkusro sąlygose, Lietuvos turizmo rinkodara išsiplėtos, visas pasaulis pradės pirkti Lietuvos turizmo produktus, nes informacija apie Lietuvos turizmo galimybes ir paslaugas pasklis po visą pasaulį.

Ir bus dar kartą suformuotas patrauklus Lietuvos turizmo įvaizdis prioritetinėse turizmo rinkose.

Paprasčiau kalbant, konkursui pasibaigus, iš „Facebook“ visi persikraustys į Lietuvą. Kad tik vietos nepritrūktų…

Laukiame nesulaukiame.

O kol lauksime, gal kas nors įvardys konkurso laimėtoją?

Nesigėdykite, juk vis tiek aišku, kad jis jau žinomas.

(3 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...
 • vazedo

  Spėju, kad komunikacijos grupė „Book“, arba viena iš jos sudedamųjų dalių.

 • is esmes reikalavimai gana paprati, dalyviu gali buti belenkiek

  • ar tikrai paprastas?

   jei informavimo ir veisinimo projekte reikalaujama tesiininko su patirtim (kam?), triju rusiu programuotoju su patirtim? (socialinius tinklus programuos?) ir vieno viesintojo… :). tik pamates si skelbima iFB idejau nuoroda… :) laaabai jau aiskus galimas laimetojas :) ne daug viesuju rysiu tikslaiu reklamu agenturu besispecializuojanciu IT tiek programuotoju pas save turi :)

 • vazedo

  IT reikalavimai gana paprasti, bet viešinimo ir IT junginys gana retas.

 • apgailetini pinigai

  Apgailetinas bus ir rezultatas. padarytu nors karta ne is kito galo. pradetu kaip ta reikala daro biznis. ne nuo pinigu, o no reikalavimu ko norim ir ka istikro reikia padaryt. va tada gal ir gautumem rezultata. dabar bus kaip visada.

 • Hm. O man primena sąlygas, kuriose Ernst&Young su IT įmonėm dalyvauja.

 • racas stabdo neskaidrius pirkimus? :)

  siandien turizmo departamentas paskelbe kad stabdo si pirkima

  https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_docs.asp?PID=35673&LID=49531

  • mdxacuk

   Užtenka p. Račui tiktai pagalvoti apie kokį nors konkursą ir jis iš karto atšaukiamas atbuline data. Iki jo tokią galią turėjo tiktai Chuckas Norrisas. Ir tai jam pavykdavo toli gražu ne visada. Tiesa, kitiems kol kas ne visada kaskart pavyksta roundhouse kick. Būna, kad kelnės praplyšta.

   • austras

    Aš tai galvoju, kad Račui už kryptingą Kreivio puolimą reguliariai perveda Daukanto aikštė… Ir dar Berlynas su Paryžium, nes padla Kreivys nuvyliojo visas INVESTICIJAS (šis žodis ypač reikšmingas, todel rašomas didžiosiomis raidėmis).

   • mielas mdxacuk, man tikrai atsibodo. Todėl sakau: durniau tu, nekalbėk apie tai, ko nežinai. Pretenzija Turizmo departamentui buvo parašyta ir išsiųsta tik vakar antroje dienos pusėje. Turiu jos kopija.

    Sprendimas jei jis iš tiesų buvo priimtas vakar, paskelbtas tik šiandien. Tą labai lengvai galiu įrodyti.

    To konkurso dokumentus turėjau jau mažiausiai prieš savaitę. Tai pat labai lengvai įrodoma.

    Jei dar turi bent lašelį sąžinės, užteks vieno žodžio.

    Jei ne čiuožk iš čia ir neikada nebegrįžk.

    • Smokas

     NEREIKIA ! Tik ne mdxacuk, trolinimo meistrą. Jokiuosi, negaliu. Taip nuotaiką pakėlėte.

 • mdxacuk

  Kiek suprantu, šitas konkursas sustabdytas dar vakar. Tad panašu, jog naiviuosius žurnalistus informuoja gana išsižioję šaltiniai.

  • keistai kartais gaunasi…

   Bandai kartais paklausyti labai protingų žmonių pamokymų:

   http://racas.lt/sodros-viesieji-pirkimai-tikrai-dundukai/#comment-75048

   http://racas.lt/sodros-viesieji-pirkimai-tikrai-dundukai/#comment-75057

   … ir paaiškėja, kad tie protingi žmonės nebūtinai yra tokie protingi, kaip patys galvoja…

   Nepaisant to, jie ir toliau tvirtina, kad yra protingiausi.

   • mdxacuk

    Nu ką, išeitys dabar dvi. Galima aiškinti, kad p. Račas apsilažalino ir paskelbė nepatikrintą informaciją. Nes rašyt, kad konkursas baigsis šiandien 10:00, kai jis jau nebevyksta, nėra didelio profesionlumo požymis. Galimas kitas variantas – nuoširdžiai prisipažinti, kad žinojau, bet norėjau įkąsti Kreiviui bent tokiu iškreiptu būdu. Aišku, galima iš viso nutylėti ir tegul skaitytojai pasirenka patys.

    • prisipažįstu – žinojau, bet tokiu iškreiptu būdu norėjau įkasti D.Kreiviui ir visai konservatorių partijai, įskaitant A.Kubilių.

     taip pat prisipažįstu, kad žinojau, kad Turizmo departamentas yra labai greitai ir operatyviai veikianti organizacija ir kad vakar gavusi pretenziją dėl konkurso sąlygų tą pačią dieną ją greitai išnagrinės ir priims sprendimą.

     Ir, žinoma, žinojau, kad priėmęs tokį sprendimą Turzimo departamentas nepaskelbs apie jį savo puslapyje, nesiuntinės jokių pranešimų spaudai, o tiesiogiai ir labai greitai informuos mane. Ką, žinoma, prisipažįstu, jie ir padarė.

     Tik CVPIS vakar pamiršo apie tai paskelbti.

     Bet aš žinojau, kad paskelbs, todėl vis tiek rašiau ir dėjau nuorodą į vis dar tebegaliojantį ir nesustabdytą konkursą, nes man labai norėjosi pateisinti čia besilankančio buko avigalvio ir paranojiko mdxacuk viltis ir nors tokiu iškreiptu būdu įkąsti D.Kreiviui.

     Prisipažįstu.

     Ir dėl visko kaltas A.Kubilius, o aš visada balsuoju už socialdemokratus, Tvarką ir teisingumą, Darbo Partiją, K.Prunskienės partiją ir Frontą. Nes kaip D.Grybauskaitės siųstas į LRT tarybą, kiekvienuose rinkimuose galiu balsuoti po 5 kartus.

     Nuoširdžiai prisipažįstu.

     Ir dar nuoširdžiai prisipažįstu, kad man labai gaila, jog tikriausiai teks pasakyti viso gero dar vienam šio tinklaraščio komentatoriui.

     Nes jis, priešingai nei aš, niekada neprisipažins.

     • austras

      Gerbiamas Artūrai, jei šalinsite mdxacuk, tai drauge ir mane, prašyčiau. Aš kaip nuolatinis mdxacuk šposavimų taikinys, „darmajedas“ su „neišgydomu žertvos kompleksu“ jaučiu didelį Stokholmo aukos prieraišumą savo gyvenimo guru.

     • mielas austrai, tamsta žinote, už ką komentatoriai būna šalinami. Tad jei labai norite – pirmyn, prisijunkite prie mdxacuk’o ir kartu su juo pavarykite.

     • austras

      Artūrai, tai aš juk visaip stengiuosi ir teigiu net tai, ko neištraukė netgi mdxacuk fantazija. Sakau atvirai – prie šio Račo įrašo pasidarbavo ne tik Račas (ir kas galėjo pagalvoti taip tiesmukiškai), bet ir Angelos Merkel įvaizdžio specialistai (nes Vokietijai šiandien nėra nieko svarbiau, nei sabotuoti Kreivio veiklą pritraukiant INVESTICIJAS). Konkurencija, žinote.

 • Cha! Įvaizdžių kūrėjai, blin… Kiekviena dieną, kai ateinu į darbą (Danijoje), jaunas danas pusiau rimtai, pusiau juokais klausia: kokią mašiną šį kartą pavogei?? Štai jums ir įvaizdis… Ir nuo IT specialistų pastangų bei įdėtų pinigų šio dano klausimai visiškai nepasikeis…

  • pro

   gerai cia – pasijuokiau. As gyvenu jav – situacija irgi panasi

 • Net jeigu čia kalbama apie neįvykusį, neišsivysčiusį iki logiškos pabaigos konkurą, akivaizdu, kad įraše prasiveržia naujovių baimė.
  Faccebook yra jėga ir visi besinaudojantys šia priemone tai puikiai žino, nesvarbu kas jie tokie – jaunieji, įžūlieji verslininkai, Prezidentė D.Grybauskiatė ar Dižiosios Karalystės Buckingham rūmai.

 • mdxacuk

  Komentaras pašalintas – A.R.

  Viso gero

  • aš tikėjausi, kad tamstai užteks savigarbos dingti iš čia pačiam.

   • Smokas

    jei ką, Artūrai, tai nuotaiką pakėlėte su pačio „Durniau tu…“. 8-o

   • austras

    Ypač patiko tas paskutinis „Viso gero“. Visuose savo komentaruose mdxacuk visiems oponentams linkėjo tik gero, artimo meilės ir vidinės harmonijos, todėl nepatingėkime ir mes pamojuoti savo mylimam mokytojui, žvelgdami pavimui į nutolstantį siluetą. Ta proga net išsitraukiau savo mamytės neriniuotą nosinaitę ir nubraukiau ašarą išdavikę… Sudie…

  • nerijus

   Šiuos rinkimus, konservatoriai tikrai „prapylė“…

 • sim

  stai dar vienas sedevras. salygos vienok keistokos, o dar idomesnis terminas: Pradžia 2011-05-01 > Pabaiga 2011-07-31

  Elektroninių priemonių, skirtų įtraukti gyventojus į E. demokratijos procesus, kūrimo ir diegimo paslaugų pirkimas
  http://www.cvpp.lt/index.php?option=com_vpt&task=view&tender_id=30811

  Tiekėjo vidutinė metinė bendroji apyvarta per pastaruosius 3 finansinius metus arba per laiką nuo tiekėjo įregistravimo dienos (jeigu tiekėjas vykdė veiklą mažiau nei 3 finansinius metus) turi būti ne mažesnė kaip 1 700 000 Lt (vienas milijonas septyni šimtai tūkstančių).

  1. Tiekėjo patirtis – per paskutinius 3 metus arba per laiką nuo tiekėjo įregistravimo dienos (jeigu tiekėjas vykdė veiklą mažiau nei 3 metus) įvykdyta:
  – bent 1 informacinių sistemų kūrimo ir diegimo sutartis;
  – bent 1 elektroninės balsavimo-diskusijų įrangos tiekimo ir diegimo sutartis;
  – bent 1 internetinių technologijų pagrindu sukurtų informacinių sistemų diegimo sutartis;
  Bent vienos iš sutarčių vertė turi būti ne mažesnė nei 550 000 (penki šimtai penkiasdešimt tūkstančių) Lt.

  2. Tiekėjo patirtis – per pastaruosius 3 metus arba per laiką nuo tiekėjo įregistravimo dienos (jeigu tiekėjas vykdė veiklą trumpiau nei 3 metus) yra sėkmingai įvykdęs bent 1 sutartį, kurios objektas yra dokumentų ir juos keičiančių teisės aktų elektroninio sąryšio realizavimo paslaugų teikimas ir kurios vertė ne mažesnė kaip 80 000 (aštuoniasdešimt tūkstančių) Lt.

  • o kas cia tokio stebuklingo?
   Paslaugų turi būti suteiktos iki 2011 m. liepos 31 d. Paslaugų teikimo terminą galima pratęsti, tuo atveju jei yra pratęsiama Projekto finansavimo sutartis ir tik Projekto finansavimo sutarties pratęsimo terminui.
   aisku, klaidu siek tiek yra, bet is esmes – jei gaus finansavima (o ji tikriausiai ir gaus)…

 • dzyvai

  Dar galim atkreipti dėmesį į jau vykstantį projektą: http://www.e-policija.lt
  6 mln. už kelias duomenų įvedimo formas, SMS-ų konvertavimą į e-mailą bei e-dokumentų valdymą? Verslo įmonė už 60 tūkst. tokią sistemą sėkmingai nupirktų, ir dar galvotų, ar ne per daug sumokėjo. Už 600 tūkstančių webiniai langai turėtų būti jau paauksuoti, bet tam reikalui ištašyti 6 mln?
  „Širaka strana maja radnaja…“

 • sim

  cia sitas https://ep.policija.lt uz 6 mln? WTF?

  beje kaip jums toks pseudo patriotiskas judejimas „As Lietuvai“, kuris naudojasi visa Seimo infrastruktura NEMOKAMAI, net pranesimus platina kanceliarija? http://www.aslietuvai.org

  sio judejimo vykdantysis direktorius anokis Steve Stepanoff http://www.mediatraining.lt/en/steve_stepanoff, nors panasu kad tai tera slapyvardis…

  istiesu tai kokis tai judėjimo „Aš Lietuvai“ vadybos centro vykdomasis direktorius Aleksandras Burtovojus
  http://www.balsas.lt/naujiena/317594/sestadieni-lietuvoje-ideju-diena

  turbut i seima su slapyvardziai neleidzia…

  p.s. va tokio plauko VsI ir isisavina Elektroninių priemonių, skirtų įtraukti gyventojus į E. demokratijos procesus, kūrimo ir diegimo paslaugų pirkimus. tik klausimas kas jie tokie niekam nerupi.

  • dzyvai

   sim,

   Manau, kad tas pats ep.policija.lt. Už 6 mln.!

   Aišku, galim guostis tuo, kad UK e-sveikatai išleido tūkstančius kartų didesnes sumas ir nepadarė veikiančios (bet ir daug sudetingesnės) sistemos, bet ar lygiuosimės į blogiausius pavyzdžius?

 • O baci ačiukas…

 • Aš niekaip nesuprantu kam tokie absurdiški Lietuvos įvaizdžio formavimo akcijos-atrakcijos, strategijos-šūdegijos. Matyt kai nėra vaizdo, belieka tik tenkintis įvaizdžiu… Ar vietoj realių darbų kuriamos fikcijos?

  • O jei isigilintum i VEKS ‘o internetinius puslapius, apsaltum vietj ypac suzinojes kaina ir prasme..

   • Marius

    Žinau, skaičiau, bet tai kita tema. Palydovinę TV žiūriu kokius 12 metų ir niekad nesu matęs, kad Skandinavijos, vakarų Europos valstybės save reklamuotų, kurtų įvaizdžius. Žmonės tiesiog gyvena kultūringai ir įvaizdis pats savaime susikuria. Įvaizdžiu kike teko matyti užsiima rytų Europos šalys: Bulgarija, Makedonija bei Azijos valstybės. Ką gi tokio lygio matyt Lietuva ir yra.

    • patiko pastebijimas.

     atkreipsiu demesi… :)

    • Jo. viesbuciai per kases cempa po 1000 euru/naktis. Joks piarscikas nepades ivaizdi nuo grabo nugramdyti

    • Sejanus

     Tam tikri stereotipai („įvaizdžiai“) egzistuoja kiekvienai šaliai. Klausimas, ar jie susikūrė natūraliai, ar buvo kažkiek dėta pastangų – tik subtiliau, nei tai bando daryti lietuviai. Apskritai tai, kaip apie Lietuvą rašė vienas amerikiečių BLOG’eris, susitvarkykit kraštą ir įvaizdis susitvarkys savaime.

    • vazedo

     Naivu būtų manyti, kad Skandinavijos, Vakarų Europos valstybės nekuria savo įvaizdžio.. British Council veikla nieko nesako? O Prancūzų kulturos centras, Šiaurės ministrų taryba?
     Taip, šios šalys įvaizdį kuria skleisdamos savo kultūrą, o ne besigynčydamos koks sukurtas lipdukas-logotipukas geriausiai išreiškia jų tautinį identitetą.

     • Marius

      Gerbiamas, vazedo, Šiaurės ministrų taryba nėra įvaizdžio kūrimo įstaiga, tai politinis darinys. British council, ar jiems panašūs prancūzų, lenkų, rusų kultūros institutai tiesiogiai taip nėra įvaizdžio kūrimo įstaigos. Netiesiogiai jie gal ir kuria įvaizdį, bet tai lėtas, nuoseklus darbas, kuriamas tiesiogiai per konferencijas, pristatymus ir pan. Apie tokį darinio kūrimą Lietuvoje nekalbama,
      Penktadienį mačiau per CNN reklamuojant Pietų Afriką. Sekantis reportažas buvo apie vargingą Pietų Afrikos gatvės pardavėjų gyvenimą. Taigi visas reklaminis įdirbis nuėjo šuniui ant uodegos. Šiuo metu per Euronews reklamuojasi Kuba ir Bulgarija. Ir užtenka reportažo kuris atskleistų realų šių šalių gyvenimą – o protingesni ir taip žino kas čia per šalys – visas įvaizdis sukurtas reklamoje žlunga.

 • Geriausiai Lietuvos ivaizdziui pasitarnavo Matijosaitis, kuris savo rinkimu kampanijos baneriuose naudoja FIBA Eurobasket 2011 logotipa.
  Skambinau i FIBA Europe, tai ten ponia (managing director) paklaikusi tokia naujiena,- zadejo atsiusti rastiska atsakyma, kurio dar negavau.
  Idomi nauja FIBA Europe veiklos kryptis- vietiniai politiniai rinkimai Lietuvoje:)
  O gal Matijosaitis pasivoge FIBA Eurobasket 2011 logotipa ir dabar sulauks baudos. Butu dziugu jei zurnalistas Racas tuo reikalu pasidomejes mus informuotu

  • mielas kasti, o gal galima iš karto visą sąrašiuką kuo turėčiau pasidomėti.

 • nesvarbu

  Kalbant iš esmės visų pirma reikėtų atsakyti į vieną svarbų klausimą-kuriam mentalitetui Lietuva yra objektyviai priskirtina – Vakarų šalių ar Rusijos,Azijos bei kokios Lotynų Amerikos?

  Teigtina, jog neatsakius į šį fundamentalų klausimą bet kokios tolimesnės diskusijos ir išvados bus bevaisės ir nepagrįstos.

  Mano subjektyvia nuomone dabartinės Lietuvos viešoji erdvė, ypač politikų, verslininkų bei žiniasklaidininkų mentalitetas yra tapatus tipiniam pastarųjų trijų iš aukščiau išvardintų -Rusijos,Azijos bei Lotynų Amerikos-regionų tautų mentalitetui.

  Čia keisčiausia, jog net ir iki kai kurių atskirtų šalių iš šių regionų Lietuvai dar labai toli.

  Tarkime, pagal Brazilijos įstatymus užsiimti verslu negali ne tik pats politikas, tačiau ir visi jo šeimos nariai, artimiausi giminės.

  Kaip gi šiuo atveju neprisiminti politiko Kreivio motinos, verlininkės Kreivienės:) Dėl aukščiau nurodytų Brazilijos įstatymų nuostatų, toje Brazilijoje „ministro Kreivio krizė“ iš principų negalėtų kilti, o Lietuvoje, kaip žinia, tokia krizė gali ir kilo…

  Arba ta pati „atsilikusi“ Azija. Pažvelkime į Singapūrą, kuris kaip tik ir yra šiame regione.

  Faktas toks, kad jau keletą metų Singapūre nėra nei vieno ne tik kriminalinio tyrimo,tačiau net mažiausio įtarimo, net jokios abejonės(!!!) dėl teisėjų korupcijos.

  Esmė tame, jog Singapūro teisėjas per metus gauna apie du su puse milijonų, skaičiuojant litais, t.y. virš 200 000 Lt per mėnesį, o bausmės už korupciją pagal Singapūro baudžiamąją teisę taip pat itin griežtos.

  Tad kad ir kokios žemos moralės ir avantiūristinio proto būtų atskirai paimtas Singapūro teisėjas, užsiimti tamsiais reikaliukais jam paprasčiausiai neapsimoka.

  Nėra nieko brangesnio kaip nemokamas gydymas ar pigus teisingumas, jei ką.

  Moralas tas, kad esame ir dar ilgai būsime artimo Rusijai mentaliteto, todėl „ministrų kreivių“, viešųjų pirkimų, neskaidrumo, korupcijos bei kitokio mėšlos krūvos mums yra garantuotos.

  Beje, tikiuosi, kad mdxacuk nebus pašalintas.

  • austras

   Nesvarbu, aš tai būčiau optimistas dėl mdxacuk. Sugrįš dar sūnus paklydėlis. Visi sako, kad konservatoriams prastai su viešaisiais ryšiais. O čia – puikus PR specialistas, kurio talentas tiesiog akyse nyksta, nes pernelyg menkai išnaudojamas. Dirbo žmogus kiek tik galėjo laisvalaikiu ir be algos, „vien iš idėjos“, rašė savo komentarus į Račo blogą, kol vieną dieną nepajuto organizuotos kampanijos prieš D. Kreivį pėdsakų.. Ir tuomet poeto širdis neatlaikė neteisybės. Bet juk nebūtinai visam laikui. O ir apie likimo valiai paliktus Fredį bei Valentiną, turėtų pagalvoti… Vieniems atlaikyti visokių „darmajėdų“, veltėdžių, socialistų, „žertvų“, „motinų teresių“ ir kitokių pašlemėkų puolimą bus sunku. Kaip našlaičiams be motinos… Sugrįš dar mdxacuk – bent jau kaip propagandistas konservatorių rinkiminiam štabe.

   • austras

    P.S. Turiu įtarimų, kad konservatoriams prastai ne tik su viešaisiais ryšiais, bet ir su priimtais sprendimais. Todėl net mdxacuk talentas gali neišgelbėti. Bet čia tik mano nuomonė.

   • nesvarbu

    austrai, kiek nesupratau dėl Valentino?

    • austras

     Valentinas, bent jau humoro forma irgi jaučiasi guru. Nors, jūs teisus, į vieną gretą su su didinga Fredžio misija ir mdxacuk piarščiko talentu aš jo vis tik nestatyčiau (nepaisant teiginio apie atkaklias „Maximos“ pastangas ieškant talentningų, darbščių ir atsakingų kasininkių). Aiškiai artikuliuotu „darmajėdų“ traiškimo „misijos“ suvokimu šiuo atveju nekvepia..

     • nesvarbu

      austrai, jei yra Pasaulyje kokių nors gurų, tai Valentinas yra vienas iš jų. Bent jau man. Kaip ir Fredis su mdxacuk, beje.

     • austras

      Ką ir reikėjo patikslinti. Svarbūs ne tik judėjimo „už lietuviškąjį konservatizmą bei liberalizmą“ lyderiai, bet ir jų pasekėjai. Dėkui dievui, marjos žemėje, tokių irgi yra. Tuo blogiau man, t.y. „darmajėdams“.

     • nesvarbu

      austrai, guru man yra ir austras, dėl jo itin gilių istorijos žinių.

      Ta prasme esu austro,to „darmajėdo“, kaip jis pats save identifikuoja, pasekėjas.

    • nerijus

     bang, lida, o dabar ir mdxacuk…

     Liūdna, atrodo, kad iš namo išėmė keletą plytų.

     • WU

      Man įdomu, kieno kito laikas išmuš..

     • kažkodėl man atrodo, kad tai nebūsite jūs, WU…:)

     • nerijus

      Po rinkimų aistros aprims. Ateis pavasaris.
      daugelis dabar pikti, nes užsitęsė šalčiai. Šalčiai ateina ir praeina, o tinklaraštis su dundukais- lieka.

     • nerijau, jūs neliūdėkite ir visi kartu statykite naują ir gražesnį

     • nesvarbu

      Artūrai, netraumuokite WU.JIs idealistas!!

     • nerijus

      Nėra namų be dūmų.

      Statybininkai, ir tie- nestato tobulų namų, nes paskui- nebus ką remontuoti- darbo.

     • nesvarbu

      nerijau, esate optimistas:)

      Nieko nėra amžino, bijau, kad likusią gyvenimo dalį Jums gali tekti praleisti be šio tinklapio.

      Tuo pačiu esu tikras dvasine Artūro ištverme ir aerobiniu darbingumu.

     • nerijus

      Pamiršau paminėti Regį ir A.G. (nors pastarasis jau buvo grįžęs).

      nesvarbu

      Dėl manęs nepergyvenkite, išeisiu pats.

      Būtų gaila, kad pasitrauktų Valentinas, Auksinis kardas, romas ir austras…Tai tikrai būtų Metų praradimas.

  • romas

   Imuninės sistemos funkcijas Lietuvoje dažniausiai atlieka žiniasklaida, nors sisteminius organus valstybė turi. Įvairiomis analizėmis žymiai geriau užsiima ne valstybės tarnautojai, turintys tai daryti, o žurnalistai, kurie ne visada gali gauti pilnos informacijos. Kas pasikeis sistemoje po to, kai bus išryškintas eilinis susitepęs, ir ar neturėtų vieną kartą pasikeisti? Grybauskaitė turėtų irgi kažką sistemoje patvarkyti. Ir nemanau, kad algos yra blogo teisingumo priežastis.

  • Mauras

   nesvarbu,
   labai gali būti, kad Lotynų Amerikos mentalitetas taps komplimentu. Toje Brazilijoje su korupcija yra rimtų problemų:
   „ORGANISED crime takes several forms in Brazil. One is politics—a lucrative trade. Of the 513 members of the lower house of Congress, 147 face criminal charges in the supreme court or are under investigation, and the same goes for 21 of the 81 senators, according to Congresso em Foco, a website that acts as a watchdog. Some—nobody knows quite how many—have already been convicted in lower courts. Most of the crimes involve either violating campaign-finance laws or stealing public money.“

   tačiau jos nedangstomos – ne tik yra precedentų, kai politikai buvo nuteisti už korupciją:
   „When the supreme court recently convicted two politicians for corruption, it was the first successful prosecution since democracy was restored in 1985.“

   bet 2010 m. priimtas politiko „švarios istorijos“ įstatymas, tokiems, taip pat ir atsistatydinusiems siekiant išvengti nušalinimo, draudžiantis kandidatuoti rinkimuose.

 • simsim

  Taip, skaičiau šitas sąlygas ir nežinojau, juoktis ar verkt…

 • dar vienas konkurselis

  https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_frameset.asp?PID=40084&B=PPO&PS=1&PP=notices.asp

  keista ne tai, kad skelbia, bet kad is apraso iskarto galiu isvarinti radijo stotis. atkreipiu demesi, jog siam konkursui pritare viesuju pirkimu tarnyba ir sutiko ji skelbti. nekreipiant demesio jog yra tokie apstraktus apibrezimai kaip „jaunatviska“ (cia stotis kuri transliuoja house stiliaus muzika ar pop? o galrock’a, pop-rock’a, jazz’a.. juk tai jaunatviska?arba amzinai jaunatviska klasika?):) juk visi suprantam kas laimes :) arba 16 psl. „beveik visa lietuvos teritorija“ (70, 80, 90 proc. teritorijos?)ir dar „Ne maziau kaip 30 proc. tinklelio sudaro zinios bei informacinės ir aktualijų laidos.“. :) betgi pagerinsim visuomeninio transliuotojo finansine padeti :) trecias neblogesnis: „Radijas daug dėmesio skiria nuolat atnaujinamoms ţinioms, tiesioginėms diskusijų laidoms, specialistų vertinimams ir komentarams bei klausytojų nuomonėms.“ na cia tik kurcias neatpazins vieninteles informacines radijo stoties šifruotės. taigi 22 d. suzinosim ar atspejau :) (laiko skirta irgi gan kukliai. bet kas nespes visu reikalaujamu pazymu surinkti per 14 kalendoriniu dienu(paskelbtas konkursas 03.09 d.) kai is ju net 5 d. – nedarbo)