„Maxima“, viešieji ryšiai ir boikotai: ša, bestuburiai

www.velniava.com

Pradėsiu nuo ilgos citatos:

Pirkote, perkate ir pirksite. Ir nepradėkite apie jų „nepamatuotą godumą”. Jūs esate tokie patys, kaip ir jie, ir niekuo ne geresni. Jūs tokie patys godūs, taip pat taupantys, taip pat elgtumėtės ir elgiatės taip pat savo darbo ir gyvenimo vietose. Todėl jūsų lojimas skamba kvailai ir apsimetėliškai. Jūs neturite jokios moralinės teisės teisti „Maximos“, nes esate iš ten pat, kur ir „Maxima, vieno kūno, ir vieno kraujo. „Maxima“ yra jūs, o jūs esate „Maxima“.

Šiap tai būtų galima nieko ir nesakyti, nes čia viskas pasakyta. Tai apie buožgalvių mentalitetą, kurio esmė  – nesvarbu ką, kada ir kam parduoti ar parsiduoti, kad tik keletas sidabrinukų kišenėje žvangtelėtų.

Tačiau jei nieko nesakysi, gali susidaryti įspūdis, kad tas buožgalvių mentalitetas Lietuvoje yra vyraujantis ir kad par(si)davinėjimas už Judo sidabrinius šandien yra antras tautinis sportas po informasvydžio su Rusija.

Todėl pasakysiu: Nepirkau, neperku ir nepirksiu. Boikotavau, boikotuju ir boikotuosiu, nes šventai tikiu, kad tai turi prasmę. Nesu toks kaip jie ir juos ginantys, juos piarinantys bestuburiai subinlaižiai.. Nesielgiau, kaip jie ir nesielgsiu. Netikėjau ir netikiu nė vienu jų sakomu žodžiu. Nesu su jai vieno kūno, nesu su jais vieno kraujo ir man gėda, kad jie yra lietuviai. Aš nesu „Maxima“ ir neturiu su jais nieko bendro. Norėčiau, kad jų niekada nebūtų buvę ir kad stogas būtų nugriuvęs prieš kokius 15 metų vykstant eiliniam akcininkų susirinkimui. Nes tada jis galbūt nebūtų nugriuvęs praėjusią savaitę.

Padlaižaujančių ir kaulo laukiančių šunpalaikių gaujos šiandien skalija apie tai, kad nugriuvęs stogas Rygoje – tai tik nelemtas atsitiktinumas, kad „Maxima“ yra pati nuostabiausia bendrovė ir  kad toks iš esmės ir turi būti verslas. Godus, agresyvus, neatsakingas ir negalvojantis apie nieką išskyrus pelną. Tie bestuburiai subinlaižiai bando visiems įteigti, kad tai tokia pati norma kaip R.Meilutytės vienas po kito gerinamu rekordai.

Tie skalijantys šunpalaikiai loja apie tai, kad kiekvienas mūsų už numestą kaulą yra pasirengęs nusimauti kelnes ir atkišti užpakalį ar kitą kūno dalį bet kam, kas pasiūys daugiau. Nes neva nėra pasirinkimo ir jei nenusimausi kelnių tu, tai jas nusimaus kas nors kitas ir kaulas atiteks jam. Nes juk apie viską pagalvota. Tad pačiam galvoti nebereikia, pakanka laiku atsisegti diržą.

Tie bestuburiai inkščia, kad „Maximos“ piaras netyčia suklydo, kai pamiršo pranešti, kam priklauso tas pastatas sugriuvusiu stogu. Kam nepasitaiko suklysti – viauksi jie.

O bet tačiau kadangi jie ne tik bestuburiai, bet ir besmegeniai, jų tuščos galvos niekaip nesugeba suvokti, kad stogas „Maximai“ nuvažiavo ne praėjusią savaitę. Jis nuvažiavo seniai, tkriausiai prieš kelioliką metų, kai VP dešimtukas įtikėjo, kad jie tikrai yra tie, kurie gali pagalvoti už visus.

Blogiausia, kad jiems sekėsi. Pradedant nuo „Spindulio“, VST privatizavimo, ES referendumo, Leo LT ir baigiant bandymu primesti mums visiems savo rizikos nuostolius.

Sekėsi tikriausiai todėl, kad aplink pasitaikydavo kiauksinčių, viauksinčių, inkščiančių bestuburių, kuriems kaulas visada buvo gyvenimo tikslas. Kuriems patinka, kai už juos kas nors pagalvoja ir kurių mylimiausa frazė yra „visi jie vagys“. Nes žino, kad patys pavogs, jei tik pasitaikys galimybė. Juk bestuburiams svarbiausia yra kaulas.

Todėl kalbėti apie „suklydusį“ „Maximos piarą yra tas pats kas teigti, jog bažnyčioje besilankantis Mantas Adomėnas yra tikras kriščionis, o Seimui pirmininkaujanti Loreta Graužinienė yra antras pagal svarbą valstybės asmuo.

„Maximos“ piaras neklysta. Jis laikosi principo, jog apie viską pagalvota. Ir kai paaiškėja, kad apie kažką nebuvo pagalvota, tai tiesiog pripažįsta.

Viauksintys bestubriai sako, kad taip ir turi būti. Gaila, kad jie eis balsuoti. Nes geriausiai būtų, jei jie balsuotų tik „Ačiū“ kortelėmis.

Jūs tokie patys? Jums būdingos tokios pat infantilios emocijos ir šuniški refleksai?

Tada man ir jūsų labai gaila.

Nuoširdi užuojauta Latvijai nuo piliečio, kurio valstybė, pagimdė „Maximą“. Noriu atsiprašyti už tai, kad nedėjome pakankamai pastangų tragedijai išvengti.

(25 balsų, vidurkis: 4,12 iš 5)
Loading...
 • Jol.

  Račai, išprotėjai. Galutinai. Užuojauta tavo šeimai.

  • ArturasR

   Būtinai perduosiu. Ir savo ruožtu užjaučiu, kad ketvirtadienį nevažiavote apsipirkti į Rygos „Maximą“. Būtų padėję.
   Beje, ar dar nesakiau ukš. Jei ne, tai sakau dabar. UKŠ.

   • Jol.

    užjausk visus ir tuos kurie niekur niekada nevažiavo. Išvengė,bent jau Maximkos. Apie kitus vėjus ir uraganus nekalbėsime. Svarbiausia apsaugoti savo šikną nuo Maximkos. Tą Račai ir darai puikiai.
    Bijai Maximkos. Tai ir visas tavo „balius“. Iš baimės,baliavoji vienas
    Visiems dzin. UKŠ pats. Čia laisva šalis ,ne tik žurnalistams. Ištrink tą savo blogą ir rašyk pats sau laiškus. Taip bus patikimiau ir nereiks galvot su kuo kalbi.

    • ArturasR

     Tai tokie suskiai, rašantys anonimiškai bijo visų ir visko, įskaitant Maximą ir savo šiknos nesaugo, o ją paslaugiai atkiša.Čia laisva šalis žmonėms, kurie patys yra laisvi, o ne viauksi iš pakampių. Todėl laiškus rašyk pats, menyksta suknistas. O rašymas čia tamstai jau baigėsi. Susikurk savo blogą ir ten inkšk.

  • Laimikis

   Tokie teiginiai be argumentu skamba mazu maziausiai absurdiskai…

   • ArturasR

    Mielas, Laimiki, o ar žinote, ką reiškia žodis „argumentai“?

 • Runkeliuks

  Va

 • AmnesiaC

  Ačiū Jums, Artūrai, kad kone vienintelis iš žinomų žmonių išdrįsote viešai priešintis maximiniams fašistams nuo pat 2003-ųjų, kai degradai antrąją referendumo-farso dieną pardavinėjo savo balsus už alų su milteliais po 1 ct. Buvo apgailėtina žiūrėti į vaigausko iškamšą, kažką mekenančią vietoj atsakymų į Jūsų klausimus. Kaip buvo apgailėtina stebėti ir invalidinio PVM farsą, kai niekas iš VMI, FM ir kitų ministervų valdžiagyvių nedrįso fašistams parodyti špygos vietoj milijonų teisėto grobimo būdu grąžinamo PVM – atstatę subines jie nuolankiai perpylė tuos milijonus į prasmirdusias nuo melo VP grobuonių gerkles. Toliau buvo VST „pirkimas-dovana“ su įstatinio kapitalo susimažinimu, LEO su kažkokia nesveika kompensacija neaišku už ką, dar numavičius kažkaip keistai pirko „Lietuvos“ kino teatrą (dabar ten, kaip visi žino, moderni kultūrinė erdvė kabančių sodų apartamentuose), prasidėjo viskas nuo sumautų cukraus fabrikų, apie „Spindulį“ iš viso dabar sužinojau tik pirmą kartą…

 • Algis M.

  Faktu nulis, emocijos per krastus bega. Idejus citata vertetu autoriu nurodyt. Overall very poor.

  • ArturasR

   Mielas Algi, ačiū labai, kad skaitote. Tamstos vertinimai padės man tobulėti. Beje, ar žinote, ką reiškia žodis „faktas“?

 • ArturasR

  esmės nekeičia, nes terminas „atmata“ vienodai tinka tiek ramanauskams, tiek ramanauskėms. O čia buvo aiški atmata.

  • ATGIMIMAS

   RAČO AIŠKiAREGYSTĖS. ŠAUNU. GRAŽU. MIELA. BE PIARU. TIK SU „RUSIŠKA RULETE“ .

 • Virgis

  Ne visada sutinku su AR, bet čia tai teisingai. Tik tie kurie neviauksi dėl Maximos kaulo ne visada rašo. Patikėkit yra Lietuvoje dar tiesiai stovinčiu žmonių, ir nemažai.

 • lilia

  PRITARIU p.Racui!bestuburine lietuviska valdzia issiaugino hidra..ciulpiancia paskutinius budulines Lietuvos kraujo laselius.

 • briedis

  Manau, kad patys maximos vedliai ( bent jau latviško padalinio vadas apie kaltės jausmą ir tūla Bivainytė apie saugos principus) savo ir bendrovės reputaciją pagadino tiek, kad A.Račas ir dešimčia straipsnių nepagadins..
  Tai žinoma nereiškia, kad A.Račas ten jau nebeturi ko gadinti..))

 • mari07

  Visgi manau, kad Maxima padarė tą patį ką padarytų kiekvienas verslo organizmas – valgo ir siurbia pinigus iš visur kur tik gali letenėles prikišt.
  Nelabai nusimanau smulkiau kaip ten kas, bet ar čia ,visų pirma, ne institucijų, teisinės, administracinės būtent valstybės klaidos leidžiančios vp grupej visą tai daryt?
  Gal ten ir reikėtų kaltų ieškot?Kas kūrė įstatymą ir kodėl ten buvo paliktos spragos? Kas atsakingas už priežiūrą?

  Kapitalizmo amžius, kiek teko gyvenime susidurt – visos verslo organizacijos ciulpia kiek gali :) – tiek Lietuvoj, tiek užsieniuose.
  Anglijoj daugiau profesionalu nei morale viską stengiamasi pažaboti, ir visai neblogai gaunasi.Na, turint omeny, kad būtent moralės ir pasigendu.

  • suomis

   O toks Masiulis jums paprieštarautų – viską reikia liberalizuoti… Statybų reglamentą taip pat. ;)

 • Izbliondimas

  Manau, pati didžiausia tragedija, kad aplamai užgimė stambus verslas ir kad buvo nužudytas smulkusis verslas. Gėris žmonijos. Kiekvienas turėtų mylimą darbą. Juk technologojos leistų sunkų rankų darbą pakeisti naudojant pažangius įrankius.
  O kas dabar. Bedarbystė arba vergystė. Emigracija. Tik dalis yra stervų, kurie matė ten emigracijoje didesnius blizgučius (nors to nuogumo, juk ir čia gali dabar demonstruoti ne mažiau, kaip aplamai ir moralinio nuopolį).
  Bet dauguma visgi išvyko bėgdami nuo bado, jei nevergaus. Tai mačiau savo akimis.
  Ir tas išlaidavimas verslininkams, kai aplamai jie žmonijai yra nelaimė, nes aplamai nėra nereikalingi.
  Ir dar viena mintis.
  Apie ponios Maldeikienės nusikalbėjimus.
  Štai girdžiu per radiją, kad bankai turėtų negrąžinti žmonėms santaupas padėtas į bankus. Nes jų darbai, už kuriuos gavo uždarbius ir dalį jų pasidėjo į bankus, – yra niekiniai. Kad jų darbai yra niekiniai su tuo sutinku. Per 23 metus Lietuvoje absoliučiai niekas nepadaryta. Nei vienoje srityje. Taip pat ir žurnalistikoje, ypač tų apžvalgininkų niekalai už amerikonų grašius. Tai aplamai į jokius vartus netelpa.
  Taigi, ta ponia ir sako, kad pensininkų per 40-50 metų suneštų pinigų dėl pensijų, – sugrąžinti nereikia. Nes darbas, kurį jie dirbo ir gavo pinigus, kurių dalį nešė tam, kad gautų vėliau pensijas, – yra niekiniai. Sako, kam tie jų pastatyti geležinkeliai (vis kartojo), jei traukiniai dabar jais nevažiuoja.
  Pradžioje gal kiek netiksliai paminėjau, – ji kalbėdama išskiria tik tą žmonių grupę, kurie pinigus tuos 40-50 metų nešė (33 proc. nuo uždarbio) dėl būsimos pensijos.
  O kad tai solidarumo pinigai, – niekas ponios nemokino.
  Tai taip, – tai solidarumo pinigai.
  Tai ką, – tada kai pinigai buvo imami – kalbame, kad tai solidorumo pinigai. Atneškite, – mes juos pravalgysime. O jums solidariai atiduos kiti.
  Nors tokiu atveju, ten ir pradžioje gal teisingai parašiau, – neškite žmogeliukai pinigus į bankus… – o pinigus atiduos kiti, jei paaiškės, kad pinigus gavote už atliktus reikalingus žmonijai darbus. Ir jei jų turės bankai (gali juk tik pasakyti, kad neturiu, ar ne… ir sukis namučių padžiauti dirbinius dantis…).
  Na dar tokio nusikalbėjimo iš ponios nesitikėjau. Kad žurnalistai, ypač apžvalgininkai… tai čia aksioma, bet, kad ponia…
  Tad žūtis baisi Rygoje. Bet stambus verslas ir jo pakalikai juk nepalyginamai žmonių pražudo, – šimtus tūkstančių pražudo. O visi tyli.
  Buvo vienas, kitas atvejis, kai žmogus paskiria gyvenimą. Bet apsimetimas čia begalinis … tik dar gerai, kad 54-ias matome, bet milijonų žūčių – ne.
  Baironas buvo teisus, – pasaulio žmonių niekas nepakeis. Nes tai niekšiškos būtybės, pačioje savo esmėje.

  • proximus

   tepa tepa visu rankas visokie „proximai maximai gladiatoriai“, ir daro ka nori.

   rubikona kas nors pastate i vieta, ne gi, irgi daro ka nori, nebent dar pries darant kas nors islenda i viesuma, tai tada gal susilaiko, kol reikalas viesas, kai spauda nesidomi, vis vien padaro. tokia kaip maxima gal ir gerai, tik ne miestu centruose, del ko simtai smulkesniu verslu nukentejo, esanciu netoli.
   kol tokie kaip kubiliai ir pan. vadovaus, kurie kalbedami viesai net akiu negali pakelt i pubikla, tol vadovai tikri bus ne kubiliai, o maximos ir rubikonai

 • Edvinas

  Skaudi tema vyrai su ta maxima, stai biskuti nuotaikai pakelti :) http://www.videogo.lt/porno-zvaigzdes-jogurto-reklamoja/

 • svecias

  visas lapas pagiezos ir jokiu argumentu,pastata state ne maxima ,isivaizduokim Racas nusiperka nama ir namas per kaledas sugriuna uzversdamas kaimynus ir giminaicius ,kas kaltas Racas? ar staciusi bendrove? dabar antras punktas kur racas apsiperka ,ka jis valgo jei ne maximoi tai kur iki,rimi, turguje,tai koks po velniais skirtumas, pas ka tu perki,kai perki maximoj tai nors kazkokia dalis pelno lieka Lietuvoje,kai perki rimi finansuoji norvegu socialine apsauga, o gal visiems pradet augint bulves po langais.Vienu zodziu cia ne zurnalistika ,cia aikstingos paneles blevyzgos is serijos myliu nemyliu.