Vasariški kelionių pasiūlymai… iš socialdemokratų

Aš žinoma, suprantu, kad prieš rinkimus kai kam galvose šiek tiek susijaukia…

Bet kad susijauktų iki tokio durnumo, kokį pamačiau laiške pavadintame „Vasariški kelionių pasiūlymai“…

********************************************************************************************************

Mieli kolegos,
Gerbiami keliautojai,
 
Jau 18 metų UAB ,,Želesa“ dirba turizmo sektoriuje.

Per šį ilgą laikotarpį nebuvo priimtas nei vienas teisingas valdžios sprendimas turizmo skatinimui.

Prie to turėtų prisidėti ir už turizmo vystymą atsakingos Lietuvos institucijos. Viena iš šių institucijų yra savivaldybė.

Rygos turizmo skatinimo kampanija yra labai geras pavyzdys, kaip šalis ar miestas turėtų rūpintis atvykstamuoju turizmu. Gruodžio mėnesį į Rygą pritraukė dvigubai daugiau keliautojų iš Maskvos nei Helsinkis, ir 6  kartus daugiau nei Talinas. Suomija per 2010m. išdavė  virš 1,050 mln. vizų kaimyninės Rusijos gyventojams.

Vilnius šiuo metu delsė ir nedarė nieko.

Socialdemokratai remia smulkų, vidutinį verslą į kurį įeina ir turizmo sektorius.

Sumažinkime žemės mokestį turizmo įmonėms Vilniaus mieste!

Siūlome :
           Balsuokime už  mūsų kandidatus į Vilniaus miesto tarybą, kurie rūpinsis mumis.
LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ PARTIJA Nr. 70
 
 
Nr. 54   ALFONSAS NAVICKAS
Tel. +370 607 50705 , virginijusnavickas@gmail.com
 
Nr.10   JANUŠAS LEBEDEVAS
Nr.44    ALVITIS LUKOŠEVIČIUS
Nr.32    EGIDIJUS GAIDAMAVIČIUS
Nr. 13    ALGIRDAS ŠEŠELGIS
 
KARTU MES JĖGA !
 
Su Pagarba,
Kelionių agentūra „Želesa“
Kvieciame keliauti kartu

Pazintines poilsines keliones i SICILIJA, Italija
Uzsakant kelione iki kovo 1d. taikoma 10% nuolaida

Daugiau informacijos www.zelesa.lt

(4 balsų, vidurkis: 4,25 iš 5)
Loading...
 • austras

  Artūrai, šiandien toks aktyvus atrodote :) norėjau pasiteiraut, už ką siūlote balsuoti? Kas, Jūsų nuomone, nevogtų ir dar nors truputį rūpintųsi viešuoju sektoriumi: mokyklomis, darželiais, gatvėmis, viešuoju transportu, namų kiemais. Jeigu taip sąžiningai. Aš, pavyzdžiui, jau daugelį metų neturiu už ką. Ir kai kas nors paklausia, tai nežinau ką atsakyt.

  • mielas Austrai, aš, deja, jau nusprendžiau, kad po daugelio metų, šį kartą balsuosiu kitaip. Tačiau tikrai jums nepatarinėsiu – profesiniu požiūriu tai būtų neetiška, be to, neabejoju, kad sugebate nuspręsti pats.

  • Fredis*

   Šiandien per televiziją pranešė, jog visi nelaimingi (ir nežinantys už ką balsuoti – pridedu nuo savęs*) jau išvažiavo. Neteisybė! Du dar liko.

 • briedis

  nepaisant nieko ir nepaisant visko, galu gale tikrai juokingas pavyzdys. cia truksta tik keraminio valdovo kreslo, kuriame kiekvienas paposedziauja. o as kazkada buvau pasizadejes…

 • neidomu

  jergutėliau, kaip gražu, gerb. p. Račas neapsikentė ir pagaliau pavadino durnius durniais. Pagarba! Gal ir vadinamuosius ‘dundukus’ tikraisiais vardais pradėtumėt įvardint? Na, troliais ar… idiotais?

 • mielas neįdomu, durnius nuo dunduko labai skiriasi. Idiotas yra diagnozė. O trolis yra užkalnių naudojamas terminas, naudojamas apibūdinti tiems, kurie nesupranta jų misijos, pareigoos, atsakomybės ir talento.

 • Šarūnas

  Pralinksmino :). Tik kad graudokai linksma, ypač prisiminus šiandienos „provokaciją“ Kaune. Gal čia irgi „provokacija“, o „Želesa“ vykdo politinių oponentų užsakymą? :)

 • azartas

  Jei manysim, kad visuomenė normali – tada tokia rinkimų agitacija atrodys kvailai ir juokingai, bet jei visuomenė (šiek tiek) degradavusi, tada kaip ir viskas tvarkoj – vyksta bendravimas kaip lygių su lygiais.

 • Marcius

  Net jeì sutikciau su tuo, kad visuomene yr biski pagedus ir per rinkimus kas kaip moka,tas taip soka (tiesiog tokia realybé), tai vistiek neatsako i klausima, kodél tureciau balsuot uz socdemus, jei jie patys sako, kad per 20 m. budami valdzioj neprieme nei vieno turizmo padéti gerinancio sprendimo? Dabar jau priims? Netikiu. Todel uz juos ir nebalsuosiu.

 • Sveiki, p. Rašai. Aš, kaip ir visad – ne į temą, bet man, politikos mokslų studentui, smalsu, kokia Jūsų nuomonė apie Kauno nepartinių koaliciją „Vieningas Kaunas“, su Vičiūnais priešakyje? Teko sudalyvauti debatuose, tai man jie pasirodė labai teisingai suvokiantys miesto valdymą…

  Ačiū ;]

  • mielas Biese, deja, nelabai galiu jums padėti, nes balsuosiu Vilniuje, tada visų Kaune dalyvaujančių partijų programų nenagrinėjau ir susitikimuose Kaune nedalyvavau.

  • mdxacuk

   Aš tai jums patarčiau paprastai – nebalsuokit už lopus. Manau, p. Račas patvirtins, kad lopai – ne išeitis.

  • dzyvai

   Biese,

   Gražūs pažadai ir teorijos dar ne viskas, atminkite, jog verslininkai yra puikiai įvaldę meną apsukriai parduoti… Norėčiau pastebėti, kad „teisingai“ suvokti miesto valdymą, ir TURĖTI INTERESUS „teisingai“ valdyti miestą yra skirtingi, ir kartais netgi labai, dalykai. Tam, kad suvokti „Vičiūnų“ interesus, t.y. kiek jie nusiteikę altruistiškai dirbti bendram miesto labui, ir kiek, laviruodami tarp įstatymų ir žmonių patiklumo, dirbs savo turtų labui, kalbas reiktų pamėginti sulyginti su darbais. Kaip pavyzdį siūlyčiau pasinagrinėti, kiek darbuotojų krizės metais iš Vičiūnų grupės negaudami pagal įstatymus priklausančių kompensacijų į garantuotą bedarbystę išėjo (ar buvo priversti išeiti?) stipriu „savo noru“, kaip buvo kovojama su profsąjunga. Problema buvo iškelta net spaudoje, bet inspekcijų, ginančių įstatymus, mūzos tylėjo? Čia kiek šviežesnių „nuotykių“:
   http://www.laikrastisplunge.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=1316:ir-vl-apie-visisn-darsbuostosj-bsdas&catid=11:pirmas-puslapis
   Akinančiai balti marškiniai reklaminėse rinkiminėse nuotraukose tikriausiai turėtų simbolizuoti „švarias rankas“? Puikus marketinginis triukas, ir, panašu, jis veikia!

   P.S. Kiek žmonės dar turės iš savo klaidų mokintis, kol supras, kad oligopolijų savininkus rinkdami į valdžias tik didins oligarchijos įsigalėjimą Lietuvoje? Ar nepakanka esamų pavyzdžių, prie ko priveda dideli pinigai ir valdžia sutelkti į vienas rankas?

 • Ta pati Želesa, pagarsėjusi turistus kraupinusiomis kelionėmis į Juodkalniją…

 • Geras… Padidėjęs maskviečių važiavimas į Rygą, mano manymu, yra susijęs su ofšorinių įmonių bankų sąskaitomis… Metų gale važiuoja pasiimti grynais, kad išvengti mokesčių… Patikėkite, per Rygą eina tikrai didžiuliai rusiškų pinigų srautai ir tai visiškai nesusiję su turizmu

 • Valentinas

  Aš irgi gavau vakar šį spamą. Ši firma Železa yra viena iš aktyviausių spamo siuntėjų į mano pašto dėžutę. Per savaitę gaunu po 3-4.
  Apskritai turizmo biznis yra didžiausias spamintojas.

 • dzyvai

  Ar kas pasidomėjote iš kokių lėšų finansuotas lankstinukas?

 • suomis

  Joooo. Gerai, kad aš niekada nebalsuoju už šiuos sukčius.

 • Pingback: Sąžiningumo deklaracija()

 • Pingback: Rinkimų agitacija: eikite balsuoti ir neleiskite už jus balsuoti kitiems | Artūras Račas()

 • na tikrai įdomus laiškas, taip ir nesupratau kas čia prie ko :)