Sunkmečio atgarsiai…

„Novaturo“ pateikta sėkminga pirmųjų vasaros sezono kelionių pardavimų statistika atskleidžia dar vieną tendenciją – šiais metais lietuviai ypatingai aktyviai renkasi poilsį penkių žvaigždučių viešbučiuose. „Į Turkiją jau nupirkta 120 proc. kelionių į penkių žvaigždučių viešbučius daugiau, nei 2009 m. per tą patį laikotarpį. Graikijos penkių žvaigždučių viešbučių populiarumas išaugo 48 proc., kitų šalių kurortuose ši tendencija taip pat ryški“, – kelionių pardavimų situaciją komentuoja M. Horbačauskas.

alfa.lt

… kaip ten sakoma?… Jei jau mirti, tai su muzika…:)

(2 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • max

  atleiskit Artūrai , bet atrodo pasidavėte tam lietuviams budingui blogio supratimo pajūčiui . Man atrodo, kad tikras tautietis , išlošęs milijoną , pirmiausia pagalvoja “ na štai – bus bent už ką gražiai pasilaidoti“ . (Nieko asmeniško)

  • max, ar aš kur nors rašau, kad atostogauti 5 žvaigždučių viešbutyje yra blogai? Pats norėčiau…:)

   • max

    o ten paminėta mirtis ir muzika? Ką tai galėtų reikšti toks kokteilis? Kiek pamenu, tai per laidotuves taip pat būna muzikos ? Kartais net perdaug

 • kolega

  nupirkta/parduota cia. Tik kur cia kvepia mirtimi? Novature ar alfoje?

 • J. naivusis

  Būtinas prabangos mokestis. Ne šiam konkrečiam atvejui.

 • aliosha to kolega to max

  lietuvoje apskritai, ir jos ekonominiam gyvenime konkreciai.
  jeigu dar nepagavote minties…
  atrodo paprastas bajeris, bet vistiek reikia iskreipti esme, prigalvot nesamoniu ir komentuoti

 • albinas

  nesidomejau…, bet manau kad kainos kurortiniuose viezbuciuose stipriai nukritusios, zinoma del tos pacios pasaulines krizes, todel ir pardavimu 5* viezbuciuose ir pakilo.
  Tik klausimas, ar bendras turitiniu-poilsiniu kelioniu uzsakymu padaugejo?

  • lida

   Teisingai manote. Sesuo Las Vegase ėmė liuksą su 60 proc. nuolaida. Tokia galimybė daugiau gali nepasitaikyti.

   • gato

    Lida, Las Vegase ne savaitgalį galima ir 80 proc. nuolaidą liuksui gauti laisvai. Viešbučiai ne iš to ten gyvena…

 • Krapšto žmogeliai iš kojinių paskutinius pinigėlius ir nors trumpam nori pabėgti į ten, kur šilta ir nėra seimo su klounais :-)

  • max

   ir tokių rinkėjų , kurie išrenka tokį Seimą

 • laila

  Graudu ziureti, ar pristigote temu?
  Gal pakapstykite dar kokia imone :)
  Pabandykite sugauti „vagi“ :)

  Kiek supratau is ankstesniu Jusu kolegu pasisakymu, ne visi gauna lektuvu ir renginiu biletus Uz dyka, kaip Jus?Reikia kitiems ir pinigucius moketi :)

  • Bobutė

   p. laila (Edita?)

   Pasistenkit suprasti, kad dėl to komercinio pasiūlymo ir po jo išplatinimo susidariusios padėties esate kalta tik pati, o ne vadybininkas, ne, kaip teigiate, techninės klaidos (juokingas pasiteisinimas:)) ir net ne p. A. Račas… Tai supratus, bus lengviau suvaldyti pyktį ir eiti pirmyn…:)

   Už klaidas tenka ir susimokėti – neužtenka (kaip darželyje) tik atsiprašyti ir pažadėti daugiau taip nebedaryti.:)
   Atleiskite už senatvinį bobutišką pabambėjimą…:)

   P.S. Tarkim, kad p. A. Račas yra blogas ar net labai labai blogas, bet juk tai nedaro Tamstos geresne ar teisesne… Ar ne?

   • laila

    Ir Jus mus teisiate, priminsiu, kad komercinis yra atsauktas, tai yra tik nesusipratimas. Bet va A.Raco grasinimai ir veiksmai musu atzvilgiu gali uztraukti Jam baudziamaja atsakomybe. Todel nezinodama visu kitu aplinkybiu, nepulkite i zmogaus palaikyma, ar imones teisima.Bet aciu uz Jusu nuomone.

    • Bobutė

     p. laila (Edita)
     Gerbiamoji, matomai, „neprisibeldžiau“ iki Tamstos… Nei aš čia ką palaikau, nei teisiu…
     Tiesiog manau, kad atitinkamos institucijos turėtų išsiaiškinti šią situaciją (neapsiribojant vien Jūsų įmone) ir, esant teisiniams pagrindams, nubausti… Kadangi paslėpta reklama, mano žiniomis, nėra BK subjektas, tai ketinimas/siūlymas atlikti tokį veiksmą nebus teisiškai įvertintas…:) Bet savo reputaciją susigadinot (su visomis iš to išplaukiančiomis pasėkmėmis) ir vien pareiškimo, esą tai nesusipratimas, jai pataisyti tikrai neužteks…

     Žinot, liaudies išmintis byloja: „Žodis ne žvirblis, išskrido – nebesugausi“ arba „žvirbliu išskridęs, jaučiu sugrįžta“…
     Dėl tų grasinimų… Sakot p. A. Račas grasina Jums, Jūs, savo ruožtu, grasinate Jam…
     Čia jau be manęs.:)) Nors ta pati liaudies išmintis sako: „Bijok ne garsiai lojančio, o kandančio“ arba „Bijom griaustinio, nors pavojingas – žaibas“ (pastarąją ką tik pati sumasčiau:))

     • laila

      keista, bet Jus ir vel neisigilinote.Del musu klaidos, tai tik netinkamai ivardinta paslauga…ty. konkurso pasklebimas, reklamos gamyba ir visa kita, tai nera nusikaltimas.Nusikaltimas – grasinti imonei susidorojimu ir imtis konkreciu veiksmu.Kodel Jusu tai nedomina?
      Juk pagal Jusu paciu Etikos kodeksa 57 zurnalistas neturi piktnaudziauti asmens nebrandumu.Mes juk pripazinome ,kad buvo isivelusi klaida, del vadybininko nepatirties ivardinant paslauga.Tik tiek…Todel sutinku, kad uz zodzius, beje ir uz veiksmus, tenka atsakyti.
      Tuo labiau, pasikartosiu, mes esame gamintojai, o ne transliuotojai del pagamintos produkcijos, nesame tureje jokiu problemu.
      Gamintojas ir transliuotojas visada turi pasirase sutartis, todel nepasakodama daug,paminesiu, kad bauda skiriama ne uz gamyba, o uz neteisingai istrasnliuota reportaza, t,y pvz, nepazymeta reklama.Todel mes pagal sutarti su BTV neatsakome uz Ju paciu neapsiziurejima.

     • miela Neringa (laila), ką tik gavau laišką, kurį tamsta nusiuntėte LRT tarybos pirmininkui ir kuriame tamsta įžūliai meluojate. Atsižvelgdamas į to laiško pobūdį, ir tai, kad ginčas persikėlė į oficialesnį lygmenį, siūlau tamstai daugiau nebesilankyti šiame tinklaraštyje bent jau kol šis ginčas išsispręs.

     • Bobutė

      Gerbiamoji laila (Edita),
      Tiesiog verčiate mane pradėti manyti, kad turite didelių teksto suvokimo problemų…

      Dar kartą (tikiuosi jau paskutinį) pabandysiu papunkčiui išdėstyti savo nuomonę.

      1.Aš nieko neteisiu, o tik išsakau savo nuomonę.
      2.Kaip sakiau, teisinį situacijos įvertinimą turi duoti atitinkamos institucijos. Beje, kaip sakiau anksčiau, mano galva, ko gero išsisuksit tik su „sudirbta“ reputacija.
      3.Jei, kaip Jūs teigiate, pilietis A. Račas Jūsų atžvilgiu vykdo nusikalstamą veiklą – kreipkitės į prokuratūrą. Kontaktas: Vilniaus apygardos Vyriausiasis prokuroras p. R. Jancevičius tel. (8 5) 266 2505 .
      4.Jūsų mintis apie Etikos kodekso 57 str. Privertė mane plačiai nusišypsoti. Akivaizdu, kad nesupratote apie ką ten kalba… Beje, ar teisingai suprantu, kad teigiate jog įmonės direktorė yra nebrendila? Juk būtent direktorė pasirašė ir visiškai nesvarbu kas tą pasiūlymą ruošė.
      5.Mano supratimu, šiuo atveju kaltę versti pavaldiniui, ypač, kaip Jūs teigiate – nepatyrusiam, gali tik niekam tikusi vadovė. Tai yra labai žema… Atleiskit, bet tokia mano nuomonė.

    • Gintautas

     Alio? Niekas gi Jusu nevercia siame bloge rasineti? :)

     • laila

      :):) niekas, o Jus ar vercia, kad klausiate :)?

 • ši Novaturo žinia sutampa su anksčiau girdėtomis, jog smarkiai auga masažų, SPA ir pan. paslaugų rinka – esant neužtikrintumui dėl finansinės padėties žmonės renkasi investicijas „į save“, t.y. ten, kur santaupos nenuvertės, kur įspūdžiai liks ir kokybė nedings. natūralu.

  o kalbėti apie mirtį kažkaip ankstoka :) prisimenant Šveiką „nebus taip, kad nieko nebus“. iki badmečio reikėtų visiems smarkiai stengtis prisigyventi, todėl dabar viskas dėsninga.

  • Būtent. Praeitais metais, per pačią krizę buvo itin padidėjęs fine&rare vynų (na, bent jau tokių nuo 1k eurų už dėžę) pardavimas. Gal ne Lietuvoje, tačiau bent jau Europoje tai tikrai. Tačiau jį aiškinti vertėtų ne begaliniu laisvų pinigų pertekliumi, o investicijomis į alternatyvinius objektus :) Tiek savo gomurį, tiek į galimybę tą pačią dėžę pelningai realizuoti pasikeitus atitinkamo vyno vertinimams.

 • nerijus

  Kurie tautiečiai renkasi ir kurie važiuoja?..
  Atsakius į šį klausimą, galima spėti priežastį: penkių žvaigždučių viešbutis, kaainuoja pigiau, nei prieš „krizę“. Kiek galima gyventi triejų ar keterių?..

 • Viskas paprasta. Viena dalis tokių keliautojų yra verslininkai, kurie pabėga nuo bėdų ir atsipalaiduoja palikdami įmonę skendinčią skolose.
  Ši informacija patikima iš turizmo firmos neoficialaus pokalbio.

 • blablabla

  Didelis augimas yra del keliu priezasciu. Kaip jau kazkas minejo tai viesbuciu kainos pastebimai krito, todel uz ta pacia kaina galima gauti geresni viesbuti. Kitas dalykas kad pernai tu 5* viesbuciu paklausa krito, nes jau jautesi krizes itaka buvo ishsigande, todel siemetinis augimas skaiciuojamas nuo mazesnes bazes.
  O dar vienas dalykas kuris manau itakojo si rezultata yra tai kad cia nagrinejami tik ishankstiniai bookinimai (nepilno menesio). 2008 rinkoje buvo labai didele last minute pasiula kai galejai gauti 5* uz labai geras kainas. Ko pasekoje klientai 2009 neuzsakinejo kelioniu ishanksto, nes vel tikejosi geru last minute pasiulymu. Taciau 2009 last minute pasiulymu buvo daug maziau ir prastesniu. Todel siemet zmones uzsakineja keliones is anksto taupydami pinigus, nes vasari siulomos geros nuolaidos.
  Tad manau dar per anksti kalbeti apie tokia tendencija kai lyginami vieno menesio duomenys. Reikia ziureti i viso sezono rezultatus

 • mari

  Po krizės debesim, labai apsiniaukę, tai bent į viešbučius su daugiau žvaigždučių, ir žvaigždžių reik aplankyt.

  Bent jau krizė padeda realizuot pesimistų pesimizmą, bent anie laimingi :)

  • mari

   Galėtum ir be klaidų rašyt.
   Jo žinau.

 • aliosha to arturas racas

  vel barniai smelio dezeje, vaikai zaidzia

 • Ogis&Co

  Puerto de la Cruz kurortas Kanaruose, Gran Hotel Hotasa Semiramis *****: kambario Sea View (2 asmenims) kaina siuo metu €52
  Pusryciai ir pvm iskaiciuoti.
  Cia ne tik Arturas, cia ir as galeciau sau leisti :)
  Tik reikia kazkaip prisiverst ir istrukt bent kelioms dienoms.

 • fre

  Nuvykę į svečias šalis ir viešbučiuose apsistojantys žmonės pastebi, kad ne visur žvaigždutės yra vienodos. Taip yra dėl to, kad kiekvienoje šalyje viešbučiai žvaigždutėmis vertinami valstybinių institucijų arba, kaip Šveicarijoj ir JAV, privačių institucijų. Kartais, per kelionių agentūrą išvykę atostogauti turistai skundžiasi, kad vietoj žadėtų keturių žvaigždučių, jie randa ekonominės klasės ar net svečių namų tipo apgyvendinimo sąlygas.
  tai vis delto 5 zvaigzdutes,ne visada atitinka 5

 • Vilė

  Įdomus ir džiuginantis sunkmečio atgarsis – pilnos teatrų salės. Nekalbu apie tuos spektaklius, kur bilietai nebrangūs, apie 20-30 litų. Bet praėjusią savaitę netilpo visi norintys į E.Nekrošiaus Hamletą, Idiotą, japonų Dionisą (buvo paprašyta antro spektaklio), kur bilietai po 50-60 litų. Maloniai stebino jaunimo gausa. Rašau iš asmeninės patirties ir stebėjimų.