Citata #79 Socialdemokratai ieško gelbėjimosi rato. Gal reikėjo prieš tai orą patikrinti…

Naujiena LSDP puslapyje:

A. Brazauskas kviečia balsuoti už tuos, kurie mažiau šneka, bet daugiau daro!

Jo Ekscelencija Prezidentas, LSDP Garbės pirmininkas Algirdas Brazauskas kviečia žmones II Seimo rinkimų ture palaikyti socialdemokratų kandidatus.

Jis pripažįsta, kad nemažai žmonių yra pavargę, nusivylę, šiuose rinkimuose jie balsavo „prieš“. „Bet mes negalime pasiduoti baimei, nevilčiai, negalime, kad protesto balsai į valdžią atvestų tuščiais pažadais besišvaistančius, atsitiktinius žmones“, – į rinkėjus kreipiasi A. Brazauskas.

Prezidentas ragina balsuoti ne „prieš“, bet „už“. „Balsuokime už LSDP, kuri vienintelė gali imtis ryžtingų, Lietuvai reikalingų darbų, – kviečia A. Brazauskas. Pasaulį apėmusios krizės metu Lietuvai reikia patyrusių, valstybės valdymo patirtį turinčių politikų. Balsuokime už Lietuvos socialdemokratų partiją. Balsuokime už tuos, kurie mažiau šneka, daugiau daro!“.

Atvirai sakau: aš tikrai taip nesugalvočiau…

(6 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  ką čia ir bepasakysi:)

 • Tyros socdemų akys taip ir žvelgia man į sąžinę. Jie dirbo tylomis…

 • Anonimas

  o tai ką – argi jie nedaro nieko?
  „Maksima“ klesti, nuolaidos dabar lojaliems klientams didesnės, negi blogai :)

 • Anonimas

  Anekdotas:
  Kodėl melo detektoriumi negalima pagauti Kirkilo meluojant? Todėl, kad jis niekada nesako tiesos ir detektoriaus negalima „sukalibruoti“.

 • Taip. Taip. Balsuokime už tuos kurie daro, daro ir nieko nepadaro ;)

 • Anonimas

  cia sitaip ex-komunistai giriasi, kad per 4 metus nuo istojimo i ES jie paruose pora elektros tiltu su vakaru valstybemis, kad nuosekliai pasiruose IAE uzdarymui 2009, kaip kad buvo susitarta – zodziu, tokia geruliu partija – mazai kalba, daug daro… :)))
  tik kad zmonems to ju darbo nesimato, ne nebent gal jei ziuretum nuo ‘draugystes’ stogo, arba uzsidares skydineje, atsiprasau, t.y. LEO LT… :)))

 • Anonimas

  Būtų dar 4 metai stagnacijos

 • Aš nesuprantu to darymo.Padarė „nacionalinį investotoją“ kuris neturi pinigų investavimui(tokiu investotoju galiu būti ir aš) ir reikalauja jam pinigus surinkti elektros vartotojams. Kam tada reikalingas toks investotojas?

 • Vistiek bus stagnacija, nes valdys tie patys „veidai“

 • Romui: Vistiek bus stagnacija,nes valdys tie patys „veidai“

 • Anonimas

  pavydžiu romui optimizmo,tai – geras jausmas.Na, niekaip jo nepavyksta išsiugdyti man,kad ir kokias pastangas dėčiau.Visų pirma,nematau jėgos,kuri,kaip jau minėjo Grybauskaitė,ne žodžiais,o darbais rodytų ryžtą nors kažką keisti.Labai simptomatiškai atrodo Brazausko noras sugrįžti,jaučia senas vilkas,kad gal dar ne metas supamoj kėdėj sėdėti.

 • Anonimas

  Linai,nėra stebuklingų vaistų. Ir Grybauskaitė nebūtų didelis stebuklas. Svarbiausia, kad valdžia keistųsi. Lietuva išbandė visus įmanomus LDDP klonus. Turi ateiti kiti ir šiek tiek sujudinti stovintį vandenį. Nėra taip svarbu, ką renkam, jei renkam iš vienos stovyklos (o per pastaruosius 16 metų tris kartus rinkom tuos pačius). Stagnacijos šaknys slypi valdžiai lojalioje biurokratijoje. Jei valdžia keistųsi dažniau, biurokratija prarastų politinę orientaciją ir tiesiog stengtųsi gerai dirbti savo darbą. Optimistu verta būti. Gyvenam geriau kaip prie Smetonos.