Citata #146 A.Burkšas išplaukia… Grįš pasikeitęs…

Iš interviu su A.Burkšu „Lietuvos ryte“:

– Išvardykite tris būtiniausius daiktus, kuriuos pasiimsite į kelionę?

– Okeaninėse jachtose amunicijos kiekis ribotas. Būtinai pasiimsiu šeimos fotografiją, Šventąjį Raštą ir Lietuvos Konstituciją.

„Lietuvos rytas“

(8 balsų, vidurkis: 4,25 iš 5)
Loading...
 • Skaitytoja iš kairės

  O kaip jis pasikeis? Naują partiją steigs, ar stos į kitą sugrįžęs? Pramoks apskrities valdymo amato?
  Ir kaip jį atostogų taip greit išleido 3 savaitėms?
  Daugelio tikrai neiįleistų – juk dirbti reikia. Bet Kubilius paleido.
  Manau, Kubilius, kol Burkšas vėjus kinko, galėtų jį ir visai atleisti nuo visų sunkių darbų. Krizė – gal kas sutiks neiti atostogų ir dirbti už mažesnį atlygį?

 • Valentinas

  Lrytas.lt neradau tokio interviu. Turbūt popieriniame variante bus. Beje, gal Račas yra ? Ar teisingai aš supratau, kad jis išplaukia su ta TV3 jachta aplink pasaulį? Jei taip, tai man klausimas ar kaip su jo nauju darbu? Jis gi paskirtas Klaipėdos apskrities viršininku visai neseniai jei neklystu? Nejaugi žmogus jaučiasi nusipelnęs pailsėti nuo darbų?
  Valinskas kalba apie 10 įsakymų, Burkšys apie šventraštį. Jie ką laiko mus debilais? Man tai primena kai kgb karininkas Putinas žegnojasi cerkvėje per patriarcho, kuris įtariama pats buvo kgb bendradarbis, laidotuves.

  • Valentinas

   Išsitrynė netyčia klausimas gal Račas yra paskutinis lietuvis skaitantis popierinį lietuvos rytą?

  • Jis pasiėmė atostogų, Valentinai… Pavargo, o be to, toks reikalas – „Tūkstantmečio odisėja“…

  • Skaitytoja iš kairės

   Gerb. Valentinai,
   manau, kad ne tik jis , bet ir premjeras, ir jo partijos vadas Valinskas, ir kiti 10 Dievo įsakymų besilaikantys žmonės laiko mus debilais. Negi jums dar neaišku?

   • Regis

    o kas jums sakė ar kur jūs skaitėt, kad visi tie ponai laikosi tų 10 Dievo įsakymų?? Pvz. kad ir 7-to „Nevok“ arba „Nekalbėk netiesos“, „Negeisk svetimo turto“ nors dėl šio galima ginčytis – valstybės turtas yra mūsų visų tame tarpe ir Valinsko, Burkšo, todėl matyt kiekvienas iš mūsų turi teisę savo dalį išsigrynint :))…

 • nerijus

  Įdomu, tik kam „Šventas raštas“?
  Čia vietoj gelbėjimosi liemenės? Ar kaip?
  O Konstituciją reikia skaityti ir tobulintis, namie.

 • Regis

  Ko jūs prikibot, žmogus spėjo pavargti (neišdirbo nei pusės metų) ir iš premjero gavo 3 savaites neapmokamų atostogų..

  o ne bus kažkas panašaus kaip su Šemeta (tiesa tas jau buvo išėjęs iš stat. departamento), kai kokia „vargšė“ pavaduotoja dėlios parašus ten kur reikia arba nereikia, kai tuo metu „oficialiai“ Burkšas bus kitam pasaulio gale??

 • nerijus

  http://www3.lrs.lt/pls/inter2/dokpaieska.showdoc_l?p_id=169334

  178 str.

  ir 184 str.

  Tik įdomu, kuri eilutė?
  ?

 • nerijus

  Įdomiausias str., kuriuo naudojasi mūsų tarnai- išrinktieji, 167.
  cituoju
  „…Pailgintos iki penkiasdešimt aštuonių kalendorinių dienų kasmetinės atostogos suteikiamos kai kurių kategorijų darbuotojams, kurių darbas susijęs su didesne nervine, emocine, protine įtampa bei profesine rizika, taip pat kurių darbo sąlygos yra specifinės. Vyriausybė tvirtina darbuotojų, turinčių teisę į šias atostogas, kategorijų sąrašą ir nustato jame konkrečią pailgintų atostogų trukmę kiekvienai darbuotojų kategorijai…“

 • AudriusX

  Nors juokis nors voliokis. Primena kažkada gilioje senovėje Vilniaus pankų pasakojimai kažkurioje spaudoje apie „žaidimą“ „Strazdanėlės“: taškai, taškai ir taip linksma pačiam ir kitiems.

 • J. naivus

  Skaitytojai iš kairės dėl debilų

  O argi ne taip yra iš tikrųjų?

 • dimes-ne į temą

  Neseniai, pirmadienį, Dauėliškių kaimo, Čekiškės Prano Dovydaičio vidurinėje mokykloje pasikorė 15metis. Jo draugė po to klasėje, per pamoką, 6 kartus persipjovė venas. Ir niekur apie tai nerašo. Niekam nerūpi. Ypač tėvams, kurie siekė kontroliuoti sūnų ir sekė jo kompiuterį, ką jis siunčiasi ir t.t. Po to jam gyvenimas apkarto.

  • Valentinas

   Išvada: prieš kariantis pagalvok kaip reaguos tavo draugė.
   Tau neužtenka kriminalų ir nelaimių spaudoje?

 • Smulkus verslininkas

  Jei l .rytas parase, tai palaukiam rytojaus, gal bus kur nors kamputyje atsiprasymas, kad „zurnaliste neteisingai interpretavo jo zodzius“.

 • mdxacuk

  Vietoj Konstitucijos geriau pasiimtų Baudžiamąjį kodeksą.

 • Dar pasiimtu svento juozapo sapninika ir palmyros horoskopus. Ir konstitucijoje nieko apie navigacija neraso. Cia siaip, jei kartais zmogus nezino…

 • wice

  nu bemaz pretenduot nusprende i sventaji sosta :]]

 • mdxacuk

  Prisimenu per aną krizę Kubilius biudžetininkus priverstinai varė nemokamų atostogų po kelias savaites. O dabar vat žmogus laisvanoriškai pasiėmė, kad sutaupytų biudžetui kažkiek litų. Ir vistiek visi nepatenkinti.

  • Skaitytoja iš kairės

   Man tai baisu, kad del Burkso kaltes gali suzlugti nuostabus zygis, nes sitas su Sventu rastu ir jachta gali paskandinti:) Gal reikia ispeti etpo kapitona? SOS!!!
   O kai gris, reikia paklausti, kokia Svento rasto knyga jam labiausiai patinka:) Man tai Teiseju knyga. Paskaitykite – ten apie Dieno siustus „kersytojus“ isnaikinti tuos, kurie nesilaiko tikejimo ir garbina pinigu dievus, gal Mamona, o gal Baala?

 • austras

  Bukstas pajuokavo, bet jei jau iskeliauja, tai tikrai sugris pasikeites :)

 • A.G.

  Pagirti žmogų galima ir be reikalo, bet pulti – tik kartu suvalgius gerą qalą maišo.
  Kažkokie žmonės keisti yra. Nei pažysta nei ką, o pliurpt tai tik padavai kokią pavardę.
  Gal tai nuostabus žmogus. Gal kas sumokėjo Lietuvai, kad pulti paksus, burkšus ir t.t., ir pan. Kad tik greičiau tą lietuvėlę paskandint… ir būtų galima pusvelčiui pasiimt… jei jau nepasiėmė, nes prieš tai įeina bankai, kariuomenė ir taip tyliai, tyliai…
  Be to, kai pastebiu labai greiti lietuviai kritikuoti… gi žiūriu visai iš išorės panašūs į žmones, net Lietuvos širdyje, jei tik mašina nevažiuoja raudona šviesa ne raudona – moklina sau … jau nekalbant apie nuorūkų ir kitų šiukšių mėtymą.
  Toks gavęs valdžią, žmones kaip mat išduotų… bet kitokių nėra… vien tokie, kurie išduotų…
  Reiktų va Lietuvoje pasitikrinti ar rastų bent vieną žmogų, kuris praeitų patikrinimą valdžia ir pinigais – toks vaizdas, kad tokio vienintelio nėra… sprendžiant pagal moklinimus per raudoną švieselę, nuorūkų mėtymą ir pan…

  • Regis

   pulti ar turėti savo nuomonę? Laukiam, oi kaip laukiam tokių burkšų, A.V. ir kt. gerų darbų, kad kukliai nuleidus galvą pripažint – oi kaip klydom. Taip susimažino algas, taip išėjo į neapmokamas atostogas nu ir ką? Kažkaip daugiau norisi, juk kainuoja mums visiems ne vieną litą tie išrinktieji…

   ne į temą, važinėju su mašina kiekvieną dieną, nors užmušk ko tai senai nemačiau, kad kas nors būtų važiavęs per raudoną.

   • A.G.

    Pritariu Jūsų nuomenei.
    O „moklina“, pagal mano žodyną – kojytėmis nuosavomis.
    Tai va, kažkada buvo toks gandas, kad jei Europoje, kas perbėga gatvytę ne vietoje ar ne laiku – tai rusas (t.y. iš TSRS taip visus vadino).
    Tas lietuvius labai paveikė – tokie vaikščiotojai ne vietoje ir nelaiku, per gatvę, būdavo degradukai tiktai.
    O va dabar Gedimino pr. pastebiu, kad vėl pradėjo moklinti žmogeliukai per raudoną. Masiškai, jei tik automobilio arti nėra.

 • Slyvanosis

  Kas neaišku: šeimos nuotrauka – „Giminių“ „sosyskos“, Šv. raštas – butelis spiritus vini 40% vandeninio tirpalo, LR Konstitucija – „Gritės“ rulonas…
  Toks jachtsmenų slengas…

 • valentas

  Regis ir visi kiti pries rasant siulyciau pasitikslinti i kokia kelione Burksas buvo isplaukes http://1000odiseja.lt/index.php/pageid/815 , si kelione yra kiekvieno lietuvos buriuotojo svajone, O kadangi Burksas yra nuo vaikystes buriuotojas, be to ilgaamzis optimist klases prezidentas, tai kaip manau jisai negalejo neplaukt, juo labiau visos igulos buvo sudarytos jau vasara, kai Burksas dar nebuvo patekes i dabartini posta… Be to jisai turejo plaukti is Naujosios Zelnadijos iki Pietu amerikos, ir vien del to sito posto jisai buvo atsisakes to plaukimo, bet jam isnaujo pasiule trumpesni varianta plaukti nuo Usuajos iki Buenos airiu as jo vietoj irgi buciau priemes toki pasiulyma, ir beje ne trims savaitems o pusantos savaites…